Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
9. nov 2008

labus no ano idem zajtra na krvicku a co sa tyka krvacania tak neviem ja mam pocit ze bolo slabsie ako mavam ale bolo .dostala som ju 31.11 a az do vcera som mala spinenie ja fakt neviem bojim sa vysledku aj ked uz asi viem ako to bude ale ete kulincek dufam ci sa stane zazrak alebo nie

labus
9. nov 2008

BM mne moj lekár povedal že mám príst na krv ak nedostanem mrchu tak mi to príde že ak hej krv mi brat ani nebude a tebe mooc budem držat zajtra palce ale fakt moc

labus
9. nov 2008

BM aj zázraky sa deju ja tomu verím ale mne nie

buducamamina
9. nov 2008

no moja dakujem ti moc ale ja som tiez z tych ktorym sa zazraky otacaju chrbtom,moja zavolaj tam a uvidis co ti povedia

labus
9. nov 2008

dobre a ty sa zajtra drž

buducamamina
9. nov 2008

dakujem moja tak zatim papa

kejla
9. nov 2008

Ahoj kocky, mne cez vikend takmer nesiel internet, tak vas zdravim az teraz. Veeeelmi vam drzim palce, pozdravujem vsetkych drobcekov 😵 😵 😵

Labuska, velmi ma mrzi, ze zacina sarapatit spinenie 😔 😔 ,ale ja verim, ze babatka sa drzia.Nam v CAR kazali uzivat Utrogestan, aj ak nastane krvacanie- ze to este nic neznamena. Tak dnes si urcite Utros daj,a zajtra skus zvolat do CAR.

labus
9. nov 2008

dakujem Kejli už som si dala

kikina666
autor
10. nov 2008

caute baby, tak len v skratke

dnes mame audit ja som len dnes ako vedlajsi auditor ... zajtra to bude horsie ...
drzkajte mi palce, aby to bolo ok , no babenko sa hadam uz uhniezdilo ... xixi, teda ak sa tam vobec nejake urobilo, ale akysi vnutorny pocit mi hovori ze ano.

vsetkym krvickarkam dnes drzim palce ... baby cakam na pozitivne vysledky ...

zuzali, labus, kejla, endzi, BM, vika, luly .... ???? ako sme sa vyspali

luly ako bojujes co ten zapal mocoveho mechura ???

labus
10. nov 2008

Dobre ráno kočky
ja stále farbím tak som nervozna ako pes...
BM držím palce

lubkaeck
10. nov 2008

AHojte kocky - nebola som tu cely vikend 😒 tak idem citat, ze co ste popisali 😀

labus - neblazni, odkedy farbis? Mas aj nejake tehu pocity, alebo volaco? okrem toho farbenia? a co choroba: No idem citat dalej 😅

tribitka333
10. nov 2008

ahojte ritky, no labus, co sa to deje?? inak, vazne to nemusi este nic znamenat... drzim palceky..volala si uz do car? co ti povedali?

labus
10. nov 2008

Ahoj Lubka a Tribit no tehu pocity už ani nemám žiadne stále farbím ale naštastie je to len ružová krv a modlim sa vážne nech to tak aj zostane práve som volala do Caru a povedali mi že pokial je to len špinenie mám brat utrogestan stále že to ešte nieje nič stratene a že ak je to slabe možem aj vkladat alebo uživat 4x 1 tabletku že je to jedno ale hlavne nech som kludna a nech určite idem na krv a že mi držia palce bola moc zlatučká aj som si poslzila tak ma utešovala lebo v piatok so mnou riešila teploty a terz toto kočky ja by som tak chcela nech sa mi aspon raz stane zázrak bože..prosím držte mi palce

lubkaeck
10. nov 2008

Labus - no tak ja uz mam brucho ako predtym, poctivo ho hladkam a dohovaram bambulkam 😀 Prsiam ma uz skoro nebolia, len ked si na ne chcem lahnut, alebo ma MM objime tak viem ze ich mam 😀 a riadne 😠 a le inak nemam ziadne pocity. Vcera som volala s maminou a ta mi povedala, ze ona ako tehula vobec nemale nejake pocity, nebyvalo jej zle, len ze co pred nou neuslo tak to zjedla 😀 (co je moj pripad - prave hlusim gumennych medvedikov 😀 😀 a to som po ranajkach) tak ma ukludnila a inak aj segra uz bola chvilu tehu, ale tiez sa neprejavovala - tak dufam, ze som aj ja 😀
- moja a to spinenie je len tak na intimku? pevne verim, ze sa ti to podarilo 😀

