Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
13. dec 2008

jááááááááj lubka prepáááááááááááááááááááááááááááááááááááč 😉

letíííííím do postielky paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
13. dec 2008

labus mas ten fostimon slubeny ... tak nespekuluj .. ja by som ho aj tak do jula nestihla minut ☹

mam z toho taky zly pocit, najskor som ten termin uzivania presunula na 17.den, ale vlastne to bolo kvoli tomu ze som dostala poobede a teraz ma akosi naduva z tej provery a od stredy idem pichat dekac ... a 30.-32.den cyklu mam 24.-26.12. a na kontrolu sa ma ist do 2.-3.dni a potom zacat pichat fostimon, lenze ked dostanem 24.12. ... to bude 5.den cyklu a bojim sa aby som mala dost folikov ...

baby musite teraz na mna silno mysliet aby som to dostala az toho 26.12. t.j. piatok a v pondelok by som isla podla planu do heliku ...

akosi je to tentokrat akosi vystresovano ...

kikina666
autor
13. dec 2008

som stale nervozna a podrazdena a stale sa hadam s muzom ... tie vianoce a vsetko okolo toho mi zacinaju liezt na nervy ... ☹ vobec sa na ne netesim ...
a ozaj mam vybavene uz aj terminy na predoperacne 19.12. odber krvi a 31.12. interne

a ozaj okna som umyla, zostalo mi uz iba jedno, mozno zajtra ak sa mi bude chciet a este budem upratovat

labus
14. dec 2008

ahoj Kiki pozerám že u vás na sviatky lekári riadne pracuju ked ešte aj 31.12 máš interne tak to by u nás nehrozilo. No ja som na vianoce vždy nabitá kopcom pozitývnej energie tak ti ju budem vysielat smer Zilina.
Kiki pekne sa z hlboka nadýchni nahod usmev a začni sa tešit ved už si začala papat tabletky tak sa teš už sa ti to blíži ved si sa tak dlho nečakala .. 😉

kikina666
autor
14. dec 2008

ahoj labus ... vcera som umyla tie okna a dnes mam taky dojem ze zacinam mat sopliky a chrchlat ... do pekla musim sa toho zbavit ... ale ked zacnem brat dekac tak uz nesmiem byt chora ...

drzte mi babenky palceky, teraz sa "naparujem" nad zehlickou, mam tolko zehlenia ze az no .... a m usim upratat este celu kuchynu a spalnu a kupelnu akosi tomu vianocnemu uprativaniu nie je konca kraja

esteze na obed idem k mamine a nemusim varit

labus
14. dec 2008

Kiki moja ja pre toto vždy umývam okná v oktobry ked je ešte pekne a na vianoce len pretriem z vonku z nutra a operiem záclony aby som neochorela. No žehlit idem aj ja práve teraz a rozmrazujem chladničku a ešte potom varit a skrinku v kuchyni upratat a potom šup nákup na pečenie doniest a ide sa na vec.Tak sa kuríruj najlepší je cibulový čaj zo zázvorom a medom ale chutovo je brrrrrr ale pomáha tak ahojte večer 😉

kikina666
autor
14. dec 2008

no uz som dozehlila , ja teraz umyvam policky v obyvacke a este ma poobede caka kuchyna ☹ a mozno ak stihnem aj kupelna a potom uz len spalna a chodba ☹

luly3
14. dec 2008

kuk ahojte

luly3
14. dec 2008

babulky test 3 // no problem je v tom že dnes mi ukazal zasa tu
druhu slabulinku ale je ju vidiet...no ale zasa som mala inu zančku testu
tak neviem jaaaaaaaaaaj zbláznim sa

tinka12
14. dec 2008

luly, zlato nebojkaj, aj tak mas podla mna dost vysoke HCg, takze zajtra sa ti to potvrdi z krvičky a testy su niekedy crazy - ved vieme.... a urcite je rozdiel v znacke testu, takze vsetko je ok , neboj 🙂 🙂 🙂 🙂

kikina666
autor
14. dec 2008

luly no super a kedy ich das do albumiku ????
a tinka a ty co albumik nebude ???

