Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
4. nov 2008

aj jjjjjjjjaaaaaaaaa ideeeeeeeeeem 😵 😵 😵

endziiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 😠

aj kejla, kiki, BM, labud, efi, dior, vika, ixi...... a koho som ešte zabudla????

endzi30
4. nov 2008

tak zatial papaaaa tribitka 😵 😵 😎 a ked sa ti sniivalo, tak tam jasne ze pojdes 😀 😀 😝

zuzali
4. nov 2008

tribitka..tak to teda fakt 😀

a máš nejakú prácu vo výhľade???

endzi30
4. nov 2008

zeby mna? 😀 😀 😀 😀 😀

endzi30
4. nov 2008

a zabudla si lubkukukuku

zuzali
4. nov 2008

jááááááááááj. fááááááááááááákt tak sorry. Lubiiiiii 😅 😅 😅 😅

ale ty si už napísala, že ty ideš 😀 😀 😀 😀

endzi30
4. nov 2008

asi nie zuzali....ved kua kto to bude vsetko platit! zasa len jaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😠 😠

endzi30
4. nov 2008

ale aj ty mas na rovaasi nejaku tu rundu som pocula 😀 😀 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

endziiiiiiiiiii prestaň, čo všetko, ja to teda zacvakám, len príď 😢 😢 😢

endzi30
4. nov 2008

no budem musiet toho cuniiika rozbit (kroch kroch) 😀 😀 😀 😀 😀

JASNEEEEE ZE PRIIIIIIIIDEM, aj keby co sa diaalooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

endzi30
4. nov 2008

hihi zuzalikkk....ved my si tu tak pekne srandujeme, tak po nassky 😀 😀 😀 hapeme se ne?

tribitka333
4. nov 2008

jej tak to by bolo supis... no, moja firma ide do konkurzu. mam teraz taku moznost robit samostatne ucto.. tak neviem stale nad tym rozmyslam... predsa len by som mala potom lepsie moznosti aj s nasim snazilkovanim.. ako ked sa zamestnam v nejakej firme

zuzali
4. nov 2008

takže ma teraz láskavo nestresuj ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

každá sa predsa na každú veeeeeeeľľľľľľľľľmmmmiiiiiiiiiiii tešííííííííííííííímeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

zuzali
4. nov 2008

tribitka...tak si to poriadne premysli a daj sa do toho 🙂

endzi30
4. nov 2008

to ano tribitka, ked budes domka, tak si sama sebe paaanom, menej stresu...robit budes kedy sa tebe bude chciet atd....to uz na tebe zalezi, ale myslim ze je to dobre...ved neskor sa mozes aj inde zamestnat, takze? 😵 😵

endzi30
4. nov 2008

zuzali, mi teraz nehovor, ze si to brala vaaazne? 😠 😠 😠 sak sa nepozname ci co???

pepac pepaaaaac 😢

zuzali
4. nov 2008

ale v pohodkeeeeeeeeeeeee, len som mala také mierne obavy 😅 😅 😅 😠

jasné pepáčim, nič sa nestalo, za to ti dám potom takúúúúúú pusu, až spadneš na zem 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
4. nov 2008

Endzi - ty potvora - som sa riadne zlakla 😠 😠 😠 😠 ty musis prist, lebo si prideme pre teba 😀

A na krv idem 14.11. tak bud budem mat dobru naladu alebo budem smutna 🙂

Labus - uz som im aj v GF ked som lezala dohovarala, aj MM im dala pusinku 😀 len nech pekne posluchaju 😀

endzi30
4. nov 2008

chichichi, oouuuuuuukej maaamo 😀 😀 😀 tak tebe kuupim aj extra vineju, cervenuuu 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

😀 😀 😀 😀

Lubi...neboj, všetko bude O.K., veď sme najké zdravé nosnice nieeeeee 😀 😀 😀

endzi30
4. nov 2008

lubka uz 14.11.? fiiiha....to ja mam 11.11. a to som mala ET pred tyyzdnom....lenze ja toho 11.11. maam len cuuurat, ziadna krv sa nekona 😠 😠 😠

a s tym stretkom, keby ste to dali co i len o den neskor, tak fakt nepriiidem 😀 😀 to som uz spat tu v tomto zapadaakove 😠 😠

lubkaeck
4. nov 2008

Inak mne sestricka zakazala si kupovat tehu test a prizvukovala mi pravidelnost Utrosu 😀 A ja to budem mat inak perne - 14.11. krv, 17.11. stretko a 18.11. zasek krv (ak sa podari) 😅

labus
4. nov 2008

ahoj kočky
Zuzali suuuuupppppeeeeeer blahoželám to je peráda je ti už dnes lepšie?
Kejla sa ešte neozvala?
Endzi ako sa máš?
Lubka tak už máš aj ty babatka doma čoooo, že je to super pocit aspon na chvýlu kým nezačneme zasa stresovat 😀 😀
babule ja na stretko idem aj u segry už som dohodnutá že tam prespím teda ak je to 17-teho ved som to ani poriadne nepozrela 😀 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

neboj, endzi ... nedáááááááámeeeee 😀

Lubi tak ja potom budem mať odber 18.11. deň po stretku, super nie 😀 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

ahoj, labus, hej už mi je lepšie. A uvidíme koľkí borci prežijú do štvrtku 😨 😨 😨 😵

endzi30
4. nov 2008

ahojky laaabus 🤐 🤐 ako sa maju drobeckovia?? 😀 😀

zuzali, ale snaaad uz nam povies na stretku vyyysledok...snad nebudes cakat do tej krvicky 😉 😀

lubkaeck
4. nov 2008

Zuzi- 18teho by som mala ist aj ja na druhu krv 😉

Labus - jaska, ze je to 17teho 😀

zuzali
4. nov 2008

endzi ... tak ti neviem asi nieeeeeeeeeee 😀 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

tak to sa vidíme, Lubi aj deň predtým 😀 😀 😀

labus
4. nov 2008

Zuzali nebij určite prežiju ved to su siláci dlho si ich pestovala
Endzi čo som to čítala že si nechcela dojst čooo?