Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
20. nov 2008

to už by aj mohlo, ale skús radšej hneď prvý ranný moč aj keď sa môže testovať kedykoľvek, predsa len ráno je tá koncentrácia najvyššia

kikina666
autor
20. nov 2008

no skusim zajtra poobede ked pridem z roboty a aj v nedelu rano, kupim to balenie tie pasiky kde su 2 testy

zuzali
20. nov 2008

skúšaj, držím palce 😉

kikina666
autor
20. nov 2008

zajtra ideme na tu muzovu oslavu o 19,00 tak aby som vedela ci mam pit alebo nie

zuzali
20. nov 2008

tak to si pre istotu nekontroluj, napi sa a uvidíš aká koľajnica bude ráno na teste 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
20. nov 2008

no bodaj by si mala pravdu

zuzali
20. nov 2008

tak to teda máááááááááááááááám 😵 😵 😵

kikina666
autor
20. nov 2008

no len aby ....

kikina666
autor
20. nov 2008

nikde nikoho no baby kde ste ?

zuzali
20. nov 2008

bambuľky idem na poštu a do obchodu, prídem 😉

lubkaeck
20. nov 2008

Kiki- Ty si uplne jasna 😀 😀 😀

Zuzi- a co budes varit zajtra?

Labus- ahoj kocka 😉

labus
20. nov 2008

ahoj Lubka ako sa máš moja?

lubkaeck
20. nov 2008

Labus -no fajn, celkom,. zajtra ideme volat do GF s dokim, tak som zvedava, ze co a ako 😉 A Ty? Synacik sa ma ako po operacii?

labus
20. nov 2008

dakujem Lubka má sa fajn už trénuje na barliach no a ja čakám na buduci štvrtok ako na spasenie na tu imunologičku a asi zajtra idem na kontrolný UTZ tak som zvedavá čo mi Duri povie

lubkaeck
20. nov 2008

Cize zajtra mame gynekologicky den? 😀 😀 😀 A buduci stvrtok, ved to je za rohom 😉

labus
20. nov 2008

Lubka veru gynekologický 😀 😀 😀 jáj ja už sa neviem dočkat toho vyšetrenia a ešte potom čakat na kopec výsledkou Lubka ty si tiež ešte na PN? nechaju ta až do KET?

lubkaeck
20. nov 2008

Labus - tak to ci zostanem na PNke sa dozviem az zajtra, ale pravdepodobne ano. Ideme totizto volat do centra k dokotrke, aby ma vybavila skor, cize aby som mohla mat KET uz tento cyklus, ak sa bude dat 😉 No v kazdom pripade mam objednany termin na 2.12. takze KET hadam stihnem do Vianoc 😀
No uvidis, ze to pojde zachvilu ako z kopca, budu vysledky a dalsi pokus, neboj 😉

No utekam za kamoskou idem na kafco 😉
Pekny vecer

labus
20. nov 2008

tak ahoj Luba

kejla
20. nov 2008

Ahoooj kocky,

som tu len na skok, aby som vas pozdravila 😉

Zuzali- pozdravujem babatka 😀 😵
Kiki-nestresuj moja 😉 Drziiim palce, aby si cez vikend vycikala // a ak by sa ti to nahodou nepodarilo, tak od pondelka drzim palce, aby prisla mrcha, 😉 Ved uz bud si tehulka, alebo budes o chvilu 😀 😀

Labus- do Prahy idem koncom januara 😉 Andymu som silno drzala palce, som stastna, ze vsetko dopadlo dobre 😉

Lubka-ahoooj 😉 O chvilku zacinas KETik? Zaaaavidiiim 😀 To budete KETovat a tehulkovat spolu s Endzi 😉

Endzinka a ty sa kde flakas? 😀

Babulka - drzim palce, nech sa zajtra embryjka poriadne zahryznu 😉

Tribitka, Efiku, Vika, Luly, Tinka a spol zdraviiim tiez 😀

labus
20. nov 2008

ahoj Kejli
Lubka bože zasa som napísala luba to je hroznéééééééééé

luly3
20. nov 2008

ahojte 😉
tak dnes som bola na kontrole dalšia je v nedelu tak OPU v nedelu sa
nekonná mám dost folikou ale male tak mi zvíšili dávku....
a vy ako sa tu mate???????????????????????????????????

tinka12
20. nov 2008

ahooojte babulky ...ako sa mate?
labus, super že operacia dopadlA dobre, zdravím športovca 🙂
luly, to nic, aj ja sa blížim k OPU velmi pomaličky....nakoniec tam naozaj budeme naraz
Lubka no vidís, na vianoce snáď bude darcek 😉

luly3
20. nov 2008

tinka ty ideš zajtra na kontrolu že??? tak držím palce
nech je v pohode 😉
jáááj a mohli by sme to mat spolu aspon by sme sa na
izbe nenudili 😅

tinka12
20. nov 2008

no idem zajtra... dám vediet ako som dopadla.... co ti povedali, preco mas male vajka?

tinka12
20. nov 2008

luly, musím teraz bezat, ☹ pripojím sa veceeeeer

caute zatial

kejla
20. nov 2008

Kocky, aj mne rastli vajka pomaly- pichala som az 5 davok Fostimonu,OPU som mala na 20 DC a ET som mala na 24 DC. A vraj to tak mava polovica bab 😉

kejla
20. nov 2008

Labus, obcas zvyknem zbehnut aj do temy FC a naozaj sa kockam obcas stava, ze maju po ET zvysenu teplotu a potom negativny krvny test.Aj dnes to tam jedna baba pisala, ze od 6.dna po ET to tak mala. 😠

labus
20. nov 2008

Kejli to fakt?tak to je sila tak to poviem lekárovy teda Durimu že čo mi na to povie a poviem too aj imunologyčke a v inom centre to nebýva? tak potom čím to do kelu je? tým že nedávaju antibiotiká pri odbere?

labus
20. nov 2008

kočky volala som Andymu tak vás pozdravuje mal zvyšenu teplotu ale hned mu to aj prešlo takže v pohode a hraju človečko tak ani nechcel nejak dlho vykecávat 😀 😀 rušila som že je tam ako v tábore zž teraz všetci v izbe su už po operácii a že sa vela nasmeju

kejla
20. nov 2008

Labus, to som rada,ze sa Andy citi dobre 😵

Kocky,ja som dnes 15 DC a na toaletaku som nasla ruzovy fliacik ☹ Nemali ste to niekto v strede cyklu po IVF? Bojim-bojim,aby to nebolo nieco zle ☹