Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
11. nov 2008

kuk ahoj 😉

luly3
11. nov 2008

lubka zasa listuješ 😠 😠 😠 😠

lubkaeck
11. nov 2008

Luly - prepac, zakecala som sa s kamoskou.

Ako injekcie?

lubkaeck
11. nov 2008

luly - pozerala som napady na Vianocne darceky, ale nic som nenasla 😠 a slintala som nad novou kuchynou z IKEI 😝

luly3
11. nov 2008

lubka mi budeme kupovat pod stromček kočarki to nám bude stačit 😀

lubkaeck
11. nov 2008

Jasne, ale mam aj segru a rodicov a tak 😀 Sice budu vyteseni z kocika,sice ten mi nedovolia kupit skor ako po porode 😖 tak to je malo, musime vymysliet nieco 😅

luly3
11. nov 2008

noooooo ja mam tiež toho vela ale jednoduche skočim do dračika
a mam vystarane pre 6 neterííííííííííííííí.....
s manželom si pod stromček davame koženu sedačku
a surodencou odbijem tehotenskou knižkou 😀 a to myslím vážne
ak budem tehu tak to im prefotím a každemu to šupnem pod stromček,
s toho budu mat največiu radost a rodičou nemam ☹ ☹ ☹

lubkaeck
11. nov 2008

Luly -tak to mi je luto ☹ ja neviem co by som bez mojej mamy robila, je uplne svetova a vie ma pekne dostat z depky 😀 a je aj ufrflana a rypava, ale ja ju velmi lubim 😀 a ocino je tiez suprovy, ozaj i to neviem bez nich predstavit. Sestru mam len jednu 😉 taku cicu vysokoskolacku 😀 No a svokrovcov co maju vsetko 😠 a svagrinu tehulu a uz aj svagra, tak neviem, neviem co vymyslim 😖 ale je to na mna , MM zahlasil 😠 😀 A tehu knizka je tiez zaujimavy darcek 😉

tinka12
11. nov 2008

Aj ja sa strasne tesim luly že sa mozeme spoločne podporovať....prave si davam poharik cerveneho.... chcem aby mi mrcha prisla 🙂 dufam, že príde....

tinka12
11. nov 2008

a luly vieš co je sranda, ? aj ja mam 6 neterí 😀 takze nakupovať budeme o sto šesť

luly3
11. nov 2008

lubka aj mne to je luto ☹ ☹ ☹ a vobec si ešte neviem zviknut su to
4 roky ☹
mama bola pre mna matka kamarat a otec zároven 🙂 stratila som 3 osoby naraz....
ale toto sem nepatrí

taaaaaaaaaaak dohodnute mi dávame tehotenské knižky 😉 😉 😉 😉
inak ja mám 3 surodencou ktorých milujem 😀 nedala by som ich zanič

endzi30
11. nov 2008

halo halooo, sa tu rozdaavaju akesi knizky...co to co to??

aj ja kcem takuu 😀 😀 😀

lubkaeck
11. nov 2008

Luly - dolezite, ze aspon niekto ti zostal, ze mas dobru polovicku a rodinu ktora ta podrzi 😀 A na to si nezvyknes, viem to od maminy ta prisla o otca ked mala 9 rokov a zostali tri baby a mamina na lazoch same 😕 No pozri bambulka v brusku Ta potesi a trosku pookrejes 😉 Takze hor sa na tehu knizky 😀

Tinus -vy ste tiez ina familia 😀 Ja budem mat synovca vo februari 😀 a teraz je svagrina okolo 30tt a dite uz ma cca 2,5kg - to bude iny macko 😀 😀

luly3
11. nov 2008

tinka nemala bi si pit pichaš dekač.........odkial si????????

