Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
4. dec 2008

tinka ..... dobrovolne som sa na to nedala, robiim v nemeckej firme tak musim a ked ma vyslu do nemecka tak neviem ako sa tam dohodnem ☹ takze som donutena a ked som nastupila do roboty, oni koncili s nemcinou uz prvu knihhu boli na 10.lekcii, takze ja som nemcinu zacala od poslednej lekcie v knihe a teraz to dobieham sama a akurat ucka zacina opakovat celu knihu a od januara ideme brat druhu knihu .... to uz mi pojde lepsie, lebo uz budem vediet aspon cosi ale teraz je to tapanie v tme

tribitka333
4. dec 2008

kiki, akurat som sa sla pytat,ze preco az 29. ale teraz mi doslo,ze je tam vikend..
inak,ja si myslim,ze sa nemusis bat toho OHSS. ja som bola tiez cela poserkana z toho, a bolo to v pohode.. ono to vraj skor hrozi az po pichnuti pregnylu. ale ja viem,ze sa mi to dobre hovori. aj ja som strasne stresovala

labus,citala som o tvojej navsteve v brne.. to je dobre,ze sa ti pacilo a ze nebudes musiet cestovat tam stale, a nejako som nepochopila ten NATIV

tribitka333
4. dec 2008

ozi labus,a preco cviklovy salat?

tinka12
4. dec 2008

kiki, zvladnes to! a okrem toho, moze ta tesit pocit, ze dlho sa uz trápiť nebudes!!!! este chvilocku vydržíš aj s tou tazkou nemcinou a potom si odcupitáš na materskú !!! 😉

kikina666
autor
4. dec 2008

no zatial co som sa bavila s babami tak vsetky mi radili ze mam zacat ratat az od druheho dna, lebo sa to spustilo az poobede a to by mi vyhovovalo a uz som sa aj rozhodla ze to tak budem ratat ... potrebujem to posunut co najviac blizsie k tomu 29.12. aj den je vela ...baby som z toho cela nervozna

labus
4. dec 2008

ahoj tribitka no poradila mi to kamarátka lekárka koli mojej imunite že má kopec vytamínov a je dobrý aj proti vírusom tak si mám struhat čerstvu cviklu a zaliat sladkokyslím nálevom tak som ochotná skusit čo kolvek len nech som fit

tinka12
4. dec 2008

no ten cviklový sslat by zaujimal labus AJmna...

kikina666
autor
4. dec 2008

tinka bodaj by si mala pravdu, lenze potom uz bude skoda nechat nemcinu ked uz budem mat 1.5 knihy nasprtanej to uz budem musiet v tom pokracovat dalej

tinka12
4. dec 2008

ozaj baby, co myslite, je jedno akým sposobom budem užívať ultroš? doteraz som vaginálne, ale dostala som asi mykozu, tak som volala do GF a sestricka poedala, že ho mam papat.... niekde som vsak citala, že je to lepšie v prvom trimestri brat vaginalne ale naopak niekde hovorili baby ze je to jedno, že ústne to vraj akurát zaťažuje viac pecen.... co myslite vy? nie ze sa mi kvoli tomu, že ho začnem papať znízi jeho účinok.... ☹

tinka12
4. dec 2008

na materskej kiki doženies, popri studovaniu knih o matke a dietati, budes sukat aj nemcinu 😀

labus
4. dec 2008

No Tinka to je ten problém že :výsledky budu tak za 2-3 týždne ako ktoré lebo je toho kopec a sestrička ma objednala na 12.1.2009 kedže su tam sviatky a to už by som vlastne mala začínat stimulku nativu a ja tužim to v januari skusit neviem taký vnutorný pocit nechcem čakat do februara tak uvažujem že tesne pred sviatkami zavolám na imuno že čo maju a ako to vyzerá no dufam,že dobre lebo ako som doma cítim sa fajn a chcem sa spítat či sa nemam rýchlo zaočkovat proti chrípke dnes budem volat s kámoškou tou neurologičkou tak uvydím čo mi poradí a vlastne aj s mojimi oboma gynekologmi budem dnes lebo su zvedavý ako som dopadla 😀

labus
4. dec 2008

Tinka ja si nemyslím že by sa znížil učinok mne to dost vadilo ked som si ho vkladala tiež tak sa chcem potom pítat či ho možem užívat ale teda až ked mi povie lekár že ako postupovat ved v Brne to možno inak chodí aj ked postup IVF je ako u nás

tinka12
4. dec 2008

labus, podla mna chod do toho, urcite to bude v pohode.....co sa moze najhorsie stat? prinajhorsom ti vysadia na chilu stimulku, doriesis zlé imuno a pokracuje sa!!! a ak to bude ok, budes rada, že uz stimulujes 😉

