Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
7. nov 2008

Veď teba to tiež už čoskoro čaká 😉

tribitka333
7. nov 2008

dobre ranko, kocky,
silvinka, az teraz som si precitala tvoj vysledok, je mi to velmi luto..drzim ti palce aby si nabrala dalsiu silu..
je mi z toho do placu.. tak velmi sme si vsetky verili..
teraz je to uz len na ixi, endzi, BM a zuzali.. kocky musite to vytrhnut.. a my budeme za vami pokracovat o tri mesiace

zuzali
7. nov 2008

Ahoj, tribitka 😉

ešte je tu Lubka, labus a luly 😵

luly3
7. nov 2008

ahoj tribitka

zuzali spravne si to napísala 😅 😅 😅 😅

tribitka333
7. nov 2008

juuj, bambulky, prepacte ☹

tribitka333
7. nov 2008

zuzali, budes domka po ET?

luly3
7. nov 2008

tribitka a pojdeš aj na IVF??? ked si mala IUI 3 krat nega???

luly3
7. nov 2008

kde steeeeeeeeeeee to ma tu nechate samučku ☹

zuzali
7. nov 2008

tribitka...po ET budem doma do štvrtku, potom idem do práce, ale mám tolerantné kolegyne, takže všetko bude O.K.

a nebudem chorá, iba tehotná 😵 😵 😵 😵

lubkaeck
7. nov 2008

Luly - stipe ta dekac? skus si ho pichat daleko od pupka, skoro az pri bok, pekne do slaninky- cca 10_15 cm - mne to pomohlo a nestipalo, no a pichala som do toho isteho miesta, tak uz bolo asi take oblbnute, ze to ani nebolelo 😀

Zuzi - myslim na Teba 😀 😀 😀

luly3
7. nov 2008

ja picham daleko a tiež do toho isteho miesta a štíííííííípe, ale to neva 😅 vydržíííííííííím
inak tie antibiotika mi nasadili čo si sa včera pytala ohladom toho moču

zuzali
7. nov 2008

Lubi...ďakuem, teraz som si dala Diazepam, tak hádam nezaspím ešte doma, keď som po nočnej 😀 😀 😀 😀 😀

lekárka chce ešte niečo konzultovať, no so mnou ťažko 😀 😀 😀 😀

luly3
7. nov 2008

baby tak ja teda prchááááááááááááááááááám

zuzali držím palčeky a neboj to nič nieje 😅 😅 😅 😅 😅 myslíííííííííííím na teba

zuzali
7. nov 2008

jasné luly 😵

tribitka333
7. nov 2008

luly, bola som na IVF - neuspesne
zuzi, ved ja sa len pytam,ja som tiez chodila tak striedavo do prace..
tazko povedat, ci to pomoze byt cele dva tyzdne doma, ale pri druhom IVF-ku by som to tak radsej chcela

zuzali
7. nov 2008

Tribitka...veď a ti zasa len hovorím 😀 😀 😀 😀 😀

ja som si vymenila službu v pondelok, takže budem doma 5 dní po ET, hádam to bude stačiť 😨

zuzali
7. nov 2008

Bambuľky idem na to 😅 😕

ozvem sa, papa 😵 😵 😵

kejla
7. nov 2008

Zuzali, drz sa 😀

Ja som uz doma z GF, stretli sme sa s mojou spolubojovnickou - tehulkou 😀 Dnes mala druhy krvny test a v utorok bude treti.Tak jej drziiiiim palce 😀

Ja som sa dnes dozvedela aspon jednu dobru spravu - MM mal na OPU zatial najlepsi SPG, mal dobre mnozstvo (dokonca 30 mi/ml), aj pohyblivost.Akurat patologiu nie. Ale doteraz mal zle vsetko.

CHantalle, netrpezlivo cakam na krasnu spravu od teba a veeelmi drzim palce 😉

kejla
7. nov 2008

Halooo,halooo ranna smena, kde steeee?

tribitka333
7. nov 2008

tu som tu som 😵

kejla
7. nov 2008

Ahoj tribit, co porabas? Si v praci?

tribitka333
7. nov 2008

ahoj, ano som v praci..snazim sa co to porobit, ale je piatok, nechce sa mi 😒

given
7. nov 2008

Caute, ja som bola tiez rano v GF. Riadny frmol tam bol, nie ako vcera. No ale Kejla, podla toho ocka som ta nespoznala 🙂 😉

given
7. nov 2008

Tribitka, a co robis, ak to nie je tajomstvo? Mne sa tiez strasne nechce... ☹

kejla
7. nov 2008

Ahooj Given, ani ja som tanevidela,ale ja som vobec nepozerala po ludoch 😀 Az potom ma napadlo,ze tam mala byt aj Chantalle a ani som nevedela,ze aj ty. 😀 Co ti povedali podla sona? Predpokladaju OPU cez vikend?

given
7. nov 2008

H. povedal ze bud v nedelu alebo v pondelok, ze uvidia podla vysledkov z krvi. A ze mam 10-11 folikov. Tak ja dufam, ze v nedelu, lebo uz nechcem tie injekcie ani vidiet.

kejla
7. nov 2008

Uz koncis, neboj - a ten Pegnyl si vychutnaj. 😀 Aj ja som stretla Harbulaka v ordinacii, on vzdy prehodi par slov,je zlaty. Len skoda, ze som neotehotnela 😠

given
7. nov 2008

Je sympatak. Dnes si bola druhy krat na krv? Asi tak o ktorej si tam bola? Hlavne to nevzdavaj!
Inak, mne H. rovno aj bez imun.testov predpisal Prednison, lebo podla neho to budu imuno-priciny. Ze zbytocne by mi robili testy, aj tak by som skoncila s Prednisonom. By the way, to mi pripomina, ze som ho dnes zabudla zobrat. Takze si adj pekne urobit vysetrenia, a hor sa do toho znova! 🙂

kejla
7. nov 2008

Given, ides na 1.IVF? A hned Ti dal prednison? Ak sa mozem opytat,preco si myslel, ze u teba to budu imunopriciny? Nech to porovnam so sebou.

Bola som tam cca o 8:00.

tribitka333
7. nov 2008

given,nie je to tajomstvo - robim uctovnicku.. bohuzial,nasa firma ide do konkurzu..takze uz tej roboty nie je tolko.. o to menej sa mi chce robit