Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
27. jan 2009

pijem slabú kofeínovú - Jacobs velvet . len tá mi chutí

kikina666
autor
27. jan 2009

no tu pijem aj ja ... ale slabu a potom tu mam nescafe clasic bezkofeinu

lubkaeck
27. jan 2009

Zuzi. Labus - no v praci je dobre, ved ako v robote, cas mi ide rychlejsie aj myslienky su trochu ine, kym ma niekto nenastve 😉 Dnes ma pozvali na pracovny pohovor - normalka som v strese 😀 co sa ma budu vypytovat a ako mam dosiahnut, aby som tu pracu dostala (vzdelanie a prax im priamo vyhovuje) - poradte mi prosiiiiim 😅

Zdravim vsetky fazulky a aj cakatelky na fazulky 😀

kikina666
autor
27. jan 2009

lubka no chod aspon sa otukas
no ja som zase poobede trosku zacala spinit na hnedocierno par kvapiek a zase nic, bolia ma strasne prsia ☹ ale inak pohoda, o 16.00 idem domov smer postel a nakup a upratanie je na muzovi

labus
27. jan 2009

Lubka chod a snaž sa byt prirodzená ako vždy a zaboduješ neboj 😉
Kiki pekne oddychuj ale toto vyzerá na zahniezdovanie ja ked som začala minule farbit tak to hned aj zosilnelo tak hlavu hore 😉

kikina666
autor
27. jan 2009

labus no snazim sa mysliet pozitivne ale sama vies ako sa to da ... no ved uvidime, zacali ma strasne boliet prsia ako pred kramami ... snad to bude dobre

labus
27. jan 2009

Kiki to je moc dobre že ta bolia prsia neboj chod ležkat aj ja zasa idem

kikina666
autor
27. jan 2009

ideme s muzom nakupit do billy a potom idem lezat a on nachysta na vecer a uprace, vecer nam o 19.00 pride navsteva

kejla
27. jan 2009

Ahoj kocky,

Kiki, Labus- velmi drzim palce 😉
Kiki-neboj, take parkvapkove sinenie nic nie je...Hladkaj drobcov a dohovor im, nech ta neplasia 😉 Ale aj s jednokvapkovym spinenim by si mala len lezat - to hovori moj lekar 😉

Lubka-dakujem za ponuku, si zlata 😵 Ale dufam, ze pomoc nebudem potrebovat 😉

Zuzali-tesim sa na fotecky z 3D 🙂 To bude krasa 🙂

Tinka,BM, Endzi - ahooj

Tak, dnes som bola na kontrole presne po tyzdni.Uz tam ostal len zbytok hematomu-cca 5 mm, to je uz vraj ok.Mam si davat pozor,ale nemusim uz vylucne lezat.A drobcek narastol od minuleho utorka zo 7mm na 16 mm.Tak som sa vytesovala. 😵 😵 😵 Bojujeme dalej a veeelmi vam dakujem za drzanie palcov 🙂

kejla
27. jan 2009

sisajojo- aj tebe velmi drzim palce 😉

labus
27. jan 2009

Kejluška to je fantastická správička oboch vás boskávam - moc sa teším ste riadny bojovníci 😉 😉 😉 😉 😉

kejla
27. jan 2009

Dakujem labus, este mame pred sebou kus cesty, tak bojujeme..Dnes sme zacali 9.tyzden 😀 😵 😵

A ako sa citis? To roztahovanie krcka velmi bolelo?

