Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

janazuza
2. feb 2010

🙂 🙂 😀

dsnadja
4. feb 2010

ahojte ja beriem lindaxu asi tyžden,a menej jem inak žiadne problemi až na to v noci sa poriadne nevispi...proste sa prehadzujem z boka na bok a bdiem či ako to mam nazvať proste sa nedostanem do hlbokeho spanku len podriemkavam a aj to prerušovane....to je normalne??aj vy ste mali takyto problem?prejde to???inak ma tiež nasrali že to chcu stiahnuť,nikdy som nič taketo nebrala,teraz som sa odhodlala funguje to(nie som hladna)a oni to teraz stiahnu 😠 ...mne lekar povedal že pod dohladom by sa nikomu nič nemalo stať,keby niečo zvlaštne citim mam mu zavolať,že vraj ma prisť asi novy vyrobca tekehoto lieku na chudnutie tak potrebuje tieto stahnuť....

morca3
4. feb 2010

dsnajda-ani ja sa v noci poriadne nevyspim nejak sa mi neda prehadzujem sa a ak zdriemnem tak na pol hodky a znova som hore a este som stale smedna jest mi nechuti absolutne dnes som vzala 4 tabletu a 2 kg su dole moja problemova partia je brucho a celkom pekne splaslo dufam ze to pojde takto dalej 😉

meggi2
4. feb 2010

ahojte dievčatá..môžem sa opýtať v čechách sa niektoré tieto tabletky dajú v lekárni kúpiť aj bez receptu..?

asi nie..? 😒

jesika26
4. feb 2010

dsnadja,morca3 - ja ked som brala minulý rok reductil, tak som nespala asi 2 noci, ale teraz je to úplne v pohode. No vidíte a ja zase pravý opak, vobec nemám pocit, že by mi to stlmilo hlad, ale zase som aj rada, lebo ked vysadím, tak budem zvyknutá na obmedzovanie sa .😀
Meggi2 - v čechách je meridia, ale pokial viem, aj tá je na predpis 😉

morca3
4. feb 2010

možno zaleži na magistre v lekarni mne dala reductil bez predpisu a vobec sa s tym neokolkovala

meggi2
4. feb 2010

morca3 a Ty si ho kupovala teda v čechách?

a dakujem aj tebe jesika🙂

dzio2
4. feb 2010

prosim vas kolko musim vazit aby mi to predpisal doktor alebo to nieje takto ohranicene moze oto poziadat kazdy alebo su pri tychto liekoch neake podnienky ?dakujem 😉

lauritania
autor
4. feb 2010

dzio2 - lieky su určene pre obeznych , ktorý maju svoje BMI nad 30. vypočitaš si to kdekolvek na nete podla váhy a výšky. na túto otázku odpovedáme na každej stránke. 🙂 🙂 🙂 , je to aj v príbalovom letáku.

rozala111
4. feb 2010

ahojte, baby, mam otazku, vy ste uplne prestali jest sladke a napr. aj chipsy, lebo ja to asi uplne nedokazem.
jasne predtym som zozrala celu cokoladu a teraz na to nemam chut, ale niekedy sa stane ze zjem a teraz prave jem uz asi 6 chips a mam z toho zly pocit, ale proste som musela. mali sme oslavu a dala som si aj tortu. ako ste na tom vy? uz jete len same zdrave a nepriberajuce veci?

dzio2
4. feb 2010

dakujjem 😉

dzio2
4. feb 2010

vyslo mi 29,7 😲

jesika26
4. feb 2010

rozala111 - ja som dnes zjedla celú tribitku a nestresujem sa 😉 . Len samozrejme by to nemalo byt každý den ☹

dsnadja
5. feb 2010

aha takže nemam len ja sama tento problem,tušim tato noc bola o trošku lepšia.....snad sa to zlepši....

mirka414
5. feb 2010

dzio2 to je v poriadku tak som zacinala aj ja a schudla som 10kg.teraz mam BMI nejak okolo 26,5som zvedava ci to bude ucinkovat.

