Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tribitka333
6. nov 2008

lubka, urcite ti to vyjde!!

lubkaeck
6. nov 2008

Viki - ja to TM nerozumiem, ten moj by bol najradsej keby do mna kazdy cyklus vkladali mrazacikov, on strasne chce babo (ak sa to teda napodari teraz), ozaj by urobil vsetko 🙂 Nechapem co TM vadi, ved to uz ide iba o KET nie? Jeho sa to tym padom az tak nedotkne, nie ? Alebo sa v niecom mylim? Opravte ma!

tribitka333
6. nov 2008

inak, ja sa pridavam k lubke.. tiez tomu nerozumiem..

silviaa
6. nov 2008

Labus, testovala som sa 9. a 12 den, a mam aj PK, tak som z toho taka, ze .... Si doma? Pekne oddychuj a pohladkaj za mna bambulky. Prve dni su najdolezitejsie, nech sa pekne zahryznu a uz nepustia. DRZIM PALCE 🙂

kiki, tak drzim palce nech sa deli ako dive 😀 😀 😀

tirbitka, viem ako sa citis. kazda co sme to uz neraz prezili presne vieme ake to je, ked ti povedia, ze je test negativny. mas pocit, ze sa ti zrutil cely svet. chapem ta. ake mas teraz plany? mas mrazacikov? ides na dalsie ivf?

dior
6. nov 2008

kocky-nepozerali sve vcera ten film Ukradnuta spermia? 😀 😅 😎

lubkaeck
6. nov 2008

Dior -dve mam v brusku (dufam) 😅 Myslim na Teba 😀

Tribitka - bodaj by to tak bolo, vies ako by som potom chrchrlila na monitor, aby ste ma v tom nenechali samu???? 😀

labus
6. nov 2008

ahoj Lubka no ja neviem mama som íst na krv 16.11 ale to je nedela tak doky povedal v piatok alebo pondelok a pondelok je sviatok tak idem v piatok 14.
presne tak kočky aj ja som sa chichunala čo ste večer vyvádzali..
tribit podstatne je verit a ešte raz verit včera som to písala kiki a BM ja viem že sa mi to lahko povie ale inak to proste nejde písala som im o kočke ktoru poznám 13r. spoznali sme sa na gynde na izbe ona mladá kočka vtedy asi 19r. čakala na laparku lebo nevedela otehotniet a ja som mala vtedy mimomaternicove a tá kočka stále verila že sa jej to raz podarí aj s manželom maju užasný vztah za tie roky ich to vobec neodcudzilo aj prve IVF mali neuspešne terz boli v Brne a pred mesiacom porodila dvojčátka chlapčeka a dievčatko a ked jej vraveli že je to zázrak ana len povedala nie ja som proste neprestala vnutorne verit že raz budem mat svoje bábo a má hned dve
a tribit ked ta velmi lubi tak sa nemáš čoho bát..

zuzali
6. nov 2008

Ahojte

Včera večer mi to už nevyšlo, ale skúsim vás dočítať 😉

Ako sa máte, ja fajn 🙂

Len mi zomrel krstný a riešim či mám ísť deň po ET na pohreb, asi nie však??? ☹

dior
6. nov 2008

Lubka- to je super- budu to dvojicky-ver mi 😉

a kde je moja Labuuuuuuuus ? 😵

labus
6. nov 2008

nie Dior kde to dávali? o čom to bolo?ako sa máš?pozdrav babulky

lubkaeck
6. nov 2008

Dior -to bolo vcera????? 😠 😠 😠 Ja som na to zabudla ☹

Kiki - ozaj drzim palec tomu tvojmu embryjku, nech riadne fachci v tom brusku 😀 😀

labus
6. nov 2008

bože Zuzali to mi je luto záleži ako si mysliš že by si to zvladla ja ako sa poznám by som asi radšej nešla len potom dodatočne ale by som sa ukazala až ked by končil pohreb zlatík je to hrozne ale ty musíš byt v klude a v pohode bože no a na pohrebe sa to nejak nedá

silviaa
6. nov 2008

zuzali, mne zomrel dedko, som musela KET o dva dni odlozit lebo sme mali pohreb. je to take neprijemne. ja som nechcela ist na KET pred pohrebom. uvidis co ti povied doktor, ci sa to da odlozit na neskor.

