Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

lucina104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annika
6. jún 2010

Baby a čo tie tabletky od California fitnesu na spaľovanie tuku???, Kamoška to mala, a pomáhali jej... 😉

janazuza
7. jún 2010

annika neviem aké tabletky myslíš....

annika
7. jún 2010

@janazuza, ahoj,pravdu povediac, ani ja neviem, len sme sa rozprávali o diétach a ona teraz schuda 6 kíl za 2 mesiace s tými tabletkami...a že si ich kúpila v lekárni...no ja som dnes bola v jednej, ale tam takúto nemali, len mi chcela nejakú Liposime...alebo niečo také predať, 120+80 kusov za 35 eur... že je to na spaľovanie tukov v tele...neviem, nekúpila som si to, pôjdem ešte do inej lekárni... 😉

miriammar
22. jún 2010

Ahojte, ja som prestala brať Lindaxu keď mi došli zásoby a kúpila som si cez internet falošné lieky. Dosť ma znechutilo, že namiesto upozornenia, ktoré som dala na túto stránku na falošnú predávajúcu niektoré prispievateľky to spochybnili, ale čo už možno sa poučia na vlastných chybách a tiež si kúpia lieky proti cukrovke. Určite sa teraz objaví viacej podvodníkov, keďže sa už Lindaxa nedá kúpiť. Ináč je to so mnou dosť zlé, zase mám nekontrolovateľné chute na jedlo a ani cvičiť sa mi už tak nechce, aj keď sa snažím cvičiť 2x do týždňa. S Lindaxou som schudla 17kg za necelý rok a teraz som pribrala 5kg, neviem, či sa dá hmotnosť udržať. Možno sa čoskoro objaví niečo na trhu. Aspoň si ráno dám vodu s jablčným octom a uvidím čo bude ďalej.

lauritania
autor
24. jún 2010

miriammar - ahooj , ja som na tom rovnako. minuly rok 20kg s pomocou Lindaxi. od noveho roku žiadne kilá dole a za posledné mesiace 5kg hore , vďaka pažravosti a lenivosti. a najhoršie na tom je , že Lindaxu po 2mesačnej pauze znova užívam , ale necítim žiadny učinok z nej. proste nepôsobí na mňa. /Lindaxu som si stihla ešte nakupiť vo veľkom v čechách , ked už u nás zrušili predaj.mám zásoby do septembra./ no žiadne učinky.
rozmýšlam , že začnem jesť 2tbl denne , a uvidím čo to spraví so mnou. no uvidím. v nedelu odchádzame na dovolenku , tak to budu zas kilá hore , no lieky budem za ten čas naďalej užívať a keď sa vrátim , tak asi zvýšim dávku.alebo si dám pauzu. 😒
nechápem to , po tak dobrej skúsenosti s týmito liekmi a po dobrých výsledkoch zrazu žiadny účinok. 😒
🙂 🙂 🙂 a pozdravujem všetky baby , ktoré sme si tu počas Lindaxi písali. 🙂 🙂 🙂
ako zmizli lieky z trhu - nejak ste zmizli aj vy 😒 , čo je s vami?

janazuza
28. jún 2010

Ahoj lauritania- ja som stále tu 🙂 🙂 . Ja som dobrala reductil a začala brať lindaxu. musím povedať, že reductil mi tlmil moje chute omnoho lepšie.
Mne to teraz nejako stojí, vôbec nechudnem, tak uvidím....
Prajem príjemnú dovolenku 😎

klaudia061278
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rozala111
8. júl 2010

ahojte, ja beriemlindaxu od konca februara a mam dole cca 11kg, ide to pomaly, ale dolezite je, ze ide. Musim vsak povedat, ze vobec necvivim, jem vsetko a hlavne po veceroch vyjedam sladkosti, a kadejake chrumky a podobne, cize neobmedzujem sa, jasne, ze mi nechuti tak vela ako predtym. mam zasoby este do januara, tak uvidim, ked pojdu deti do skolky a zacnem aj cvicit, co to urobi.

