Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

jazminn
25. mar 2010

Jesika26, a kde si to zohnala?

lauritania
autor
25. mar 2010

ahojte baby! tak ako sa máte? ktorá ste na Lindaxe? dajte dake infošky , nech viem kolko nás tu je. ja nič nové, stále stojím. 😠

sisa777
25. mar 2010

Lauritania: rada by som bola na Lindaxe, ale neviem odkial ju zohnat.

angyalok
25. mar 2010

Ahojte,tak mne dnes rano jedna slecna alebo pani napisala ze mi preda Lindaxu za 30Eur ale ze uz su po zaruke ale vraj sa to este 3 mesiace mozno pouzivat 😖

lauritania
autor
25. mar 2010

ahojte. no ťažko je to ked nám lindaxu zrušili. už len dúfať že to nebude navždy ale len dočasne , lebo maju robiť študie .
lieky po záruke - do 3 mesiacov po - to by nemal byť problém. no len dajte pozor na podvodníkov.
ja som sa lindaxou zásobila. mam ju ešte asi na 4-6mesiacov. ani neviem. no , nevzdám sa jej.
držim palce!

sisa777
25. mar 2010

No a ja som rozmyslala, že kupovať tak lieky od bohvie koho, to je dost velke riziko. Čo ked to nie je ani ten liek a je v tom nieco ovela horsie a nenavratne to poškodi zdravie? Lebo, ked si to sama vyberieš z lekarne aspoň vieš čo berieš a aj ked pišu, že to škodi, aspon si pripravena keby niečo. Tak som sa dala na tu neinvazivnu liposukciu, zajtra idem prvykrát no a uvidime. Radšej volim takuto možnosť ako neistotu.

jesika26
26. mar 2010

Jazmin - napísala si link na toho pána, tak od neho 😉

jazminn
26. mar 2010

jesika26: ty si kupovala od tohto pána?, alebo máš s ním skúsennosť, poraď.

zaneta222222
26. mar 2010

pre MIRIAMMAR! Ja som od majkatulln nakupovala detske vecicky a kopec inych veci ktore predavala na nete,vsetko mi posielala dobierkou a nikdy sa mi nestalo ze by mi neposlala co som si zaplatila,dokonca mi este pribalila nieco navyssie zadara,mozem ju len odporucit!

sisa777
26. mar 2010

Zaneta222222. Miriammar ma pravdu mne sa stalo s tou majkatulln to iste a tak isto sa vyhovarala na svoju sestru. Takze asi sa zmenila. Peniaze mi vratila na ucet,po tom co som jej pohrozila , ale na sestru sa vyhovarala tiez. Tak neviem co sa deje, predať jedne lieky viacerým ludom a pritom poslat nieco ine to uz nie je zábava, je v tom spekulacia. Takze pozor na nu.

zaneta222222
26. mar 2010

pripada mi to potiahnute za vlasy,preco by ti vracala peniaze ak ta chcela okradnut len preto ze si jej pohrozila? Ved vsetci co podvadzaju vedia ze nastanu vyhrazky tr.oznamenie atd.ak by teba ci inych chcela podviest nebude predsa vystupovat cez svoj nick ved je to logicke

sisa777
26. mar 2010

No tak to by sa trebalo opýtať jej. Mne tvrdila, že ma lindaxu 90 tabliet rozbalenú a chýbaju z nej 3 tablety a teraz ju nemože brať, lebo koji. Tak som jej napisala, že v pohode ved mne to nevadi. Tak sme sa dohodli na cene a poslala mi uplne nieco ine nejake tablety za 1, 39 eur dve krabičky na liečenie curovky. Samozrejme, že som jej pohrozila, inak by som svoje peniaze neuvidela. Ona sa mi ospravedlnovala, že ju to mrzi. Tak si myslim, mám peniaze spať a už som to neriešila. Keď tu zrazu Miriammar napísala presne to, čo sa stalo aj mne v ten istý deň. Takže tie rozbalené tablety predala aj jej? A ešte koľkým? Vieš mne by to mohlo byť jedno, pretože svoje peniaze mám, ja kvoli tomu aby sa to nestalo aj inej. Ty keď neveriš tak je to Tvoj problém, ja som sa už poučila.

