Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
26. nov 2008

Lubka no tak to už aj to tvoje male nech sa tešíííííííí 😀 😀

lubkaeck
26. nov 2008

No ako tak sledujem tak tu niketoo nie je ☹ . Takidem ja hacikovat a pozerat telku. 😀

Zuzi - pozdravujem trojicky 😀
Babulka - Ty si pekne pohladkaj brusko 😉

Labus - pevne verim, ze sa Ti vsetko podari 🙂

A ostatnym - majte sa krasne 🙂

vika34
26. nov 2008

ahojte,kde ste všetky?
Lábus po včerajšej konzultácii som mala aj ja chuť,že mám všetkého plné zuby a kašlem na všetko,kedže postoj MM sa zdá je divný,mám dalšiu konzultáciu aj s manželom,doki chce počuť jeho teoriu,takže další mesiac v prdeloviciach,tak ti ako aj ostatným držím palce,nie že sa musíme vysporiadať s hormonmi,ale ešte riešiť aj ješitných mužov 😢

labus
26. nov 2008

viki ahoj a kde si bola na knzultáciu? vo FC? no ved to ty si všetko odtrp aj vybojuj ach bože

vika34
26. nov 2008

nie bola som v GF,mám tam tie zamrazené embriá a MM s tým nesúhlasí a doki zase nesúhlasí s IUI,TAKžE SI TO MAJú vyrozprávať,to bude zábava ak sa vôbec milosťpán dostavý,mám nervy

vika34
26. nov 2008

idem do vane potom nakuknem

labus
26. nov 2008

mysliš že by tam muž ani nešiel? to moj radšej dneska hned začal že pojde do Brna so mnou ked som nadavala že sa neviem do Brna ani dostat tam a spat a on zasa frflal že do Martina su serpentiny a je zima tak som povedala že kašlem na všetko a idem buduci tyžden do prace a basta hááááááááá a hned ma do Brna zavezie a Matrin nech si len prehodim časovo aby som stihala tam aj spat jediny bus od nás vieš ked niekto velmi chce... 😀

vika34
26. nov 2008

myslím,že je toho schopný neísť tam,ale je to na ňom,kedže v GF robia iba do 19.12.takže nejaká zmena príde až v januári,tak uvidím,u nás to nie jew také jednoduché

labus
26. nov 2008

ako chce potom babo ked je taky tvrdohlavý no nezávidím ti
moj je uplne zdravý a vedel že ja inak nemožem mat babo už len takto ale aj tak je ochotny podstupit čokolvek

vika34
26. nov 2008

on je tiež úplne zdravý,s IVF súhlasí s KET nesúhlasí,a s dalším IVF s PIGD ZAS NESúHLASíM ja ,takže je to blbé,ale už nebudem rozsievať depku,nevieš čo je s Endzi?

labus
26. nov 2008

vika netuším asi sa učí

vika34
26. nov 2008

no dúfam,že sa ozve

luly3
26. nov 2008

babulky spinkate????

endzi30
26. nov 2008

haloooooooo......ahojte slniecka 😀 😀 😀

som tuuu, citkam vas, nebojte sa 😉

labus a ty co tu vymyslas trdielko, chces nakladacku 😵 no mas to teraz na maslu, ale verim, ze to vyriesis a o par tyzdnov sa budes na tom chechtat...U.V.I.D.I.S laaaaaaabuska 🤐 🤐 🤐

uz hajaaate vsetky? vika, tak som citala ze si bola u uja dr. a ze si zavolal na koberec tvoja milovaneho....tiez som zvedava, ci sa ti ho presvedci tam poslat...ale musis sa snazit, ine ti nezbyyva 😠

tu u nas napadol sneh...takze Holandania maju maly zmatek z toho, vsetci kupuju zimne gumy.......a ja s nimi 😀 😀 😀 😀 ...vlastne ja gumy zimne mam, ale nemam disky 😀 😀 a prezuvat sa mi gumy za letne neste 😠 😠 tak ci tak aftomobil mam na rocnej ''prehliadke''...vymena oleja atd....dnes mi volali, ze mam hrdzavy vyfuk, zapecene sfiiicky, zasraty vzduchovy filter....a co som ja kaaacer donald? de mam tolko jurow naskreckovat?? tak ci tak som si vsetko dala vymenit, lebo bez mojho tatosa som v tejto Marihuaana-lande uuplne stratena, tak treba si to dat do poriadku, ehm....takze na vianoce budem asi papkat suchaare 😀 😀 kua a to nevravim o vsetkych poistkach...ach jo....mam ale problemy ja, co?? 😅 😅

kramuse este nemam, to moje KET ratam ze bude az v januari, februari, takze na to akosi nemyslim, bo to je daleko!

