Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
5. dec 2008

ja mam normálnu teplotu 36,54 a bazalnu 37,12... ale čitala som o tej teplote presne to, co vraví labus....asi na to kaslem, nech je to ako chce, lebo sa z toho cvoknem 🙂 🙂 a pockam si 😠

tinka12
5. dec 2008

a normalnu teplotu mas luly akú?

luly3
5. dec 2008

no ja si teraz meriam normalnu teplotu a mam
že36.1 haaaaaaaaaaaa asi som podchladena

tinka12
5. dec 2008

baby chcela by som vas mat teraz vsetky pri sebe!!!!!!! jááááááááááááááááj su to nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😖 😖

labus
5. dec 2008

Luly nieje to len na zistenie ovulky a tá bežná teplota 37 v tehu to nemusíš mat hned neplašte sa blbostami dokelu

luly3
5. dec 2008

labus a koho plašíme ?????????????????????????????????????????????????

kikina666
autor
5. dec 2008

luly ... moja keby si mala toho tolko co ja tak by si tiez bola pomotana
si zober, stale drtim nemcinu, anglictinu a popritom este aj robim a teraz som prekladala jednu masku do programu z nemciny do slovenciny .... vies si predstavit ako na tom som ???

labus minule som zacinala na 150 a potom mi stacilo iba 75 ... ale to je indiviodualne podla reakcie organizmu .... mozno mi bude stacit menej a mozno budem potrebovat viac

babulka123
5. dec 2008

luly tebe robili transfer vcera prosim ta kluuuuud a hlavne sa skus nepozorvovat.. lebo za 14 dni sa zblaznis...

luly3
5. dec 2008

babulka už iba 8 😉 😀 😉 😉 😀 a neboj nezbláznim

tinka12
5. dec 2008

Kiikina vsetky mame toho vela, nie si jedina, ktorá chodi do práce 😉 urcite mas toho vyse hlavy, ale ziadne stresy dievca.....si buduca matka!!!! 😉 😉

luly3
5. dec 2008

no kikina konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉
kiki aka ma byt bazalna teplota ked si tehu?????????????

kikina666
autor
5. dec 2008

babulka kedy budes mat tt v profile

tinka ... verim ze kazdy ma toho vela, lenze ja som sa neucila ani nemcinu a z anglictiny viem prd makovy a teraz musim stale komunikovat v nemcine anglictine ...

babulka123
5. dec 2008

ked budem po ultza. ale kuknite na snazivecuztata.. hehehe ten uz to ma v pase...

tinka12
5. dec 2008

kikina, si sikulka, urcite to zvladnes, uvidís 🙂

tinka12
5. dec 2008

hihi, babulka, to je tvoj manzel? sranda ze ho koniky chytili.... 🙂

luly3
5. dec 2008

tinka aspon nemusia platit za telefon porozpravaju
sa na konikovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
5. dec 2008

babulka a kledy ides na utz????
to som nevedela ze aj chlapi maju svojho konika
😀

tinka ... je toho na mna moc, nemam na to mozgovu kapacitu, aby som sa ucila naraz programovat a 3 jazyky sucasne lebo mam popri tom este aj rustinu .... by som potrebovala aspon 3 hlavy

luly3
5. dec 2008

kiki tak s nato vyprdni ako chceš zostat tehula ked
stale taktostresuješ hmmmmmmmmmmmmmmmm

a mimochodom 3 jazyky naraz sa učit je dobra debilina
ved to sa ti mosi motat ja som sa učila dva anglinu a neminu
aleto som bola mladšia a aj tak sa mi to motalo 😉

babulka123
5. dec 2008

a to ze sedi vedla mna nevadi ???? hehehehe

vo stvrtok idem na ultz. a neviem sa docakt...

snazivecuztata
5. dec 2008

Kikina ja som tu ako moralna podpora a tajomne robim cenzuru 🙂

kikina666
autor
5. dec 2008

luly moja tak to skus vysvetlit u mna v robote ....
no mi hovor aky mam z toho gulas, ked za 2 mesiace som sa musela naucit celu ucebnicu nemciny a dalsiu anglictiny ... mam do decmebra cas este si to dostudovat a od noveho roka zaciname s dalsiou knihou, tu na mna nikto necaka skratka musim sa chytit .,..
a vcera mi oznamili ze 17.12. pridu nemcuri a ze pojdeme s nimi na veceru a potom do krcmy .... a vies co to znamena ???? ze sa budem s nimi musiet rozpravat ale ako to bude velmi zaujimave

luly3
5. dec 2008

jááááááj babulka tak to ti budem vo štvrtok držat palce 😉 😉 😉 😉

kikina666
autor
5. dec 2008

no teda tak vitaj jeden chlap medzi nami ..... no tak to by malo priniest stastie 😵

kikina666
autor
5. dec 2008

to tu ako vazne sledujes babske reci ???

kikina666
autor
5. dec 2008

a uz viem kde skoncili nase tehuvirusiky ... babulkin muz ich chytal a skladoval do skrine pre babulku a nam sa nic neuslo 😀 😀 😀 😀

snazivecuztata
5. dec 2008

Kikina nie len sledujem, ale este sa aj aktivne zapajam taky som ja perfisny a to este periem, zehlim, ukladam si ponozky a davam dole dosku na WC 😉

kikina666
autor
5. dec 2008

a ozaj mam este jednu otazku ty si vase dieta nazval "projekt Tadeas"????
to som este nepocula

babulka123
5. dec 2008

baby ja s nim zijeeeeem heheheheh a ano je to pravda.. heheheheh

len som zvedava este ako bude v noci vstavat...

kikina666
autor
5. dec 2008

snazivecuztata ... no to si teda fakt skvely tata .... to sa babulka pri tebe ma ...

babulka123
5. dec 2008

kiki ale nevie lyzovat.. 😀 😀 😀 😀