Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
3. jan 2009

Ahojte kocky 😉

Vidim,ze sa tu uz nejako moc nestretavame ☹ No dufam, ze po tychto uzasne "oddychovych" sviatkoch sa stretneme tu na MK a budeme zase debatit 😉 Kikina ma udrziava v obraze, ale ani ona toho vela nevie, ked sem nechodite 😠

Zuzi - som rada, ze brusko rastie 😉 a moc nechudni, tehotenstvo je o priberani, potom pri dvojkach budes cochvila ako prutik 😀 😀 😀

labus - no moj krk uz je viac menej v pohode - som ho povyhrievala a mam doma take super naplasti na zachladeny chrbatik, ze mi stacili dva dni a bolo po bolesti - ja som to mala len nafukane, lebo blba som si nedala sal 😀 😅 Len pekne cvic, budes mat krk ako labut 😀 😀 😀

BM - ako sa mas?
Viki - a Ty?
A zvysok? 😀

kikina666
autor
3. jan 2009

luly ok budem sa tesit

labus
3. jan 2009

Lubka ahoj a tie náplaste sa daju kupit v lekárni? čo je to zač? to je od bolesti alebo na uvolnenie svalstva?
veru cvičím a jednu stranu krku mám taku tuhu ako šlak a nie a nie to povolit

vika34
3. jan 2009

ahojte,labus čítam ,že je to lepšie ako predtým,a berieš aj nejaké antibiotiká?

dicinka1
3. jan 2009

ajojte..uz som tu dlho nebola...taaaaaaaaaaaaaaaaaak som vam prisla zasnezit tehu vyrusikmi.....chytajte

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus
3. jan 2009

Viky ahoj nie neberiem mala som len dve infuzky take uvolnujuce a midocalm 4 dni a potom na dva dni dorsiflex a tie rehabky ešte budem absolvovat od stredy ale fizioterapeutka mi vravela že ked sa mi uvolní to stuhnutie svalou nech ich vysadím tak teraz len cvičím a čakám na rehab.

kikina666
autor
3. jan 2009

labus tie naplaste sa daju kupit v lekarni, pomaha to, ale ak mas citlivu kozu tak to dost stipe, ja mam ekzem a po 20 minutach som to dala dole, sa to nedalo vydrzat, ale mojej mame to pomohlo, v kazdej lekarni to maju pytaj si hrejive naplasti na chrbat .... drzim palce aby ti to cim skor preslo 😵 😵 😵 a aby si mohla zase zacat,
dnes sme pri pichani rozbili 1 vodicku navyse, a 1 som rozbila minule, ale prasky su dobre, takze mam 2 prasky bez vodicky 😵 😵 😵 ale minule som pichala 1 vodicku a 2 prasky ...tak snad sa to vyrovna a budem mat plne krabicky 😵 😵 som ja ale nesika

dicinka ahoj, dakujem budem ich vela potrebovat ...

buducamamina
4. jan 2009

dobre ranko babulky,ako ste sa vybuvalinlubkaeck dakujem za opytanie dobre vcera sme mali ensie mecheche v robote tak som sa zobudila az teraz asi pred pol hodinou som rada ze ti je lepsie ze naplaste pomohli,labus vyskusaj a uvidis mozno zaberie aj tebe moja,zuzali som rada ze si sa ohlasila a viem co je s tebou alebo aspon ako sa mas,papat musis aj ked ti nechuti moja lebo fazuliatka potrebuju,kiki a ty ako moja to sa moze stat aj tej najskusenejsej sestricke si nespominas ked mne sestricka na pohotovosti miesto jedneho prasku dala iba jeden a povedala to az potom ked mi to pichla kukam po nej ze co ale nastastie mala ten roztok tak potom pichla aj druhy ale co uz narobime,luly3 a ty ako moja ako sa mas,vika 34 a ty,dicinka dufam ze tvoje tehotenstvo tiez prebieha pekne po poriadku ako ma 🙂 no moje idem varit na vecer sa stavim.zatial papa

labus
4. jan 2009

AHOJTE,
KIKI dakujem za radu dnes ma už ani nič nebolí poctivo cvičím ,náplaste kupim pre istotu nech mám doma,ale použijem len ak by niečo ...
BM ahoj tak si trošku žurkovala,čoooooooooooo?super aj ja by som si už som dávno nežuuurovala u nás bude žurka 31.1 ocino oslavuje 60-ku tak nás boli pozvat no a sranda nikto netuší že sa chystám do Brna teda ak mi bude lepšie a to by som už mala byt po transfere pár dní tak žiadny tanec ani šampáno.. no budem sa musiet vyhovárat že niečo beriam na imunitu alebo čo a že netancujem za chrbticu ☹ ☹ ☹ ☹ aby nezistili 😀 😀
KIKI dufam,že ta nebolí bruško po tolkých víruskoch čo ti Dicinka poslala 😀 😀 😀 pekne si ich uži ale pomali 😉
Dicinka ako moja?ešte ti býva špatne,alebo už pohodička v kolkom si týždni?už kopkáte? máš pripravené pekné mená
Zuzali zajtra idem do Ba stretneme sa alebo to nechám u Andyho v nemocnici ,alebo mi pošleš adresu?na to bodynko pre druheho mrnuska?a ty už máš mená nejake vyhliadnuté?
MM chcel po prvom IVF NELKU ale teraz sme sa dohodli že to bude po nom Ivankaalebo Ivanko a ak by som mala dve babule tak Johanku by som ja velmi chcela -moja starká najlepší človek na svete bola Jolanaale to mi príde take tvrde tak som si to upravila na Johanku a tak by mi ju pripomínala

