Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
20. nov 2008

to by mi az tak nevadilo ... skor vyhovovalo ked budem sediet v robote s nabitym bruchom s folikmi lepsie mi bude doma vo vytahanych teplakoch

kikina666
autor
20. nov 2008

vcera aj predvcerom som si merala BT mala som 37,4

tribitka333
20. nov 2008

kikuska, ved ja som to myslela tak, ze to je super.. ze budes doma pod stromcekom.. samozrejme,ze ti bude doma lepsie.. a nemusis si na seba tolko davat pozor..aby si neprechladla, neochorela od niekoho a tak.. no a navyse na vianoce, je clovek vzdy tak pozitivne naladeny... takze to uz mas vopred vyhrate.. 🙂

kikina666
autor
20. nov 2008

no len aby .... prave na vianoce mi bude smutno za mojimi dvoma anjelikmi ....

tribitka333
20. nov 2008

zlatko, ale teraz musis mysliet hlavne na anjelikov ktorych budes mat.. ja viem,ze na to asi stale myslis, ale uvidis, ze tvoje babatka ti ich vynahradia.. a budes mat dvojicky !

babulka123
20. nov 2008

kiki prosimm ta usmej sa troska.. citim z teba strasny smutok a skepsu... musis sa usmiat lebo ta caka nieco nove a krasne... a bohuzial to co sa stalo uz nezmenis... posielam ti veeeliky cmuuuuk na celicko .....

kikina666
autor
20. nov 2008

tribitka bodaj by si mala pravdu mam uz predsa dost rokov a dvojicky by mi vyhovovali ... v lete budem mat 34 a to uz mam najvyssi cas a moj muz ma 41

labus
20. nov 2008

dobre ráno kočky
kiki moja prosím ta nebud smutná depkovanie teraz určite nepotrebuješ včera mi povedala moja kamarátka doktorka že to je to najhoršie že si treba pred seba postavyt taku imagynárnu stenu od ktorej sa bude všetko zle odrážat a myslela to fakt vážne ja som začala stavat práve dnes treba si to proste vryt hlboko do podvedomia že stare zle mi nebude oslabovat organyzmus treba to vypustit tým skor že je to bolave a sustredit sa na to čo ma čaká a verit v dobrý koniec
zuzali dobre ránko ako sa maju moje bambulky?
a endziii sa tu neukázala včera?
Lubku som vydela že tu bola tak ahoj Lubka nie že sem prestaneš chodit... NR nieje daleko tak pozorrr 😀 😀
Kejli ahoj ty ako moja dovolala si sa do tej Prahy?
tribit a ty zlatík ako?
Tinka kedy máš kontrolu?
Luly a ty?
babulky kedy máš ET? a ako sa citiš po OPU? piješ vela vody?

zuzali
20. nov 2008

Ahoj, labus...bambulky sú v pohodičke, len maminke nedajú spať, lebo sa neviem poriadne uložiť 😀 😀 😀

kiki, tribitka....nebojte, dočkáte sa 😉

kikina666
autor
20. nov 2008

labus ahoj dik za povzbudenie, len nech uz ciim skor zacnem ... ved sa to taha a ja nemozem s tym nic urobit
... na 1.IVF som bola v januari tohto roku, ine idu po 4 mesiacoch a mne sa to takto taha a taha aj na prvu IUI som sa dostala az po roku trapenia, lebo stale sa to natahovalo a vysledok bol mizerny ...
preco ja musim mat takku smolu ... vzdy sa najde cosi co mi to prekazilo

labus
20. nov 2008

Zuzali moja neboj to prejde to aj tá hormonálna zmena v organizme a počkaj ešte ked budeš mat brušisko ako bude problem sa uložit 😀 😀
volal Andy že už dostal barle tak už trenuje chodzu ,že už to tak ani nebolía že je fajn
mala by som skočit na nákup a niečo varit ale sa mi ták nič nechce a neviem čo mám varit poradte

kikina666
autor
20. nov 2008

baby no kde ste ?

kikina666
autor
20. nov 2008

zuzali s tym spanim to neviem ako budem fungovat ... lebo ja mam velke prsia a spavam na bruchu s nohou podlozenou tak aby ma netlacili ... to uz mam teraz obavy z toho ako budem spat ak by sa to nahodou podarilo

zuzali
20. nov 2008

kiki ...moja obľúbená poloha je tiež na bruchu....myslím pri spaníííííííííííí 😀 😀 😀 😀 , ale zatiaľ to ide

labus, ja budem variť zemiakový prívarok na kyslo, MM ho zbožňuje

kikina666
autor
20. nov 2008

no dala by som si aj ja ... baby som nervozna z toho zajtrajska je 30.dc .... bradavky mam uz raidne tmave ale to moze byt sposobene tymi hormonmi co mi blbnu v tele

labus
20. nov 2008

kiki neboj niesi sama aj ja som večný smoliar a tu je nás takých viac musíš si proste povedat čo ma nezabije to ma posilní a neboj teraz to už výjde len sa musíš prestat depkat tým čo bolo vážne sustred sa na to čo ta čaká a teš sa

labus
20. nov 2008

zeniakový prívarok mi nelubia dokelu ja nemám šajn čo navarím

labus
20. nov 2008

idem skočit do obchodu kým mám vychadzku potom sa ozvem ahojte

zuzali
20. nov 2008

labus a čo tak bryndzáky, alebo kuracie soté, vyprážaný syr....

kikina666
autor
20. nov 2008

ja som sa prave rozhodla co budem varit ... kapustnicu taku dobre kyslu s klobasouo a udenym masom a hribami mnam

kikina666
autor
20. nov 2008

dala by som si aj segedin, ale kapustnica je lepsia kyslejsia a hlavne ju zboznujem

zuzali
20. nov 2008

všímam si kiki, že máš kapustnicu rada, aj ju často varievaš nie???

zuzali
20. nov 2008

ja budem dnes variť ten zemiakový prívarok a v sobotu lasagne

kikina666
autor
20. nov 2008

no v zime casto, pred mesiacom sme asi mali

no ak bude normalne pocasie chcela by som okna umyt a kapustnica sa vari sama, vsetko naperem do kuchty a za hodinu a pol je to hotove mnam mnam ziadna robota

zuzali
20. nov 2008

tak to je fajn, len daj pozor, aby si pri umývaní okien neprechladla, to by teraz nebolo vhodné

kikina666
autor
20. nov 2008

no zalezi na zajtrajsom teste ale sanca ze budu // je 0.01 % tak mozem veselo umyvat okna ....

majka11
20. nov 2008

Ahojte. ja tak potajme sledujem tie vaše príbehy. Tiež patrím medzi vás. Akurát sa pripravujem na 4 IVF, momentálne stimulujem, niekedy okolo pondelka by som mala ísť na OPU.
Kikina, tie okná radšej neumývaj. Uvidíš, všetko bude dobre.

kikina666
autor
20. nov 2008

majka super drzim palce aby si mala dobre vajka a kolko mas folikov ?

zuzali
20. nov 2008

kiki ... nestresuj, vytestuj sa a uvidíš

majka.... tak to ti veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii držím palce, aby to už teda vyšlo 🙂

majka11
20. nov 2008

Tak to vám veľmi pekne ďakujem No folikolov mám kopec, ale akosi to veľmi pomaly rastie, dnes už mám 15 DC a ešte sú stále malé, takže preto až ten podnelok ten odber, že to hádam podrastie. No dúfam. Zajtra idem na kontrolu a na pohovor s embriolog. tak hádam to už nejako dobojujem.