lauritania
autor
18. júl 2010

ahojte , tak mne to ide všetko hore bez liekov 🙂 , od zajtra začinam s liekmi , a aj nejakou dietkou - či lepšie povedané obmedzovaním. z 20kíl stratených , je 7 späť. hanba mi ! 😒 😠 😖

janazuza
20. júl 2010

Ahojte. Ja som už tiež bez liekov. Prepadajú ma zasa chute na sladké- otras. snažímsa zohnať lieky , ale asi mám neskutočnú smolu..... ☹

lili_a_mimi
20. júl 2010

Ahojte! Ja sice nechudnem, no pracujem s liekmi a ako to tu citam, niektore dost hazardujete so svojim zdravym... Pripajam link na ofifialnu stranku o liekoch, cast suhrn charakteristickych vlastnosti lieku Lindaxa (Je to rovnake aj pri Reductile): http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/spc/lindax...
Kuknite sa na klinicke udaje (hlavne na poznamky) a na davkovanie. Urcite by som nezvysovala davkovanie!!! Riziko neziaducich ucinkov je pri tychto liekoch strasne vysoke a je to dost nebezpecne. 😖
Viem, nezapadam do vasej diskusie, no musela som vyjadrit svoj nazor.
Na chudnutie je teraz v predajniach aj Alli, tento pripravok posobi troska inym sposobom, no nezasahuje do psychiky cloveka - takze mohlo by to byt o cosi bezpecnejsie. No ja osobne nie som zastanca tbl na chudnutie...

miriammar
28. júl 2010

Ahojte, akosi už nikto neprispieva do tejto diskusie Lindaxa. Ja som svoje zásoby vyčerpala začiatkom roka. Kúpila som si tento týždeň spaľovač tukov, ktorý obsahuje efedrín a môžem zatiaľ povedať, že konečne trochu ustalo to moje prežieranie. S Lindaxou som schudla 17 kg, po vysadení som pribrala už 5 kg a bola som nešťastná z toho, že sa mi už nechcelo tak cvičiť a stále by som len jedla. Dúfam, že v budúcnosti sa bude dať opäť kúpiť Lindaxa. Viem, ako by som sa mala stravovať, koľko cvičiť, ale ľahko sa to povie, keď sa človek nevie prinútiť. Držím všetkým palce.

jazminn
28. júl 2010

Veď skús v Čechách v lekárni. Keď sa tam dá kúpiť Adipex na Slovenský recept, tak možno aj Lindaxa.

jazminn
28. júl 2010

V čechách to zháňa: katka3341@azet.sk

mamina5
29. júl 2010

Ahojky holky já jsem na tom stejně,kdybych věděla že lindaxu stáhnou nakoupila bych si zásobu 😅 zhubla jsem sní 18 kg brala jsem jí tři měsíce a pak jsem hubla sama takže asi za půl roku to bylo dole.Jenže pak jsem otěhotněla a potřebuju zase 20kg dolu.!!Nevíte kde se dá sehnat ta lindaxa nebo reduxal nebo jak se to jmenuje?Doktorka mi nabízí adipex a zněj mám strach 😒

andy2306
30. júl 2010

ahoj holky
tak vidím,že hubnutí je opravdu celosvětový problém 🙂 a samozřejmě i můj.shubnout dokážu i bez tablet-už se mi to za život podařilo dvakrát-16 kilo za tři měsíce-ale ted mi nějak chybí motivace,vůle-a chut.Mám dvě malé děti-a nejhorší jsou ty chutě večer-dokážu se držet celé dny-a pak večer vypnu,sednu k Tv-a nevím co bych snědla.
Momentálně zkouším alli-a chci se zeptat,zda s tím nemáte někdo zkušenosti?beru ho teprve 48 hodin.tak uvidíme...

andy2306
30. júl 2010

jinak holky-s těma lékama je fakt pravda,žer se musí striktně dodržovat dávkování.znám dva případy,které díky takovémuto hazardování dopadli smrtí..opatrně.

