Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
25. nov 2008

baby som prezrata kolacov ....

kikina666
autor
25. nov 2008

idem domov papa vecer

zuzali
25. nov 2008

bambuľky idem trochu pkecať s našimi, ozvem sa 😵 😵 😵

labus
25. nov 2008

ahojte kočky tak mám po kontrole a dnes mám uplne super náladu všetko je u mna v poriadku a že za take dva dni mám ovulku že nech sa snažíme že po tých hormonoch jeden nikdy nevie že mám 15mm folikul a že sa stavaju rozne prípady no ja sice tomu neverim ani za mak nepriechodny vajicovod nepustí ale čo aspon viem že mžiček ma bude okupovat v nádeji 😀 😀 😀 😀
a povedal mi že kludne možem byt do februara PN a rozobrali sme všetko komplet o centrach ,liekoch o imunite no je toho dost tak to asi nebudem cele rozpisovat len mi vravel že imunologičku pozná a je fakt dobrá ale že on v oslabenej imunite problem nevydí že nech si do januara rozmysim či trvám na Brne alebo inom centre že ma do FC tlačit nebude ale mi podrobne vysvetlil že vo FC ma už poznaju a je to najbližšie a že až na to čo sa stalo mne že je to super centrum a že ak by som sa rozhodla tam ist znovu že už ma poznaju a že určite si daju pozor aby sa mi niečo taketo nezopakovaloa lieky že sa možem s lekárom dohodnut ak chcem ine a tak...
no a MM

labus
25. nov 2008

dokončujem no a MM by bol najradšej ak by sme šli znovu do FC že všetko čo Duri povedal má logiku a že na dochadzanie je Ba pre nás najvýhodnejšia aj vzhladom na to že bude februar a zle cesty a tak ale obaja povedali že ja sa mám rozhodnut ha-ha no paráda a ja sama neviem čo mám robit viem že obaja maju v niečom pravdu ale..

labus
25. nov 2008

a Zuzali dakujeme za zásobu víruskou trošku chmatnem ked tu nikto nieje 😀 😀 😀 kto neskoro chodí 😀 😀

labus
25. nov 2008

jaj a kiki ten fostimon zistim či by mi vo FC napisali aj ten chcem tam v piatok po tom imuno vyš. zavolat že čo mi lekár povie ked nechcem ten merional a hlavne sa ani na konikovy neda kupit tak si zistim že ak by som chcela tento či by mi ho vobec dali lebo Duri mi vravel že ten puregon a gonal by ma ako samoplatcu vyšli na 50,000 pri tom množstve ktore potrebujem a to je raz tolko ako som dala za merional a že nemožem spoliehat na to že take množstvo nekupim tu za doplatok
ježiš kočky mam z toho všetkeho chaos v hlave poradte čo mam do kelu robit

tribitka333
25. nov 2008

labus ja by som si asi na tvojom mieste zistila najprv kolko toho mozes zohnat. lebo ja si myslim,ze kockam nieco pozostavalo.mne tiez zostal gonal, ale ja si musim nechat pre seba 😢

labus
25. nov 2008

tribitka asi máš pravdu moja a tiež musím zistit názor na konkretne lieky merional odmietam tak prosím vypisujem anketu kočky ked budete mat čas napíšte mi ake lieky ste brali a ake ste mali vedlajšie učinky ja viem že každe telo reaguje inak ale aby som si vedela utvorit obraz poprípade čo mi radíte a kto ste brali ten fostimon kiki mi ho slubila predat ake mate s tým liekom skusenosti?babulenky všetko čo mi napíšete mi pomože

vika34
25. nov 2008

ahojte,babi ved sme na druhej strane ☹ ,čo je s vami?
viete,že ja chodím až večer 😀

vika34
25. nov 2008

no kde ste? ☹

labus
25. nov 2008

ahoj vika ja pozerám ordináciu ale ked skončí budem tu

tribitka333
25. nov 2008

ahoj,ja som dnes ordinaciu nestihla,boli sme na navsteve. teraz som dosla..

labus,tak ja som mala gonal.. neviem,nejake moc velke ucinky som z neho nemala..myslim,ze som ho znasala vcelku dobre,lepsie nez som cakala..az na to,ze som bola nafuknuta ako slonik.

tribitka333
25. nov 2008

no nic bambulky, tak aj ja idem spinkat..dobru noc

majka11
26. nov 2008

Ahoj Labus, no ja som mala na troch IVF Merional, znášala som ho celkom dobre, žiadne vedľajšie príznaky. Teraz na 4 IVF som mala Gonal a tiež to bolo v pohode, bez ťažkostí a príznakov. Ja som ani raz nemala žiadne nafúknuté bruško, akurát som pribrala 2 kg, ale to je nič.

