Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
11. mar 2009

luly tak som na tom rovnako ja som 43 den a mrcha nikde

bola som na tom sedeni ohladom adopciu ... uff to bolo informacii, zajtra alebo v piatok mi ta znama donesie ziadost o adopciu a potom pojdeme dalej ... je to nadlho pisania .. tak len tak skratka , postrupne budem pridavat info ako sme pokrocili dalej

luly3
11. mar 2009

lubka ty si ma predbehla ja sa nato vykašlem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie dúfam že mi to tu rozbehneš 😉 😉 😉
labus ona dojde cítim ju boli ma stale brucho 😉

lubka strikovanie sa ti hodí aspon uštrikuješ niečo dubáčkovi 😀 😀 😀 😀 ,
ja už tiež nad tým rozmýšlam

kikuš ooooooo super podavaj infošky,obdivujem ludí ktorý dokážu prijat
adopciu ja by som s tým mosela strašne dlho bojovat a neviem či by som take niečo
dokázala.
ale je to niečo úžastné 😉

kikina666
autor
11. mar 2009

luly keby si nemala inu sancu .... je to strasne na dlhe lakte vybavit to ... ked som pocula co vsetko treba tak sa mi skoro vlasy zjezili, vybavuje sa to cca 3-6 mesiacov a potom dostanes rozhodnutie sudu ci si vhodny kandidat na dieta a potom cakas cca 2 roky na pravne volne dieta, ktore je mozno si adoptovat ...

ideme skusat samozrejme, ale viem ze ked to aj vybavime, na babetko sa caka dlhsie takze stale mozeme skusat a popritom vybavovat ..tak sme sa s muzom rozhodli, on uz ma 41 rokov a uz nie je vela casu na taketo vybavovacky

luly3
11. mar 2009

kikuš držím palce 😉 neboj a budete mat aj svoje uvidíš 😉 ,
ono to raz príde.

kikina666
autor
11. mar 2009

luly dik .. len zatial som smoliar na pohladanie hadam sa to zlomi ... prsia mam ako melony a kramy nikde boze hrozne ide si napustit vanu

labus
11. mar 2009

Lubka ahoj dlho si tu nebola 😵 v piatok moc držím palce
Kiki ja by som bola prijala ak by mi mrcha meškala a sakra mne došla na minutu presne a teraz mam problem lebo potrebujem prdrlku v suchu 😀 😀 manželík na mna radšej ani nepozrie 😀 😀 😀
no čo už mame postne obdobie 😀 😀 😀 zadkove 😀 😀

vika34
11. mar 2009

ahojte,idem prečítať čo ste popísali

vika34
11. mar 2009

tak už som vás dočítala,u mňa skoro žiadne zmeny ,mrchu som mala dostať včera,tak dúfam ,že nedorazí,trošku ma pobolievajú vaječníky,špiniť nešpiním,cítim sa vyčerpano/ale to je lenivosť/tak sa hlásim zajtra ,ak sa mi podarí tak sa ozvem už z roboty
DíK,že budete na mňa myslieť,na revanš,pá 😀

luly3
11. mar 2009

viki držím palce 😉 😉 😉 😉

a všetkým prajem krásnu nocku a tie najkrajšie sníčky

tinka12
12. mar 2009

ahojte!!! brééé ránko vsetkým 😀
viki, kedy budu vysledky?

labus
12. mar 2009

Vikuš držíme silno palce a netrpezlivo čakáme na výsledok 😵
ahoj babulky 😵

kikina666
autor
12. mar 2009

labus daj si tampon a budes mat prdelku v suchu

vika som zvedava na teba ci to tu konecne nakopnes

labus
12. mar 2009

kiki skušala som ale ono to tam v nutri mam asi spuchnute ešte alebo čo lebo ma to bolí ako mam tampon

kikina666
autor
12. mar 2009

labus moja .. no to ti verim ... ja som si po dlhej dobe dala tampon v utorok ked som isla do sauny a potom ked sme vecer sexovali s muzom ma to bolelo

zuzali
12. mar 2009

Ahojte 🙂
My sme sa včera začali mrviť a tak mi dámy preháňajú po brušku ako rybky, ale zatiaľ sú vychované a nekopú 😀 😀 😀

tak dnes myslím veeeeeľmi na viku a silno, silno držím palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kiki... máš môj obrovský obdiv a všetky myšlienky 😉