idem upratovat ... papa zatial

luly3
14. dec 2008

kiki poriadne poupratuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tinkaaaaaaaaa 😉 😉 no ja už som s toho poriadne na nervy 😅
už sa mi snivaju same debiliny už nech je takto zajtra

luly3
14. dec 2008

kiki ja ich do albumu nehodim lebo to neviem iked som to už skušala
ale akosi to neviem dostat sem tak kašlem nato..., no ved zajtra v tom budem
met už jasno 😉 verim tomu že tehula som 😅 😅 😅 😅
inak mimochodom v noci ma tak bolela hlava že som myslela že umrem ☹
mosela som si dat panadol 😢 😢 tak dúfam že mi to neublížilo ....
babulky ja letím do baru a dojdem snad tu už niekto bude...
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
14. dec 2008

luly tehotne do baru nechodia ... no ja som zase cosi upratala ...

a teraz idem na nakup ... a potom snad vecer sa sem dostanem

labus
14. dec 2008

ahoj kočky tak mám trošku pauzu 😀 😀 😀 to viete u nás je delba práce 😀 😀 každý makal ako drak
ja som drhla v kuchyni a okná muž vešal záclony chalani izbu a šlo to jedna radost ale malý Robko asi do školy tažko pojde stale ho dusí piští lebo mu vadí olejový zábal na krku ☹ ☹ v noci sme mu preniesli postel k nám tak máme bábatko teraz v izbe 😀 😀 😀 bojím sa ho nechat bez dozoru
KIKI si šikulka ked to všetko sama pekne zvládaš 😉
Luly ty mojko nestrečkuj keby si nebola tehulka tak ani slabu čiarku nemáš zajtra bude krásne HCG neboj ved to je už tutovka a potrebujeme pluvačky vírusou na január
Tinka a ty ako zlatík? sa teškáte že? to budu krásne vianoce 😉
ale aj u nás ja sa vytešujem že v januari sa k vám pridám teda asi až vo februari budem vediet výsledokale aj tak sa neviem dočkat dnes som objednala chlapom tie parfumy a MM mi kázal nech si objednám aj pre seba a zrovna ten je vypredaný no ale ja počkám ☹ ☹

kikina666
autor
14. dec 2008

ahojte ... my sme teraz boli na nakupe, stretli sme znamych a ti ze ci uz sme tehotni, to bol prvy sok a vsade kde som sa ototcila bolo tehotenske brusko .... baby mam depkuuuuuuuuuuuuu

luly3
14. dec 2008

babulky ja už som tu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
kiki aku depku zasaaaaaaaaaaaa no no opica ešte maš čas na depky 😉

luly3
14. dec 2008

baby vy nezbednice kde steeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝

zuzali zajtra budeme v GF aj s tinkou o 8.00 hod čakááááááááme ta 😅

tinka12
14. dec 2008

jasne, zAjtra sa vidíííííííííííme tehulky 😀 😀 😀

kiki, zlatko, ziadne depky prosíííííííím ,,, to ti robia tie hormony.... pekne sa sustred na seba, musis byt pokojna, vela spinkat a tesit sa na deticky... neboj sa, ludia sa pytaju, lebo tí, ktorí nemaju prolemy s otehotnením, na take nieco ani nepomyslia že vy by ste mohli mat problémy a príde im to normálne ze sa spytaju.... ja som vzdy s usmevom odpovedala, ze som workoholička 😀 😀 😀 a že mozno o rok... ale chapem, že to zabolí....
kazdá sme tuto bolest znasali a prezivali alebo este prezivame...
a hlavne ked je v tvojom okolí tolko tehu a ked napr. aj z vlastnej rodiny, je to fakt zlé.... ale tento stav prejde a budes o to viac stastná, ked ti Ivf vyjde... kazdopadne myslíme na teba!!!

tinka12
14. dec 2008

labus, moja zlatá....ani nevies ako sa tesíííím.... a vo februári sa tesíííme na teba a tvoje dve čiaročky...
a robkovi prajem rychle uzdraveničko

tinka12
14. dec 2008

endzi, ako zlato? mrcha uz dorazila?

sisajojo
14. dec 2008

ahojte dievcata aj vam povedali lekari,ze od et sa nesmu jest mliecne vyrobky a hlavne syry>??

