Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
9. feb 2009

Ahojte,

sisi, normalne ma sprava o tebe vyrovnala z postele!!!! Paneboze....zlatko LEŽ, LEŽ, LEŽ a este raz LEŽ!!!! a uplne najviac radim - chod do nemocnice, nech ta vysetria a ak sa babatko drzi, nadopuju ta ultrogestanom alebo inym hormonikom!!! Ked som ja lezala v nemocnici, s krvácaním tam boli 4 tehulky!!!

luly ty tiez vies, ako ma potesit 😠 som zvedava co zajtra.... znie to desne, dufam, ze to nebude nic vazne!!!

ostatné, ako sa vam dari?

ja som doma, dnes mi vyberali stichy, vela odpocivam, citam a tak 🙂 kramy som stale nedostala, tak pockam este vraj dva tyzdne ak nepridu, znovu sa zacne moje telo dopovať ... 😖

tinka12
9. feb 2009

kejlik, ako dopadla kontrola?????

zuzi, ako sa mate?? o par tyzdnov uz zacnu drobci aj kopkat , co? 🙂 alebo uz zacali?? 😵

kiki a ty ako? ako sa citis? v práci sa o teba urcite pekne staraju a caka ta dovolenka, vsak?tak si to riadne uzi 🙂

kejla
9. feb 2009

Ahoj kocky,

Sisa,achjo ☹ Ja normalne neverim, co citam...Ty si zacala spinit a oni ti nedali ani progesteron??????To nie je normalne 😠 😠 😠 Ale je mozne,ze sa babatko drzi,ked mas //,ale potrebujes progesteron.Velmi-velmi ti drzim palce...Len lez,vyloz nohy hore a vytlac si cely citron do mineralky,nech zmierni krvacanie....

kejla
9. feb 2009

Ja som dnes bola na kontrole...Hematom o priemere 5 mm tam stale mam...Vraj ked nebude rast,je to ok,ale neviem-neviem...Doma som si pri prezerani fotky babatka vsimla,ze uplne tesne pri plodovom vajci..cca 0,5 mm od neho...Tak sa strasne bojim, co sa stane,lebo babatko rastie a neviem co sa stane pri strete s hemetomom.....Babatko je krasne, ma 32 mm...Tak nam prosim kocky drzte palce...

kejla
9. feb 2009

Tinka -som rada,ze sa citis lepsie 😉

zuzali-pozdravujem drobcekov

Kiki,skore uzdravenie prajem 😉

Endzi,Vika,BM,Luly,Lubka-ako sa mate?

sisajojo
9. feb 2009

baby ja mam jasnocervenu krv klasicke riadne silne kramy a test som si robila poobede uz tam druha ciarka bola ledva viditelna ..to je tu v tupom anglicku nedaju ten progesteron ani za svet ,ze to telo musi zvladnut same a ked nechce tak nechce 😖 nevadi na rok ideme domov urcite skusim na slovensku..ked si dam vseobecnu poistovnu neviete aky je postup a kolko stoji icsi aj s liekmi??

kejla
9. feb 2009

To ma mrzi,Sisa ☹ ☹ Cenu v Heliose Ti bude vediet povedat Kika,alebo BM,oni tam chodia...V GF by ta to vyslo cca 30 000,-.

sisajojo
9. feb 2009

aj s liekmi??a dlho sa caka na to kym sa dostanem na radu??

buducamamina
9. feb 2009

ahojte babulky sisajojo to ma strasne moc mrzi ze to nevyslo a tak som sa tesila ako keby to bolo moje tehotenstvo moja fakt ma to moc mrzi moja, ale hlavu hore som rada ze pokracujes dalej kejlinka moja som rada ze babatenko pekne rastie len pekne stale oddychuj moja a babenko odo mna pozdravuj.sisajojo ete k tej cene tak ako hovori kejla tie ceny su tu zhruba rovnake moja a som rada ze si sa rozhodla pre helios.tinka akon sa mi mas,kiki moja a ty,zuzali ako ty a babatka ete posluchaju alebo uz citis mrvenie ci kopkanie 🙂 a zbytok ako sa mate lubkaeck,labus

kejla
9. feb 2009

Sisa,cakas len kym ti to schvali poistovna...Vacsinou to schvalia do 1-2 mesiacov,vseobecne do 1 mesiaca..A v GF ziadna cakacka nebola,hned si isla na rad..A ta cena sa odvija aj od poctu vajok,ja som mala 12, napichovali 7..Mala som aj zonalny hatching,predlzenu kultivaciu a vyslo ma to s uplne vsetkym cca 20 000,-Mala som Apollo a nejakym zazrakom som za lieky platila len 30,-Sk aj s poplatkom za recept.

