Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
6. dec 2008

viem, viem... ale toto cakanie je asi najstresovitejsia cast IVF 🙂 ideme sa naobedovať, vidíme sa neskor,....a dakujem labus 😵

labus
6. dec 2008

neni zač dobru chut 😉

luly3
6. dec 2008

halo halo halo Tinka ani mne nič nieje 😉 a žiadne tehu príznaky nemam
aspon o tom neviem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

inak pre klud duše tiež mi nič nieje ani brucho ma neboli vobec nič tak nestrachuj
uvidíme ako to dopadne 😉

zuzali
6. dec 2008

Ahojte, mám dnes ešte náročný deň, lebo ma čaká v pondelok skúška z manažmentu 😠

luly, tinka...držím palceeeeeeeee a už vás čakám v mojom klube 😵 😵 😵

labus, ahoj, som rada, že to Brno je také fajn a pozdrav Tina, že mu gartulujem 😀

a dnešný prídeľ:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

babulka...ty ideš na sono už vo štvrtok? Mne sestrička v GF povedala pri druhom odbere, čo bolo 24. 11., že mám prísť o tri týždne, tak ja idem až 15.12. tak ti držkám palčeky 😉

luly3
6. dec 2008

zuzali chytáááááááááááááááááám 😉 😉
moja držím palce nech skušky dobe dopadnu 😉 😉 😅

kikina666
autor
6. dec 2008

caute
zuzali ako si na mna zabudla .... s tou klubovou kartou

zatial pa

utekam

k

babulka123
6. dec 2008

zuzali ale ja chodim do FC,,, tam sa robim o tyzden a potom uz budem u svojho gyndosa..

labus
6. dec 2008

ahojte kočky
tak mám trošku klud mali sme návštevu svokrovci boli Andymu gratulovat ,lebo minulu nedelu bola svokra chorá a zavolali sme švagrove dcéry po tie balíčky čo tu nechal Mikuláš 😉 Tinko utekal ešte do školy tak dojde okolo 20,00 takže Zuzka odovzdám a čaká ho kopec zákuskou tak sa poteší
inak kočky tfuj musím sa priznat je to hrozne ale normálne som klamala aj mi to bolo luto lebo svokra bola smutná
Jarka to je tá staršia švagrova dcéra má 17r. sa pítala že či to ešte raz skusime a ake je to smutné a tak a ja som povedala,že zatial neviem,že asi nie že to bolo tažké
☹ no viem,že je to hnusné ale ak to výjde tak sa budu potom tešit a ak nie nech sa zbytočne nepýtaju a netrápia

kejla
6. dec 2008

Ahoj kocky,

po dlhsej dobe sa ozyvam 🙂 Co mame nove?

Tinka, Luly-velmi vam drzim palce, nech sa babatka zahryzkaju 😉 Tej bazalke ale nepripisujte velku vahu-Utrigestan je progesteron a on sposobuje zvysenie BT.A mrska by mala prist 14.dni po OPU, ale pride az o 9 mesiacov 😀 😀 😀

Zuzali - pozdravujem babatka 😵 Neskocis na to sono skor? Chodi sa sice 3 tyzdne po 2.teste,ale ty si mala 2.test neskor ako byva, ze? A my sme take zvedaveee 😀 😀 😀 ale vydrzime 😀 😀

Lubka, Endzi,Kiki,Vika a spol-zdraviiiiim aj vas 😀

luly3
6. dec 2008

labus 😉 tak ty takto myslíš nadruhych 😅 ty si naše zlatíčko
a budeš sa mat ským o tom porozprávat???? vieš o mne nikto nevie že chodim na
ivf a ver tak rada by som im to povedala..., vlastne ani neviem prečo som im o tom
nepovedala 😕 😕

keila ahoooooooooooooooj

luly3
6. dec 2008

kikina už stojíííííííííííííííííííííííííííííííííí vonku 😀 😀 😀 😀 😀
haaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

labus
6. dec 2008

luly prvý krát som to povedala a potom to velmi bolele ked na mna lutostivo pezerali ,pýtali sa a tak no vie to moja kámoška gynekologyčka a vy tak mám s kým o tom pokecat ak mi dovtedy všetky nezdrhnete odtialto,ale som prefíkaná preto idem v januari tak mám istotu že aspon Lubku tu budem mat a možno ešte KIKI
a

luly3
6. dec 2008

labus a mna 😉
ja som to možno tiež preto nerozpravala 😅

labus
6. dec 2008

Luly beriem ta za slovo
a máš pravdu takto je to lepšie a vykecat sa možeš tu s nami 😉

