Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
24. jan 2009

sisajojo ahoj mozes kludne, drzim palce a kedy ides na krv ??? a do akeho centra chodis ?

labus no ved uvidime, cely den ma dnes pobolieva brucho ale skor ma tam nieco tlaci a zavadzia mi tam ako bolest na kramy ..mozno to ten utrogestan

kikina666
autor
24. jan 2009

sisajojo to nevadi ze si bola na velkej ved si netlacila maternicou ... to ze si nesla, to je normalne to sposobili hormony ja som tiez mala zacpu a tiez po ET som isla na velku a tiez som zo seba dostala to co som nasetrila veru aj 4 dni ... takze toho sa vobec nemusis bat

sisajojo
24. jan 2009

tu neberu krv spoliehaju sa na testy 😨 ja som v u.k

kikina666
autor
24. jan 2009

aha ... tu beru krv a robia aj utz po 14 dnoch, ja idem na krv 2.2. no uvidime, dali sme vlozit 2 embryjka a dnes mam 6 po ET takze uvidime, zatial ma tlaci brucho ale neboli ako pred kramami, mam dnes 29 den cyklu, a na krv idem 38 den, tak snad sa dovtedy nic neudeje a kramy nedorazia ....

drzim aj tebe palce

labus
24. jan 2009

Kiki to može byt transplantácia embrijka-ok
Kočky práve mi odpísal štelcl moj lekár v Brne a že už vydel cez internet že je embrijko z mojho vajíčka a vypadá hezky a že v pondelok sa určite stretneme nikdy Dior nezabudnem že mi poradila Reprofit oni su proste špičkový.
Ten prístup bože perfektný

sisajojo
24. jan 2009

no ja mam 28 den cyklu,1 den po et a v noci ma strasne bolelo brucho ako na ms..ja som mala 7 vajok z toho sa 4 oplodnili 2 vlozili ..tu zmrazuju min. 4 tsk mi nezostalo ziadne na zmrazenie

kikina666
autor
24. jan 2009

labus tak sa tesim ... ty ides v pondelok pre babetko ... drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no to je mi luto, to je hlupe ze zmrazuju min 4 , tu ti zmrazia aj jedno ...

sisajojo
24. jan 2009

ano je to blbe,ale ze klinika ma take podminky..drzim vam palce nech sa to podari 🙂

kikina666
autor
24. jan 2009

dik no snad to tentokrat vyjde

tinka12
24. jan 2009

ahojte kočky
sisajojo, strasne na teba myslim a drzim palce.... dufam, ze ti to vyjde...mne to nakoniec dobre nedopadlo, ale to uz asi vies 😨
kikina,labus, kejla a všetky ´babulky drzte sa 🙂

lubkaeck
24. jan 2009

Ahojte 😉

Sisajojo - vitaj u nas 😀 , len nezabudni ked ti vyjde pozitivny test, ze si bola u nas, nieze zdrhnes a nebudes davat tehu bacily 😠 lebo dostanes bitku (taku virtualnu) 😀

BM - ja robim na gynekologicko-porodnickej klinike -cize vlastne vsade 😉 Najviac som robila na porordnej sale, ale moja sefka mi vysla v ustrety prijmom, lebo tam nie je tolko stresu a nemusim robit nocne, kedze sa chystam na ten KET 😅 A co sa tyka tych kociek (interrupcii) tak vies, mozno nemaju to co my - nase polovicky, alebo sa to stalo pri niecom zlom, ja niektore aj chapem, no nie tie nezodpovedne potvory 😠 Ale ved oni cezo mna len prejdu, tak sa tym nebudem tolko zamyslat 😅

Vsetkym zelam fajnsky vikend 😉
Ja som si prave napiekla orechovy kolacik - mnamky a idem sa pustit do hackovania a pozerania telky 😀
Tal sa majte fajn 😀

sisajojo
24. jan 2009

dakujem lubka za podporu
tinka-je mi to velmi luto,ale hlavku hore my zeny mame toho na pleciach az az
😒 lahko sa mi hovori obzvlast ked si mi ty tak pomohla a dala vzacne rady ktorych sa poctivo drzim ..ja som citala vasu temu od stranky 1 tak vas trochu poznam 😀 som drza viem 😅
aj vy sa drzte pekny vikend

tinka12
24. jan 2009

ahoj sisi, dakujem ti 🙂
verim, ze tebe vsetko dobre dopadne,...budem sa strááááááááááááááášne tesit 😀 😉 😉

baby....citim si celý lavý vajecníííííík....alebo to je tak trochu na lavo posunutá matenica? normalne mam pocit, ako keby som ho mala zvacsený a mam ho chuť vybrat von.... 😀 ale nie, fakt je to dost bolestive....dufam ,ze som nenachladla...no davam si velký pozor. 😕 a dnes som mala bazal teplotu 36,95... !! som z toho jelen... je to dost vysoka, ale snad to suvidśí este s tým, ze som po tom zákroku... ovulka to este asi nemoze byt, ked som mala kyret min. piatok, nie? co myslíte?

