Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
10. nov 2008

Bambulky....idem dokončiť tú tortu pre MM

lubkaeck
10. nov 2008

No tak dokoncuj 😉
MM si prave zohrial jest a ja som zistila, ze by som zjedla nieco normalne 😀

zuzali
10. nov 2008

Lubi, Lubi.... 😀 😀 😀 😀

zuzali
10. nov 2008

táto téma sa volá okrem iného aj pokračujeme ďalej, tak kde ste všetky, aby ste podporovali tie čo ešte nemajú nič rozhodnuté 😠

zuzali
10. nov 2008

...a hlavne, aby ste pokračovali ďalej

labus
10. nov 2008

my pojdeme na drzhy pokus

zuzali
10. nov 2008

labus...to je paráááááááááda, veľmi sa tešíííííííííííím 😵 😵 😵

labus
10. nov 2008

zuzali kolo musi byt pauza?

zuzali
10. nov 2008

ja mám na protokole 4-6 mesiacov

labus
10. nov 2008

dost ale nevadi

zuzali
10. nov 2008

jasné, že nevadí, aspoň sa naladíte a už sa TM bavíte???

labus
10. nov 2008

jasne dneska som cez obed nanho najačala on na mna a došiel z práce už bol zlatý sme si polakali vysvetlili a ideme do toho znova

zuzali
10. nov 2008

tak to je fajn, neboj budem tu s tebou aj potom 😵

kejla
10. nov 2008

Labuuuuuuuus, zlatino - pojdeme do toho spoluuuuuuu 😵 😵 😵 Ja by som chcela ist na jar, ved jar je vraj plodna 😀 Ale ak by si chcela ist skor, tak staci pauza 3 mesiace 😵 😵

kejla
10. nov 2008

a aj ta pauza je ako podmienka zo strany poistovne - od ET musia prejs najmenej 3 mesiace.Ale ako samoplatca sa ti staci riadit tym,co poradi lekar. 😉

labus
10. nov 2008

ahoj Kejli aj tak sa potrebujem trochu pozviechat tak uvydím kedy začnem

endzi30
10. nov 2008

ahojte 😉

laaabuska, mojenko ☹ 😢 citam, ze si sa pridala na tu horsiu stranu 😒 viem, ze je ti momentalne jedno co ti napiisem, boliet to bude tak ci tak...viem aka je to bolest, preto sa poriadne vyplackaj a bojujeme dalej!!! vidim, ze si sa uz rozhodla, co ma nesmierne tesi, lebo ja urobim to iste 😉 kejla tiez, ako ciitam!

na dalsi krat nam to isto vyjde Labus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

presne ako napisala kejla, 3 mesiace je fuga medzi IVFkami, kvoli poistovnam! + co povedia dr...
mne moja dr. povedala, ze mozem ist na dalsi pokus uz na dalsi cyklus....lenze tu u nas je uuuplne vsetko opacne, tak to ber, ze som tuto poslednu vetu ani nepiisala 😠 strasne by ma zaujiimala ich statistika, v tomto ich centre!

Zuzalik, teraz k tebe nieco! straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ti gratulujem k tolkym mrazenym hraskom 😵 😵 😵 ty si pokazde same priiijemne prekvapko 😉 to bude inaa polievocka, hihi
teraz sa ale hlavne staraj o tie dva hrasky co su u teba, na suurodencov priide rad trosku neskor 😀 😀

labus
10. nov 2008

endzi moja zlata budeme tu veru spolu a dakujem moc moc moc vam vsetkym moc

endzi30
10. nov 2008

jaaaj labuska...veru veru..my budeme kocik tlacik o troooosku neskor...ALE BUDEME 😉

chantalle7
10. nov 2008

ahojte babulky tak co mame noveho?

nam sa skomplikovala situacia zapalom mocovych ciest ale zatial sa liecim sama cajikmi tak dufam ze sa mi to nezhorsi ale ze o prejde
a zajtra mame kontrolu

luly3
10. nov 2008

chantal ahoj 😀 😀 😀
ahhhhhhhhhhhhhhhhoj všetkým 😀 😀 😀

nyya
10. nov 2008

awoojte babenky 😉

labus
10. nov 2008

chantalle pozor na caje nie vsetky mozu tehulky mna poucala moja lekarka zajtra sa porad z lekarom

luly3
10. nov 2008

kde ste zasa všetky dokelu 😀 😀 😀 😀 😀

nyya 😅 vítam ta

labus
10. nov 2008

endzi moja ale sme kolektiiivne co ?dufam ze sa tu do toho kocikania dotlacime jedna druhu

nyya
10. nov 2008

luly dakujem 😉 ako sa mame dneska????ja celkom dobre len unaveno z robotky

labus
10. nov 2008

bola tu dnes BM? aky ma vysledok bola som dnes mimo tak neviem

chantalle7
10. nov 2008

labus prave dnes som poslala muza do lekarne a tam mu povedali ze nemam pit ziadne urol. caje a ja som ich pila uz 3 dni ☹ tak dufam ze som nase babuliatka nejak nevyplasila.....lebo ja som sa
a to som dnes volala s jednou pani homeopatkou a povedala aby som si isla kupit triurin a homeopatikum
lycopodium 9CH to mam brat cele tehu to homeo som si objednala budem mat zajtra a ten triurin mi v lekarni nedoporucili... ☹
tak mi muz priniesol taky brusnicovy sirup ten mozu aj tehu...

nemate niektora skusenosti s ym homeopatikom?

luly3
10. nov 2008

tak ja tiež celkom pohoda 😕,
nyya daj si niečo do pasu!!! chystaš sa na iui alebo ivf??

labus 😉

nyya
10. nov 2008

a co by som si mala dat???nie ja sa nechystam na iui alebo ivf??a co to vlastne je??prepac ale niektorym timto veciam nerozumiem 😖