Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
5. dec 2008

este ked ho naucis kojit tak to ti zavidim ... ten moj neurobi doma nic ... resp. je lepsie ho k nicomu nepustit lebo to dopadne vzdy katastrofou .... ale dosku si tiez dava dole to som ho vycepovala ... ale veci rozhadzane kde sa vyzlecie, stareho chlapa uz neprerobis ... zil 37 rokov a mamickou a to si myslim ze uz nepotrebuje ziadny komnetar ...

babulka123
5. dec 2008

no to nie.. fuuuuha...

luly3
5. dec 2008

no to ano 😀

snazivecuztata
5. dec 2008

Kikina no zatial nevieme pokial sa to narodi ake to bude pohlavie a tak je to zatial pracovny nazov.
inac nechapem preco pindate za tu dosku. My sme taky perfisny, ze od Vas nevyzadujeme aby ste ju davali hore tak preco od nas ziadate aby sme ju davali dole 🙂

kikina666
autor
5. dec 2008

babulka ... no to je fakt zavazny nedostatok ... ked male bude chodit das ich spolu do lyziarskej skoly, ale zase je to pozitivne ty budes lyzovat a on bude strazit deti pod kopcom a stat radu v bufete na rum pre teba .... 😀 😀 😀 ze som to dobre vymyslela

kikina666
autor
5. dec 2008

no akokeby som pocula mojho muza .... ten chcel zaviezt pravidlo, ze jeden mesiac bude davat dosku on dole a druhy druhy ja zase hore .... ale som tu nakoniec rozumnymi argumentami pod psychickym a fyzickym natlakom vyhovorila .... vy chlapi vzdy mate riesenie take aby vyhovovalo viac vam

luly3
5. dec 2008

hej aj ja som tu 😝

babulka123
5. dec 2008

kiki. no asi hej ... jedine to ze bude cakat rad.. lebo nejako nenasiel zmysel v tom sa niekam vyviest a potom ist dole a potom dookola...

kikina666
autor
5. dec 2008

kamaratka ma 2 synov a muza a byvaju v dome a maju 2 zachody a v jednom maju navyse aj pisoar ... a ma pravdu je to praktickejsie ked je tolko chlapov v byte

snazivecuztata
5. dec 2008

Kikina no pekne vraj my hladame riesenia viac pre seba? To s tou doskou dole komu viac vyhovuje haaa?
Luly u Vas je to ako s doskou?

kikina666
autor
5. dec 2008

no ja tiez niekedy nevidim zmysel v niektorych veciach co robia chlapi ale radsej sa nad tym ani nepozastavujem
lebo to nema ziasdny vyznam

luly3
5. dec 2008

u nás s doskou????? ja take veci neriešim idem na Wc a dam si ju dole
lebo moj manžel hovorieva ja ked idem čurat tiež si dosku davam hore 😀

kikina666
autor
5. dec 2008

boze baby to je absurdne v nasej teme riesime skladanie zachodovej dosky ....

ale babulka je super ze si sem dotrepala prveho tehulkoveho chlapa ... snad nam ostatnym cakatelkam prinesie stastie

snazivecuztata a co by si chcel viac chlapca alebo dievca

snazivecuztata
5. dec 2008

Luly to je spravny chlap neda sa zastrasit, ze ho pozdravujem

luly3
5. dec 2008

hm on nie ked som mu po OPU povedala že milačku treba
poumývat schody tak mi nato odpovedal: lásko ty schody neuteču
a za 3 dni ti bude dobre oni počkaju a ešte k tomu že chceš sa vsadit 😅

tak asi tak

luly3
5. dec 2008

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

luly3
5. dec 2008

babule ja idem ta het
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tinka12
5. dec 2008

aaaaaaaaaa....bol tu chlaaaaaaaap 😠 sme napadnuté 😀 😀 😀

luly3
5. dec 2008

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
je tu niektoooooooooooooooooooooooooooooooo

luly3
5. dec 2008

babuleeeeeeeeee kde ste ktooooooooooooooooooooooooooooo

lubkaeck
5. dec 2008

Luly - ja som tuuuuu 🙂

luly3
5. dec 2008

lubkaaaaaaaaaaa ahoj moja 😉
to tu je už strašne skoro nikto sem nechodí ☹

lubkaeck
5. dec 2008

Luly - no ja ti nejako nestiham ☹ vcera som bola od desiatej do siestej pri rure, co som vypekala ako blazon 😎 a potom uz som ledva zmurkala, dnes som bola kupit MM darcek a za sefom a tak a dorazila som domov po siestej 😉
Ako sa mas?
Este stale mas pocit tazoby v brusku? 😀

luly3
5. dec 2008

Luby mááám ale je to taka príjemna tažoba dúfam že to je babenko 😅 😅 😅
mne sa vobec nič zasa nechce všetko ma bolí 😕

tinka12
5. dec 2008

ahojte babulky....ako mate? ja asi takto: mam zapchu a prdím (zo zavináča) jak hrom 😀 😀 ideálna predstava 😅 😅 uuuuuuuuuuuuuu

tinka12
5. dec 2008

ale aspon mame srandu 😀 😀 😀

luly3
5. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taaaaaaaaaaak to je super 😉
tinka bruško čo???

lubkaeck
5. dec 2008

Ty len pekne oddychuj a dohavaraj fazulkam nech sa tam pekne uhniezduju 😉 A TM povedz, ze ked nezmyje tie schody tak ho pridem navstivit ja 😠 😠 a trosku ho pozeniem 😀 😀
Dala som si dnes urobit sono, vajecniky mam este velke,a som cca 16DC a na oboch mam velke foliky a vraj budem ovulovat cez vikend a asi aj z oboch 😀 lenze ma MM nastval do nepricetna tak asi nic nebude 😠 ale mozno ma to prejde 😅

luly3
5. dec 2008

lubka no jasne že ta to prejde 😅 😅 😅 😅 😅 ty ty potvorka
šupni dotoho po stimulke maš tiež velku šancu otehulkovat 😅 😉

tinka12
5. dec 2008

lluly, brusko lepsie....pobolieva, najmä ked lezim, alebo sa pohnem...