Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
25. feb 2009

luly bojim bojim

asi idem dostat kramy ... zacali ma boliet prsia

labus
25. feb 2009

čauko kočky ,
Zuzali zdravím drobčeky a bočenkávam oboch silno,silno 😀 😀
tak ja som dnes lietala po lekároch -klasikuš krv na endokrinologiu,rehabka a kontrola a dali mi dalšiu seriu ani som nechcelaa kontrola u mojej obvodnej gyn. a brala mi výtery pred IVF a robila mi sono ak by nebol prekážkový vajicovod žial ☹ tak vraj sa moj vaječník vytešuje z tých hormonou lebo sliznica ukážková 12,1 mm a vajíčko 15,6 mm a teraz zbystrite zrazu vraví Ingy ved ja ti vydím druhý vaječník sakra 😀 😀 po rokoch bol zakrpatený tak že vraveli že ho nemám a teraz sa po hormonoch prebral a bol vydiet ale že su okolo neho zrasty ale že je dobre znamenie že sa prebral lebo že začne trošku produkovat hormoniky 😀 😀
Kejluška boskávam aj tvojho drobčeka
Kiki a Luly nepobyte sa 😀 😀 za tie vírusky 😀 ved Zuzka vás zásobuje dostatočne pre obe aj Lubke zostane nebojte 😀 uff pekne sa nakazte a potom budete všetky prskat po mne ja už som trošku stará tak spotrebujem viac vírusu 😀 😀

kikina666
autor
25. feb 2009

jezis ako ma bolia prsia

buducamamina
25. feb 2009

babulky ahojte ako sa mi mate kiki no co uz narobis s tymi prsiami 😀 chlapy to maju jednoduchsie vsak,na teba idu kramy a na mna asi poriadna choroba pretoze sa citim total na h.... ☹ nadchu mam,vsetko ma boli,unavena som furttak potichucku cakam kedy to prepukne.

kikina666
autor
25. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj deni ahoj

buducamamina
25. feb 2009

ahoj moja

kikina666
autor
25. feb 2009

deni ... no idu, ale tazku hlavu si z toho nerobiim, ved ma caka krasna dovolenka na lyziach a ako by som lyzovala tehotna nevies ???

buducamamina
25. feb 2009

n o to si neviem predstavit ale ja som to tak myslela ze na teba idu kramy a na mna choroba ☹

buducamamina
25. feb 2009

kiki zlatusik moj idem spravit chleba vo vajci aj ked sa mi nechce totalne ale co uz a potom neskor sa tu ete ukazem cmuk

kikina666
autor
25. feb 2009

deni dobre utekaj

zuzali
25. feb 2009

BM...mňáááááááááááááááááááááááááám chlieb vo vajci, hoď nám aspoň tri 😀 😀 😀 😀 :- 😀 😀 D 😀

Labus...no ty si teda užiješ tých lekárov, len čo je pravda 😠 😠 😠

kiki ... neboj, všetko prejde a lyžovačka bude fajn 🙂

buducamamina
25. feb 2009

zuzali ahojkaj moja,ako sa maju mrnuskovia a maminka 🙂 ,labus co sa ete nedozvies moja na nieco su predsa dobre tie hormoniky,luly uz sa tesim s tebou ze zachvilocku znova zacnes a bude z teba tehulka 😀 jaaaaaj kiki tu dovolenku ti inac zavidim sice nie prave na lyziach lebo ja som na nich v zivote nestala ale pre teba ako pre instruktorku to bude pohodicka hlavne ze si oddychnes mojalubkaeck a ty sa ako mas,kejlinka zdravim teba aj mrnuska 😀

buducamamina
25. feb 2009

halo je tu niektoooooooooooo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

buducamamina
25. feb 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no nik tu nie je idem si lazkat lebo mi je na prd.vsetky vas zdravim a samozrejme vsetkych mrnuskov 3 v tejto temicke.DN 🙂

vika34
25. feb 2009

ahojte ,ako už skoro vždy všetky spíte ,idem zajtra na KET ,ozvem sa potom,pá

labus
25. feb 2009

Vikuš ahoj idem práve do hajan tak som vám všetkým chcela zaželat DN a čo to vydím ty máš zajtra den D tak vela vela štastíčka 😉

kejla
25. feb 2009

Ahoj kocky,

Vika-zajtra drzim palce 🙂

Na mna dnes dolahla depka z toho hematomu,tak mi doslo,ze takyto velky este nebol...Stale rozmyslam,ci nemozem mat nieco s krvou...A ci je to ten isty hematom,alebo stale iny....A bojim sa,ze stale rastie a praskne..Ja uz neviem..Zajtra idem do prace-oznamit to,dufam,ze mi ta polhodinka obedu neublizi..Musela som sa vam postazovat,lebo to na mna nejak dolahlo ☹Teraz som v 13tt, vraj ked bude plne funkcna placenta-v 16tt by to malo byt lepsie...Baby,ja sa vazne bojim ☹

