Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
18. nov 2008

zuzali moja neboj to sa babulky dohadujeu ktore bude mat na ktorej strane miestečko

zuzali
18. nov 2008

MM...sa veeeeeeeeeeeeeeľmiiiiiiiiiiii tešil, pekne sme si poplakali a povedal, že teraz by chcel byť so mnou doma a len ma mojkať 😀 😵 😵 😵 😵

labus
18. nov 2008

zuzali 😀 😀 😀

endzi30
18. nov 2008

efiku, mas hotmail, hej? lebo si napisala adresu s chybickou, len sa pre istotu pyytam 😉

keeeejla, no lepsie si to ani nemohla vymaslit 😀 😀 😀 😀

zuzali
18. nov 2008

a kde chceš tinka ešte dnes nakupovať??? 😀 😀 😀

efiku
18. nov 2008

zuzali moc moc gratulujeme 🙂

efiku
18. nov 2008

ano endzi hotmail 🙂

endzi30
18. nov 2008

zuzali, hhi...to muselo byt pekneeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 teraz sa musi starat o tebe ako v bavlnke 😀

labus
18. nov 2008

efiku prišla si o vela a teda všetky čo nedošli dufam,že nabuduce bude lepšia učast
kiki máš tie fotky?
DIOR??????? zlatík prosím vrát sa k nám lebo ta aj z pod zeme vyhrabem posluchaj ma moja ☹

kejla
18. nov 2008

Endzi, zee??? 😀

labus
18. nov 2008

ozaj a Lubka tu bola???????????????????

kejla
18. nov 2008

Asi nebola labus ☹

endzi30
18. nov 2008

laabus, diorka asi este dospaaava 😉 bola na oslave hihi 😀 😀

labus
18. nov 2008

na oslave?????????????????? bože ja som na nervy že sa neozýva moj drobec dufam že sa tu ukáže

efiku
18. nov 2008

labus to verím endzi mi poslala fotečky aj ja dúfam že nabudúce bude účasť aj so mnou teškam sa

efiku
18. nov 2008

endzi DAKUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

zuzali
18. nov 2008

labus pripájam sa ... dior, vrááááááááááť sa 😉

labus
18. nov 2008

no dufam efiku
Lubkaaaaaaaaaaaaa ty kde trčíš mojenko byby dokelu nestrácajte sa odtialto lebo ja a viky my sme tu najstaršie viky dufam že sa nehneváš ale musime ich dat do poriadku neznamená že ked sa nám nepodarilo teraz že koniec že už sa nepoznáme a že nebojujeme dokelu

endzi30
18. nov 2008

hej hej, nabuduuuce dojde kazdaaa....to chcem vidiet to prekrikovanie 😀 😀 😀 ved uz teraz sme nestiihali 😀

zuzali
18. nov 2008

A fakt??? Lubka je kde???? 😀

labus
18. nov 2008

zuzali že bábo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to buduuuuuuuuu dve moja pamatááááááááááááááááááj
a diorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nehnevaj nás lebo k tebe nabehneme a dostaneš po zadočku

endzi30
18. nov 2008

ale nebojte babenky, bud sem nemozu priist momentalne, ........alebo potrebuju este trosku casu 😢 kazdy inac zvlada smutok...urcite ale PRIDU kukulky nase 😉

labus
18. nov 2008

endzi to bolo čooooooo??? ak by sme došli všetky tak ešte teraz tam drkoceme 😀 😀 😀 😀

labus
18. nov 2008

no to dufam že sa vrátia nespat do kurníka 😀 😀 😀 čakáme

endzi30
18. nov 2008

efiku...no problema 😉

laaaaaabus, akurat som tusim vcera debatila s kockami, ze ked bude mat zuzali dvojky, tak sa budu trhat o to oblecko od teba 😀 😀 😀 alebo do kazdej duurky jedna noozka 😀 😀

efiku
18. nov 2008

labus držkam palčeky na operaciu pokial som čítala spravne a čo sa mu stalo?

labus
18. nov 2008

endzi nieeeeeeeee ja dodám aj druhý kus pre istotu v maslovej farbe taký istý len aby malý nebol ružovučký 😀 😀

labus
18. nov 2008

efiku idu mu zajtra operovat skrátenu achylovku som nervozna ako šlak moc sa bojím lebo bude mat plnu narkozu a s tej mám vždy strach a ked sa jedná o moje dieta tak sa bojím 100x viac a dakujem dufam že to dobre dopadne ked mu tolko kočiek drží palce

efiku
18. nov 2008

labus neboj moja bude to ok je taky odvážny ako ty nebojkaj držkame mu palčeky 🙂

vika34
18. nov 2008

aj ja myslím na tvojho malého/veľkého/syna 😀 ,lábus