Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
23. feb 2009

BM dakujem fakt sa bojím .
Kejli zlatík? aj ja dufam že je všetko v poriadku

buducamamina
23. feb 2009

kejla kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moja ako ti dopadla kontrola nenapinaj nas prosim ta

labus
23. feb 2009

Kejli zaltík začínam byt nervozna prosím ozvy sa
kočky mate na nu niekto číslo sakra ja som ho stratila

tinka12
23. feb 2009

ahojte moje zlaté, ako sa mate?

luly, ta dobrá správa je povzbudením pre nás vsetky 😀 😀
snad sa vecer kejla ukáze, mozno ma dnes ruzný den alebo niekde oslavuju 🙂

labus
23. feb 2009

ahoj Tinuška

buducamamina
23. feb 2009

ahojte ako tak sledujem kejli ani zazret,tinka dufam ze sa aspon ohlasi co je s nou a s babatkom,dufam ze je vsetko ok kejli nenapinaj nas ako sa ma babenko

buducamamina
23. feb 2009

no babulky idem sa osprchovat neskor sa ohlasim

labus
23. feb 2009

Bm tak sa pekne osprchuj a ešte dojdi
Kejluška zlatík sme už nervozne

kejla
23. feb 2009

Ahoj kocky,

nemyslite si,ze som vas chcela napinat 😲 Nesiel mi net....Teraz mi hi konecne MM nahodil 🙂

Kontrola NT dopadla podla Lindera vyborne, 12 mm,bol normalne rad...Potom mi ukazoval "rucicky,nozicky"a to som od neho take zdrobneliny este nepocula 😀 😀 Moj lekar bol tiez rad,aj krv mam ok...Ale co ma velmi trapi je,ze hematom tam stale je.Ma 17x5 mm,nastastie nie je na placente.Lekar si ho vlastne ani nevsimol,ale ked som sa ho nan opytala,vosiel do mna tym sonom este raz a nasiel ho....Ja uz neviem ako sa ho zbavit ☹ Oni mi len povedali,ze ked nespinim,je to ok,ze sa vstrebe...Ale bojim sa,ze bude rast,lebo vtedy vie narobit sarapatu....

Kiki-ty mas inak nabity program 😀 😀
Labus - myslim na teba,zvladnes to, neboj 😉

buducamamina
23. feb 2009

ahoj kejli som rada ze si sa ohlsila moja a kontrola dopadla na vybornu a babenko sa ma dobre.kejli ja viem ze ta ten hematon stve ale lekari vedia co robit a tak ,musis im verit ked ti povedali ze ked nespinis je to v poho tak sa naozaj vstrebe.moja musis mysliet pozitivne,ved keby sa babenku nepacilo alebo babenku by hematon zavadzal tak ti da vediet moja ale ako vravim a aj lekari povedali je to v poriadku tak sa nad tym nezatazuj teraz a mysli pozitivne.pozdravuj babenko odo mna 😀 tesim sa s tebou ze ste v poriadku

kejla
23. feb 2009

dakujem BM 🙂

buducamamina
23. feb 2009

kejla nemas zaco dakovat som rada ze babenko pekne rastie a maminka sa ma tiez dobre,netrap sa kvoli hematonu a tes sa ze je v setko tak ako ma moja 😀

lubkaeck
23. feb 2009

Ahojte kocky 🙂

Kejli som z Teba nadsena, hematomu sa neboj, len pekne nic svalstvo a men ho na tuk a bude vsetko oki 😉 😀 😀 😀

Labus - ano dali mi Virolex a aj Tobrax (ATB) tak sa riadne mastim, aj ked sem tam zabudnem 😅 ale uz je to lepsie 😀 No neviem inak, ci by som vedela ist za mojim obvodakom, ze ma boli zadok 😀 😀 😀 Ale to je len tak tri dni do mesiaca, tak vtedy len frflem, ale rozchodim 😅

Zuzi -no tak to netusim, ci mi niekto padol do oka, ale ked ho stretnem znovu, tak nech si ma nezela 😀 😠 😀

A KETovat idem hned tento cyklus 😉 Mrcha ma prist buduci pondelok, ale uz ma omina brucho a pri kekse som uz tak riadne zo dva razy nacerveno zafarbila, myslela som, ze to uz bude a nist 😅 😨 tak ja uz neviem.

Labus - lieky - Estrofem, Utrogestan, Indometacinovy cipok a Diazepam a klasika kys. listova a pyridoxin, no a od hematologa mam Clexanove injekcie - vraj bolia viac ako Dekac a to ak sa to podari tak si ich budem pichat cele tehu 😨 😨 Len nech sa to podari, strasne chcem 😀 😀

Dnes som bola hyperaktivna - poprala som obliecky, upiekla lekvarove buchty, zafarbila si hlavu, preliecila segru z chripky, ozehlila 5 praciek 😕 a este som stihla ist pozriet aj kamosku s babatkom, aby som ju pichla - seklo ju v krizoch 😅 a ked by ste ma dali teraz do leziacej polohy, tak som do 20sec tuha 😀 😀 😀

labus
23. feb 2009

Kejluška zlatík som skoro skolabovala od strachu... ale ako si mala písat ked ti nešiel NET..
Jáj tak drobec je už obrovský-12mm jaj strašne sa teším a neboj ten hematom zmizne ver mi

kejla
23. feb 2009

Labus, drobec uz ma 65 mm 😀 😀 Len to NT je 12 mm...

