Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
10. mar 2009

zuzali prve co nase mimi dostane bude ciapocka a rukavicky 😵 a az potom ostatne veci

zuzali
10. mar 2009

no veď som ti hovorila, že nie lyže 😀 😀 😀

kikina666
autor
10. mar 2009

no ono je pravda ze lyze uz ma 😀 😀 😀 dostali sme ako svadobny dar detske lyze zviazane retazou a zamknute a k tomu bola prilozena dovolenka - lyzovacka v alpach

kikina666
autor
10. mar 2009

baby zacina sa mi to spustat ... huraaaaaaaaaaa tak to vyzera ze stihineme ten stimulovany cyklus

labus
10. mar 2009

čauko kočky,
Vikuš moc moc držím palce všetky všetučky čo doma nájdem 😉
Zuzka,Kejluška bočenkajte moje pokladíky
Lubka tak ako už si po KETIKU,ALEBO KEDY?LULY a ty ?mrcha došla?
Ja dnes hlásim varím,periem,upratujem- čo znamená že zadoček sa pomaličky začína hojit... ono to ešte bolí ale ....čo je to proti peklu minulého týždna 😀 😀 😀
Tinuška zlatík ako?pozdravujem všetky detičky u teba v centre a už sa pripravuješ na testovanie ovulky?
Ja mám plán ešte cely týžden trčat doma v posteli 😀 😀 a od buducej stredy mám zasa rehabku a pridám ešte nejake sukromne masáže idem sa zregenerovat na apríl 😀 😀

kikina666
autor
10. mar 2009

labus ahoj ...

a na mna si zabudla ☹ ☹ ☹

labus
10. mar 2009

Kiki sakra prepáč nechcela som zabudnut to len že my dve sme teraz v štádiu pokoja nestimulujeme ani nič ale zato ta ZDRAVIIIIIIIIIM VELMI VELMI 😉 ozaj mrcha došla?

kikina666
autor
10. mar 2009

labus no nic sa nedeje ... zacina sa spustat dufam, ze sa nezastavi a ak sa spusti tak zacina stimulovany cyklus clostylbegytom , duphastonom a pregnyl a klasicke oplodnenie ... iba liekmi, nakolko ja mozem klasicky otehotniet, takze ak sa to dnes spusti tak vo stvrtok alebo v piatok zacinam stimulovat cyklus

a ty co ?

labus
10. mar 2009

Kiki super tak to som nebola v obraze prepáč teraz som všetko nečítala.. chápeš..tak to budem držat palce moc silno a duphaston?ten je načo? pri stimulke?

tinka12
10. mar 2009

Ahojte kočky 🙂
jaaaj, konecne mame aj slniecko vonku 🙂))))
ja som mala tazky ale za to krásny víkend ... bola som sa vyventilovať na babinci a este som sa nedospala 😀 😀
a teraz makam v práci a na pocudovanie ma to tešíííí 😀 xixixi
a vy sa ako mate?

labus, som rada, ze je lepsie 🙂 si to vsetko hrdinsky zvladla 😉

luly, mrcha furt nic???? je to fakt mrcha na entú 😀 😀 skus horucu sprchu na brusko a cervené víno

kiki, 😠 ten test bol fakt len test... skoda, ale nic to pre to, takato mala stimulka neuškodí, naopak si myslím, že iba pomoze....ja pravdepodobne budem musiet tiez nieco take absolvovať 😕 tak si drzme palce!!! ale verim, ze ked ja budes stimulovat , ty budes uz veselo posielat mi na pomoc tehu vírusky 🙂

lubik, ako pokracujes? kedy mas ten KET? uz vies? (prepac, ak si to uz vravela, ale velmi som dozadu necitala 🙂)

zuziiiik , babulky zdravím moc moc moc!!! drzte sa kocky!!! 😉

kejlik, ty sa mas ako? vsetko ok? kedy mas dalsiu kontrolu hematonu?

zdravím vas inak vsetky, BM, Silvia, ixi, a ostatné ..... endzi aj teba, ked nas citas 🙂

kikina666
autor
10. mar 2009

tinka jasne musime si drzat palce

som sa viac informovala na stimulku clostylbegytom .... tak clostylbegyt dokaze nastimulovat az 6 folikulov ... akurat sa potom ide na utz 10.-14.den a potom ked su folliky akurat sa pichne pregnyl a ti povedia hodinu ked presne treba sexovat ... alebo popripade sa da ist na IUI ... ale my IUI nepotrebujem .... a vsetky lieky na tuto stimulku stoja 10 euro dokopy .... takze som ani nevahala, kedze sme obaja zdravi tak skusime 6 takychto cyklov a ak to nevyjde tak umele az na jesen

akurat je to svinstvo na pecen ...

