Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
18. nov 2008

no baby kde ste mam chvilu cas pred skolenim a nemam s kym pokecat ☹

misovicovap
18. nov 2008

ahoj kikina ty si po stymulke?

kikina666
autor
18. nov 2008

ahoj nie pred stimulkou ... cakam ak dostanem kramy zaciniam teda aspon dufam, ale uz to mam slubene ak nedostanem tak som tehulka ... 2 varianty a ty ?

kikina666
autor
18. nov 2008

ten druhy variant by bol lepsi ale aj ten prvy je prijatelny , ved sa mi stimulka odsuva uz od septembra

misovicovap
18. nov 2008

no mna nestymulovali akurát som mala dve dozreté vajká tak pichli pregnyl no a dnes som testla a na teste tienik len neviem či je to pregnyl alebo tehu ten mi pichali len jednu dávku pred 9 dnami. tak neviem

kikina666
autor
18. nov 2008

to uz nemusi byt pregnyl skus testnut zajtra
a skus test s najvacsou citlivostou

kikina666
autor
18. nov 2008

baby tak o 10.00 mam to skolenie v nemcine alebo v anglictine to bude horor ale co uz hadam to zvladnem

zuzali
18. nov 2008

Ahojteeeeeeeeeee 😀 😀 😀

Všetkým veľmiiiiiiiiiiiiiiii pekne ďakujem za gratulácie

ďalšie stretko musí byť čo najskôr, lebo tak mi chýýýýýýýýýýýýýýýýýbateeeeeeeeeeeeee ža ažžžžžžžžž 😠

a...ešte neoficiálne : TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dicinka1
18. nov 2008

zuzali..tesim sa s tebou..ani nevies ako.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzali
18. nov 2008

dici...ja sa teším tiež, lebo už sa tot u muselo začať vylepšovať 😀

zuzali
18. nov 2008

vidím, bambuľky, že všetky pracujete, tak sa vám ozvem okolo 16.00 alebo až z nočnej....

teraz sa ideme pohádať ohľadne vianočných služieb 😠

pekný deň 😉

kikina666
autor
18. nov 2008

zuzali ahoj ... no ja nepracujem ja sa skolim, som soknuta rozumiem tak na 70 percent vsetkemu ...
rano mi bolo na vracanie a potom ma zase bolelo brucho, stale ma bolia prsia, dnes ma 27.dc myslite ze mi test ukaze uz // ?????

kikina666
autor
18. nov 2008

zuzali ved tebe tie sluzby uz mozu byt ukradnute mas taku dobru naladu ze az no .... sa vykasli na nejaku sviatkovu sliuzbu zachvilocku si budes valat brucho doma a na najblizsie 3 roky sluzit cez sviatky nebudes
😀 😀 😀

dicinka1
18. nov 2008

kolko si po et kikina?nie som v obraze...

stellamiapiccola
18. nov 2008

ahoj všetky prajem vám moc moc moc šťastia

zuzaliiiiiiiiiiiiiiiiiiii jupíííííííííííííííííííííííí ja sa asi zbláznim ako sa tešíííííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂

kikina666
autor
18. nov 2008

dicinka ja som este nebola na ET a ani na stimulke, zase mi ju odlozili, ale kedze ja uz som bola tehulka nie po ivf tak to skusame normalne a mam z toho taky pocit ze to vyslo ... takze uvidime a ked nie tak idem na stimulku hned po kramoch .. teda aspon dufam, uz sa mi to natahuje a posuva od septembra

kikina666
autor
18. nov 2008

baby to tu neni nikto ?

babulka123
18. nov 2008

ahoj kiki..mala som nakoniec 5 vajok.. zajtra budem vediet viac ...

kikina666
autor
18. nov 2008

babulka supeeeeeeeeeeeeerrrr, a kedy ides na ET ?
ja som sa rozhodla dnes testnut, rano mi bolo zase zle tak ked uz je mi zle na grcanie tak to hadam uz musi byt uhniezdene a malo by to byt vidiet uz aj na teste .... mozno robim chybu ale skusim testnut a uvidim

babulka123
18. nov 2008

este neviem kolko sa ich oolodni , zajttra maju volat.. a testovala si alebo budes az zajgtra rano... velmi budem drzat palce...

kikina666
autor
18. nov 2008

nie testnem dnes ked pridem z roboty dnes je 27.den cyklu a ovulku som mala podla mna 14.-.15.den .... a 4 dni po ovulke som mala strasne krce do brucha potom to prestalo a uz 2 dni mi je tak na grcanie a aj ma zacalo brucho pobolievat .... takze uz by to test mal ukazat

babulka123
18. nov 2008

nooooo tak budem tuzobne ocakavat infosky... daj vediet..

dicinka1
18. nov 2008

kikina skus testnut dnes...aj zajtra ranko..mne bolo na vracanie az po par tyzdnoch od et...nie je to este skoro na vracanie?

luly3
18. nov 2008

ahojte 😅
babulka gratulujem k vajkám rozhodne viac ako v GF 😅

kikina si tu ešte??????????????? dnes je 18 testovat mas az 22 vyčkaj času 😀 😀 😀

kikina666
autor
18. nov 2008

takze testla som ... zial iba /

luly3
18. nov 2008

zuzaliiiiiiiiiiiiiii tehula naša ake je HCG
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
budú to dvojky alebo trojky 😀 😀 😀 😀

babulka123
18. nov 2008

kiki.. skus este rano...

tinka12
18. nov 2008

Ahojte babule!!
Kikina, to vobec nevadí, je este skoro 😉 skus znovu testnut o dva dni ... a z ranneho moču, ok?

kikina666
autor
18. nov 2008

babulka netestnem kaslem uz na to, ved ja nie som dieta stasteny ... mne sa taky zazrak sam od seba stat nemoze ... takze krasny darcek pre muza na narodeniny ,,,, je v haji a mna caka cely ten cirkus s injekciami ... tak teraz mi baby prajte uz len aby som cim skor dostala kramy

luly3
18. nov 2008

kiki nič sa nedeje ešte je skoroooooooooooooooooo
tebe to ukáže až 22 taka bola dohoda testuj 22 a budu //
ja na teba myslím vždy o 21.00 😉