vika34
6. nov 2008

lubkaeck,ja mu tiež nerozumiem,znovu som skúsila začať túto tému a povedal,že on už neverí ,že niekedy donosím a jediné na čo m sme sa DOHODLI Sú IUI,Tak uvídím,podľa mňa má z toho depku ,že som znovu potratila a rieši to takto ,možno naozaj treba viac času,bude lepšie,aspoň dúfam 😀

lubkaeck
6. nov 2008

Zuzi - tak to mi je luto ☹ urcite na ten pohreb den po ET nechod, predsalen to nie je dobra vec pre embryska a bude zima, pekne nech mu rodina zapali aj za teba sviecku a na hrob mozes ist aj neskor 😅 Ja som toho mojho nevidela uz asi 6 rokov, je mi to luto, ale neda sa inak, bol to fajn chlap, kym ho neporazil alkohol 😔

zuzali
6. nov 2008

No ja nejak neuvažujem o odklade, lebo jemu aj tak už nepomôžem a sebe môžem poškodiť, tak asi radšej zostanem doma i keď s ťažkým srdcom

lubkaeck
6. nov 2008

Viki -on je problem u Teba? ´u neho asi nie, ked idete na IUI 😖

labus
6. nov 2008

silvi ano som doma a my s Dior poznáme kočku ktorej test ukázal // až na 17 den tak hlavu hore ked nieje mrcha je nádej juj či by sme to tu potrebovali

dior
6. nov 2008

dakujeme 🙂 🙂 🙂

bolo to na markize a bolo to o takom pare, zena chcela babo a on tak ani tak....,tak sa snazili, ale nedarilo sa, tak ta zena sa dala vysetrit a bola ok, poslala toho muza na spg-samozrejme ho to zobralo,ked sa dozvedl, ze je u nho problem a riesil to tak, ze sa vyspal s nejakou barmankou a este bol nasrany na tutop svoju prioatelku-ta pracovala v CAR, tak sa dala nastimulovat (tajne ) a ten muz si to ani nevsimol, ze jej nebola 2 tyzdne ok, vmala 11 vajicok, a jedno si sama ako embryolg. oplodnila a chcela si ho dat vlozit., ale kamoska jej to nechcela urobit-tak prisla domov a tam JP uz cuvala zo vzahu, tak ju to zobralo, ze si dala male zmrazit. Potom ten jej priatel prisiel domov s prstnom a ona mu hned naletela a dala si to vlozit. Jasne,ze sa to ulajo a ona bola tehotna a jeho nacapala s tou casnickou....

zuzali
6. nov 2008

Lubi, tak u nás je to ten istý prípad.alkohol a rakovina

labus
6. nov 2008

Zuzali určite to neodkladaj ani za nič pomodli sa zanho pekne doma aj ked to bude boliet babatko je predsa velmi doležite a krsnemu to už žial život nevráti

silviaa
6. nov 2008

no ja som na pohrem isla, lebo mne sa nechcelo vsetkym vysvetlovat ze preco nemozem ist. bol to moj dedko, a kedze doktor v tom nevidel problem, este sme to stihli v termine ten KET. nikto u nas v rodine nevie, ze som bola na KET. len MM a jedna kamoska.

vika34
6. nov 2008

problém je ,že sme obaja zdravý,aLE J som už 5 razy potratila a raz som mala mimomatern.,čiže mám iba jeden vajcovod,bola som na IVF s PIGD kvôli tým potratom ,ale aj tak to nevyšlo

kikina666
autor
6. nov 2008

zuzali .. neriskuj to ... ved vedia vsetci z rodiny o co sa jedna a povedz im ze musis lezat, lebo to bolo vsetko zbytocne pochopia to

tribitka333
6. nov 2008

labus, ved ja stale verim, ze raz budeme mat babatko.. to len po tej negativnej sprave, ma clovek chvilku take zmiesane pocity.. a co sa tyka manzela, cakala som na nho dlho 🙂 tak hadam to bude o to silnejsie ..

ja som chcela pozerat tu ukradnutu spermiu, ale bolo to uz na mna neskoro, neviem posledne dni zaspavam uz o deviatej a rano sa ledvo do osmej vymotam z postele.. este ze to mam v praci volnejsie,neviem co by som robila...

silviaa
6. nov 2008

labus, dakujem, dala si mi nadej 🙂

lubkaeck
6. nov 2008

Dior - mohlo to byt zaujimave, ja som na to uplne zabudla 😕

Zuzi -ja neviem ako na tom je, s krstnou sa rozviedli (maminina sestra) odstahoval sa na lazy k rodicom, teda do rodicovskeho, ale predtym mal NCMP ,ale rozchodil a zase zacal slopat 🙄 co uz

labus
6. nov 2008

dokelu Dior to mohlo byt dobre škoda že som to nevedela u nás večne frčí nejaký šport večer len ordináciu mi dovolia ale bola by som išla do izby pozerat neopakujeu to ako volakedy že do obeda vždy išla repríza 😀 😀

vika34
6. nov 2008

zuzali,ja som veľmi citlivá,plačem aj pri telev.novinách ,tak ja by som určite nemohla ísť,záleží na tebe ako to berieš a ako sa na to cítíš

labus
6. nov 2008

jasnačka že je nádej silvi však Dior 😉