endziiiiiiiiiiiiiiiiii ahoj moja 😅 no to si musíš zaslúžit 😀 😀 😀
mosíš stihnut KET do vianoc a budeš ju mat aj tyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
tak ryyyyyyyyyyyyyyyyyychlo nato

lubkaeck
11. nov 2008

Endzi - nerozdavaju, ale budeme mat pod stromcekom 😀 a laskovo potom zoskenuj aj tu svoju, som zvedava na tu holandstinu 😀 😀 Uz som videla, nemecku, anglicku aj ukrajinsku, ale holandsku este nie 😀

luly3
11. nov 2008

jááááááááááj lubka to bude a nemá švagrina cukrovku ked ma tolko mimčo???????????

lubkaeck
11. nov 2008

luly -nema cukrovku, to aj moj muz aj ona boli okolo 5kg, aj moji rodicia a ja som sa narodila v 36tt a mala 2,95kg 😀 tak som zvedava, ze co sa podari mne 😀

endzi30
11. nov 2008

hihi...luly, ty spiooon...budem sa snazit aby boli hrasky na Vaaanoce u mna doma 😀

lubka, si pis...ukaaazem...aj zaraamovat si ju dam 😀 😀

tinka, nepi...uz pichas 😉

tinka12
11. nov 2008

jedno je pravda, že na nikoho sa nemozes spolahnut , iba na rodinu. Tá ta vzdy podrží. Luly, to je super, že ľubiš surodencov. je pekne, že ta ma kto v tvojej snahe podporovať..samozrejme, manžel ak podporuje je ok, ale ak este aj blizka rodina, tak to potom ide vsetko lahsie. .. ja mam dve starsie sestry, obe majú 3 baby 🙂
a s tou tehu knižkou pod stromcek je to super napad !!!! 🙂 dufam, že mi ju ježiško prinesie!!!

endzi30
11. nov 2008

no lubka a este to vykraaat dvoma 😀 😀 😀

endzi30
11. nov 2008

tinka, no ked si posluuchala, nemal by to byt pre Jeziska problem 😀 😀

tinka12
11. nov 2008

baby dalal som len 1 dc cerveneho 😉 co ked mi menzes nepride? mate skusenosti, že po decapeptyle vzdy príde? ja ho totiž normálne nedostávam..

tinka12
11. nov 2008

luly som z malaciek 🙂

endzi30
11. nov 2008

babulky, prajem vam dobruu nocku aj vsetkym mimiiskam v bruskach 😀

ja idem uz hajuskat...zajtra skoro vstaaavam...letiiiiiiiiiiiiiiiiiim domoooooooooov huraaaaa jupiky jup 😵 😵

papaaaaaaaaaa na stretku 🙂 🙂 🙂

tinka12
11. nov 2008

posluchaaaaam....haloooo...ježiškoooo!!!!

luly3
11. nov 2008

baby to je tutovica mi budeme mat tehotenske knižky
na vianoce......... jááááááááááááj sa tešííííííííííííííííííííííííííííííííím

endzi ja sem supiš špion 😉
tinka namiesto vínka si daj dobru milovačku s mangelom 😀 😀 😀
ja by som tiež mala ale mna všetko boli sem nervozna ani dotknut sa
ma nikto nemože 😀

endzi30
11. nov 2008

tinka mne dr. povedala ze po dekaci moze prist MS + - 14dni....snad aj na SR to tak moze byt....
tak sa nestrachuj 😉

lubkaeck
11. nov 2008

Tinka - nestresuj, mal by prist a ak nie tak na papieri by si mala mat napisane, ze co dalej, alebo brnkni do centra, povedia ti, neboj 😀 a deci cerveneho neskodi, vino je liek (ja som od vinarov 😀 ) a sem tam decko nevadi 😀

endzi - neblazni, sa potom nezmestim cez dvere 😀 😠 😀 kto to ma tolko nosit 😕

endzi30
11. nov 2008

luly, ale ja sa ta v pondelok budem dotyykat 😀 😀 😀

endzi30
11. nov 2008

lubka 😀 😀 😀 tak budete mat vsetky dvere doma vybuurane 😀 😀 a presne tak...ty to budes nosit 😀 😀 😀 tie dva batozky hihi