lauritania
autor
5. feb 2010

jesika26 - ahojčej jes. na mne su tiež nejaké slabšie učinky lindaxi ako ked som ju brala po prvy krat.beriem ju šiesty tyzdeň , 4kg padlo hned , no dnes som zbadala že je 1kg späť a zamyslela som nad poslednými dnami ako som dosť jedla a aj večer. ale ani som nedietovala a jedla som same fastfoody kalorické.nebol čas sa normalne stravovat.cvičím pravidelne aerobik 3krat v týždni , no na dietu či obmedzovanie som pozabudla. 🙂 ale pred rokom to bolo super. fakt mi stačilo zjesť malinko a cítila som sa plná už po kusku jedle.a kilá padali. a po piatej ma ani neenapadlo jesť. no neviem čo to teraz je so mnou. ale od pondelka sa zaryjem a dam si pozor. 😠

osusko
5. feb 2010

akko zistím BMI?

claudee
5. feb 2010
osusko
5. feb 2010

ok dakujem skusim a dam vediet

lauritania
autor
6. feb 2010

ahojte , keď mi muž v čechách vyberal lieky, tak mu lekárnik vravel , že sa zatial netreba obávať , že Lindaxu z predaja stiahnu , pretože tie štúdie a testy boli chybné a musia ich nanovo testovať na zdravých luďoch. takže stále nie je príkaz na stiahnutie liekov , no nechápem prečo na Slovensku áno. Lekárnik ešte spomenul , že Lindaxa má velký ohlas a je účinná.

jesika26
7. feb 2010

ahoj lauri - Slovensko musí byt vždy výnimka, ja nemám tú možnost si dat zohnat v Čechách, takže som v r... 😠

meggi2
8. feb 2010

ahojte..jesika..ved ale nie si úplne..ved berieš reductil..to je to isté..? 😵

jesika26
8. feb 2010

meggi2 - ja beriem meridiu, ale to je to isté ako reductil, len ju majú v čechách 😉
V stredu sa odvážim po vyše dvoch týždnoch tak som zvedavá 😒

janettka
8. feb 2010

ahojky holky tak jsem zjistila,že v lékárnách už Lindaxu ani nic podobného nekoupím.Mám 1.recept a dr.mi to napsala protože přibírám po rozhozené štítné žláze...máte info cím se tyto tabletky dají nahradit?

janazuza
8. feb 2010

janettka, to si nás nepotešila.... ☹ Nahradiť už asi nie je čím- reductil stiahli,subritamin teva nieje nikde, a ked nebude ani lindaxa tak asi nie je čím... ☹

meggi2
9. feb 2010

jesika a to si sa ešte nevážila..? 🙂 no som zvedavá koľko to sparvilo za dva týždne..🙂

garnek
9. feb 2010

Holky, píšu ohledně LINDAXY. Moje ségra (zdravotní sestra) mi o víkendu říkala, že Lindaxa je stáhnutá z prodeje, proto jí už nikde neseženete. Obsahovala nějakou látku, která byla zdraví nebezpečná.

jesika26
9. feb 2010

garnek - mi to už vieme, áno nebezpečná, ale pre chorých ludí a nie pre zdravého človeka 😠
meggi 12- nie nevážila, lebo v nedelu som to pokašlala, tak preto až zajtra 😀 síce neviem či mi to pomože, ale predsa.. Poobede ti napíšem do IP to čo si chcela, teraz som v práci a do IP sa nedostanem

meggi2
9. feb 2010

jesika26..ani nie tak pokašlala ko si si dopriala..? 😅 Tak snád to nebude také zlé..
V poriadku..tak šup šup do práce..a zatiaľ vdaka..

tamara99
9. feb 2010

ahojte kočky, chcem sa pridať do diskusie na tému LINDAXA. Brala som ju minulý rok-od februára asi 3 mesiace a schudla som cca 12kg. Nemala som žiadne vedľajšie účinky, akurát nadmerné potenie, inak v pohode. Tento rok som si ich znova chcela nasadiť,išla som na tutovku.ale.. ☹ ...som zúfalá!!