luly3
14. dec 2008

ssajojo ahoj 😉 take niečo mi vobec nepovedali 😉

babulky vidím že nikde nikoho tak prajem krasnu nocku 😉
zajtra mi držte palce ako doletím s BA tak vam píšem

tinka12
14. dec 2008

ahoj sisajojo. nic take nespominali....no ja si myslim, ze mliecne produkty su naopak velmi dolezite az na niektoré druhy, ktoré by sa nemali: a to plesnove syry, silno udene syry... inak su bilekoviny dolezite

luly3
14. dec 2008

tinka 😉

luly3
14. dec 2008

no idem dat sprchu utroš a šup do postielky nech je už rano 😅
krasnu nocku všetkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýým

tinka teším sa na teba aj ty šup do postielky 😉

kejla
14. dec 2008

Ahoooj kocky,

vidim, ze u vas je velke upratovanie v plnom prude 😀 😀 😀 Ja som tento vikend takmer ani nebola doma, tak som nic, ale fakt nic neupratala 😎 😎 😎 Nuz,co uz 😀 😀 😀 cez tyzden to musim stihnut 😀 😀 😀

Z tehuliek sa veeelmi tesim a tak trosku sa NENAPADNE pripominam 😀 😀 😀 😀 😀 Nezabudajte na mna pri pluvani tehu virusikov 😀 😀 😀 Nech obcas aj motyka vystreli 😀 😀 😀 😀

labus
14. dec 2008

ahoj babulky no tak až teraz mám trošku času len čo sme všetko porobili došli naši mladý a večer sme ich hodili na stanicu a šup do TESCA kupit im darček pod stromček hrnce 😀 😀 😀 ako sme ich nakladali tak sa muž chychotal že tohto roku su hrncove vianoce ,lebo svokra chodila obzerat z malým hrnce že by sa jej zišli tak sme jej v utorok kupili no a mladý dnes že hrnce nemaju tak dalšie no a sranda išli sme potom k svokrovcom a svokra nám ukazuje čo pokupila švagrovým dievčatám čo sme jej dali peniaze pre ne a aj im nech si nakupia čo potrebuju no a svokra vytiahla hrnce 😀 😀 😀 presne tie čo sme mali v aute pre Tinka 😀 😀 no a druhe má u nás v krabici 😀 😀 skoro ma piclo a potom sa snež spravit radost dakomu hned som volala Tinkovy že hnce nekupuj lebo by ma už rachlo načisto rovno predajnu by som mohla otvorit 😀 😀 😀

endzi30
14. dec 2008

ahojte kukulky 😉

laaaabus, kuuupim hrnce od teba 😀 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala 😀 😀 😀

baby ja hlaaaasim MS dorazila vcera, ze az tomu normalne neverim, ale tece teda poriadne 😠 😠 kejlik, tebe prisla nacas?? a pupik uz nemas nafucanyy??? 😉 tak ci tak, uz som decembrovy termin presvihla, takze cakam na dalsiu mrchu, ktora dorazi teda v januari a pri jej kazdomesacnom meskani pride az po polke januaaara, takze KET az vo februari 😠 co uz 😀 😀

lulik, zajtra drzim palceky, ale ani nie je treba, si jasna PRETTY PREGNANT WOMAN 😀 😀 😀
tinuska, zuzali, uz aj luly 😉 = mamce moje, zdravim vsetky babatkaaaaaaa

kiki, ty pekne papenkaj pilulky, za chviiilocku pichas ten vceliii brajgel - Dekos, budem na teba mysliet 😀 😀
lubka, snad uz nepeces 😀 😀 😀 pekne paar kuskov nasackuj do skatule od topanok a hajde smer Nederland - tete Endziiiiii 😀 😀
vikiiiiiiii a ty de si? 🤐 🤐

zdravim aj diooooooooooooooor 😵 😵

papaaaa, idem hajiiii, dnes som drhla okna a vesala stromcek, sice taky zaaaprdek, ale neciiitim si kriiize 🙄

som kapoot....bru nocku 😵 😵 😵

kikina666
autor
15. dec 2008

ahojte, dobre ranko

baby poslusne hlasim pilulky papkam poctivo ... akurat ma boli strasne hlava ☹ no pozrela som si letak tak podla letaku mam riadne neziaduce ucinky provery ... minule som ani nevedela ze ju uzivam a teraz sa to sype na mna zo vsetkych stran a to neuzivam este dekac. A je mi strasne tazko od zaludka po tych liekoch ☹

endzi, kejla ahojte

vsetkym tehulkam drzim palce na dnesnych vysetreniach a cakam na vysledok