luly3
6. dec 2008

no ja by som potrebovala sa vykecat niekomu aj doma 😅 😉 ,
ale zatial to zvládam...
Labus tak vela síííííííííl do noveho pokusu a dúfam že úúúúúúúúúúúspešneho 😉
už čo chvílka a je to tu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

no idem pozerat tv paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a krásnu nocku všetkým

kikina666
autor
6. dec 2008

ahojte len tak som mrkla na vecer a zase tu nikoho neni .... no co uz idem spinkat

ozaj baby neviete mi poradit stahuje niektora z vas filmy z netu ? neviem ako na to

luly3
7. dec 2008

krasne ranko 😅
vstávat a delat 😅 😅 😅

luly3
7. dec 2008

babule ja akosi nemožem v noci spavat 😉
stale myslím na debiliny 😠 😕 😅 😅

a kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

labus
7. dec 2008

dobr ránko
Luly to je sposobene hormonálnymi zmenami v tvojom tele a čiastočne aj stresom to prejde neboj 😉

luly3
7. dec 2008

no babule druhá strana nehambíííííte sa 😝 😝

luly3
7. dec 2008

babulky kde ste ktoooooooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinka akooooooooo???????

lubkaeck
7. dec 2008

Ahojte kocky - uz som sa vratila od rodicov 😉 Keks bol, ale predtym sme sa povadili ako psy 😠 takto sme sa este nikdy nechytili ☹ ale uz sme to nejako rozdychali a vyzera to dobre 😉 Az na to, ze ma jeden clen rodiny priserne ani neviem ako to povedat, ale asi urazil a vobec neviem ako to vyriesit, lebo kontakt prerusit sa neda 😖 Mam z toho hlavu riadne v smutku ☹

Luly, Tinus - nestresujte, ja to beriem tak, ze ste tehule a bodka 😉

labus - Tinkovi blahozelam a prajem aby vsetky skusky isli takto a na prvykrat 😉 A neboj mna sa tak lahko nezbavis 😀 😀 😀 budeme sa riadne podporovat 😉

Kejli, Kiki, Enzdi, Viki a vsetky ostatne pekny vecer 😉

labus
7. dec 2008

ahoj Lubka no to dufam,že sa ta nezbavím inak uvažujem ,že by som ta na tu kávu už pozvala 😉 len ja do MAXU netrafím len do CENTRA zo stanice do Maxu jedine ked by som z MM išla z Ba toho 5.1 no ale ja by som chcela pokecat a ako ho poznám by ma nahánal domov ☹ no ak by si aj Kejla vedela spravit volno mohli by sme mat take mini stretko

kikina666
autor
7. dec 2008

ahojte baby, no dnes som mala upratovaci den, ale moc som toho nestihla chcela som si spravit cdesto na medovniky a mi vybuchol karamel tak mam dopalene prsty a aj trosku na brade .... keby ste ma videli by ste sa urehotaliako pisem jednou rukou a 4 prstami ... no hadam to nebude dlho tr vat, idem este rychlo nahadzat pradlo do pracky ...

neskor sem kuknem

zatial papa

k

lubkaeck
7. dec 2008

Labus - to je uplne jedno kam pojdeme na kavu, ved ja si Ta pridem na stanicu pockat a potom sa mozeme pomotkat kde len chces 🙂 Uz sa na to tesim a Kejlica by sa tiez mohla pridat 😉 a tiez niekto kto to nema do NR daleko 😀

labus
7. dec 2008

Ahoj Kiki bože moja zlatá tak to je vianočný uraz to by mal ježiško riadne ocenit 😉 Kiki nemáš doma fenistil gel?ten je na to dobý alebo Panthenol spray čo sa použiva v lete na popálenie slnkom
Lubka o.k. dohodneme sa a Kejli halooooooo ak nás počuješ tak sa pridaj dajte návrh kedy mne je to jedno a samozrejme kto to máte do Nitry blízko ste vítané 😉

lubkaeck
7. dec 2008

Kiki - chudatenko moje ☹ to muselo palit 😠 Ja si na taketo hned davam olej, ale aj tak mavam pekne pluzgiere 😉

labus - no zadaj termin a ideme 😉

labus
7. dec 2008

no hoc aj tento nastávajuci týžden -utorok poobede?musím mrknut bus 😉

lubkaeck
7. dec 2008

Labus - uplne kludne, moze byt 😉

labus
7. dec 2008

Lubka dohodnute tak v utorok 😉 napíšem Ti kedy dojdem