Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
28. jan 2009

Kiki ja fakt neviem čo ti mám na to povedat ☹ ☹ ☹ je mi to luto že sa to takto kašle

kikina666
autor
28. jan 2009

no a co ved ja som to hovorila uz kolko ze by to bol zazrak keby nam to vyslo, ze ja nie som dieta stasteny, dnes idem skusit zavolat ci este maju tu dovolenku tam kde sme boli pred 3 rokmi na lyzovacke a skusim to zarezervovat a v pondelok po vysledkoch krvi to definitivne potvrdim

labus
28. jan 2009

Kiki myslím že by ti ten oddych na chate spravil dobre. A o tom že nie si dieta štasteny to tak nesmieš brat každý máme svoje trápenia to mi ver ale aj lepšie dni prídu a to u každeho tak nevešaj hlavu ten správny čas ešte príde a definitývne slovo má aj tak vyš. krvy ešte stále može byt nádej že aspon jedno zostalo

kikina666
autor
28. jan 2009

labus uvidime poslala som muza nech ide kupit test a donesie mi ho do roboty, spravim si ho a ak bude / a krvacam tak si myslim ze nie je co riesit a mam 11 den po ET takze uz bude vysledok jasny

labus
28. jan 2009

no aspon budeš vediet na čom si ta neistota je podla mna najhoršia tak moc moc držím palce

kikina666
autor
28. jan 2009

labus uvidime .... ak bude / je rozhodnute

tinka12
28. jan 2009

ahojte kočky

zlatko, kiki, je mi to luto ☹ ale este moze byt nejaka sanca.... mne 10 den tst uz vysledok ukazal a su aj baby co su tehu a maju krvácanie 😉 dufam, ze je to tvoj prípad!!!!! lebo inak si tu mrchajzňu podám 😠 som nastavana!

labus, kejlik, sisa - dúfam, ze stale ležíte a oddychujete!!! ja som si povedala, ze pri dalsom TEHU sa z postele ani nehnem 😠 tak!!!

ja sa mam lepsie, antibiotika zabrali rychlostou blesku 🙂 este vecer citim bolesti, ale myslim, ze su privolane unavou...dnes si budem volat za vysledky z krvi tak dufam, ze mi nic nenajdu a ze budem ok... lebo chceme bud., mesiac uz snazit 😉

sisi, nebojkaj, bolesti su fakt normálne a hlavne sa nimi nezaoberaj, lebo nevies , co znamenaju a keby si sa nad nimi velmi zamýslala, zblaznis sa! 😉 oddychuj, nic nevláč a uzivaj si to. to iste aj labus, ale ved ty si hvizda a toto vsetko ovládas 😉

kikina666
autor
28. jan 2009

tinka ahoj ... no test tu bude kazdu chvilu uz sa mi vezie do roboty,

tinka12
28. jan 2009

boze, fakt ma porazí!!! 😠 som zvedava

tinka12
28. jan 2009

no co??? este neprisiel?

kikina666
autor
28. jan 2009

negativne a uz ide aj krv .... jasnocervena takze ☹ ☹ ☹

vavenka
28. jan 2009

Kiki 😒 😔

tinka12
28. jan 2009

ako to? ja som tak dufala, ze to vyjde ☹ ☹
😢 😢 😢 😢
ale nabuduce to uz musí vyjst 😉

tinka12
28. jan 2009

kiki? halo? si tu? zlatko moje.... asi teraz places a si smutna, zlatinko, sme s tebou a mrzi nas to strasne strasne moc!!!

sisajojo
28. jan 2009

kiki az ma srdce boli ked to citam 😢 a tak sme sa vsetci s tebou tesili,viem,ze slova nepomozu a lahko sa to hovori ,ale musis sa otriast a ist dalej ..ta mrcha mrrchovska vzdy vsetko pokazi 😠 preco ju nemozu dostavat chlapi ..
tinka viem bolesti trosku prestali ,ale nebudem sa pozorovat ako bude tak bude

tinka12
28. jan 2009

siska, drz sa, aby sme sa tesili aspon z teba ! 😉

labus
28. jan 2009

Kiki moja je mi to moc moc luto

sisajojo
28. jan 2009

tinka neviem,neviem .stracam vieru a bolesti zacali riadne ☹

kikina666
autor
28. jan 2009

baby,
som s tym zmierena ze to nevyslo, porevala som si na wc a som uz v pohode,
uz som zarezervovala dovolenku v taliansku lyzovacku, kde sme boli na svadobnej ceste na 28.3.-4.4. http://www.hitka.sk/lyzovanie/taliansko/val-di-...
s tym ze v pondelok to definitivne potvrdim ci ano alebo nie po utz a krvi. Ale velke nadeje tomu nedavam.
A kedze k tomu pobytu v ten termin dali zadarmo skipasy v hodnote 200 euro tak som sa musela rozhodnut rychlo. V pondelok sa uvidi ... ale

zuzali
28. jan 2009

kiki ... je mi to veľmi ľúto ☹

tinka12
28. jan 2009

tak tak Kiki, uži si druhú svadobnú cestu!!!! 😉

kikina666
autor
28. jan 2009

no uvidime v pondelok co sa bude diat ...

kejla
28. jan 2009

Ahoj kocky,

Kiki-je mi to velmi luto 😔 😔 Velmi som verila a drzala palce ☹

kejla
28. jan 2009

Ani ja dnes nemam dobry den....Rano som si opat-po 4 dnoch nasla na toaletaku spinenie.Tak som smutna, budem zas len lezat....To mam asi z toho vcerajsieho pohybu ☹ Ale bojujeme...

labus
28. jan 2009

Kejli tak pekne lež moc vám držím palce

kikina666
autor
28. jan 2009

kejla ja to neriesim, uz zase sa to zastavilo uplne a nic ziadne spinenie ... tak neviem co sa deje robi si to so mnou co chce,
uz nejdem ziadne testy iba ako mi kazali baby odmeriam rano BT a to je vsetko, uz vydrzim do pondelka a uvidime, ked to vyjde budem stastna a ked nie pojdeme na druhu svadobnu cestu ....no co uz , je to vo hviezdach, zatial sa to nespustilo na uplne kramy, lebo ja mavam take zlievaky ze preteciem kazde 2 hodiny prve 3 dni a teraz len to spinenie kadejake sem tam , brucho ma neboli ... uvidime co sa bude diat ... ale som pripravena na najhorsie .. uz to mam poriesene, bud babo alebo dovolenka
tak sa uz nesokujem a nestresujem som s tym vyrovnana

sisajojo
28. jan 2009

kiki to som rada,ze nehadzes flintu do zita..skus si zmerat tu BT rano a uvidis.je to dobre,ze si si to takto naplanovala aj s tou dovolenkou..aj tak ti drzim palce a dufam,ze sa to podari 🙂

kikina666
autor
28. jan 2009

sisajojo, zmeram rano a uvidim co sa bude diat ... ale jednoducho uz to neriesim som az nad mieru kludna, co mi dost dobre nejde dokopy s mojim chaosenim a stresovanim, ale akosi ti mi je to jedno ... 😒

sisajojo
28. jan 2009

ved asi ti ani nic ine nezostava ,najlepsie sa s tym zmierit aj ja som uz pripravena na vsetko ..tak ako bude tak bude nezblaznime sa 🙄

kikina666
autor
28. jan 2009

no ved to v blazninci skoncit zrovna nemusim, asi tak nejak ... skratka som zmierena s akymkolvek vysledkom