linduskaxxl
26. mar 2010

ja som si precitala pozorne prispevok od miriammar a od sisa777 a cele to nedava zmysel,predvcerom miriammar napisala o tom ako naletela majkatulln ohladom lindaxy a spomina tam jej sestru ze ona nieco poplietla,sisa777 az vcera pisala ze by rada bola na lindaxe a pyta sa kde ho ma zohnat a potom zase vcera vecer napisala ze najradsej by kupila z lekarne aby mala istotu co berie ale v oboch prispevkoch vobec ani slovkom nespomina ze majkatulln ju podviedla az v 3 prispevku ked zaneta222222 napisala svoj nazor a obhajovala majkatulln az vtedy rozbalila ze tiez sa stala obetou ,tym istym sposobom a ten isty den. Nepotrebujem ani psychologa aby bolo jasne ze co sa deje,nez sa miriammar a sisa777 sa poznaju / inak ako by vedela sisa777 kedy sa to stalo miriammar,ved v prispevku to nespomina/ alebo ta sestra ktoru obe spominali ze vraj nieco bla bla bla a pripajam sa tak isto k nazoru zaneta22222 ze ak by chcela odrbat spravy to inak 😕

berenika39
26. mar 2010

vždyt to může být jedna a ta samá pod jedním nickem....

sisa777
26. mar 2010

Ja tu nikoho presviedčať nebudem, kto chce nech si na nu da pozor a kto nie tak nech si od nej kupuje co chce. Nikto ma tu nebude vyšetrovat. Pod jedným nikom može byť aj linduskaxxl aj zanete222222 takže asi tak.

janazuza
30. mar 2010

Ahojte. dávno som tu neola...
Tak kočky ako sa Vám darí?
mne celkom ok, až na to, že som strašne chorá.( hlasivky v ťahu) a ešte som dostala nejeké vyrážky- strašne svrbia. Dnes som bola u doktorky, dala mi antibiotiká.kázala mi, že mám teraz vynechať reductil. Tak neviem, aj vy to tak robíte, ked ste choré?( Tie vyrážky, to je na šlak trafenie. DR. povedala, že to vyzerá na alergickú reakciu-dúfam, že nie na reduktil, ked som doteraz nič nemala.)

jesika26
30. mar 2010

janazuza - ja ked som brala antibiotiká, tak som hned vysadila reductil pre istotu, aby sa nič nestalo,A po vybratí normálne prešla na reductil. Hlavne sa dostať z tej choroby, to je teraz dôležitejšie

lauritania
autor
30. mar 2010

ahojte - ja bez zmeny , žiadne stratené nové kilá. minulý rok bol fantastický , kilá padali. no a teraz nič. ale aspoň nepriberám späť. a nie som ani hladná , len nenažraná po večeroch a neustále chuť na sladké. 😒 . možno keby som začala s obmedzovaním a nejakou dietou tak sa aj pohnem. no ale minulý rok som nemusela ani dietovať a ani sa obmedzovať. 😉
no po sviatkoch sa nejak nakopnem , vylúčim pár vecí a ked aj naďalej nič , tak prerušujem lindaxu. 😕
teraz ma čaká taká malá jarná dovolenka a to znamená že ma čakajú chvíle ničnerobenia a dobrôt. tak preto po sviatkoch. 😀
Prajem príjemné sviatky ! ahojte

piink
1. apr 2010

AHOJTE baby.. chcem sa spytat, kde zozeniem lindaxy... dakujem som po porode a chcela by som cim skor schudnut...

