Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
21. nov 2008

na bistu, tak jaaa tiez idem...este si idem oluuupat mandosku, a hajdeee do pelechu 😀 😀

dobru noc kuriatkaaaaa vsetky.... 🤐 🤐 🤐 😵 😵

endzi30
21. nov 2008

vikaaa, no tak ja sa luucim a ty sa tu zjavis jaaak duuch 😀

no mne sa tato farba co si mala, zdala medena...neviem si ta predstavit v blond...mala si aj inu farbu ci len blondacik bol z teba stale?

endzi30
21. nov 2008

lebo ked si teraz picnes medenu na tu farbu co mas, tak budes vidiet nejaky rozdiel?? hheem? 😎

vika34
21. nov 2008

ja už som mala všelijaké,ale nemala som taký blond ako ty,ale len taký špinavý blond a ked ty si na mne videla medenú už teraz tak neviem,mala som pocit,že na tých fotkách vyzerám staro,ved som aj z nás najstaršia,nie že by som mala z toho depku ,ale tuším ma to trochu hnevá,ale čas neoblbneš 😀

vika34
21. nov 2008

tak som chcela nejakú zmenu ,radikálnu,ked už ma tá koza ostrihala 😀

endzi30
21. nov 2008

no a prirodzenu farbu mas aku? lebo asi taku blond aku som mala ja a labus, to by bolo asi moc pre teba, nie? ja som blond od narodzenaaa, samozrejme ze mam aj farbu, ale origos som taky ostaty blondacik 😀 😀
a prosim ta akaaa depka?? keby som nevedela ze mas aj ty priist, tak vobec neuhaadnem, kto za holku sa to k nam prikmotril 😀 😀 takze sa kluuudne ukludni 😵 😵

vika34
21. nov 2008

za posledných pár mesiacov som pribrala 8 kg ,do ničoho sa mezmestím,ostrihali ma na krátko ,mám pubertácke vyrážky ako v 15 a behám po doktoroch a výsledok žiadny ,som z toho trochu unavená,ale nevzdávam sa a ešte mám pocit,že proste už to s mojim telom neni čo bývavalo 😀 ,no hotová katastrofa 😀 ,ešte aj Vika mi povie ,že som tučná/až ztaká tučná zasa nie som ,aby ma ešte aj moje decko nervovalo ☹

vika34
21. nov 2008

prirodzené mám trochu tmavšie hnedeé ako si videla,ale MM nćhce ,aby som si zafarbila ńa niečo výraznejšie

vika34
21. nov 2008

Vika zajtra oslavuje 11 narodeniny,pozvala si 10 spolužiačok,doma je zatiaľ ako po výbuchu ,tak idem spať,aby som zajtra vstala skorej a všetko pripravila DN a Pá

endzi30
21. nov 2008

takze takuuto rebeku mas doma 😀 😀 a voobec nie si tucna, moje nervy....to ma od tucnoty pekne daleko!!! to ti dosvedcia aj ostatne baby co ta videla, tak nezmatkuj 😀 😀

no myslela som si ze mas povodne tmavsie vlaasky, suudiac podla obocka 😉 no ja som v tomto naprd odbornik, ze aka farba by ti sekla 🙂 nejaky melir si uz vyskuusala? mozno to by ti seklo 😝

aj ja idem haji, mandosku som uz zhltla..idem umyt tesaky a supky do postieelky vyhriatej od MP 😀

papaaaa a uzi si paaarty zajtra... 😵

labus
22. nov 2008

Dobre ránko spachtošky

labus
22. nov 2008

teda šla som vás prečítat a Kejli ja to má presne take iste brucho obrovske ako OPU a prsia tiež bolia tiež má moje telo chaos ako nikdy tak neboj sme dve

kikina666
autor
22. nov 2008

ahojte dobre rano .... takze test z ranneho mocu neg a BT dnes rano klesla na 36,7 ... takze kramuse by mali byt tu ,,, ked uz nie som tehu tak nech to aspon dostanem cim skor az mozem cim skor zacat.

baby posielajte kraove virusiky .... silno ich teraz potrebujem

endzi tak to tiez stihas tak ako ja ltt, mne sice doktor slubil ze mi to posuva iba o mesiac a ze robia aj cez vianoce ale ak mi to posunie a januar tak to budem dlho rozchadzat, ja mam taku smolu minuly rok mi to odkladali kvoli vianociam a cakali sme na to skoro cely rok a teraz to uz musi ist

idem varit kapustnicku mnam mnam

papa zatial

k

labus
22. nov 2008

vika moja ahoj ma nešty že stará do kelu a tučná no čo si? to pubertálne deti tak robia to nevnímaj mne to moj syn najstarší občas povedal a tiež som bola z toho na nervy až ked som raz plakala že vraj tučná manžel sa naštval a vravý no moj pekný ked tvoja láska bude mat za sebou 3 porody a tolko rokov čo mamina som zvedavý ako bude vyzerat ved už teraz má od 20kg viac ako mamina a odvtedy mám pokoj
Viky a pubertálne vyrážky riešim aj ja večne a teraz tie hormony no hruza takže hlavka hore sme rovnako stare fuj že stare a máme rovnake problemi a to keby boli jedine problemi to by bola paráda takže usmev Viky a Vikinke prajem všetko najlepšie a peknu oslavu prajem

luly3
22. nov 2008

ahojte 😉 krasny den dnes nám snežíííííííííííííííí no krása 😅 😅 😅

vika 😠 no no žiadna stara a tučná 😉 si v najlepších rokoch a fakt aj ty
a labus vyzerate super 😉
deti možu mat radost ake super mamini maju 😅 😅 😅

luly3
22. nov 2008

no vidím že tu nikto nieje ☹
asi odychujete so svojimi plovičkami tak idem aj ja...

