Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
21. feb 2009

Ahoj kocky,

ako vikendujete? Tinka-to odhrnanie snehu nie je zly napad:o))) Ludia by ti boli vdacni :o))) Mne uz ide tiez na mozog toto lezanie....Kocky,ta som uz 2 mesiace,s vynimkou dvoch navstev u lekara nevysla z bytu...Ja ani neviem,ako to vonku vyzera :o)))))))))A bojim sa pondelnajsej kontroly....

Labus- velmi na teba myslim a drzim palce, nech ten zakrok zvladnes v pohode :o)))

Zuzali-tesis sa na povzbudzovanie?:o))))Pozdravujem drobcov, ja typujem,ze sa ti tam skryva minimalne 1 chlapec :o)))

Kocky,neviete,preco sa mi sem nedaju vkladat smajlici?

zuzali
21. feb 2009

Kejluska...jasné, že sa teším a možno už 3.marca budem vedieť čo je moje kinder prekvapenie 😀 😀 😀

všetkým prajem kráááááááááásny víkend a tinka neboj, zajtra bude lepšie 😉

luly3
21. feb 2009

ahojte kočky
tinka tak vela energie a malo chuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak ja nemam zato už žiadnu energiu, mohla by si mi poslat

vika34
21. feb 2009

ahojte ako sa mi máte ?Myslím na VáS a držím palčeky všetkým pá

labus
22. feb 2009

Dobré ránko očky,
Kejli dakujem a neboj v pondelok máš všetky palce čo doma máme verím že kontrola dopadne dobre.
Smajlíky sa nedaju posielat ani mne a neviem prečo.
Zuzka to si krásne napísala že kinder prekvapenie hi-hi maju následovat rehotave smajle.... no štrajkuju
Viky ahoj ako sa máš?ako bolo na lyžovačke?
Luly tak čo - aká je nová čašníčka?

kejla
22. feb 2009

Ahoj kocky,

Labus-dakujem 😉

Smajlici nejdu v Opere 😠 -aj ty ju pouzivas ako prehliadac Labus? Teraz som si otvorila MK cez Moziluu a smajlici tu idu 😝 Ale Operu mam ovela radsej 😀 😀 Idu aj cez Exsplorer,ale ten neznasam 😠 😠 😠

luly3
22. feb 2009

ahojte ani mne nejdú smajlíky

keiluš zajtra držím palce nech je všetko ako ma byt

luly3
22. feb 2009

oooooooooooooo to sa dalo čakat zasa nikde nikoho.......

babulky švagrovej segra ma zajtra krvičku tiež chodí do
GF tak som strašne zvedava zatial menzes nema tak jej
držte palce...., najvetší paradox je ten že ona mi o všetkom rozprava
ako to tam chodí a tak a ja už mam 2 IVF zasebou o čom vobec
nik netuší..., tak sa robim blba že to vááááááááážne a tak hi hi
pa

kikina666
autor
22. feb 2009

ahojte,

ste toho tu moc nepopisali

tinka na dovolenku ideme 28.3.-4.4.

zuzali, kejla ... ved jasne ze budeme

labus a kedy ides na ten zakrok ??

sisajojo dakujem, skoda uz je po lyzovacke, ale bolo supeeeeeeeeeeerrr

akurat trosicku dost boli koleno ... ale to sa rozhodi

labus
22. feb 2009

Kejli dík ano mám operu tak preto mi sakra nejdu
Kiki mám íst až v piatok ,ale od vyšetrenia ma to zasa začalo pobolievat a dnes už mi je hrozne tak neviem či do piatku vydržím bože je mi tak do plaču od bolesti aj strachu... ak by som mohla ist na ten zakrok hned tak neváham...

labus
23. feb 2009

Kejli myslím na teba a palce držím najsilnejšie ako viem - daj hned vediet ako dopadla kontrola 😉

kikina666
autor
23. feb 2009

labus drz sa ... drzim palce

kejla aj ty sa drz a hned daj vediet

labus
23. feb 2009

Kiki ahoj - bola som u obvodnej dala mi lieky od bolesti a vysvetlila mi že je to podobný zákorok ako ked vyrezavaju tie hemotoidy tak nech sa nebojim a že si to musim dat spravit lebo že to mam ako take priehlbinky ktore by sa mi stale zapalovali tak sa psychycky nastavujem na to že ved som bola pripravena dat si hemoroidy odstranit a nech je to čokolvek proste idem to dat do poriadku

kikina666
autor
23. feb 2009

labus rozumne

labus
23. feb 2009

Kiki moja ☹ 🙂 ine mi nezostáva len byt rozumna ☹

lubkaeck
23. feb 2009

Ahojte kocky 😉

Labus - drzim palce, inak aj mne sa tam dolu nieco raz mesacne podrazdi a stipe to strasne, ale nemam odvahu ist s tym k doktorovi 😠 Len sa pekne priprav na to, ze to sice boli, ale ma to zmysel a rychlejsie ti to prejde 😅

Kejli - ja sooom velmi zvedava, dufam, ze je vsetko uplne oki 😉 myslim na Teba 😉 Inak Linder je ozaj dobry sonografista a co sa tyka mojho sefa, ten je zase super na operativu a najma na liecbu rakoviny, tomu sa sakris venuje a v tom je super. Ono sa neda venovat vsetkemu 😖

Kiki - ako kolienko?

