Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
18. feb 2009

baby a ja co ??? vy ste vsetky pokope a ja nemam s kym ist na stretko

labus
18. feb 2009

Kiki sakriš po kope ved to mám 140km 😀 😀 😀

kikina666
autor
18. feb 2009

no a ja 230 ☹ ale ty chodis do blavy k dr. so synom ja nemam ziadnu cestu popri ktorej by som sa mohla zastavit ... ked sme isli z nemecka som rpechadzala cez blavu ale to zuzali nemohla ... tak nic z toho nebolo

zuzali
18. feb 2009

neboj, kiki nejako to vymyslíme, uvidíš, hneď ako bude troško krajšie počasie 😉

majte sa pekne, idem sa vyvetrať 😀

kikina666
autor
18. feb 2009

zuzali peknu prechadzku, tu v ziline snezi ako blaznive 😀

luly3
18. feb 2009

ahojte 😉

luly3
18. feb 2009

no nikde nikoho ☹ ja mam na vás taku smolu, ked tu nesom
ja ste tu vi a ked tu som nieje tu nikto ☹

sisajojo
18. feb 2009

ahojte vy ste toho dnes popisali,ja nestiham citat.. 😅 kiki ja som si ten test robila samoska negativny .brucho ma uz prestalo boliet celkom volala som k svojej doktorke a povedala,ze ma objednaju na kontrolu ,ale musim cakat ked mi pride papier.tak budem cakat ..dufam,ze ma poriadne vysetri.no a inak som uz psychicky v pohode ,uz si zamestnavam mysel inymi vecami ..zariadujem byt a tak a celkom sa to da..ved idem do dalsieho kola .budem riadne pozadu,lebo az na buduci rok .skor sa neda az ked sa vratime domov ...vsetkych zdravim

kejla
18. feb 2009

Ahoj kocky,

Tinka-som rada,ze sa citis lepsie 🙂 Jeeej, cochvila si zatrsas 😀 😀

Kiki- profil si upravim bud po 1.trimestri, alebo ked pominie hematom...bojim sa, aby som to nezakrikla 😅

Sisa-som rada,ze to takto zvladas 😉 Aj ja som si tak hovorila po IVF, ze treba ist dalej 😉

Labus,Zuzali-mnaaam, ja by som si s vami dala tu cokoladku 😀 😀 A hned dvojitu 😀 😀

Lubka-ako bolo na kavicke? 😀

Luly-ty uz tolko nepracuj 😀

BM-aj ty mas toho dost,ze?

Kocky, dalsie stretko mozme spravit aj v NR..To bude mat Kiki akurat "len"tych 140km,ako teraz Labus 😀 😀 😀 Labus to bude mat blizsie a my s Lubkou najblizsie 😀 😀 😀

lubkaeck
18. feb 2009

Ahojte 😉 No zenska bola otravna, isla mi rozpravat nieco o Amway a podobnych "kozmetickych veciach" neznasam vlezlych ludi - vydrzala som s nou 20 min, ale asi mi este bude otravovat zivot, lebo som jej nedokazala povedat nech ide .... 😠

Labus - na hematologiu sa chodi kvoli trombofilnym stavom - cize ti vysetria ci mas v krvi nejaku poruchu zrazania a nejaku geneticku vadu - ja som si podedila po rodicoch ☹ este neviem po kom 😅 Uz mam doma aj injekcie, sa tesim ako mala, byvaju po nich krasne modriny 😠

lubkaeck
18. feb 2009

Kejli - super napad, a rychlo kym mam este prazdnu izbu, tu moze spat aj 6 ludi 😀 😀 😀

a po kave som bola s kamoskou, co mam babo a ta mi hovori, ze pocuj, to som ti mohla aj ja blbosti rozpravat a mam doma domaci vajcak a nemusela si behat hocikam 😀 😀 😀

kejla
18. feb 2009

fuuu,Lubka-take typy neznasam aj ja 😝 Nic im nie je trapne 😠 A dobry napad som mala,zeee??? 😀 😀 😀

Ja sa tiez bojim, ci nema trombofiliu,ci to nesuvisi s tym hematomom...Ale neviem,ako sa dostat na hematologiu.Napr.po odberoch krvi v GF som mala modriny cez cele ruky-to s tym nesuvisi?

