Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
5. nov 2008

Dobré ránko
ahoj kočky tak čo máte dnes nového,

tribitka333
5. nov 2008

dobre ranko ritky, ako sa mate dnes?

buducamamina
5. nov 2008

no vy sa pochvalte to sa patri takto vyspavat ci co

labus
5. nov 2008

ahoj tribit
BM aspon raz som vám prenechala možnost byt prvé
😀 😀 😀 večne som to ja už o 07,00 a nejak by som od včera stále spala tak to využívam že tieto 2 čakacie týždne možem spat kolko chcem 😀 😀

luly3
5. nov 2008

krasne ranko

buducamamina
5. nov 2008

jaj labus moja ved jasne teraz treba poriadne oddychovat 🙂

luly3
5. nov 2008

labus 😅 ako sa maju bambulky?

buducamamina
5. nov 2008

dobre rano luly tak ako sa citime ako stimulujuca po vcerajsej injekcii

luly3
5. nov 2008

BM 😅 celkom OK ja stym nemam problem len trochu štipkaju 😀 😀
a ty ako menzes prestal????

buducamamina
5. nov 2008

prestal uz je to iba take spinenie

luly3
5. nov 2008

tak potom to je tiez OK 😀 a uz si testovala
a kde kikina

buducamamina
5. nov 2008

jaj moja ok to nebude ok to bude ked uz budem tehula alebo keby som uz zacala z dalsou stimulkou ale to sa ete nacakam

luly3
5. nov 2008

no nič ja prídem poobede idem na kavu a niečo po obchodoch 😀
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

buducamamina
5. nov 2008

kikina ma asi pracu lebo ani mne neodpisuje na icq ☹

labus
5. nov 2008

luly ahoj noo dufam že dobre snažím sa ako viem nech sa im u mna páči 😉 luly a ty už picháš čo?čítala som že ta štípala včera injekcia-tak vtedy mysli na konečný výsladok a kedy máš 1 kontrolu?

kikina666
autor
5. nov 2008

caute ... kikina bojuje s nemcinou, anglictinou a najnovsie ua aj s azbukou 😀 chuda moje dieta to bude prekladatel ked sa to narodi

labus
5. nov 2008

kiki 😀 😀 😀

tribitka333
5. nov 2008

no, ja som prave zistila,ze sme nezaplatili nedoplatok z rocneho zuctovania poistenia ☹

tribitka333
5. nov 2008

v takychto chvilach tuto robotu nenavidim..

kikina666
autor
5. nov 2008

tribitka sup sup este stihas 😀 baby som normalne mimo, anglictinu mam dohodnutu sukromnu ucitelku 1 hod. tyzdenne, este si musim dohodnut dalsiu a nemcinu mam v robote 2 hod. ... ja asi scvoknem a do toho tu rustinu, ved to neviem ani precitat a to mam s tym programom robit

buducamamina
5. nov 2008

kikina uz si zvladla aj horsie veci nie 🙂 neboj

kikina666
autor
5. nov 2008

baby pomoc kto tu vie po anglicky nech mi pise po anglicky nech sa trosku zdokonalim moze do IP

kikina666
autor
5. nov 2008

endzi splhni si a predved svoju anglictinu 😀

zuzali
5. nov 2008

Ahojte 🙂

Ja už pekne zarezávam v práci, ale máme zatiaľ celkom kľud, tak uvidíme čo bude do večera 😨

A vy ste sa ako vyspali??? 😵 😵 😵

Vidím, že je tu veľa smajlíkov....čo tu je smiešne? 😅

kikina666
autor
5. nov 2008

zuzali ahoj ... no ja som im tu vsetkym na smiech s mojou jazykovou zdatnostou ☹ takze v piatok alebo v sobotu si idete pre babetka, ako sa im dari vies ?

zuzali
5. nov 2008

Kiki ... zatiaľ neviem ako sa im darí, teraz sú na PK, info sa dozviem zajtra okolo 15.30, ale verím, že sú to veľkí bojivníci, keď sa oplodnili prirodzene 😵

labus
5. nov 2008

ahoj zuzali a jasnačka že su bojovnícineboj moj muž mal výborný spermiogram ale koli 3vajíčkam nám ich oplodnili metodou ISCI a teraz hladám či to má nejake riziko ked oplodnuju tak to neviete kočky?

given
5. nov 2008

Kiki, uz som si updejtla profil, so stimulkou som uz zacala, uz ma aj vsetko picha a tlaci a uz sa tesim na OPU. Podla toho, ako dopadne zajtra kontrola, by som mala mat OPU cez vikend alebo zaciatkom buduceho tyzdna. Uz sa tessiiiiiim 🙂

tribitka333
5. nov 2008

labus,preco myslis, ze by to malo byt riziko ked oplodnuju?

tribitka333
5. nov 2008

urcite to nie je riziko. je to len pomoc.. tak sa neboj moja a opatruj sa