kejlus, ta de si? nocna smena ficiii....teda asi ja sama 😀 😀
zuzali....taaaaaaakze trojky?? sa picnem....jedno kuupim 😉 😀
kiki...no koooooooonecne menzesujes paaana, co? ja asi upecem tortu nebo co, ked si pichnes prvu injekciu, ved na to tu cakame uz od oktoobra zlatuusik, drzim palceky, nech ide vsetko ako maaa!
luly, tinka...vy OPUaacky, tak vy ste si uz aj iizbicku v ''hoteli-nemocke'' zabestelovali? 😀 😀 😀 budem na vas v sobotu, popripade v nedelu mysliet herecky 😉
lubka, ty ketujes uz na jeziska????? 😎 juuuuuuuu, ja sa budem na sviatky dlaavit suchaarmi a ty utrosom asi hihi
tribitka, no kooonecne sa tu objavujes castejsie 😉 tiez zacinas po novom rociku? budeme spolu 😉
silvi, aj teba cakaju mrazaciky....ved mame zimu, tak sa tie mrazaciky aj hodia, ze? 😉
efiku sa neukazala asi uz tiez dlhsie, hm? mooooooc ju pozdravujem, daj nam vediet co porabkas! 😵
diooooooooooor haloooooo......aj ty si zduuchla babulka? nonooooo 😠 😉 🙂

uz je skoro puuulnoc a vy si uz asi slastne prdkate do perin... 😀 😀 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

ahaaaaa, tusim len luly este neprdka 😀 😀

luly3
26. nov 2008

jááááááj ale vam je super v teplej postielke čo????

mne sa akosi nechce spat a to rano vstávam do GF 😠
tak som si vás počitala aspon....... 😀

labus ty to hlavne nevzdávaj 😠 som ti vravela ani dialka ani nič nám
nemože stat v ceste malinke zato stojí 😉 spýtaj sa zuzali ta nam o tom može
porozprávat 😅 😅 😅 😅
iked je pravda to že niektore maju viacej tu cestu trnistu ale oto večiu radost
budu mat ak sa to podarí... a ver labus že ked sa zadari vam a to zadarí tak stoho
nebudeš mat radost len ty ale hlavne manžel tvoje detičky a mi tu na koníííííííííku 😅
takže do boja zvladneš to

Tinka meil som ti dala do IP

babulky krásnu nocku a krasnu nocku aj maličkým zuzaliatkam 😅 😉 😅

luly3
26. nov 2008

endzi 😉 no konečne
ale so tu toho zrazu popísala 😀 😀 😀 😀 😀
ako sa maš???

luly3
26. nov 2008

endzi 😉 tak ako si priletela tak aj zasa si odletela
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
a ja som tu zasa samučičkáááááááááááááááááááááá 😝

endzi30
26. nov 2008

no mam zhony nahovado teraz 😉 ale zijem 😀

a ty ic uz drichmat, kto pojde za teba do GF? jaaaaaaaaaaaaaaaaaa? 😀 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

eeeeeeeee, som tuuuuuuuu 😀 😀

bruseno ta nepobolieva? nie su sfucana? 😀

luly3
26. nov 2008

ha len to nie teba by tam prehliadli ja som proti tebe ....... 😝

endzi30
26. nov 2008

😀 😀 😀 😀 ty tapina 😀 😀 😀

luly3
26. nov 2008

endzi na moje prekvapenie mi vobec nič nieje len sem tam
ma pichne na vaječníkoch a to mam folikou cca 20 kuskou 😅
len neviem kolko snich je zralých ☹ ale to uvidas v sobotu

endzi30
26. nov 2008

neboj nic luly...cca to byva tak ze 2-3 mozno budu prazdne, takze ich mas haaaaabadej 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

ziadne strachy 😉
a asi uz mas pupek vytreeenovany z 1.IVFka, tak nic neciitis, mozes byt len rada...ja som uz ledva fucala 😀

luly3
26. nov 2008

noooooooooooooooooo vidime 😕

ty sa pochval ako sa maš????????????????? ježiška pokupeneho???

endzi30
26. nov 2008

nebojaj, urcite bude hrkotat foliiiky a bude v kazdom prekvapkko 😉

😀 😀 ze darceky! 😀 no velky prdolo makovy! a ja hlavne neviem CO kuupit, strasne daco! z tohto mam vzdy najvacsie zmatky 😠

ty uz mas nieco? co kupujete manzelikom?

kejla
26. nov 2008

Ahooooooj Endziiiii 😀 😀 😀 😀

Fuuu, som si vydychla, ze zijes 😀 😀 😀 Ty nasa stratena Holandanka 😀 😀
ENdzinka, ja mam brucho ako nikdy.Vacsie ako najvacsie pri stimulke 😒 Tebe splaslo?

Luly-ahoooj, drzim zajtra palce 😉

luly3
26. nov 2008

keila zajtra netreba až v sobotu 😅 a budem tam s Tinkou 😉
no asi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mi si z mužom na vianoce ideme kupit koženu sedačku 😅
a ja osobne mu dam // čiarky testííííííííííííííííííííííííík ha a mam vybavene
no a ked nebudu // tak potom neviem asi mi zuzali požičia 😀 😀 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

Aleeeeeeee dobryyyyyyy veciiiiiiiiiir....neni mozne, uz dlho to tvoje ocicko nekukalo na mnaa 😀 😀

Kejla, no splaslo, to ano, je urcite mensie ako na fotos co mam, ale je rozhodne vacsie ako pred stimulkou 😠 😠 a stale ma sem tam boli dole 😠 tak mam tiez obavy!!!

teba boli nieco, alebo si len nafucana?