Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
16. jan 2009

no a preco nie ..... ???? 😀 😀 😀 len tak cvicne

luly3
16. jan 2009

idem na nechty čauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kikina666
autor
16. jan 2009

no aj ty pekne sa uprav nech sa babetku pacis

komarik
16. jan 2009

endzi, ja som mala problém s vaječníkmi aj pred tým. Raz som na injekcie nereagovala vôbec a FSH mi vyšlo 13.1. Krajko mi povedal že to znamená že mám vaječníky staré ako 45-ročná žena. Potom sa to záhadne upravilo, ale nie až tak celkom. Ale nevylučujem náhodu že by sa to do budúcnosti upravilo.

kiki, tak to som nevedela že si taká zakladateľka. Si dobrá. 😉

kikina666
autor
16. jan 2009

no ja som zalozila tento kurnik predtym ako som mala zacat stimulku v oktobri, a baby sa popridavali a kedze to mne tolko odkladali, oni aj naznasali, aj odtransferovali, podaktore otehulkovali a dalsie sa chystaju ketovat a ja som tu ako stary inventar a ten nakoniec som dostala prezyvku veduca kurnika ...... 😵 😵 😵

komarik
16. jan 2009

starý inventár - vedúca kurníka 😀 😀 😀 to si si dala
ale neboj o chvíľu založíš aj s babami trebárs tému: tehulky po IVF.

kikina666
autor
16. jan 2009

komarik ja som si nedala to oni mi tak dali ....

komarik
16. jan 2009

aha 😨

kikina666
autor
16. jan 2009

komarik mne sa uz nic nechce chcem ist domov, a bojim bojim o moje planetky aby pekne rastli a boli v poriadku 🙂

komarik
16. jan 2009

neboj. Jednotkové sa určite podaria. U dvojkových sa to môže zvrhnúť ale aj nemusí. A jednotkových máš až,až.

kikina666
autor
16. jan 2009

no ved uvidime ... ty si mala ake pri prvom volani ?

komarik
16. jan 2009

pri prvom volaní boli stále také isté. Jedno 1 a tri 2. Až po predĺženej kultivácii sa pokazili. 😢

luly3
16. jan 2009

ja užsom tu

luly3
16. jan 2009

to tu nikoho nieje????????????????????????,,
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kikina666
autor
16. jan 2009

komarik ani ma nestras ja som dnes volala 2x, 1x mi povedali iba ze sa oplodnili a dnes som volala 2x a mi povedali ze mam 5 jednotiek a 2 dvojky .... dufam, ze sa mi to nepokazi ☹ to by ma mrzelo

luly3
16. jan 2009

kiki neboj nič sa nepokazí embrijka vydržia

ritulka
16. jan 2009

ahojte

Lulu co to citam??? to je krasne, jeda ja mam dost....no super...tfuj tfuj
takze transfer v decembri sa trosku malicko posunul 😀

luly3
16. jan 2009

ritulka trošku maličko o mesiac 😀 😀 😀 😀 😀
ešte sa nevytešujem ale len trolilinku malinko moc teším
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale viac sa bojím čo ak nahodou zase potratím ☹

ritulka
16. jan 2009

luly nesmies tak mysliet...jeda ale aj tak je to paradicka...fakt som rada. 😵

kejla
16. jan 2009

No ahoooj kocky 😀 😀 ,

Luly- neboooj, teraz bude vsetko ok....Pri IVF-ku vyberal spermosku embryolog (ICSI) a nemusel vybrat najsilnejsiu, ale teraz vajko oplodnila najsilnejsia spermoska, ktora vyhrala boj spomedui vsetkych bicikovcov 😵 😵 😀 😀 Veeelmi sa s tebou tesim, naozaaaj 😀 😀 A veeelmi nam drzim palce 😀 😀 Ale pradupovediac, depkosit budeme vzdy (mohla by som ti o tom hovorit- dnes som mala pocit ako pred mrchou, tak som vkuse behala na wc a kontrolovala, ci sa nespusta)...Na babatko vsetky cakame dlllho a potom sa veeelmi sledujeme.

Kiki-ja tvoje "planetky" sledujem velmi pozorne a vidim, ze sa im krasne dari 😵 😵 Vsetci im veeelmi drzime palce, takzeee- podla mna pridas dvojky 😀 😀

kejla
16. jan 2009

A Endziiii- ahoooj sistr 😀 😀 😵 😵 Blahozelam ku skuskam, sikulka 😀 🙂 A drzim palce, aby KET-ko prislo co najskor a aby sa ti v brusku zavrtalo minimalne jedno babo 😀 😵

luly3
16. jan 2009

keila 😉 si tu ešte???

kejla
16. jan 2009

ano som

kejla
16. jan 2009

luly, a ty si tu? 😉

ixi
16. jan 2009

ahojte kocky ako sa tu mate?

kejla
16. jan 2009

Ahok Ixi, fajn...A ty ako? 😉

luly3
16. jan 2009

keiluš po kolko meškania ms si si robila test?

ixi
16. jan 2009

ja ale da sa cakam na mrchu a ona nechodi 😠 kolko si mala vajok?

kejla
16. jan 2009

luly, ja som si robila az na 35 DC. Predtym som sa nala, mala som malicko spinenia.

kejla
16. jan 2009

Ixi, ja som bola na IVF v oktobri s tebou..Vtedy kolko som mala vajok?