Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
17. nov 2008

uvidime v piatok, ci to je to co chcem alebo nieco ine

buducamamina
17. nov 2008

kiki neboj musis verit a mysliet pozitivne,viem asi po tom vsetkom co mas za sebou je uz tazke verit ale o to krajsie bude to prekvapko moja 😉 🙂

zuzali
17. nov 2008

kiki...pri tom otrasnom vracaní skús myslieť pozitívne 😉 a uvidíš aké budú krásne Vianoce 😀

buducamamina
17. nov 2008

kikina ako to ze si sa mi nepochvalila ze aj vracas,tak ako zuzali vravi posluchaj a mysli pozitivne

buducamamina
17. nov 2008

alebo som zle pochopila ☹

buducamamina
17. nov 2008

vracas za tym co sa stalo alebo vracas ako vracas

buducamamina
17. nov 2008

asi si tu pisem sama zo sebou ☹

zuzali
17. nov 2008

BM....ja som len chcela povedať, že ak ja vracia nech myslí pozitívne, kiki hovorila len, že jej je zle

zuzali
17. nov 2008

pozerám nekonečný príbeh a chystám sa na stretko 😉

buducamamina
17. nov 2008

no jasne uz ma to napadlo len som si myslela ze normal vraca prepac

buducamamina
17. nov 2008

zuzali vsetky babeny za mna pozdravuj 😀

zuzali
17. nov 2008

jasné BM, všetky pozdravím a nafotíme super zábery 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
17. nov 2008

ved to si myslim a potom kikna nieco zvede s fotkami a budeme tam aj my 😀

kikina666
autor
17. nov 2008

zuzali nevraciam .. len mi je vselijako teraz sa to sice trosku ukludnilo ale lezim ale mota sa mi hlava

buducamamina
17. nov 2008

kiki pi vela tekutin aj ked ti nechuti alebo si cajik uvar

kikina666
autor
17. nov 2008

pijem gumidzus ... ale idem si este dat

buducamamina
17. nov 2008

len pekne chod a nech sa muzicek o teba pekne stara lebo dostane odo mna

kikina666
autor
17. nov 2008

sa mi ani na bruchu neda lezat v posteli ...tak ma vsetko tlaci ... babenky lucim sa s pisanim lebo neviem uz ako si mam lahnut ... neskor sa ozvem idem si skusit trosku pospat ... ked budete na stretku ozvite sa a tesim sa na fotky

k

zuzali
17. nov 2008

kiki ... neboj, bude lepšie 😵

zuzali
17. nov 2008

jasné, ja sa idem pomaly vychystať na cestu, niečo zhltnem, aby som neodpadla 😀 😀 😀 😀

buducamamina
17. nov 2008

kiki snaz trosku buvenkat a ako vravim zuzali pozdryvuj vsetky
😉 pa

zuzali
17. nov 2008

večer sa ozvem 😵 😵 😵

kikina666
autor
17. nov 2008

ok zuzali a ked budete tam mat notebook tak viete co mate urobit pripojit sa na skype a ked budete vsetky pokope pekne precinknite ... prijemnu zabavu

tinka12
17. nov 2008

Luly, si tu?
ja vyrazam tak o 15 min.... ale pockam ta, ak ides...

kikina666
autor
17. nov 2008

baby tak pekne stretko a spomente si aj na nas z dialky

buducamamina
17. nov 2008

no babeny ako uz ste vsetky pokope ci ete cakate,vsetky Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

kejla
17. nov 2008

Ahoooooooj kocky,

ja som sem len odbehla pozdravit vaaaas 😵 😵 😀 Aj ja by som chcela byt na stretku ☹

Zuzali, ty si jasna tehula 😵 😵 Ved priznaky mas - citis prsia. A to jednodnove spinenie bolo ukazkove uhniezdovanie 😵 😵 Ja sa tesiiiim - zatial len potichucky, ale zajtra uz poriadne, nahlas 😀 😀

Kocky, som zvedava, ci Zuzali neznasilnite s tymi testami a nadobkou 😀 😀 😀 😀 Budete v prevahe, tak ak nahodou ano, dajte nam vediet radostnu spravu 😀 😵

kikina666
autor
17. nov 2008

kejla tak to asi len my dve sedime na nete, uz soms nimi volala piju vineu .... a testikuju zuzali 🙂

buducamamina
17. nov 2008

NO KIKI aj ja som tu a uz som volala maju tam peknu souuuuuuuuuu a ze maju akurat dopitu prvu davku kofoly 😀 no som zvedava co tam zvedu 😀 na buduce tam nemozeme chybat

luly3
17. nov 2008

babulky zuzali je tehotnaaa