Kiki - no siiiilno drzim palec na audit a samoska, ze baby uz putuje do hniezdocka, neboj, sicko bude ako ma byt

Zuzi - ako mamca? kedy ides so roboty? 😀

labus
10. nov 2008

A no Lubka zatial je to na intimku včera to vyzeralo horšie ale dene sa mi zdá že trošku menej v noci nič
tebe mooc držím palce ale podla tohto si jasnáááááá 😉
Kiki moja aj ja pridávam palčiská
Zuzali a ty doma čuč a oddychuj baby nešalte a oddychujte jasnéééé

tribitka333
10. nov 2008

labus, tak to este nie je nic stratene!! hlavne iba oddychuj.. drz sa moja

lubka a ty si si robila nejaky testik?

labus
10. nov 2008

dakujem tribit ved aj ležím len sem odskakujem aby mi nešiblo z rozmýšlania

tribitka333
10. nov 2008

moja tak to ta uplne chapem, ja som prezivala to iste..

tribitka333
10. nov 2008

akurat som pozerala bus na 17.11 - je to sviatok, tak nechodia busy tak ako pracovny den..neviem ci bude moct ist so mnou MM do BA, tak radsej zistujem bus

lubkaeck
10. nov 2008

Labus - dakujem za povzbudenie 😀 😀 😀 neboj dobre to dopadne, fazulky su riadne zahryznute a uz sa ta tak lahko nepustia 😀

Tribitka -to je este skoro, nie? Ved teoreticky len zajtra by som mala dostat mrchu 😅 dufam,z e odplula niekam hodne daleko. A Ty? ako?

zuzali
10. nov 2008

Ahojte

Labus...nezúfaj a jasné mami oddychujem 😀 😀 😀

tribitka333
10. nov 2008

no ja si myslim,ze by ti uz malo ukazat.. aj ked slabucko.. ked mas zajtra dostat a nekrvacas ani nespinis - dobre znamenie 😉

zuzali
10. nov 2008

tak to je vrchol, doteraz bo ľavý vaječník ticho a teraz sa ozýva 😠

tribitka333
10. nov 2008

zuzi, to je normalne, ved si predstav tu davku hormonov co dostal 😉

lubkaeck
10. nov 2008

Zuzi - klidek, neboj organizmus si zvyka na tehu 😀 Len pekne veeeeela pi vodicky a bude dobre. Oki? 😉

Tribit mozno vo stvrtok vyskusam, ale zatial eee, bojim, bojim 😖

labus
10. nov 2008

kočky dakujem za všetko idem ležat mrknem vás poobede
no ved preto zuzzali 😀 😀 😀 ahojte

tribitka333
10. nov 2008

ahoj labus, pekne oddychuj

lubka, chapem, aj ja som sa bala testovat

zuzali
10. nov 2008

jasné, som v kľude, idem si navariť čaj a trochu niečo porobiť 🙂

zuzali
10. nov 2008

ozvem sa po obede, už budem vedieť či budú aj snehuliaci 😉

luly3
10. nov 2008

ahojte 😅 😅 😅
čakatelkam na pozitívny výsledok držím palce 😅 😅 😅

labus 😉 nestrácaj nádej bamblky už su určite zahrizkane 😅

kikina no ja bojujem s antibiotikama a vobec mi nerobia dobre, no snád mi to tie bacile vyženú 😀 😀 😀 .
lubka tebe sa to tiež blíži čo??? 😅
budúcamamina kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????