Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
4. nov 2008

kočky a kde kupujete tu rybu?vyskušam

kikina666
autor
4. nov 2008

no a koho tipujes na vitaza ???? nech sa pobavime

kikina666
autor
4. nov 2008

labus no predsa v zeleziarstve kupuju rybu 😀 😀 😀 😀

labus
4. nov 2008

BM ešte som tu len nestíham vás čítat čo ste popísali ale o chvýlu idem s MM do obchodu potrebujem kupit čaj ten ROIBOS čo pijem na kvantá tak idem vybrakovat čajovu predajnu ale potom som zasa tu

zuzali
4. nov 2008

kiki ... chodím na VŠ - ošetrovateľstvo, do posledného ročníka, potom už budem mamina Mgr. 😀 😀 😀 😀

idem si trochu oddýcnuť, zatiaľ pa 😉

kikina666
autor
4. nov 2008

a na co je ten caj dobry ????

kikina666
autor
4. nov 2008

zatial pa zuzali a to potom budes ako co ? nie doktorka ?

zuzali
4. nov 2008

labus, sa teším ako pôjdeme do čajovne a nejaký čajík aj mne poradíš 😵

ja rybu kupujem v Bille

kikina666
autor
4. nov 2008

zuzali co to trepes o cajovni ved ideme na vinea party

buducamamina
4. nov 2008

labus ja tu rybu kupujem u masiara tak vyskusaj ale mohli by to mat aj vo vacsich nakupnach centrach

labus
4. nov 2008

Zuzali moja ahoj čajík poradím je velmi dobrý aj pre tehulky ja teraz už kávu nechcem kým neviem výsledok ale tento ROIBOS možu vaslovene tehulky a kojace meminky je dobrý pri kojení proti krčom čo mávaju babatka a má velmi vela vitamínov a ja fakt dobrýýý
tu rybu si teda pozriem v BILLE

kikina666
autor
4. nov 2008

a ked to tak tu sledujem ako sa to s tym tehulkovanim vyvija ... tak kludne mozeme vinea party zmenit skor na funklub negativnych testikov .... baby uz ma to ale fakt stve uz to musite zlomit a niektora uz musi byt tehulka 😠 ved to takto nejde .... postavte sa k tomu zodpovedne .. kuknite na mna ja idem hlavou proti muru a som zvedava ci si tu hlavu rozbijem alebo nie

kikina666
autor
4. nov 2008

baby ste sa zblaznili s tou rybou ???

kikina666
autor
4. nov 2008

labus a kde si kupila ten caj ?

buducamamina
4. nov 2008

kiki kazda z nas si praje to iste to by sme teda ste mohli zalozit teda dat si stavku vsetky ktora bude ako prva v tom

kikina666
autor
4. nov 2008

no suhlasim tak posielajte svoje tipy mozeme spravit tabulku tipov a aj tabulku tipov na stavku Luly x Kika

buducamamina
4. nov 2008

no tak to davam na starosti tebe aby si spravila tabulku
🙂

lubkaeck
4. nov 2008

Kiki, BM vy ste ine pisatelky 😀 😀
Ja som si pozrela pekny filmik - Constantine - bude na Markize teraz niekedy, cakala som, ze to bude blbost, ale bolo to velmi fajn 😉

Labus - odkial je ten caj? Inak mne moj sef doniesol zo sluzobky caj pre dojciace matky 😀 cca pred rokom 😀 😀 a vraj do datumu spotreby ho isto vyuzijem 😀

buducamamina
4. nov 2008

lubkaeck to len vy ste sa niekde stratili vsetky no ale co ja tu asi vecer nebudem sak som tu prilepena cely den a bude pri pocitaci MM

lubkaeck
4. nov 2008

BM- takze ro vyuzivas, kym ta pri nom necha, vsak 😀 Ked sme mali aj my len jedno pripojenie na net, tak to tiez rak bolo 😀

buducamamina
4. nov 2008

boze co mam robit ved sprepaceniim zerem vsetko co vidim 🙂 budem jak buchta

lubkaeck
4. nov 2008

BM - ja mam presne taky isty problem - zjem co predo mnou neujde 😠

buducamamina
4. nov 2008

lubkaeck tak to ano lebo on pride a potom ma hned vyzenie a zase ked si lahne a zacne pozerat telku a chcem ist sem tak sa stazuje ze sa mu nevenujem tak si vyber co ty chlapi chcu 😀

lubkaeck
4. nov 2008

BM- tak to by som aj ja chcela vediet, co oni vlasrne chcu 😀 😀 😀 lenze ja vzsy chodim spavat skor ako MM, lebo nevydrzim tak dlho hore 😒

buducamamina
4. nov 2008

lubkaeck no mali by sme sa krotit aspon ja lebo ty potrebujes krmit aj mylich etikov ale ja by som bola za chvilu ako bomba

buducamamina
4. nov 2008

no mat tak chlapske myslenie ale iba niekedy 😀

lubkaeck
4. nov 2008

BM - ved ja viem, ze sa musime krotit, ale najlepsie bolo, ze svagrinej som zakazala pribrat pocas tehu viac ako 14kg, ale teraz vidim, ze je to skutocny problem sa udrzat na uzde 😠 😀

buducamamina
4. nov 2008

no niektora pocas tehotenstva schudne ako keby ani tehu nebola a niektora zase priberie,co uz narobime

lubkaeck
4. nov 2008

BM-nic 😒 len dosiahnut to tehu 😉

buducamamina
4. nov 2008

no to mas pravdu 🙂 ,a ty sa ako citi okrem toho ze furt papkas 😀