Lubka, zajtra som mysľou s tebou a tvojimi snehuliačikmi 🙂

labus, neboj, všetko bude v pohodke, len to dlhšie trvá 🙂

Zdravím aj Kejlušku, Tinku, Luly, Sisu...držte sa 😵

Posielam podporu: 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
12. mar 2009

a mrknite môj album, mám tam aktuálnu foto zo včera 😀 😀 😀

kikina666
autor
12. mar 2009

zuzali a za co mam tvoj obdiv .. nerozumiem

baby drzte mi palce par kvapiek krvi zase je ... nech sa to dnes poriadne spusti ... ak sa spusti stihneme stimulovany cyklus a ked mi nastimuluju clostylbegytom par folikov tam mi to vyjde presne na zaciatok dovolenky, to by mohlo byt zaujimave co vy na to ????

zuzali
12. mar 2009

Kiki... za tú snahu o adopciu, ja na to nie som psychicky dosť vyzretá, nedokázala by som to, ak by som nemohla mať vlastné dieťa, bola by som bez detí.Možno je to choré, v situácii v akej sa mnohé z nás môžu ocitnúť a v časoch, keď toľko detí potrebuje rodinu, ale ja to tak cítim. Takže ešte raz, môj veľký obdiv 🙂

kikina666
autor
12. mar 2009

zuzali ja si neviem predstavit zivot bez deti a moj manzel je taky isty .. a skratka ked to nejde normalne tak sme sa dohodli ze skusime aj tuto moznost topiaci sa aj slamky chyta ... ved v podstate je to jedno ci svoje alebo cudzie .. to mas fuk babetko ako babetko, zo zaciatku mal moj muz s tym problem psychicky ale uz vidi na mne ze aj zdravotne sa zacinam sypat dole vodou ... a ze mam uz fakt toho tak akurat dost .. som povedala este jeden pokus a dost ... kombinacia vsetky tie hormony a moja epilepsia nie je zrovna najlepsia a vzhladom na jeho vek 41 rokov to uz treba zacat riesit ... vybavuje sa to cca 3 mesiace ak nie su nejake komplikacie a potom cakas na dieta na babetka sa vraj caka az 2 roky a dovtedy to mozeme veselo skusat

sme sice podali ziadost, ale chcem teraz skusit 6 stimulovanych cyklov clostilbegytom, duphastonom a pregnylom a ked nevyjde na IVF v septembri na jesen a to si chcem poistit este tak .. ze kamataka ma kamaratku vesticu a ked som isla na to prve umele tak sa jej pytala ze ci mi to vyjde a ze jej povedala, ze nie .. ale ta moja kamoska mi to nepovedala, tak som sa rozhodla nech ma ona zoberie ku nej a ked mi ona povie ze teraz tak pojdem na to IVF ... fakt je pravda topiaci sa aj slamky chyta ...

kikina666
autor
12. mar 2009

a teraz momentalne idem riesit tu ziadost na adopciu a vsetky tie formality co treba a na IVF pojdem az ked tu ziadost budeme mat vybavenu a zaradia nas do poradovnika na dieta ... aby som uz bola ukludnena a spokojna ze skor ci neskor to babetko dostaneme lebo budeme v poradovniku .. toto je moj plan ... ale ci to vyjde tak ako som si naplanovala to neviem ... bola by som rada keby sa nam podarilo tu adopciu teda to schvalenie vybavit do leta .. ale nie je vsetko take jednoduche ako sa zda

tinka12
12. mar 2009

kiki, za tu adopciu drzim palce a myslím ze takýto plan je super. Aj ked posledne IVF nevyjde, babatko uz mať budete 🙂 urcite to odbremení tvoju psychiku. okrem toho, das nádej na slušný zivot babatku, ktoré ho potrebuje.

zuzali
12. mar 2009

kiki...veľmi, veľmi držím palce

tinka12
12. mar 2009

jeeeej zuzik, nádherná si!!! normálne by som ta vystískala, také más pekne brusko 😀 😀 😀 😀

zuzali
12. mar 2009

tinka...to hej, a to som ešte len v polovici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
12. mar 2009

zuzali mas nadherne brusenko ... aj ja take chcem ☹

tinka12
12. mar 2009

kiki...cochvííílocka 😀 😀 😀

zuzi, dufam, ze ta uvidim este pred porodom aj na vlastne oci.... chystam sa ta totis za brusko dobre pochytat 🙂)))) tak sa teeeeeeš 😀 😀 😀

kikina666
autor
12. mar 2009

baby som prisla z obeda a uvarila som si kavicku .. ale som uplne hotova, dokonca ani na deniho dnes nemam chut a to je co povedat .... moj milacik denisko je zive striebro, ale dnes nemam chut sa s nim hrat, co som taka unavena

vika34
12. mar 2009

je to negatívne ☹ ,ozvem sa večer

kikina666
autor
12. mar 2009

viki to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som ti tak verila
idete bojovta dalej ????

zuzali
12. mar 2009

Vika.......... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , je mi to ľúto, drž sa, ani neviem čo iné povedať ☹

Tinka...jasné, neboj, určite sa vidíme niekedy v Mc Donalds 😀