labus
4. dec 2008

Tribitka nativ je menej hormonov aj ked mne doktor povedal,že moj nativ bude šitý pre mna a bude silnejší ako klasický taky nativ nenativ ale nebude to až taka kopa hormonov ako pri IVFku a síce: 2DC začnem ráno a večer brat po 2 tabl. Clostilbegytu na 7DC ráno u nás UTZ potom mu voláme či reagujem a mám nejake folíky ak áno tak pridáme po dve amp. denne menopuru + cetrotide a dalšie UTZ kontroly a ked dorastu tak tu ovulkovu inj. a odber taký istý ako OPU to ostatné je vlastne klasikuš IVF

labus
4. dec 2008

asi máš pravdu Tinka a hlavne okrem chlapcov ,lekárov a vás to nikto nebude vediet takže žiadne otázky,pohlady a ja len dufam že budu mat potom šok že ty si tehu???????????????? to by sa mi páčilo 😉

kikina666
autor
4. dec 2008

tinka ja som uzivala utros vkladanim a ked som zacala spinit tak uz cez usta kazali hned

tinka12
4. dec 2008

hej hej, labus, tak to aj bude!!!! hihihi a ty budes chodiť so sirokým úsmevom na tvári....
labus mna teraz napadlo, že sme sa dohodli ze zajtra, kedze ides do blavy, zbehneme na kavco, ale mrzí ma to, ja nemozem....lezim od transferu v postielke....snád nam to vyjde nabuduce.... ani sme to nemali síce na 100% dohodnuté, ale aj tk by som ta rada videla ☹

tinka12
4. dec 2008

kikina, v ktorý den si zacala po ET spinit?

labus
4. dec 2008

Tinka nič ta nemusí mrziet do Ba idem 5 ale až 5.1.2009 tak to už budeš tehukovat a dáš si vineu a ja kafčo ešte skoro naposledy 😀 😀 😀 a kto bude moct tak nech sa k nám pridá možme sa stretnut ako minule v AVIONE?hmmmmmmmmmmmm?

labus
4. dec 2008

Tinka ja 8 den po ET

kikina666
autor
4. dec 2008

to uz neviem pesne

kikina666
autor
4. dec 2008

idem na obed po obede som tu

tribitka333
4. dec 2008

labus,ved to je super, ze ti ponukli nieco taketo..to je supis, je to jednoduchsie a lacnejsie .. to by bolo skvele keby si takto otehotnela.. ja ti to tak velmi prajem

labus
4. dec 2008

kočky Andy má teraz budíček práve vstal a ranajkuje obed dobré čo? Robko dostal dalšie antibiotikáa Tinko má dovolenku ale hned ráno šiel ku frajerke ozaj v noci som vám písala,že Tinko dostane podnikový byt a ide bývat s frajerkou bože neviem sa z toho spamatat že už je taký dospelák je to zvláštne že sa odstahuje

tinka12
4. dec 2008

jéééééééj tak tak to je super labus, uff 😀 jasne v tom januári by sme sa mohli stretnúť 😀 😀 😀
kikina, dobrú chuť k obedu
babulky idem aj ja.... poobede sa vidíme

labus
4. dec 2008

tribitka dakujem vravým že ten lekár bol iný ako u nás proste kecal s nami ,radil,pýtal sa navrhoval no dlho sa nám venoval a hlavne mal snahu nám to ulahčit aj čo sa cestovania týka aj finančne a MM je presvedšený že tu nám to výjde a budeme mat malu moraváčku 😀 😀

labus
4. dec 2008

kiki dobru chut aj ja poobede dojdem

tinka12
4. dec 2008

labus , to ti verim za toho Tina....ale aspon budes mat ku komu chodit na kavicku... no nie? a prve tyzdne budu hrozne, ale mas super manzela a vsetkých troch vymakaných synov, takze mozes byt hrda, že sa vie Tino postavit na vlastné nohy...keby si ho mala na krku do 35-ky, bola by si nestastnejsia....

labus
4. dec 2008

Tinka 😀 😀 😀 no do 35 by ma piclo veru nech ide ved sme mu vraveli že vrátit sa može hoci kedy ale neni to v LV ale asi 13km od LV takže to ma štve že ani nemožem len tak skočit na kavčo ja nešoferujem ale každopádne raz by to aj tak prišlo a ponuku na byt v dnešnej dobe zadarmo odmietnut to by tiež bola blbost ,len preto že mamina je z toho hotová nie? 😀 😀 😢

tinka12
4. dec 2008

mas pravdu, takato ponuka sa neodmieta.... a okrem toho, idu urcite autobusy, takze ked ti bude smutno, len nasadnes na autobus a nevesticka buduca chystaj kaficu 😀 a okrem toho, 13 km nie je koniec sveta....este mohol ist do irska, ci ameriky 😉