Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
23. nov 2008

inak vobec netuším ako sa rozhodnem s tými centrami muž vravý že od nás do Martina je zla cesta a vo februari to sranda nebude a mne sa zda Brno dost daleko na kontoly bože asi si to OPU urobím sama 😀 😀

labus
23. nov 2008

viky to ak by došli aj tie tak by si ešte bola štastná že si si zafarbila vlasi 😀 😀

vika34
23. nov 2008

ja som si už zafarbila vlasy,včera

vika34
23. nov 2008

tou medenou farbou,ale nie je to až nejaká extra zmena ako som čakala

labus
23. nov 2008

ale ved ja viem ved preto som to napísala že by ti nebolo vydiet tie šediny čo by to z nich naskakali 😀 😀

vika34
23. nov 2008

koľko stála táaSTIMULKA VO FC?Písala si ,že ťa to vyšlo 70000,-Koľko z toho boli lieky?

vika34
23. nov 2008

aha som to pred tým nepochopila,ha ha,Vika sa bála ,že nikto nepríde,tak myslím ,že stačilo ,že ich bolo 6

labus
23. nov 2008

lieky 25,000

vika34
23. nov 2008

a lieky si kupovala v lekárni,alebo cez net za doplatok

labus
23. nov 2008

lieky mi dodaval moj lekar za cenu lekarne merional nieje lahke tu zohnat a potrebovala som40amp.

vika34
23. nov 2008

no 25000 je dosť,takže stimulka ako taká bola CCA45OOO
ja som neni rozhodnutá,či by som ešte išla do stimulky,ale rozhodne by som si nedala robiť PIGD ,ale všetko ozávisí od dalšieho času a postupných úspechov,alebo skôr neúspechov
doma ,ked začnem o tehotenstve,tak je stále veľmi napätá situácia ,tak neviem

labus
23. nov 2008

za IVF som platila 40,000 a lieky 25,000 ale ešte benzin stal do 5000 čo sme chodili do BA + za utroš dokopy sme minuli presne 70.000

vika34
23. nov 2008

uff je to kopa peňazí,moja kolegyňa dala do toho asi cca 300000 a bohužiaľ sa jej nepodarilo ani raz otehotnieť a ked jej navrhli dalšiu operáciu tak sa na to vykašlala,mala som aj od nej nejaké info ,tak som vedela do čoho idem

labus
23. nov 2008

aj ja som mala dost info aj som vedela že sa to nemusí podarit len som nepočitala že to dopadne až tak ako to dopadlo to je dovod pre ktory sme sa rozhodli to ešte raz skusit no ak nevyjde smola

labus
23. nov 2008

viky lučim sa DN zajtra ideme po Andyho tak ideme buvat ahoj

vika34
23. nov 2008

no budeme sa podporovať a hádam sa nám to ešte raz podarí,lábus idem už do postielky,ozvem sa zajtra večer,pá

kejla
23. nov 2008

Ahoooj kocky,

aj ja sa hlasim 😀 Nekaslem na vas, len staaale pracujeeem 😠 😠 A v praci sa nemozem prihlasit na kona, ale pokusam sa vas aspon citat 😉

Endziiii-sistrr, kde siiii? Ucis sa? 😀 😀

Kiki - posielam ti mrcha virusy, ja trolilinku spinim, aj ked by som nemala, tak dufam, ze uz nebudem a mrcha prejde teraz k tebe 😉

Labus - dalsi pokus vyjde, neboj 😉 Ten zapal bola naozaj obrovska smola ☹

Luly, Tinka-ako ide stimulka? Luly, nic si z toho nerob, ze ti OPU presuvaju, aspon narastie viac vajok. A kolky DC si?

Zuzali, CHantalle-ako sa maju babulky? A kedy mate ist na srdiecko?

Babulka-drzim palce, nech sa bojovnici zahryznu 😵 Mala si ICSI?

Vika- tak ste vcera oslavovali? Teeeeeda, este aj torta bola? Mnam 😝 😀 A Vike prajem vsetko naj 😉

kikina666
autor
23. nov 2008

luly spolahni sa ze ti ich neposlem spat

kejla dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm

a ozaj dobra sprava kejla ... trosku spinim tak straaaaaaaaaaaaaaaaasne drzte palce aby to bolo ono a spustilo sa to a malo normalny priebeh .................. dakuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm a vsetky mi to naposoielajte ja uz chcem zacat stimulkuuuuuuuuuuuuuuuuu

kikina666
autor
23. nov 2008

asi tu uz nikto neni takze dobru nocku baby a myslite na moje kramuse .....

labus
23. nov 2008

ahoj kiki tešim sa s tebou a držim palce nech už začneš stimulkovat

kikina666
autor
24. nov 2008

ahojte dobre ranko .... baby akosi sa to nechce rozbehnut .... pocarujte trosku ... prosiiiimmm

kikina666
autor
24. nov 2008

vika, labus .... ja budem mat asi na predaj fostimon z minulej stimulky mi zostalo 11 injekcii a a ak mi aj z tejto zostane .... tak na jednu davku sa nazbiera ... ak by ste mali zaujem, samozrejme za cenu doplatku z lekarne ... ak by niektora mala zaujem 🙂 🙂 🙂

labus
24. nov 2008

kiki ty si poklad jasne že ak zostane budeme mat zaujem no my o chvylu odchadzame do Ba po Andyho ale zajtra chcem volat do Heliosu dohodnut sa na konzultacii a už aj idem čarovat nech mrcha rozum dostane ahoj a pekný dník

kikina666
autor
24. nov 2008

labus ok predbezne ti ich rezervujem, ale maju dobu expiracie 07/09 ak by si sa na to odhodlala dovtedy ....

labus
24. nov 2008

kiki ja budem mudrejšia už vo štvrtok ked že idem k tej imunologičke a ja ak budem moct chcela by som íst už vo februari a tak by som sa hned pítala lekárou či tieto lieky možem že mám a hned by som ich kupila tak aby som ich mala už doma takže by si nemusela dlho čakat ty si poklad a mne by to ozaj moc pomohlo a kiki dobre skutky byvaju odmenené 😉 budem ti moc držat palce a modlit sa za teba nech to už vyjde a budem tu pri tebe neboj a čo mrcha už je aspon na hraniciach?

kikina666
autor
24. nov 2008

ak pojdes do heliosu tak tam stimuju vacsinou fostimonom, ja tam idem na druhe IVF a mam fostimon ... ja dufam, ze uz konecne zacnem a neodlozia mi to kvoli vianociam .... sa to akosi nie a nie spustit

baby slabo na mna plujete tie kramove virusy ....

kikina666
autor
24. nov 2008

a ozaj myslim ze dr. ak tam nejaka kocka otehotnie potom navrhne ak jej zostanu nejake lieky ze ich vykupi ??? takze mozno aj tam ti ich predaju ale neviem ako to tam teraz funguje

kikina666
autor
24. nov 2008

labus uvidim kolko mi zostane minule mi stacilo 19 injekcii, ak mi teraz zase zostane 10 tak budes mat na celu stimulku

labus
24. nov 2008

kiki ty si zlatičko dakujem a ja bosorujem mrchu ako sa dá asi skusim ešte teraz tam zavolat že čo mi povedia ahojky o chvylu odchadzame tak už tu budem až večer a ak stretnem mrchu cestou tak ju kopnem nech sa ponahla neboj 😉

kikina666
autor
24. nov 2008

labus no kopni a poriadne .... potrebujem to, silno