A dnes mi volali z genetiky, vraj mame vsetko ok,tak som rada.Len neviem,co vsetko vysetrovali 😕

lubkaeck
18. feb 2009

Kejli - ak mas po odberoch modriny to asi znamena, ze sa ti horsie zraza krv, a mne sa zraza az moc, cize to nebude to iste 😉 A ked je vsetko oki, tak len doma relaxuj a klidek. Svagrova bola doma celych 9 mesiacov a ma 4,5 kiloveho syna - relaxuj, oki 😉

A ten napad, bol supis 😉 😀 😀 😀

zuzali
18. feb 2009

bambuľky - jasné, ďalšie stretko je v NR 😀 🙂

labus
18. feb 2009

KEJLI,LUBKA-NITRU beriem super nápad tak dohodneme stretko a Kiki teraz už to budeš mat bližšie 😀 a ked sa zdržíme u nás možeš prespat a Ba a záhorie to tiež dufam nebudu mat daleko a konečne sa zlezieme všetky
Lubka AMWAY neznášam moj ex zo svojou drahou to robia ako obrovský biznis ja mám na to alergiu a neznášam dotieravcou a Lubka dakujem za vysvetlenie tej hematologie
Kejluš veru mali sme dvojitu čokoládku 😀 😀 😀 a Mc donalds je aj v Nitre tak Tinka ,Zuzali aj v Nitre je Mc donalds tak si užijeme a možem vziat aj chalanou Robka a Andiho?

lubkaeck
18. feb 2009

Labus - ten napad so stretkom sa mi paci 😉 A ta zenska bola z Lipnika, no des 😠 a nemas za co, ved sme tu na to.

Dnes ma zase "nicila" svagrina so svojimi cerstvo mamickovskymi starostami, tak som ju odkazala na konika a na babatko, lebo s niektorymi vecami ozaj neviem pomoct 😖 hadam jej spolubojovnicky pomozu, mne velmi pomaha, ze Vas mam 😉

tinka12
18. feb 2009

Co to tu citam....kocky to je fakt supis!!!! tesim...a v nitre Mc je, takze oki 😀 😀

kikina666
autor
19. feb 2009

ahojte

sisajojo ... no ked sa vratite na Slovensko tu je to vsetko jednudochsie a tu sa ti to podari hned

kejla ... plne s tebou suhlasim, ale uz koncis pomaly prvy trimester, drzim palce nech konecne ten hematon zmizne

lubka tak ta kamoska mala svatu pravdu

baby aj ja chcem ist na stretko ☹

no bola som vcera lyzovat , parada upraveny svah som sa vyblaznila a koleno samozrejme opuchlo a nalialo sa tak sme isli za tym mojim kamaratom a vraj su to len slachy ze mam svalnate nohy a naplna sa tekutinou, ktora sa potom vstrebe ale ked je naplnene tak tlaci na slachu a preto to nemozem vystriet, tak mi padol kamen zo srdca

tinka ahoj

labus
19. feb 2009

ahojte -dobré ránko všetkým a krásny den ja ho mám dneska hororový lebo idem do tej Trnavy ako to vyšetrenie prežijem tak budem štastnáááááááááááá ako blcha
oooooooo takže stretko bude kočky a kedy? nejako tak sa musíme zladit aby to vyhovovalo všetkým tak píšte návrh dátumu ja by som navrhovala marec že budu lepšie cesty -pre tie čo to maju dalej ale zasa Lubka má KET a Luly ty tiež?
Dneska o 18,00 mi držte prosím silno palce br už nech to mám za sebou

labus
19. feb 2009

Kiki ved jasnačka že ideš na stretko Nitru nemáš tak dfaleko a snád už aj tá hnusná zima pomali zatrubi na odchod

kikina666
autor
19. feb 2009

labus drzim palce. a;e neviem na ake vysetrenie to ides, nepostrehla som, no ja na stretko nepridem, lebo musim trenovat na lyzovacku makam ako fretka

labus
19. feb 2009

Kiki dík idem na proktologycke vyšetrenie -konečníka koli hemoroidom . preto brrrrrrrrrrhrozne sa bojím
a tak dáme stretko ked sa vrátiš z dovolenky ak budu kočky suhlasit kedy tam ideš?

kikina666
autor
19. feb 2009

jezis labus to je hnusne , bojim sa uz aj ja ked to hovoris,
idem tam 28.3.-4.4. tak potom by som uz prisla aj do blavy to uz by bolo jedno

labus
19. feb 2009

Kiki tak nech sa vyjadria kočky ohladne stretko ja kludne prídem aj na dve stretká 😀 😀 😀 😀

zuzali
19. feb 2009

Ahojte, no jasné, zasa sú tu tradičné ranostajky 😀 😀 😀

Mňa dnes čaká v škole diplomový seminár, tak neviem koľko tam skysnem, ale aspoň sa vyvetrám 🙂

So stretkom súhlasím, ale keďže nás je viac a v tom čase (apríl) už nechcem sama cestovať budem musieť vziať aj MM, tak nadhoďte termíny a dohodneme sa 😀 😀 😀

Ešte zásoby: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prajem pekný deň 😉

kikina666
autor
19. feb 2009

zuzali dakujem, v aprili uz budem moct ist aj do blavy ... niekedy cez vikend

zuzali
19. feb 2009

jasné, dohodneme sa 🙂

zuzali
19. feb 2009

a aby som nezabudla...labus držím palce 😅

kikina666
autor
19. feb 2009

zuzali dohodnute, akurat pisem ulohu z nemciny ... brrrrrrrrrrrrrr

zuzali
19. feb 2009

ja sa idem chystať do školy na ten seminár... keď sa vrátim, ozvem sa 🙂