Prajem vam vsetkym DN,papapapa

kikina666
autor
26. feb 2009

vika ty ketacka si to uspesne tajila .... drzim palce a kolko zmrzliniek ides dat ?

kejla ... neboj sa vsetko bude dobre .... ked babetko vydrzalo doteraz uz sa ta nepusti tomu ver, teda pusti ale az za 27 tyzdnov 😀 😀 😀

labus
26. feb 2009

Viky držíme palce 😉
Kejluška moja zlatá ja ta uplne chápem tiež by som sa hrozne bála ,ale ver tomu že ked drobec tak statočne zabojoval už sa ta nepustí....žial niekedy nejdu veci tak lahko ako by sme si predstavovali o to viac si potom vážime ten vytužený ciel a ver Kejli že viem o čom hovorím. Neboj modlím sa za teba aj drobčeka a verím že to zvládnete len sa zbytočne nedepkuj lebo stres nie je dobrý ani pre teba ani drobčeka.
No dnes by som sa mala zmenit na muchu a zaletiet k vám do práce 😀 😀 to bude švanda ako sa budu tvárit.
Dufam že ti tie ich ksichtíky na dnes vylepšia náladu-každopádne nám to tu pekne opíš ako to prebiehalo a drž sa bočenkávam chrobáčika.
A Zuzkiných tieeeeeeež samozrejme
Lubka,Kiki,Luly,ahojte
Tinuška zlatík asi máš vela práce dlho si sa neozvala ako sa máš?

tinka12
26. feb 2009

Ahojte!!
Viki, to je supeeeeer!!!! strasne drzim palce!!!§ hned daj vediet ako to prebiehalo a ako sa citis? kolko ti vkladali?

Kejlik, viem si predstavit ako sa bojis, ale neboj , ty aj tvoje babatko, ste silná dvojka a zvladnete to!!!! len pekne ležkaj a stráž si ho
😉

labus, a ty ako moja? vsak ten tyzden rychlo ubehol ... uz si nachystaná? myslííííím !!!! silno!!!!

vsetky vás zdravííím, mna pani lekárka nechala este do pondelka oddychovat 😀 takze do práce idem az buduci tyzden... aj som rada ..hihi. velmi este namam naladu pracovať, ked mam pravdu povedať

vika34
26. feb 2009

ahojte,mala som 3 embrijká,ale jedno sa nerozmrazilo,takže vložili dve,trošku to bolo nepríjemné a ešte boli na mňa nahnevaní,lebo som tesne pred tým išla na WC a to sa ,že vraj nesmie mať prázdny mechúr,ja som o tom nevedela a oni ma presviedčali,že je to v protokole napísané,ale nič tam neni,ale všetko dobre dopadlo,ležkám a oddychujem.
Kejla drž sa

labus
26. feb 2009

Viky držím palce teraz vela oddychuj .Ja som v Brne pri transfere vobec nemusela mat plný mechur

kikina666
autor
26. feb 2009

labus ahoj, konecne som sa na chvilocku utrhla aj na konika

tinka a ty zijes, uz sme o tebe dlho nepoculli

vika no len pekne lezkaj s 2 babetkami a pekne sa snehuliacikom prihovaraj

tinka12
26. feb 2009

no teda viki, a to do ktorého caru chodíís? ako ta mohli este sytresovať pri takom nárocnom dni? 😠

kiki hojky 😉

luly3
26. feb 2009

ahojte 😉

vika tehulka naša tak sa nám držkaj a veeeeeeelmi ti držím palce
a celých 14 dní budem na vás 3 mysliet 😉 😉 😉 😉

kikina666
autor
26. feb 2009

tinka ahooooooooooooooooooojjjj

luly ahoooooooooooooooooooooooojjjj

luly3
26. feb 2009

kikuš 😉 ajoj

tinka no že sa aj ukážeš opica jedna 😀 😝

kikina666
autor
26. feb 2009

no co ty ketacka ... kedy to mas ???

luly3
26. feb 2009

jeeeee babulky a dnes sa švagrova dozvedela že čakaju dieučatko
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a mena maju že Ema, Claudia alebo Júlia
tak ich presviečam nech dajú júlia to by bolo pekne luly
nesie na krst malú luly no nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
26. feb 2009

kikuš ešte nemam mrchu ja ju dostanem nejako
na začiatku marca a potom asi za 10 dní 😀
už sa teším strašne moc 😉