Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
19. jan 2009

ixi dik snad budu // ale ja nebudem testovat, ja si pockam na krv a utz

zuzali dakujem

lubkaeck
19. jan 2009

Ahojte babulky 😉
No dlhsie som tu nebola, a citam tu vselijake novinky 😕

Endzi - blahozelam ku skuskam 😉

Tinka - to co sa ti stalo to mi je fakt luto, ale asi lepsie ako mat vacsi problem vo vyssom stadiu tehotenstva, alebo nebodaj poskodene babo 😖 asi to tak malo byt ☹ Ale hlavku hore, neboj bude vsetko dobre a Ty budes este tento rok tehula 🙂

Luly - a to co citam???? 😕 co sa to deje? pocuj a daj si este vysetrit to co mne zistili, lebo aj tam moze byt problem - to su hemat faktory - Leyden a MTHFR a nejake cisla, hematologicka bude vediet 😉 Silno Ti drzim palce. 😉 a ozaj to si davas robit gelove nechtiky? alebo len manikuru? Lebo tie moje su chudatka ubohe 😒

Kiki - riadne hladkaj brusko, aby fazulky posluchali 😉

Zuzi - ako sa maju fazuliatka? posluchaju? len nech pekne sedia v brusku 😀

Kejlica a Ty uz mas knizku? to ku komu chodis, ze je taky sikovny???? 😀 😀

kikina666
autor
19. jan 2009

lubka pohladkane ... neboj hyckam cih ako v bavlnke

buducamamina
19. jan 2009

ahojte babulky ako sa mi mat je tu niekto,zajtra vas moc prosim myslite na mna musim ist o 9.40 zubarovi a mam z neho panicky strach bojim bojim bojim bojim bojim

buducamamina
19. jan 2009

no zase tu nik nie je ☹ idem si lazkat a vybuvat snad ak sa mi bude dat na zajtrajsi hrozny den.zdrzkajte sa mi.papa

kikina666
autor
20. jan 2009

ahoj buducamamina .... drzom palce na toho zubara ... je presne 9,37 .....myslim silno na teba 😵 😵 😵 😵 zachvilu to mas za sebou 😵

tribitka333
20. jan 2009

ahoj kik, velmi velmi gratulujem k malym hviezdickam..prajem ti, nech tento krat vsetko dobre dopadne !!!!

luly3
20. jan 2009

kuk som tu, no HCG je ale príliš nizke 9,8 to sa nejedna o chemicku
tehotnost, čiže
zobrali mi krv a ako píše lubka idu ju poslat na hematologiu tam budu
zistovat: zrážanlivost krvi, imunologiu, nejaku genetiku krvi budu robit a
neviem ešte čo

no a laicky mi to vysvetlila dokina takto vraj pre mna otehotnenie nieje problem
ale embrio moje telo prijme ako cudzi predmet a začne protinemu vytvárat
protilátky....
za 2 tyždne mi dojdu vysledky a ak krv bude pozitívna pojdem na hematologiu
a ak negatívna nasadia mi prednison mesiac pred transferom, vraj s tym udržím embrio.
tot všio

luly3
20. jan 2009

kiki kde si s dropcami hm???? ako sa maš???? ja ti dam že nebudeš testovat
to teda budeš lebo pridem do žiliny a očuraš ten test predomnou 😀 😀 😀
tady všetkych nahovaraš aby testli a ty to vzdááááááááááááš figu 😝

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

kikina666
autor
20. jan 2009

baby alica mi zase napisala basnicku :

Dve planety v brusku mam,
myslim na ne vodne v noci.
Vsetko co chcu im veru dam,
len nech su to bojovnici.
Dni zdaju sa byt nekonecne
cakanie ma celkom zmara,
verim, ze vsetko skonci stastne
vlastne…zacne, druheho februara

kikina666
autor
20. jan 2009

tribitka dakujem snad vyjde

luly vidis je to to, co som ti povedala aj ja ze mozes mat protilatky proti dietatku, neboj, vsetko sa da liecit ... a super je to , ze mozes otehotniet .... to je to najkrajsie a najlepsie

luly ak prides do ziliny a das mi ho ocurat tak ho ocuram, ale sama urcite nie

luly3
20. jan 2009

kiki zastrelím ta 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

no a tinka mi dnes vravela že si tuším aj ty brala prednison

luly3
20. jan 2009

no kiki ja mosím utekat za učtovnikom odovzdat mu danove,
ale hned ako dojdem tak sa šupnem na MK dufam že tu budeš
a ak si brala prednison napíš mi ake ma učnky a vlastne koli čomu to je
dobre užívat vdaka

