Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
31. okt 2008

no mam pocit ze sa to rozbieha ale uvidim zajtra rano ako na tom budem 😢

endzi30
31. okt 2008

kejla, no tak pri mojom IVF sa asi sere na ovulaciu 😠 😠 😠

buducamamca...presne ako vravis, pokial z teba neleje, bud v klude, lebo ten stres ti vobec nepridaava dobre 😉 😵

zuzali
31. okt 2008

ahojte tak som tu
robila som kuracie pečene, restované a ryžu 😀

a teraz sa teším na pomelo, čo MM čistí 😀

buducamamina
31. okt 2008

no asi sa to spusta mam pocit ale uvidim ako zajtra rano budem na tom ale asi som si davala moc velke nadeje

endzi30
31. okt 2008

chod si pekne lazkat a nehadz este flintu do zita, aj ked je ti tazko, ja viem...ale skus to 🤐 🤐 🤐

kejla
31. okt 2008

Ahoooj endzi,

nezalezi na tom, kolky DC OPU bola, ale chcela som len vysvetlit, ze podla OPU sa rata, kedy by mala prist mrcha,Utros ju moze samozrejme este oneskorit. Ale nemala by prist tak skoro,ako pise buduca mamina.

zuzali
31. okt 2008

neboj, mamina...možno to ešte nie je ono 🤐

endzi30
31. okt 2008

zuzali, ty kucharocka 😀 😀 😀

zuzali, tebe na aky den cyklu vychadza OPU? ci som tu sama taka oneskorena...ale aj tebe to dost natiahli tak sa preto pyytam

buducamamina
31. okt 2008

ako skoro myslite ved dnes by bol 27 alebo 28 dencyklu

kejla
31. okt 2008

BM, ja mam pocit na mrchu uz par dni, zvycajne obden...Tak sa modlim, nech nepride...

buducamamina
31. okt 2008

babeny moje ja fakt neviem som z toho sokovana a mrzi ma to

endzi30
31. okt 2008

aha kejla, tak to si mam akoze vyratat cca 14dni po OPU by mala prist mrsulinda?

zuzali
31. okt 2008

endzi mne to vychádza na 19.DC

buducamamina
31. okt 2008

sice sa vravi ze mozes aj krvacat teda aspon som to pocula a si tehotna ale neviem co je na tom pravda

kejla
31. okt 2008

ano, endzi, vacsina bab to ma po 14. dnoch, ale moze to posunut ten Utros.Mne mrcha prichadza oi 12-16 dni....Takze vyratat sa to asi neda,len veeelmi priblizne 😎

zuzali
31. okt 2008

deni...môže sa to stať 🙂 ale nebýva to často

endzi30
31. okt 2008

kejla a co vodicka dnes? bola zasa ci nie?? 😒

pocit na mrchu mam ja viac krat za den 😖

BM, je to pochopitelne ze si sokovana, ja by som reagovala tak isto.....chod si lazkat, zajtra budes mudrejsia, treba naozaj este verit ze sa to nespusti, budem drzat palceky 🤐 🤐 😵

endzi30
31. okt 2008

zuzali, aha, som myslela ze uz budem v neskorsom DC 😀 😀 😀 tak nic, som v tom sama 😠 😠

kejla, ano je mi jasne ze to je CCA to cislo 😉 diky za odpoved

buducamamina
31. okt 2008

aj dicinka nieco pisala uz ani neviem v ktorej teme ze pisala raaz taka ze krvacala a bola tehu tak neviem.no moje a neviete ako je to z bazalnou teplotouked mas dostat kramy a ked si tehu lebo ak mas nad 37 tak si tehu a ja mam uz 3 den teplotku 37.4 vecer rano 37.1 ale dnes pobede som mala 37.4 aj cez den

endzi30
31. okt 2008

tak s tou BT ti neviem povedat, ale to ze mozes byt tehu a krvacas, tak to som pocula a nie raz 😉

buducamamina
31. okt 2008

no asi ano a bude najlepsie ked si pojdem lahnut a vyspat sa sice neviem ci zaspim

endzi30
31. okt 2008

ved nemusis ist spinkat, len lezkaj, pozri tele, alebo citaj nieco.. 😉

kejla
31. okt 2008

BM, presne ako pisu baby,moze sa stat ,ze kocka krvaca a je tehulka. Vtedy sa vraj vyplavuje nadbytocna sliznica.Preto ti hovorime, aby si sa nebala, lebo stres je pre babatko zly.

A bazalna teplota ti napovie len vtedy, ak si si ju predtym meriavala. Ja som si ju vyse roka merala, ale teraz nie, lebo Utrogestan zvysuje BT, tak by to bolo neprehladne.

A dokonca su tehulky, kt. bazalna teplota nikdy nedosiahla ani 37 stupnov. Tam je dolezite, aby bola vyssia, ako v obdobi pre ovulaciou aspon 18 dni.Ale to plati v normalnom cykle.

endzi30
31. okt 2008

idem pozerat nejaky filmik s MP 😀 😉
po filme sem namrknem co sa tu deje...tak papaaaaaa zatial babulky 🤐 🤐 😵 😵

buducamamina
31. okt 2008

no babeny moje dakujem za podporu zajtra sa ohlasim ako som na tom idem sa osprsit a lahnut tak zitra pa

kejla
31. okt 2008

oki, papa a bud dobra na TP 😀

papa BM

zuzali
31. okt 2008

ja som sa tiež prišla rzlúčiť, lebo som robila na PC celý deň, magisterskú a prácu a už mám toho dosť a ráno vstávam do práce ☹

tak sa vám ozvem zajtra, určite budem prvá 😀

DM bambuľky 😉

labus
31. okt 2008

BM ja ked som bola 1x tehotná tak som mala taketo špinenie presne ako som mala dostat mrchu ale nedošla a už máme 20r. tak sa neplaš
ahoj endzi bočenkaj babuliatko

vika34
31. okt 2008

a hojte babuľky,vy ste založili novú témičku,včera som zaspala a ani som nezapla pc

vika34
31. okt 2008

kde ste?