Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
11. nov 2008

...tak ja idem robiť nátierky, keď tu nikto nie je 😉 MM má dnes meniny 😵

kikina666
autor
11. nov 2008

baby tak som tu odauditovala som dnes 2 oddelenia poobede je este sedenie ohladom vyhodnotenia auditu a do konca tyzdna mam v podstate veget az v piatok mam dalsi audit kde som ako hlavny auditor

zuzali boli ma hlava a je mi na grcanie a boli ma brucho ako keby som mala dostat kramy

labus
11. nov 2008

zuzali aj moj syn má dnes meniny tak že želám tvojmu MM všetko najlepšie a hlavne //

babulka123
11. nov 2008

kiki kuku hehehe

babulka123
11. nov 2008

teda pardon,kiki kukuk..heheh cmuuk

kikina666
autor
11. nov 2008

babulka ahoj ... no co ty stimulka, uz mi nepises ani maily .. 😀

given
11. nov 2008

Caute, je tu niekto?

babulka123
11. nov 2008

kiki nepisem lebo nie som v praci.. zobrala som si PN a konikujem doma v postielke... potom zas nieco porobim a potom zas polezkavam... taaaak uzivam si

kikina666
autor
11. nov 2008

ahoj givrn, kolko ides davat embryjok ? a zostali ti aj nejake mrazaciky ?

babulka a kedy mas OPU

babulka123
11. nov 2008

kiki no to by som aj ja rada vedela.. zajtra mam kontrolu ale ked som bola vcera v robote tak som ledva sedela strasne citim vajecniky a tak velmi dufam ze sa stimuluju normalne a nie nejako moc...

kikina666
autor
11. nov 2008

babulka vydrz uz ot mas za par, mna tiez bolia vajecniky a cele brucho ako keby som mala kazdu chvilu dostat ale este je cas ... a ja dufam, ze to tentokrat vyslo normalne mam take zvlastne pocity aspon by som nemusela ist na umele, ale vsetko uvidime 22.11. ak dovtedy nedostanem budem testovat

given
11. nov 2008

Caf Kiki, asi dame dve. Zatial viem len tolko, ze na oplodnenie bolo vhodnych 5 a vsetky sa aj oplodnili. Takze som stastna ako blcha. Viac budem vediet vo stvrtok.

given
11. nov 2008

Kiki, a tebe to posunula poistovna nie? No ale zbytocne ti to IVF budu schvalovat, ked ty to uz potrebovat nebudes 🙂

kikina666
autor
11. nov 2008

given to je super ze mas 5 oplodnenych ....ja uz mam poistovnou schvalene IVF od juna, len sa mit o stale posuvalo a tento mesiac som skusila, ze to urobime normalne, lebo ja som uz bola tehotna bez IVF, len sa nam akosi nedarilo tak sme sa rozhodli pre umele aby sme tak dlho necakali
a kedze som zalozila tuto temicku a zrazu ste uz vsetky odstimulovali, odvajickovali a odtransferovali a ja stale nic tak som sa stavila s luly ze ci ona skor alebo ja, ona IVF a ja normalne a to by bol gol keby to vyslo ... a ked nie a dostanem kramy ideme hned na umele na stimulku, takze v podstate je mi to aj jedno ci teraz alebo o mesiac neskor, ale keby sa podarilo normalne tak by som bol prestastna

given
11. nov 2008

Tak to drzim palce. Ale nielen tebe, si nemysli 🙂 Aj Luly a ostatnym. No ale predsa len tu kazis moralku, kedze to skusas ovela, ovela prijemnejsim sposobom. Ale aspon nezabudneme, ze aj tak sa to da.... 😉

kikina666
autor
11. nov 2008

given no neviem ci je to prijemnejsi sposob, lebo ked ti mam pravdu povedat, po tych vsetkych hormonalnych sokoch a po tom potrate v juni na to nemam ani chut a ani naladu ...

given
11. nov 2008

To hej, to sa da pochopit. Ale stale prijemnejsie, ako dalsie hormony do tela, a injekcie a vyplachy.

zuzali
11. nov 2008

Ahojte, už mám nátierky hotové 😵 😵 😵

given, babulka...držím palčeky 😀

kiki ... tak ty si jasná, ja sa pos... 😀 😀 😀 😀

labus...ďakujeme a Tino je Martin????

kikina666
autor
11. nov 2008

zuzali co si tym myslela ... ze som jasna ???

kikina666
autor
11. nov 2008

no baby kde ste ?

zuzali
11. nov 2008

Kiki...myslela som jasná tahula 😀

zuzali
11. nov 2008

Kiki ... ty teda meníš ten pas každý deň 😀

kikina666
autor
11. nov 2008

uz ho mam vymeneny dhlsie ... ved ked tam vsetky mate datumiky a ja nic a testikovanie, tak som si dovolila sa ku vam pridat

zuzali
11. nov 2008

to je v pohode, len včera tam bolo iné, ale je to paráda 🙂

zuzali
11. nov 2008

čo je tu obedná siesta 😀

zuzali
11. nov 2008

...tak ja si tu sama písťa nebudem, idem si dať Utroš 😵

luly3
11. nov 2008

ahojte babulky 😅 😅 😅
čo nové ste tu niektorá????????????

luly3
11. nov 2008

haloooooooo kde ste zasa všetky????????????

kikina666
autor
11. nov 2008

luly ahoj som tu .... vratila som sa z auditu

luly3
11. nov 2008

kiki 😅 tak to som rada že ma tu nenecháš samu 😀
ako už maš príznaky 😝 😝 😝 😝