lubkaeck
20. jan 2009

Luly - prednison oslabuje imunitu, cize vlastne brani telu odpinkat embryo 😉 Ja som uz dnes absolvovala hematologiu - vzali mi krv, vo stvrtok maju byt vysledky 😉 Tak brnknem zajtra dokine, ze kedy sa mam dostavit a som velmo zvedava, ze co mi povie a kedy sa budem moct objednat do GF 😅

kikina666
autor
20. jan 2009

luly to by bola hromadna vrazda .... 😀 😀 😀 😀 , ja som nebrala prednison

lubka to je super, drzim palce aby ti to dobre dopadlo 😵 😵 😵 😵

luly3
21. jan 2009

babulky dobre ranko 😉

luly3
21. jan 2009

no nič zasa nikto ☹
ja tu cely den nebudem tak sa mi tu majte krasne
a kiki dobre sa staraj o mrnuskou 😉

kikina666
autor
21. jan 2009

ahoj luly, som tu .... som vyspavala a vylihovala lebo strasne ma boli hlava, v noci som sa zobudila na bolest hlavy tak mokru handru na hlavu, do rana som vobec nespala a teraz som vstala a zase a aj brucho ma rano bolelo, prsia tiez ... som dolamana

staram sa o mrnuskov najlepsie ako viem .... neboj, vcera som im citala basnicku od alicky ... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzali
21. jan 2009

Ahojte, dúfam, že sa všetky máte fajn, my sa máme tiež.

Dnes som celý deň pracovala na diplomovej práci a už mám PC plné zuby, tak vás len všetky zdravím a prajem vám pekný večer.

a aby som nezabudla, chytajte všetky, ktorým to treba :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
21. jan 2009

zuzali dakujem mnam mnam mnam ... 😵 😵 😵 😵 😵

lubkaeck
21. jan 2009

Ahojte bambulky 😉
Kiki - len pekne opatruj fazulky a ta hlava nech ta neomina potvora, lebo ju odpilime 😠

Zuzi -to budu inak mudre deticky 😀

Luly - nie si tu?

kikina666
autor
21. jan 2009

ahojte

lubka sa asi nalakala, prestala boliet 😀 😀 😀 😀 ako dobre, dufam, ze zase nezacne

zuzka100
21. jan 2009

Ahojte, som nova vo fore a hladam odpoved na: nabrali ste niektora Merional - mali ste nejake neziaduce ucinky? podelte sa o skusenosti prosim!!!

kikina666
autor
21. jan 2009

ahoj zuzka , ja ti neviem poradit v heliose vacsinou ide fostimon a menopur a gonal, skus ine centrum

lubkaeck
21. jan 2009

Zuzka100-ani ja som ho nebrala 😖 a mas nejake problemy?

labus
21. jan 2009

Zuzka a ako ti je ja som brala merional a tažko sa mi dýchalo a mala som hnačky a tuším ma aj hlava bolievala občas
čauko babulky

labus
21. jan 2009

Zuzka ozaj klikni si temu FERTICENT tam sa stimuluje len MERIONALOM a dostaneš viacej odpovedí

kikina666
autor
21. jan 2009

labus ahoooooooooooooooooooooooooooooooooojjjj

ty si sa mi kde stratila, moje dvojicky ta potrebuju .... tvoju pozitivnu energiu
a co chrbat uz je dobre ? kedy zacinas so stimulkou ?

labus
21. jan 2009

KIKI ahooj som tu len som bez bríli lebo mi robia nove silnejšie dioptrie tak som slepá -no Kikuš nebojkaj moja energia bude k tebe prudit ako šialenááááááááááááááááááááá
no a na otázku kedy začínam po pravde odpovedám že: v piatok mám OPU v BRNE stimulovala som na NATIV dnes o 21,00 pichám PREGNYL mám jeden ukážkový folik 17,5mm a ešte jeden 9mm a 7mm ale neverím že do piatku dorastu takže verím že ten jeden je tá naša vytužená babulka 😉

kikina666
autor
21. jan 2009

labus a to si takto tajila ... ty mas uz OPU ???? uff si to zobrala riadne hupom,
no bude drzat palce a vychutnaj si ten pregnyl ... xixixi ... to vies ze bude ta vytuzena babulka ... neboj

aj tie moje dvojciatka ti budu drzat palce ak su este tam ... teraz by sme mali byt 3v1 tak to mas vies kolko palcekov az 60 😀 😀 😀 😀 😀 snad su tam