Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
22. jan 2009

jaaaj bodaj by...

kikina666
autor
22. jan 2009

ale neboj na kazdeho dojde ... no len aby som ja za tyzden nerevala ... ked sa teraz tak vyskieram

tinka12
22. jan 2009

nebudes zlatko, zeny su tie najsilnejsie stvorenia!!!! uz verím, ze kazdej musi prísť ten správny cas na mimi.... pre mna to bolo tak rýchlo, ze som si ani nestacila uvedomit ze som tehu... a tak aj na mna raz príde... aj na teba....len dufam, ze na teba uz teraaaz....jejda, to bude krááásna radosť

kikina666
autor
22. jan 2009

no to hej to by bola radost, ja uz som tu radost zazila 2x a 2x skoncila potratom a este raz som mala biochemicke tehu, lebo mala som hcg 4.5 co je dost nizke a potom ziadne

kikina666
autor
22. jan 2009

teraz ma napadol novy nazov temicky, ktory asi dam, ked nam tuto zavru .... kikina a jej sliepky .... co vy na to ??

tinka12
22. jan 2009

viem, ze je to tazké....a čím je potratov viac, tym je to tazsie! ale vidis, stále veríme, stále dufame, ze tentoraz to výjde a to je nasa výsada, ze sa nevzdávame

kikina666
autor
22. jan 2009

no tinka ved mne uz ani nic ine nezostava ... no co mam robit ... snad to uz konecne vyjde a ti dvaja krpcekovia sa tam drzia zubami nechtami

tinka12
22. jan 2009

boze baby ja mam hrozne krce...nemozem sa ani narovnat... je to fakt ok?

kikina666
autor
22. jan 2009

tinka aj ja som po cisteni mala ... cely clovek ma bolel a brucho strasne a este krvacas ?

tinka12
22. jan 2009

malilinko....zacala som az po 4 dnoch... a hrozne slabucko....

kikina666
autor
22. jan 2009

ja uz chcem ist domov este pol hodinu, uz ma tu mrle zeru ....

tinka12
22. jan 2009

idem si trochu pospat.... krasny den, vidime sa neskor

kikina666
autor
22. jan 2009

ok dobru noc .... no ja este 20 min a idem domov ... ufff huraaaaaaaa

lubkaeck
22. jan 2009

Labus - vidis, tak predsa si na ten Nativ zareagovala 😉 dufam, ze riadne hladkas brusenko, aby tam polfazulka pekne cusala a cakala na zajtrajsi utok 😀 Myslim na Teba velmiiiiii. Uz Vas mam v mysli tri take intenzivne, ze dnes som doma aj telefon zabudla, v robote dazdnik a este som aj hlucha a cakala som kamosku pre Tescom a my sme sa mali stretnut pre Hypertescom 😎 no co uz 😀 😀 Som uplne pomylena, ale uz od pondelku idem do roboty, tam ma daju do pucu! 😅

Kiki - zdravim krpcov

Kejlica - lezat, lezat a lezat, ziadny sex, ani dvihanie nicoho a podobne. Musis vazne lezat, aj ked sa budes citit lepsie, hematomy su svine, ale ked budes dodrziavat prisny kludovy rezim tak babatko donosis. Oki? Lezat a nech sa manzel stara - ani ziadne pranie, zehlenie a podobne, nic. OK?????!!!!!!! Davaj na seba riadne bacha 😉

Tinka - no ten pondelok, to bude den 😖 A tych bolesti sa neboj, to je v poriadku, len si oddychni, lazkaj si na pravy bok a pokrc si kolienka. Ulavi sa Ti 😉 A ak mas doma elektricky vankus, tak ten si daj na brusko - je to super 😀

labus
22. jan 2009

Lubka dík za povzbudenie - fakt to pomáha. A ty akože ideš do práce? Nejdeš na KET? alebo až ked ti tu krv daju do poriadku alebo ako?
Ja sa fakt bojím stále mi býva špatne točí sa mi hlava je mi na zvracanie a hučí mi v ušiach a neviem či z chrbtice ked ma nebolí alebo z tých očí alebo z hormonov? už to trvá od vianoc a mám toho plne zuby niekedy mi je fajn a niekedy je to fakt hrozne dnes mi na rehabke a aj obvodna povedali že to skor z oči ako z chrbtice ked ma nebolí tak neviem len dufam že to prejde lebo čo ak sa zadarí babulka a mne bude takto hrozne?som vydesená

kikina666
autor
22. jan 2009

baby zacalo ma boliet brucho ako pred kramami a aj prsia a aj mam taku hnusnu chut v ustach ako pred kramami, pomooooooooooooooooooccc

luly3
22. jan 2009

kiki ahoj 😉
to je v pohodke neboj

kikina666
autor
22. jan 2009

mala som tu jeden test taky co mi zostal z jedneho balenia tak som si ho urobila len tak zo srandy, aj ked viem ze teraz nemoze nic ukazat az ma to potom netaha ...