janazuza
3. apr 2010

Maľované vajíčko, pekný božtek na líčko, k tomu zdravia moc a moc a veselú Veľkú noc.
Radostné prežitie Veľkonočných sviatkov Vám zo srdca praje Jana s rodinou

veronika18
4. apr 2010

ahojte.čitala som tu vela zaujimaveho..potrebovala by som urychlene schudnuť par kil a chcela som sa opytať čo je take najučinejšie a či by sa to dalo zohnať aj inou cestoíu ako receptom?? dakujem

suzanne38
11. apr 2010

potrebovala by som zohnať niečo učinne na schudnutie, mam skusenosti s redictilom, ale odkedy ho zastavili a stiahli, tak neviem čo sa dá kupiť a hlavne kde. do leta potrebujem schudnut cca 15 kg. Po uraze som pribrala 40 kg, ucila som sa chodot a teraz to neviem dostat dolu.

lauritania
autor
19. apr 2010

čaute baby. ja vobec nepišem lebo lindaxa nemá na mna žiadny učinok.asi by som ju mala na dlhšie vysadiť. už mam s kusenosti aby som citila , ako na mne učinkuje. no teraz od tej pauzy nič. a začinam priberať. ale z dôvodu pažravosti alebo večernej nedojedenosti. som na seba naštvanáááááá. ☹

janazuza
21. apr 2010

Ahojte. Mne to teraz ide velmi pomaly dole. Mala som prestávku 10 dní( bola som chorá) a strašne pažravá. váha sa hned posunula hore - ale nič strašné- 0,5 kg. Takže sama na sebe vidím, že mi tlmia tieto lieky hlad a chuť na sladké. Nevie sa nejak donútiť začať poriadne cvičiť- aspoň tých 45 minút. zatial vydržím najviac 30 minút a to som mokrá ako so sprchy a hotová... Mám ísť na kontrolu na endokrinollogiu, tak som zvedavá čo mi povedia výsledky a lekár.( inak sa vytešujum, vážim menej ako ked som sa vydávala 😉 )

janazuza
26. apr 2010

ahojte. Kočky kde ste sa stratili? ☹

jesika26
27. apr 2010

ahojte, ja Vás čítam, len neprispievam, nemám čím, váha stojí, ani hore ani dole a kedže mám vela pohybu a strava na "hovno" tak váha stojí, ale ešte mám tabl. na 1 mesiac, tak asi od zajtra začnem. Škoda, že to stiahli, ešte na mesiac by som zobrala, čo už 😠

janazuza
27. apr 2010

jesika, moja váha klesá velmi, velmi pomaly, a mám ešte tiež asi na mesiac reduktil a mám 1 lindaxu na mesiac a potom..... je to vo hviezdach...dúfam, že prídu nové tabletky, výskumi bežia v plnom prúde 😀

jesika26
28. apr 2010

janazuza - moj názor je, že zdravému človeku tieto tabl. uškodiť nemožu, skor naopak len pomocť. Ak to testovali na chorých ludoch, tak sa ani nečudujem, že to stiahli. A doležité je, že ti to klesá, aj ked pomaličky
lauritania - ja sa celý den ukážkovo stravujem, dojdem z roboty(15,30), potom na 2-3hodinky so psom von a ked dojdem by som zožrala všetko okolo seba, takže sme na tom rovnako, jednoducho sa neviem prinútiť sa trošku krotiť navečer, keby, že sa už nenapchám, tak už je zo mňa štíhla srnka 😝 😉

annika
4. máj 2010

Kočky, tak teraz som sa dozvedela od mojej doktorky, že už niet ani reduktilu, ani lindaxi... Na kontrole som bola v januári, vtedy mi bez problémov predpísala, mali to aj v lekárni...a teraz čo???? Nechápem...mám ešte 10 tabletiek a potom game over, či čo??? 😅 😅 😅

jesika26
4. máj 2010

annika - presne ako si napísala, game over. 😉 .Treba to skúsiť bez tabletiek, len pozor na zvýšenú chuť do jedla po vysadení 😖