sisajojo
27. jan 2009

kejla dakujem ..aj ja tebe ,vidis dobre spravicky len oddychuj a vsetko bude ok 😉

zuzali
27. jan 2009

kejluška ... no to je krááááááááása, veľmi držím palce a pekne bojujte aj ďalej 😵 😵 😵

kiki, labus... hniezdite 😉

Prajem vám pekný večer a zajtra večer sem hodím foto - na sono idem o 15.15 a potom idem pozrieť bábätko kamarátky, ale hneď potom som tu aj s krpcami 😉

kikina666
autor
27. jan 2009

no baby pozitivna spravicka prestalo to uplne iba tych par kvapiek, tak dufam, ze sa to uz nespusti, drzte palce

kejla ved len sedim v robote na stolicke v polosklopenom stave alebo lezim nikde nechodim, iba na obed v robote a to je vsetko, teraz musim chodit do roboty ale cim skor ked sa bude dat uteciem z roboty ...

zuzali dik snazim sa zo vsetkych sil ...viac uz nejde, stale ich prehovaram

labus
27. jan 2009

Kejluška práve že ja dost vydržím ale fakt to bolelo preto doktor vravel že nabuduce by to v narkoze poriadne spravil ale ja už dufam že nabuduce nebude teraz tá strana kde mám zrasty bolí ale nie nejak extremne len to cítim a doktor mi dal preventývne sumamed ten tehulky možu tak sa nebojím komplikácii ako som už písala v lepších rukách som byt nemohla moj doktor je senzačný. Tak polihujem a hladkám našu malu moraváčku príp. moraváčka maleho 😀 😀 😀 😀 😀
A neboj Kejli bude to už len dobre a ešte lepšie
Kikuš ako ?
Sisa a ty sa ako cítiš?

buducamamina
27. jan 2009

ahojte babulky,kejluska super spravicka som rada ze vysledky su lepsie a babatko narastlo 🙂 mam neskutocnu radost moja ale aj tak ete pekne oddychuj a nenamahaj sa moja.kiki moja ty sa neboj ved mrnuskovia musia dat najavo ze sa zahniezduju nie 🙂 labus ty pekne hladkaj brusenko,drzkam ti moc palceky moja.sisajojo ty to iste moja,zuzali uz sa tesim na fotecku ako sa inac mas,mrnuskovia posluchaju,lubkaeck drzkam palce na pohovore neboj ty to zvladnes,tinka som rada ze si bola u lekara a zistili ti pricinu,pekne to treba preliecit moja neboj za chvilu bude s teba tehula opat a dobojujes to uz do konca moja. 🙂

buducamamina
27. jan 2009

omluvam sa moc miesto tinka malo byt vika 34

sisajojo
27. jan 2009

ahojky labus citim sa 😖 ani sama neviem ako brucho neboli vobec ani prsia moc ,tak neviem co mam ani citit uplna pohodicka ,nejdem sa stresovat este je skoro asi zajtra piaty den..
diky buduca mamina
oddychujte baby vsetko dopadne dobre ,raz musi 😉

buducamamina
27. jan 2009

sisajo neboj moja necah tomu volny priebeh ja viem ze to je tazke,ved aj ja to mam za sebou ale nestresuj sa zbytocne bud uplne v klude,pohodicka moja neboj drzkam palce moc kedy ides na krvicku

sisajojo
27. jan 2009

buducamamina testujem sa 6.2 tu v anglicku krv neberu veria testom 😠 hovadina co?

vika34
27. jan 2009

bola som dnes na infektologii,dali mi antibiotika na 7 dní,mimochodom tie isté ,ktoré sa dávajú pred ET,pítala som sa doktorky či to môžem mať chronický stav,či som mohla kvôli tomu potrácať a kde som to mohla dostať a na všetko mi odpovedala,že to mi nevie povedať,mala som na jaźyku,že čo tam teda robí,ked nič nevie,ale zdržala som sa.Februárový KET by som teoreticky mohla stihnúť,v utorok idem na krv,že či je to už preč,tak uvidím
kejla držkaj sa a samozrejme všetky ostatné tehulky aj čakateľky

kejla
27. jan 2009

Ahoj Vika, dakujem 🙂

To si teda natrafila na "odbornicku" 😠Paradne Ti zodpovedala otazky 😒 Drzim palce, nech si co najskor fit a nech tehulkovies celych 9 mesiacov 😵 😵