a ozaj tinka ako včera dopadla na kontrole neviete????

zuzali
22. nov 2008

Ahojte, tak som konečne doupratovala a dovarila a tak si môžem sem k vám sadnúť 😀 😀 😀

a aby som nezabudla na každodenný prídel :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
22. nov 2008

tinka, luly ako to vyterá s tým OPU???

zuzali
22. nov 2008

endzi ... do WC misy som pozerala len dnes a aj to len pri jej umývaní 😀 😀 😀

vika34
22. nov 2008

ahojte ,dieťa ma vytlačilo do spálne a potrebná budem až pri podávaní torty.Zatiaľ ich prišlo 6 spolužiačok a ešte chýbajú 4
ĆO SA týka starej a tučnej,ja Vike tiež hovorím ,že ked bude mať toľko ako ja a vyzerať ako ja tak si môže gratulovať,ale je to ťažko ju presvedčiť,lebo jA SOM CELý život tancovala a neskôr som učila detičky tancovať ,takže všetky naše rodinné priateľky sú bývalé tanečnice a sú ako z koncentráku,takže ma dieťa aj tak vysmeje,ale to mám iba teraz také pochmúrne myšlienky,lebo po tých hormonoch a prednisone som taka naliata.Dúfam,že to časom zhodím.
ALE dobre sa to číta ,tie vaše povzbudenia,ha ha .Moja neter/16r./mi minule jasne povedala ,že som už stará a na dieťa detto a žiadne moje argumenty ju nepresvedčili,ja sa ale cítim mladá a na dieťa tak akurát. 😕
Zuzali 😀

vika34
22. nov 2008

babi,tortu deti už zjedli a som zase vyhostená do spálne a vás nikde,večer idem na navštevu,tak zase asi až zajtra 😢

luly3
22. nov 2008

zuzaliiiiiiiiii zasa som si ukradla ale polovicu som nechala Tinke 😅 😅 😅
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ako sa darí malinkým???????????????????????????????????????????????
mne sa OPU zajtra nekona mam male foliki tak neviem kedy budem
vás informovat 😀

labus
22. nov 2008

vika presne tak ja sa tiež citim na dieta uplne naj a tešim sa ako si to užijem len či sa dočkám no ak bude Zuzalinka taka vzorná ako doteraz snad ma niečo nakazí ved ja zbieram vírusy tak dufam že aj tehu sa nalepia
viky aj ja som z tych hormonou ako lopta do kelu ako uprostred stimulky sa citim a mnam tortička aku mate?
ahoj Luly a nepoj pomali dalej zajdeš

buducamamina
22. nov 2008

ahojte babulky ako sa mi mate ako vidim vam ani nechybam ☹ co je nove

buducamamina
22. nov 2008

no ako vidim nie je tu nikoho tak sa majte pekne.vsetky vas pozdravujem a drzte sa .

tinka12
22. nov 2008

zdravíííím všetky hviezdy oktobrovej stimulky ... hihi
práve som sa vrátila z divadla, bola som na predstavení Mníšky2 s pavelekovou 🙂 bolo to super, aj standing ovacion bolo 😀 teraz som si sadla s kavičkou ku vám.
Vcera som bola na kontrole, nic nové, behunova mi nepovedala absolutne nic a ked som sa spýtala ako rastu folikuly, povedala ze musime pockat na krv a hladiny hormonov. 😒 poobede ked som volala zasa nic, len ze mam pokracovať a v pondelok je opať kontrola...hm 😖 takze vlastne ani neviem ako som dopadla 😀
no a vrátila som sa az vecer, lebo som este behala po obchodoch 😉 a tak som vam to nemohla zreferovať hneď 😉
Labus ako sa má Andy? kedy ho prepustia?
Zuzik čo malé fazulky? este som nečítala spätne čo ste popísali, tak neviem: bola si uz na druhom tehu teste? a chytáááááám ....
Luly, , neboj, naše malé folikulky su velkí bojovníci ....
Kiki, veru, daj pohárik červeného a na podbruško horúcu sprchu.... to je spúšťač jak divý
Viki, dufam ,že oslava sa obišla bez ujmy 🙂 baby , ja si pamatám na takéto oslavy, pre mna to vzdy bola udalosť s velkým U 🙂

tinka12
22. nov 2008

Ahoj BM...
ako sa darí? aký bol den?

vika34
22. nov 2008

ahojte,dievčatá strašne kričia,som zavretá v spálni a tvárim sa ,že nič nepočujem,TinkA Máš pravdu je to udalosť s veľkým U

labus
22. nov 2008

ahoj kočky
Tinka dakujem za opitanie Andy sa má fajn a v pondelok ide domov inak dnes som čítala o Heliose a tam pišu to iste čo píšeš Tinka že beru krv počas stimulky na hladinu hormonou no mne počas stimulky krv nebrali ani raz
Viki taketo žurky poznam aj u nas to býva sila 😀 😀

vika34
22. nov 2008

labus mne brali krv na každej kontrole počas stimulky 2DC na UTZ A POTOM KRV,ved z čoho by potom vedeli ako reagujem