Lubka-prosim ta,poras mi..Ja teraz nemam stale nic robit?Lebo dr mi dal aj vychadzky.A nic nevravel,len ze sa vstrebe (ale nejako sa nevstrebava 😠 ) .Alebo mozem aspon varit?ALebo ist na prechadzku, Ja vobec neviem....Vraj mam vydrzat do 16tt,ked& bude placenta a bude to ok...

kejla
23. feb 2009

Lubka, nie poras,ale porad-prosim 😀 😀 😀

labus
23. feb 2009

Kejli jéj tak to je už maxi kinder prekvapenie - zlate a neuraz sa to tak Zuzka vola svoje dvojičky že Kinder prekvapenie. Ak by si musela lezat to by ti určite povedali neboj ale nič neprehánaj

lubkaeck
23. feb 2009

Kejli - no viac menej by som lezala, ale mozes aj navarit alebo ist na prechadzku - len pozor na smyky na snehu. Nesmies dvihat nic tazke a medzi pracami si vdzy aspon na 15 minut lazkaj a veget 😉

kejla
23. feb 2009

Labus, veru,kinderko..

Kocky, mne uz riadne vykuklo brusko..Uz to nezatajim,dokonca mi trci aj vo vetrovke 😀 😀 😀 A teraz mi poradte.Mala by som to oznamit v praci,ale ako? Sefka si potrpi,aby to vedela prva,lenze kym prejdem ku nej do kancla (ak ju tam vobec zastihnem),tisic ludi sa ma na to opyta 😲 Alebo jej mam len zavolat?Ale ja som jej nikdy v zivote nevolala...Pomooooc

A sranda bude to oznamovat rodine-ved to uz je ocividne 😀 😀 😀

lubkaeck
23. feb 2009

Kejli - no skus si dat nieco volne na seba a na to siroky sal 😉 a behni k sefke do kanclu, predtym jej brnkni, ze ides za nou, aby tam bola 😉 a daj si dolu sal ked budes u nej, a sleduj vyraz tvare 😀

kejla
23. feb 2009

Dakujem Lubka 😉 Ja aj tak vacsinu dna leziim pri telke,len sem tam nieco uvaarim a potom zas oddychujem...Ja mam aj tak pocit,ze nemam v poriadku krv,ved neexistuje,aby sa ten hematom len tak zvacsoval ☹

labus
23. feb 2009

Lubka sakriš to čo ta chcu otrávit? načo ti dali diazepan?a niektore lieky vobec nepoznam no neva hlavne nech zaberu a rastie ti bruško budem držat palce.
Lubka na tieto veci je najlepšia MASTU S mast a čípky je aj na hemoroidy,fissuru a rozne záply v konečníku a ver mám na sebe všetky otestovane toto si kup a pomože. A obvodnemu možeš povedat že chceš ist na chirurg.vyš. nech ti da žiadanku u nas ti ju kludne da sestrička ani nemusiš k lekarovy.

kejla
23. feb 2009

Asi to tak spravim,diky 😀 😀 😀 Mam jeden moj oblubeny megasal 😀 😀

labus
23. feb 2009

Lubka ti dobre radí s tou šefkou Kejli ja by som to tak spravila a sakra chcem byt mala muška a ist tam s tebou vydiet ako budu všetci čumiet jáj to bude parádička

lubkaeck
23. feb 2009

Labus- dakujem za rady 😀 uz si pisem a ked to niekam zapotrosim, tak sa opytam - vies teraz ma to netrapi 😀 😀 😀
A diazapam sa dava aj s Indometacinom pred transferom, aj pri IVF aj pri KET 😉 A vies si predstavit ako budem nicit MM ked budem mat tolko estrogenov 😀 😀 😀 😀

kejli -no vidis a mas po probleme - ved vonku snezi a je zima, takze pohodicka aj s megasalom 😀

lubkaeck
23. feb 2009

No Labus - aj ja by som sa hned pridala - Kejli nejaky fotacik v pere nehodou nemas? 😀 😀 😀 alebo povedz kde robis a kedy tam pojdes, pojdem ako klient 😀 😀

labus
23. feb 2009

Lubka viem si živo predstavit 😀 😀 a ten indometacin je co?

kejla
23. feb 2009

😀 😀 😀 kocky, vy ste teba 😀 😀 😀 😀 Ale ako budu vyvaleni moji svokrovci 😀 😀 😀 Byvame v jednom meste a nic netusia 😀 😀

labus
23. feb 2009

Kejli 😀 😀 😀 sakra ja tam idem stebou to bude 😀 😀 😀 vieš že ti to uprimne závidím a viem si predstavit jak im padnu sánky bože to bude ale zlate isto budu plakat od štastie a ešte každemu podaj jednu papučku s prilepeným menom babke-dievčenskym a dedkovy-chlapčenskym 😀 😀

buducamamina
23. feb 2009

no babulky idem si lazkat som neskutocne unavena,drzkajte sa mi vsetky vas zdravim.kejli este raz ti gratulujem vlastne som rada ze vsetko je v poho papa