luly3
4. jan 2009

ahojte 😉
ahoj labus čo sa tyka chrbtice tak mne tie naplasti vobec nerobili
dobre mala som ich na chbte cca 3 minuty viac som nevydržala a
potom som ponich mala puchýre ☹ tot moja reakcia.
ja mam velke problemy s chrbticou a najviac mi pomaha suché teplo
a je taka velka lopta na ktorej cvičim a hlavne ak ma boli hrbet tak nanej
sedávam všade pri telke PC no všade ta podporuje svalstvo na chrbtici 😉 😉 😉

luly3
4. jan 2009

kiki a ty čo kedy sa chystaš na den DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, hm?????

labus
4. jan 2009

Luly fit lopta? hmm dobrý nápad kde ju kupim v športom obchode?

labus
4. jan 2009

športovom -samozrejme 😀 😀 😀 😀

ixi
4. jan 2009

ahojte kocky ako sa mi tu mate

labus
4. jan 2009

ahoj Ixi ty sa ako máš, dlho si tu nebola

kikina666
autor
4. jan 2009

luly ahoj ... drzim palce na KET 😵 😵 😵 😵

no podla mojich vypoctov asi 12.1. 😵 .... ale vsetko zavisi od toho co povedia doktori, uz mi zostali iba 3 dekace a 9 x fostimon 😵 , foliky rastu 😵 , uz ma aj tlacia v brusku, dufajme ze to bude vsetko dobre, ale mam nizku hladinu nejakeho hormonu tak mi este dopichuju 150 j HCG kvoli kvalite vajicok .. tak neviem, zajtra idem na utz, krv a tu stiplavu injekciu s hcg, drz mi palce aby foliky podrastli a bolo ich viac 😵

baby aj vy ste pri stimulke boli take ospate a unavene ????? ja by som len spala a spala

tinka12
4. jan 2009

ahojky babule!
labus ta fit lopta je fajn napad a dnes som dokonca videla leták - ak mas moznost ist do Lidlu - maju ju tam za 180 sk, co je super cena...inak v sportovom stoji cca od 500 Sk - ale urcite si kup s vacsim priemerom (70 cm)

zuzali
4. jan 2009

Ahojte, labus s tým oblečkom sa netráp, dáš mi ho ke´d sa nabudúce stretneme, aspoň bude o dôvod viac 🙂
Andymu držím palce 😉

Mená už máme, ale definitívne to bude až keď budeme vedieť pohlavie, potom si ich dám aj do pasu, nechcem nič zakríknuť a teraz by ich tam bolo veľmi veľa 😀 😀 😀

a dnešný prídel:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinka12
4. jan 2009

baby - no naplaste na chrbat som nikdy nemala, ale musi to byt riadna pliaga, ked to tak stípe...alebo boli 😖
kiki, no hormoniky robia svoje.... ja som sice az tak unavena pocas stimulky nebola, ale moze byť...
ja som horzne vela jedla 😀
ozaj, dnes som sa na obed tak najedla, ze som dostala straaaaasne čemer 😕 ak to poznate 😉 a skoro isiel ten dobrý obedík von.... ale nastastie ma mamina z toho dostala

tinka12
4. jan 2009

ahoj zuzi....napis ake mate napady pre mená.... aj s kombináciami pohlaví 🙂 🙂

tinka12
4. jan 2009

luly a s tym suchym teplom je to pravda 🙂 ako sa mas? uz si zdrava?

buducamamina
4. jan 2009

ahojte babulky zuzali ako sa mas.tinka a ty ako sa citis kiki a ty furt nespi co budes v noci robit 😀

labus
4. jan 2009

ahoj Zuzali ,Tinka - no tie nápady na mená aj mna zaujímaju

tinka12
4. jan 2009

ahoj BM, citim sa dobre, citim brusko pri prudsich pohyboch, zle mi je len po velkom papaní 😀 inak nic... citim sa inak, ale je to super pocit 🙂

tinka12
4. jan 2009

no labus, vyzera to tak, ze zuzali nic neprezradí 😀 😀 😀

labus
4. jan 2009

ahoj BM
Tinka tak v Lídli tu fit loptu mali mat - v letáku je ale u nás ju nemaju a aj tak je v letáku priemer 65 to je asi málo,ani v Tescu ju nemaju tam je len 55-tak mrknem zajtra v športovom obchode čert ber cenu hlavne nech pomože a čítala som v časopise že aj pre tehulky je cvičenie na fit lopte dobre vraj sa dá stiahnut aj z internetu neviete o tom niečo?

zuzali
4. jan 2009

no vy ste ale zvedavé 😀 😀 😀
1. Dianka a Danielka - už sa nebude meniť
2. Dianka a Richard - už sa nebude meniť
3. Richard a Roman - môže sa meniť

zuzali
4. jan 2009

a tinka vy ste čo vymysleli? 😅

labus
4. jan 2009

Zuzali to su pekné mená -tak čo to bodynko mám ho pripravene

zuzali
4. jan 2009

som ti písala, že ho prinesieš niekedy na stretko, aspoň bude o dôvod viac 😉