mamina5
30. júl 2010

@andy2306 ahojky mě říkala doktorka že ty léky z lékárny jsou jen zbytečné vyhazování peněz.Jediné co jakž takž zabírá jsou léky na předpis 😉 a top se musí samo cvičit a dodržovat jídelníček pětkrát deně malé porce 🙂 Já to bez těch léků nezvládnu,taky to vydržim třeba celý den a večer se vyloženě nažeru 😠

andy2306
30. júl 2010

no moje známá ali brala-a shubla 10 kg za měsíc a něco.....a to se nijak neomezovala,akorát se nepřejídala.jinak která doktorka ti dá lék yna hubnutí jen tak na předpis?to musí dietolog a když je k tomu nějaký důvod,ne?
jinak nikdy neshubne člověk,aniž by přestal se cpát...a začal se hýbat.to je prostě tak-žádná tabletka to za nás nikdy neudělá.ů

mamina5
30. júl 2010

@andy2306 může je napsat gynekolog,myslim že i praktický já je mám od endo 🙂 já když brala lindaxu tak sem samo jedla pětkrát denně malé porce a obden jsem cvičila.Ale já prostě neumim začít sama no a lindaxa potlačí chu´t k jídlu je to dobrý začátek 😉 ale ani s tabletkama bez práce nejsou koláče 😀

blondina2408
4. aug 2010

ahojte baby ja som tu nova...chcela by som zistit,kde sa da LINDAXA zakupit verte mi mam len 18rokov 165cm a 83kg citim sa hrozne mohli by ste mi pomoct fakt by som chcela zhodit zatial som ziadne tabletky nebrala moja mama brala REDUCTIL a podarilo sa jej z 95kil schudnut na 58kg.Lenze zistila som ze uz na slovensku to zrusili a ze zakupit sa neda.....helfni te mi prosim ☹

blondina2408
4. aug 2010

ahojte baby ja som tu nova...chcela by som zistit,kde sa da LINDAXA zakupit verte mi mam len 18rokov 165cm a 83kg citim sa hrozne mohli by ste mi pomoct fakt by som chcela zhodit zatial som ziadne tabletky nebrala moja mama brala REDUCTIL a podarilo sa jej z 95kil schudnut na 58kg.Lenze zistila som ze uz na slovensku to zrusili a ze zakupit sa neda.....helfni te mi prosim ☹

lenka165
11. aug 2010

ahojky holky mne ostala lindaxa 15g ,balenie na 3mesiace ak niekto ma zaujem nech sa mi ozve Lenka

mezsu
11. aug 2010

Ahoj..Ja som mala už Alli,ale nič moc...po Reductil,je to skoro nič...mne sa to vobec nepáči.Nepočuli ste o ZenSlim kapsulách???V Madarsku na nete predávajú ale tu som ešte nečítala o tom ...a sem neposielajú /na SK/..

robert22bar
15. aug 2010

ponuka SUBITRAMIN 20mg - 100tab.80E info
robert.bar@azet.sk

miriammar
16. aug 2010

Ahojte, chcem sa informovať - máte označené tbl. Meridia (to je isté ako Reductil) aj množstvom účinnej látky t.j. sibutramínu napr. 15? Pretože ja som si objednala cez internet a prišli mi síce zabalené originál v tube, ale to označenie na každej tbl. chýba a malo by tam byť, ak je liek originál a nie falzifikát. Pozrite si to cez obrázky na internete. Dajte mi vedieť ako máte označené jednotlivé tbl. ďakujem.

jazminn
24. aug 2010

Baby, tak ja som naletela. Tá Lenka 165 čo tu núka Lindaxu, mi namiesto Lindaxy poslala Zinok na tri mesiace za 80 eur. Dobre nie? Ale ja to tak nenechám. Volá sa Lenka Hanyšová, Stavbarska 42, Bratislava.

danula2
24. aug 2010

ty brdo, to je fakt sila, ja by som jej ........ 😖

danula2
24. aug 2010

@jazminn
no ale asi treba ludi viac preklepnut, mala tu iba jeden prispevok a pise ze jej ostala na 3 mesiace????? to co jej ostala z rocnej davky?
a dalsia vec, vzdy ked som objednavala ja, som ziadala mmsku danych liekov /i ked to jasnacka nevylucuje ze mozu poslat nieco ine/ 😠