kejla zlatko, ako ti je? hrozne na teba aj babuliatko malilinke myslím

luly mojka, ako? co nove? casnicku si uz vyhodila? 😀

kiki, tebe je lepsie? tie bolesti ako pred menzesom su znakom tehu, nebojkaj, hlavne je , ze nekrvacas... a kedze mas dnes uz 29 DC, tak je to super 😉

lubik, pri vsetkom tom mojom zhone... fakt neviem 😨 ...kedy ides na ten KET?

labus, pekne si zajtrajsok uži, oddýchni si , ved uz v pondelok bude velký den!!!! jejda ja sa tak strasne tesíííím !!!! celý den budem na teba myslieť... 🙂

endzi, ixi, BM, a vsetky ostatné babulky v temicke, ako sa darí vám?
prajem vstkým pekný večer!!!

tinka12
24. jan 2009

jeeejda zuzali !!!! daj prosííím dvojkám pohladenie od tety tinky 😀 😀 tešííím na fotos 😉

tinka12
24. jan 2009

baby, to tu nikto nie je? ´hm ☹

sisajojo
24. jan 2009

ahoj tinka ja som tu

tinka12
24. jan 2009

ahoj sisi, ako sa citis?

sisajojo
24. jan 2009

celkom dobre,len v noci som mala take mrchovske bolesti ..boli ma brucho,ale uz nie tak velmi ,ale mam ho citlive.najhorsie je ,ze chodim na velku potrebu hadam raz za 3 hodiny uz od transferu,tak sa bojim,ze je vsetko v haji ☹

tinka12
24. jan 2009

nebojkaj, j som mala zasa strasnu zapchu a bala som sa, ze pri tych tlaceniach, vytlacim aj baby.... je lepsie, ked mas vsetko lahko iduce 😀 hihihi
ja mam zasa strasne bolesti...nemozem sa ani smiat...citim ten vajecnik...dufam, ze vsetko je ok..... neviem, ci je to normalne alebo nie...

sisajojo
24. jan 2009

neviem ti poradit,ale su to podla mna len nasledky,lebo sa organizmus spamatava a vsetko sa dava na spravne miesto,aby bolo miestecko pre nove babo 😉 a mozno bol vajecnik zatlaceny..isla by som kazdopadne k lekarovi

tinka12
24. jan 2009

ked mi to neprejde do pondelka, pojdem...bolest sa mi za posledné hodiny dosť zosilnela...tak pockam a uvidim...

sisajojo
24. jan 2009

no tak chod a ak by to bolo horsie chod aj na pohotovost ,nech vies na com si .radsej neriskuj..a davas si aj nieco proti bolesti?

tinka12
24. jan 2009

no, ibalgin... hm... ked bolesti neprejdu, pojdem , dakujem ti.. 😉

sisajojo
24. jan 2009

veru chod ,lebo nikdy nevies a aj ked nic nenajdu mozno ti daju aspon algifen injekciu,ta zabere hned 🙂 vsetko bude ok tinka daj si sj teplu flasu na brusko

tinka12
24. jan 2009

idem si teraz na chviločku sadnut do teplej vody. dakujem ti velmi pekne. opatruj sa a pekne pozdravuj malilinke... 🙂

sisajojo
24. jan 2009

chod si lazkat pa

kikina666
autor
24. jan 2009

tinka no dufam, ze mas pravdu, ale ja to dostavam dost nepravidelne takze podla dna cyklu to pocitat nemozem ☹

labus drzim palce embryjku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka som rada ze si uz v pohode 🙂

sisajojo neboj vsteko dobre dopadne .... 🙂

no kedze tu nik neni tak vam zelam (e 😵 ) dobru noc, idem si pospat ak tam este su planetky tak nech pekne oddychuju 😵 😵 😵 😵

papa a sladke snicky o babetkach

kikina666
autor
25. jan 2009

labus no ako sa citis pred velkym dnom od zajtra si tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

labus
25. jan 2009

KIKI ahoj cítim sa super práve som volala babulka vraj vyzerá moc moc hezky tak zajtra nám držte palce. Dohodli sme sa na 15,00 aby sme nemuseli íst tak skoro mopj doktor má zajtra dlhý den

kikina666
autor
25. jan 2009

no super ... neboj drzim palce najviac ako mozem ....

no to bolo perfekt keby sme spolu tehulkovali ja mam presne na hodinu a minutu babetko v brusku 1 tyzden, minulu nedelu mi vlozili babetka o 10,00 ... no uvidime ci tam naozaj aj su