majka11
26. nov 2008

Zabudla som ti ešte napísať, že na všetkých IVF som minula dosť veľa dávok, Merional 50 ampulí a Gonal 4050 IU, takže to asi vyjde dosť. Myslím, že som niekde čítala, že aj ty si brala väčšie dávky, ak sa nemýlim, tak že je to už potom na tvojom rozhodnutí, ktoré lieky zvolíš po finančnej stránke. Ja som mala aj po Merionale a aj po Gonale 13 vajíčok, takže je to asi jedno. Držím palce.

labus
26. nov 2008

ahoj Majka sakujem za opoved fakt si zlatá

kikina666
autor
26. nov 2008

ahojte

kde je kto ??? ste vcera malinko popisali

tribitka333
26. nov 2008

ahojte,labus, tak majka ti asi dala odpoved na tvoje otazky 🙂

tribitka333
26. nov 2008

ahoj kiki, vymyslela si ten darcek?

kikina666
autor
26. nov 2008

ahoj tribit ... no kupila som nejake vecicky pre babetko, pre maminu kvietok orchideu a jemu chalani kazali kupit dobru flasu ... tak sme vcera oslavovali a bolo aj katariny tak sme toho mali viac

tribitka333
26. nov 2008

tak to si vymyslela dobre. paci sa mi ked sa kupi kvietok aj mamine ..
a moja,ako si zvladala kupovanie tych veciciek pre babatko? som na teba vcera myslela..

kikina666
autor
26. nov 2008

uplne v pohode .... ziaden zly pocit a ani nic podobne ... akurat sa mi tie vecicky strasne pacili

labus
26. nov 2008

ahoj tribit a kiki
tribit aj tebe dakujem za odpoved každa skudenost z leikmi mi pomože po včerajšku mám v hlave velký zmatok do akeho centra íst sice mi doktor a MM povedali že sa mám rozhodnut ale obaja chcu znova to iste centrum a maju kopec dovodou a ja zasa strach aj ked v jednom maju pravdu dopracovali sme sa k transferu a na cestovanie to bolo pre nás nejmenej zatažujuce nakolko doktor z centra uzko spolupracuje z mojim a tak som mala aj kontroly u nás a stačilo len volat bože ja fakt neviem čo mam robit asi to do januara vypustim z hlavy ale neviem či sa mi to podarí stále rozmyšlam
kiki moja zlatá pekne sa to číta v tvojom pase držím palce nech ide už konečne všetko ako má
tribit a ty ako kedy plánuješ začat znova?

tribitka333
26. nov 2008

tak to je fajn.no ale ved ty uz budes za chvilku tehulka 🙂 vcera som citala,ze o 14 dni zacinas..
ja chcem v decembri zajst do Heliku aspom spisat ziadost.

labus
26. nov 2008

kiki správny prístup máš velku pochvalu

tribitka333
26. nov 2008

labus,ja ta uplne chapem,viem,ze to rozhodovanie je tazke.ja to mam aspom v tomto lahsie,ze ja som s centrom spokojna a mame to tak 45 min. od domu,co nie je take hrozne.. no ja chcem ist v decembri spisat ziadost a buduci rok chcem ist na druhy pokus,len neviem presne kedy. lebo v marci su danove priznania,tak to chcem tak
volako naplanovat,aby som sla na transfer po 31.3. nech uz mam potom klud

tribitka333
26. nov 2008

ozi,labus,este som ti chcela povedat,na to ako si pisala,ze chces na to do januara nemysliet..toto som si povedala aj ja,ked mi nevyslo IVFko.ze zacnem zit zivot ako pred tym,na cas vypnem a na buduci rok sa pustim do toho znovu.. a poviem ti,ze myslim len na to ako pojdem na druhe IVFko..je to velmi tazke,velmi mi pomaha,ze teraz idu vianoce a tesim sa na ne.. minulu noc sa mi normalne snivalo,ze som porodila babatko..ani som to nikomu nepovedala,lebo by si mysleli,ze mi sibe..

labus
26. nov 2008

tribit to máš super že to máš tak blízko ja mám najbližšie Ba a to je 140km hruza ostatne su ešte dalej

kikina666
autor
26. nov 2008

no dufam, ze ked sa ukludnim tak pojde vsetko po masle, ten december utecie a januar zaciatok tiez ale posledne 2 tyzdne sa budu tahat ked budem cakat na vysledok