samozrejme ze negat, ved som ani iny vysledok necakala 5.den po ET, len co keby nahodou .... ale to je jedno som ja len truba

luly3
22. jan 2009

kiki truba niesi aj ja som začala testovat na 5 den po ET
a bol tiež negatívny a 6 den mi už ukazal pozitívny
slabunko a 7 den bol už dobry

kikina666
autor
22. jan 2009

no tak to ja uz testovat nebudem, ved mne ET robili v nedelu okolo 10,00 a ja som v podstate mala dnes len 4.den po ET .. to ako to bola kravina testovat zbytocne vyhodeny 1 test, ale takto ma aspon nebude lakat a keby som testovala 10.den tak by som sokovala, takze takto to budem vediet az ked mi zoberu krv, teda ak nedostanem kramy skor

luly3
22. jan 2009

kiki a maš dostat menzes????? ak nechceš testovattak počkaj na krvičku
ale aj tak viem že ty to nevydržíš 😝

kikina666
autor
22. jan 2009

ja uz nebudem testovat ja to vydrzim, ale tento co som mala doma ma vyslovene drzadil ... uz nebudem testovat uz budem cakat na krvicku ak samozrejme dovtedy nedostanem kramy, lebo test mi vychadza az na 38.den cyklu

takze uvidime

luly3
22. jan 2009

Keila očičko naše pekne odpočívaj a stráš si mrnúska, neboj on ta iba straší
ale inak sa mu u teba páči nemaj strach 😉 držím palce a myslím na vás

a tinuška ty čo? bolí bolí jááááááj to čistenie je ale svina, neboj ono to
prejde manželíček nech sa pekne o teba postará 😕 😅

babule ja vam mam take nervy na barmanku že najradšej by som ju
roztrhala, povedala som jej nech si napíše vypoved a v stredu nech
ju donese a ona mrcha mi doniesla PN..., zastrelila bych ju 😀,
ja vam poviem že mne s tych eur hrabe neviem ako to zvladate vy,
ale tie šupoliny mi lezú na nervy 😠 , tak aspon som sa postažovala
lebo manžel je zasa v sofii a ja sa nemam ani komu postažovat 😀

luly3
22. jan 2009

no kiki tak ti držím palce 😀 silnooooooooooooooooooooooo

lubkaeck
22. jan 2009

Luly este si tu????

luly3
22. jan 2009

luby som ahoj

lubkaeck
22. jan 2009

Luly - no teda a to mas barmanku normalka zamestnankynu? Ja by som ju vyhodila hned ako ukonci PNku-chudina jedna 😠 som sa rozculila, lebo aj nasim to urobili dve predavacky, je to uzas 😠 A Tvoj mangel to kade zase lieta?

luly3
22. jan 2009

jaj ved si počkam na ukončenie PN a ma ju ako vyšitu.
a mangel je zasa v Sofii dojde až zajtra ☹

lubkaeck
22. jan 2009

Luly - no a eura 😕 MM mi doniesol euro penazenku, ale nie taku velku kravu ako predavali v obchodoch ale taku z jeho zamestnania - je na zips a len na mince - pekne rozdelene aj napisane aka ide kam - ma to take priecinky, no a v poslednom priecinku nosim kartu a zlozene papierove eura - tych vela nemam - nemam rada velku hotovost, ja radsej platim kartou (aj ked dnes v znackovej sportovej predajni nemali terminal 🙄 ale kamoska ma zachranila 😀 )
No a co sa tyka minci - je to des a ked si to predstavim v kaviarni - no nezavidim Ti. trzbu nosis vo vreci??? 😀 😀 😀

lubkaeck
22. jan 2009

A ta casnicka je nejaka "slabota"? Vies, lenze najviac naserie, ze jej tych 10 dni musis zaplatit 😖