Luly - no co casnicka? poslucha? 😀 inak niekedy je fajn sa zahrat na dolezitu, ale len niekedy 😀 😀 😀

No ja mam na oku asi nejaky herpes, alebo jacmen, ani primar na ocnom nevedel ze co mi je 😨 ale dali mi dve masticky - takze som vsetkymi mastami mazana a tvari sa to o nieco lepsie a uz to tak strasne neboli 🤐 len dufam, ze to prejde do mrchy, lebo ma svihne, ale povedali, ze by mi to nemalo robit problem pri stimulke na KET 😅

Zuzi - pozdraavujem mrnusikov 😀 😀 😀

A samoska vsetky ucastnicky fora 😉

kikina666
autor
23. feb 2009

labus neboj ...

Laubkaeck .. no trosku krivajuco ako sa mu chce, ale mam taky dojem, ze cim viac ho zatazim tym menej protestuje 😀

labus
23. feb 2009

Lubka ten herpes na oku mávam aj ja fuj tajbl to je hruza dali ti VIROLEX očný krem?- to je ako Zovirax len sa može dávat na oko mne super zaberá a Lubi dík snažim sa naštarovat že to treba ale ak by som tam ten zadok mohla poslat sám ☹ 😀 😀 a vyšetrenia sa neboj ked bude treba daj si to mrknut je to neprijemne ale to je ako na gyn. len ti pozera do ineho otvoru tiež som sa bala ale ani to nebolelo len to miesto kde mám tie vychlipky čo sa mi zapaluju inak ja by som sa už na klasikuš proktologycke vyšetrenie vobec nebála
Kejluška čakáme na správičky a posielam boštek drobčekovya Zuzali jasnačka aj tvojím kinder pokladom 😀

labus
23. feb 2009

Lubka ozaj a kedy ma dojst mrcha? čo za lieky ti dali na KET?a ty máš dnes volno?alebo si chodila s tým okom po lekároch

kikina666
autor
23. feb 2009

labus a ty kedy pokracujes dalej ???

labus
23. feb 2009

Kiki to zaleži od mojho zadku 😀 😀 😀 ako sa to bude hojit bud marec alebo april

kikina666
autor
23. feb 2009

no ja asi az april/maj/jun, ak dovtedy neotehotniem normalne 😀 😀 😀 😀

labus
23. feb 2009

Kiki tak sa pekne snažte 😀

zuzali
23. feb 2009

Ahojte, prajem vám krásny deň.BA je zapadaná snehom ako na Víanoce a stále sneží a sneží....

Kejla... myslím na teba, tak sa potom ozvi 😉

Labus...neboj, všetko bude v poriadku 🙂

Kiki ... tak neseď na zadku a zaťažuj koleno, keď to pomáha 😀 😀 😀

Posielam posily:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
23. feb 2009

Lubi...niekto ti padol do oka??? 😀 😀 😀

labus
23. feb 2009

Zuzka ahoj - dík ale som poseroutko 😀 a aj u nás stale sneží tolko snehu tu nebolo 17r. čo tu bývam v Leviciach sneh skoro nikdy nieje 😀 takže si ho teraz možme užit

kikina666
autor
23. feb 2009

labus .. no fungujeme normalne a hlavne nic neratam .. som tomu nechala uplne normalny priebeh ani netusim kedy to mam dostat a tesim sa z lyzovania, boze ja som blazon ....

zuzali ja by som aj, lenze vo vratnej zrusili vecerne lyzovanie a nemam kde trenovat cez tyzden iba cez vikend ☹ a to je malo

zuzali
23. feb 2009

bambuľky, čo tu všetky spíte, alebo máte nejaké povinnosti?

Kejla...dúfam,že je všetko ako má 🙂

kikina666
autor
23. feb 2009

kejla no ako ?

dnes mam anglictinu, zajtra idem do sauny, v stredu na vecerne lyzovanie a vo stvrtok na stepaerobik a v piatok do krcmy a v sobotu a v nedelu na lyze ... no myslim ze by som tam dnes este nieco vopchala

zuzali
23. feb 2009

kiki...ty si pekne na roztrhanie tela 😀 😀 😀 ale nevadí, pekne sa rozptyľuj 😉