Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
20. nov 2008

a kde chodis do akeho centra ?

zuzali
20. nov 2008

majka ja som mala OPU tiež až na 19.DC, mala som 12 vajok, oplodnilo sa 7, vložili mi dve, 5 mám zamrazených

no a teraz čakám či sa chytili obe alebo jedno

zuzali
20. nov 2008

kiki ... presne to som sa chcela opýtať 😀

dnes máš voľnejší deň???

zuzali
20. nov 2008

do kelu skoro som zabudla : 😠

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
20. nov 2008

prepáčte, už som to napravila 😀 😀 😀

majka11
20. nov 2008

Ja chodím do Heliosu do Martina. Predtým som chodila do Iscaru, bola som tam na 3IVF, už som to chcela vzdať, ale MM ma nahovoril, že aby sme to ešte skúsili v tom Martine.

kikina666
autor
20. nov 2008

hej dnes mam zatial veget ,,, nemame nic na robote
audity skoncili a testovat neni co ... tak len tak vypisujem icq a na konik ...

kikina666
autor
20. nov 2008

majka aj ja tam chodim .... je to tam super, ja si len pochvalujem dr. aj drka. su uzasni niekedy nechapem ako krajko moze mat stale taku dobru naladu

majka11
20. nov 2008

Veď to je na tom perfektné, ja som sa ešte nestretla s lekárom, ktorý by mal stále takú dobrú náladu. Vždy ma povzbudí, tak potom odchádzam aspoň trochu veselá.

zuzali
20. nov 2008

nebojte baby, teraz je ten správny čas 😵 😵 😵

kikina666
autor
20. nov 2008

majka mas pravdu oni su tam vsetci super aj sestricky aj doktori vsetci ... a ked som v lete potratila tak mi povedal, ze prvy krat som ho ani nevidela, druhy krat som ho videla na fotke zo sona a tretikrat si ho uz aj podrzim na rukach ... tak hadam to tak aj bude ako povedal ...
akurat som bola trosku sklamana mala som zacat stimulku od septembra, najskor mi blbol cyklus a ked konecne sme sa dohodli ze ideme na to, tak mi vola tyzden pred stimulkou krajko zevraj je mu to luto ale poistovna to posunula lebo maju naplnene kvoty a povedal, ze tam bude aj cez vianoce, tak mi to hadam neodlozia, ved ziadost mam schvalenu od maja

kikina666
autor
20. nov 2008

zuzali na icq som cely den v robote a aj ked pridem domov hned zapnem pc a icq mam stale zapnute ked som doma a aj skype, keby volala nahodou segra z nemecka

zuzali
20. nov 2008

kikuška....treba počkať na ten správny čas a ten je na stimulku teraz 😉

kikina666
autor
20. nov 2008

dnes odviezol kolega manzelku do porodnice a keby si videla tych mojich kolegov ako "rodia" a preberaju co je lepsie ci cisar alebo epidural alebo ... ale nakolko ma 37 rokov tak to asi daju na cisar

majka11
20. nov 2008

Neboj Kikina, teraz to už určite vyjde. Ja už idem ako samoplatca.

Bože, Zuzali, ja som úplne zabudla. Blahoželám z úprimného srdca.

kikina666
autor
20. nov 2008

no ja mam 41 injekcii fostimonu a 11 mi zostalo z minulej stimulky a maju dobu expiracie 07/2009 .... nechcet niektora ???? rada predam ak budete niektora potrebovat

zuzali
20. nov 2008

majka... ďakujem, ja viem, že sme tu dobroprajné všetky 😉

Kiki ... neboj, určite sa ti ich podarí predať a už nad tým začni špekulovať, lebo tebe ich tiež nebude treba 😉 , uvidíš zajra.Kočka čo bola so mnou na OPU aj ET, testovala na 5 deň a mala negat. a krv má pozit.tak ešte nezúfaj a pekne zajtra testni 😵

kikina666
autor
20. nov 2008

5 den po ET ved to este nemoze ukazat test .... ale 27 dc uz by mal

zuzali
20. nov 2008

ale ani 27 nie je nič isté, ja so mala krv až na 33DC a testovala som na 32 a vidíš ešte bola slabá

tribitka333
20. nov 2008

babulky, musela som odbehnut z prace.. Kiki inak ja si myslim, ze tu mrchu nakoniec nedostanes... ja teda nemavam tmave bradavky pred MS....

zuzali
20. nov 2008

tirbitka...jasné, že ju nedostane 😵

kikina666
autor
20. nov 2008

no ani ja nie .... ale to je jedine co mam z priznakov .... 😀 😀 😀

zuzali
20. nov 2008

a to ti moja nestačí a v pondelok ako ti bolo, už si zabudla 😠 😀

kikina666
autor
20. nov 2008

ved hej .... bolo mi zle ale uz nie je a aj brucho mi splaslo uz ho nemam take nafucane ako som mala

zuzali
20. nov 2008

mne spľaslo tiež a čo, chvalabohu, ešte sa nám bude nafukovať dosť 😀 😀 😀

kikina666
autor
20. nov 2008

no lenze ty si mala v sebe hormony a utros ale ja neuzivam nic

zuzali
20. nov 2008

veď práve preto 😉

tribitka333
20. nov 2008

kiki, to nevadi, ze to je jediny priznak, ale to je taky priznak ktory si nemozes "namyslat"

zuzali
20. nov 2008

presne tak tribitka, moja reč 😉

kikina666
autor
20. nov 2008

no ved hej aj ta bazalka je nad 37 tak aj to by mohlo byt dobry signal .... ale uvidime zajtra testnem a ak neukaze tak v nedelu znova zajtra je 30.dc to by uz mohlo ukazat co vy na to ?