kejla
9. feb 2009

pardon -odvyja...Lovencina moja 🙂

sisajojo
9. feb 2009

dakujem za info ..urcite to skusim hned po navrate domov vobec to neni take drahe ako som si myslela

buducamamina
9. feb 2009

babulky myslim na vas moc drzkam palceky.idem si lazkat lebo som dost unavena moje pekne,a zajtra skoro vstavam.papa.cmuk 🙂

luly3
9. feb 2009

sisajo tak vytaj v klube ☹
ja som sa radovala chvílku tinka trošku dlchšie a teraz ty 😠
mne tiež slabli tehotenske testy to znamená že HCG ti
klesa a babenko to vzdalo ja som mala to isté....
a zajtra budem vediet prečo to vzdalo už mam vysledky s
krvi a zajtra idem na konzultáciu...

aaaaaaa nechapem to barjaka pi.a porodí a vyhodí babenko
s okna alebo hodí do popelnice a mi čo túžime po krpcovi
nam sa deje taketo niečo, jáááááááááj ale je to nespravodlive,
normálne som sa teraz rozčúlila

sisajojo
9. feb 2009

je to nespravodlive,ale nemam uz ani silu plakat proste nic..staviam sa k tomu ako to prislo ..este ze mam takeho manzela spolu sme si posmutili ,ale zase sa uz tesime na dalsi pokus 🙂 tentokrat uspesny

luly3
9. feb 2009

tak tak sisi, všetko zle je na niečo dobre 😉 ,
hore hlavku a šup do dalšieho boja

labus
10. feb 2009

Sisi podla mna chod k lekárovy ešte dnes možno to len jedno vzdalo a druhe sa drží nech ta mrknu a daju ti utroš alebo ta nechaju v nemocnici ale určite nečakaj len tak doma čo sa bude diat ked si mala // treba ist k lekárovy určite a budeš aj kludnejšia

labus
10. feb 2009

a sakra teraz som si prečítala že už máš silnu mrchu kurnik ☹ ☹ ☹ ☹

sisajojo
10. feb 2009

ANO LABUS RIADNU HNUSNU MRCHU MAM,zajtra idem konecne do prace tak pridem na ine myslienky 😉

kikina666
autor
10. feb 2009

sisajojo to mi je strasne luto, to co sa ut deje doparoma, bud neotehotnie tu niekto a ked tak su tu potraty na dennom poriadku ,,, to je na porazenie, asi treba zmenit temu, lebo to tu ide dole vodou akokeby to bolo zakliate ... nemate nejaky navrh ?

kejla a ty ako ???

sisajojo
10. feb 2009

veru kikinka treba zmenit,lebo naozaj je to tu take ako keby mrak bol nad nami ..ty nieco vymysli mozno to pomoze 🙂

luly3
10. feb 2009

ahojte 😉 už som doma
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, ortiel znie:
mam zlu zražanlivost krvi a vraj to nieje až taky problem,
dala mi prednison, piridoxin a kyselinu listovu to budem od dnes
užívat cca mesiac no a 12 marca začnem užívat estrofem a za takých
13 dni transfer 😀 takže ja budem marcova ketačka 😉
už sa teším

sisajojo
10. feb 2009

tak ti luly drzime palce aby si uz pretrhla tuto zakliatu retaz

luly3
10. feb 2009

sisi dakujem, no ale neviem či ja tu retaz pretrhnem ☹ ,
nejako sa toho bojím 😉 no ale určite sa budem zo
všetkých síl snažit.

sisajojo
10. feb 2009

neboj sa urcite to vyde ,ved raz sa to uz podarit musi 😉 😉

luly3
10. feb 2009

raz snad hej ale bohvie kedy ten RAZ príde 😀 ...

sisi a ty maš snehuliakou nejakych????

sisajojo
10. feb 2009

luly jasne,ze pride..ja nemam ani jedneho mraziacika ☹ ale nevadi teraz si dame pauzu a ked sa vratime na slovensko na buduci rok pridem na ine myslienky a budem uplne v pohode v domacom prostredi tak pojdeme na druhe uspesneee kolo

luly3
10. feb 2009

ani ja som nemala pri 1 ivku žiadne mrazačky 😠 ,
ale maš pravdu stejne potrebuješ 6 mesiacou pauzu
a doma je doma.
a kde si v zahraničí???? ak prezradíš

luly3
10. feb 2009

babulky kde ste sa všetky stratili, hm????
u nás krásne snežíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

sisajojo
10. feb 2009

ahoj uz som tu ,blbne mi net...som v hnusnom anglicku ,kde uz 3 roky nebolo leto 😠 mozno aj z toho mam depku,doma to bude ine tam sa nam to urcite podari.pevne tomu verim.mozno sa stane zazrak a podari sa aj prirodzene 😅 .myslis ,ze 6 mesiacov je pauza potrebna??tak by to malo byt?? u nas to aj tak skor nepripada do uvahy