kejla
27. jan 2009

Kiki- ja som rozmyslala nad tymi tvojimi kvapkami, ale ono sa to vobec nepodoba na spinenie, ani na mrchu, neboj 😉 Ked su to kvapky, tak mi to skor pripada na nejaku prasknutu cievku, myslis, ze to moze byt? Skus si co najmenej namahat a stlacat brusko a malo by to prejst 😉 Velmi drzim palce 😵

sisajojo
28. jan 2009

dobre raanko
ako sme sa vyspali?
ja som v noci dostala riadne mrchovske bolesti.tak teraz chodim na wc kontrolovat ci som nedostala 😨 a vy co mate nove?

kikina666
autor
28. jan 2009

ahojte dobre rano

takze od vcera obeda okrem tych par kvapiek nic, ziadne spinenie, ziadne krvacanie 😵 ,
dnes mam 33.den cyklu 😵 , akurat ma boli v podbrusku ☹ a BT presne taka ista ako vcera vecer 37.3 a rano 36.8 ... nepohlo sa to ani o chlp akurat sa mi zase brucho v podbrusku zvacsilo, tak neviem ... no co dodat... drzte palce

kejla no neviem to posudit je to mozne, ved uvidime, sa mi ta BT nezda, lebo pri tehu ma byt nad 37, lenze ja som si to nemeriavala tak ani netusim ci som ju niekedy nad 37 mala ... vsteky tehule maju nad 37, tak si z toho spravte zaver same ... mozno mi kramy drzi utrogestan

labus
28. jan 2009

ahoj holky:
Kejluš oddychuj ešte čo najviac
Vika ja by som si našla inu imunologičku a teraz v telke bola v pošte pre teba pani čo jej 2x po porode zomrelo babo koli listerioze a až potom sa jej ujala lekárka z novorodeneckeho a zistila jej príčinu liečila ju antibiotikami a 3x brala krv po a stále preliečovala pol roka a potom otehotnela ale musela rodit cisárskym že ak by bola aj predtým rodila cisárskym boli by prežili tie bábatka. no a potom mala ešte dvojičky tak hlavu hore dobr lekárka ti pomože a dobrý lekár neodpovedá neviem utekaj od nej preč.
Kikuš moc držím palce neboj a prestan sa stresovat meranim bazalnej teploty neopovaž si tam viac pchat teplomer lebo....no je ti to jasne ukludni sa lebo stres ti nepridá naopak
Siska mrchovske bolesti mávame po IVF všetky či už je výsledok poz. alebo neg. tak bud v klude kočky ti potvrdia že aj tehulky to maju to sa može maternica roztahovat a ozaj ja som mala bolesti na mrchu vždy aj pri prirodzenom tehu najviac pri prvom ked máš maternicu maličku a dokonca take silne že kedže som mala 17 a nikto nepočítal s tehu ma šupli na chyrurgiu pre podozrenie na slepák a to sa tam uhniezdoval moj už 20r. Tinko 😀 😀
Tinka ako sa cítiš? už zaberaju lieky?
Lubka ideš na ten pohovor?dufam že hej budem na teby mysliet
Endziiiiiiiiiiiii nevernica kde si dlho si sa neozvala kedy máš ketík?
Luly tak už absolvuješ nejake imuno vyš?

kikina666
autor
28. jan 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš takze baby musim vas sklamat a zial to dolahlo aj na mna velmi a je to v hajzlu , spinim a dost vela a uz trosku aj krv

labus
28. jan 2009

bože Kiki kolky den si ? skus spravit test možno je ešte stale nádej moc moc na teba myslím

kikina666
autor
28. jan 2009

33 den cyklu a 10 den po ET a ta teplota pod 37, co si este budeme navravat spravim po robote test ale moc velke nadeje tomu nedavam a nedavajte ani vy