kejla
10. mar 2009

Ahoooj kocky,

Labus-som rada,ze Ti je lepsie,ty nasa hrdinka 🙂 Zvladla si to paradne 🙂

Zuzali-pozdravujem babule 🙂 😵

Kocky,ide jar 😵 😵 😀 😀 Najplodnejsie obdobie 😵 😵 😀 😀 Tak vam vsetkym prajem co najskor malych drobcekov v brusku 😵 😵 🙂 🙂
A na podporu posielam par posil:

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

Tinka-normalne z tvojich viet citit,ako ta ten vikend nastartoval 🙂 To som rada,ze si plna energie 🙂

Kika,Luly-prajem,nech sa mrcha cim skor rozbehne 🙂

Vika-velmi drzim palce,nech mas pre nas vo stvrtok pozitivne spravy 🙂

Lubka-napapaj sa virusikov,aby drobuliatkam chutilo 🙂Kedy budes mat vklad?

BM,Sisa a ENDZI-ako sa mate?

vika34
10. mar 2009

ahojte,dakujem za podporu,budem ju potrebovať,pá

sisajojo
10. mar 2009

ahojte kocky...kejla a ty sa mas ako??vsetko je u teba v poriadku?? 🙂 dufam,ze sa drzite ..a kiki ,tinka,zulali ,labus atd..atd...u mna nic nove..veru plodne obdobie tak nech su len same dobre spravy 😀

kejla
10. mar 2009

Ahoj Sisa,

ja sa citim fajn,ale neviem ako hematom...To zistim az na kontrole 😅 Bojim-bojim,ci je vsetko ok...

Tinka-kontrolu mam najblizssi pondelok

kikina666
autor
11. mar 2009

kejlus dakujem .. sbad dojde cim skor

sisajojo no sup sup len aby to dobre dopadlo, je tu tych tehuliek akosi malo nemyslite ?

luly3
11. mar 2009

ahojte 😉

kikina666
autor
11. mar 2009

luly ahoj

tinka12
11. mar 2009

Ahojte
viki ,myslim moc moc na teba, nech ta zajtra caká ta najkrajsia správa.... 🙂 dufam, ze je vsetko ok a že ked si povedala, že zajtra tú našu podporu budes naozaj potrebovat , že to neznamena nieco zle ... nekrvácas, vsak? drzim palceky... to bude takááááá obrovitánska radost !!!! 😉 😀 😀 😀

tinka12
11. mar 2009

sisi, a ty teraz ako? davate si teda pauzicku a budes pokracovat na slovensku?

tinka12
11. mar 2009

všetkým bošteky 😵 😵

labus
11. mar 2009

Tinka ahoj 😵
Vika tiež sa pridávam neboj zajtra posielame všetku pozitývnu energiu čo máme 😵 😵 😵
všetky babulky moc pozdravujem ,zle sa mi sedí inak už celkom v pohode 😀 😀
Zuzka,Kejluš posielam drobčekom bočenky -velikánske 😵 😵

labus
11. mar 2009

jé Sisi ahoj teba som tu už dávno nevydela 😵 😵 ako sa máš ?

kikina666
autor
11. mar 2009

vika k tym palcomo prispievam aj mojimi 20timi 😵

luly3
11. mar 2009

babulky ja sa s toho zbláznim ta moja mrcha ešte nikde,
testovat nechcem lebo viem že to je s tych hormonou 😠,
brucho ma bolí už týžden ne mrchu a furt nic, jedine čo
mam je biely výtok a to som nikdy nemavala ble....

vika zajtra som tvoja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka12
11. mar 2009

luly, to je fakt divne....kolky den cyklu si teraz?

labus
11. mar 2009

Luly a už berieš prednison že? nemožeš byt tehulka? 😵

luly3
11. mar 2009

labus jo beriem prednison asi mesiac aj niečo.
a myslím že nie niesom.
Tinka neviem presne kolky den ale nejako na
začiatku marca som ich mala dostat, možno to robí
práve ten prednison.

labus
11. mar 2009

Luly prednison neoddaluje mrchu ja som ho brala po transfere a dostala som mrchu načas presne to bude niečím iným

lubkaeck
11. mar 2009

Ahojte 😉
KET mam v piatok okolo obeda, len mi maju zajtra volat, ze kedy presne - dufam, ze sa podaria rozmrazit 😅

Luly - nooo neviem, asi by si mala investovat do testu 😉

Labus - manzelik aj fuka na prdelku??? 😀 😀

Kejli - klido, len pekne hladkaj brusko a dakujem za virusiky 😀 😀

Vikuska - myslim na Teba silno 😉

Zuzi - drz sa a pozdravujem motylikov 😉

Zdravim vsetky ostatne 😀 Kupila som si dnes ihlice a knizku o strikovani, tak idem skusat 😀 😀