Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

lauritania
autor
11. jan 2011

mirka414 , držím nám palce. daj o sebe vedieť. 😉

baba77
15. jan 2011

pekny den nevie my dakto pomocte otkial by som vedele zohnat tablety lindaxa 😎

nadhera
15. jan 2011

@baba77 z ceska 😀

baba77
15. jan 2011

tam mate??
😲

nadhera
15. jan 2011

neviem, komu bola otazka polozena, ale zatial som mala lindu z ciech a dobre, ze ste mi ju pripomenuli, budem musiet si ju opat nechat predpisat.

nadhera
15. jan 2011

ja som kedysi lindu brala, pomohla, lenze potom som sa nevedela dostat k lekarke, aby mi ju predpisala. zaroven to musim zosuladit, aby clovek, co ide do ciech mi ju aj vybral a recept nebol starsi ako tyzden. 😉 to da tiez zabrat.

grenadinka1
18. jan 2011

teda kocky ja by som tiez potrebovala dost schudnut, ale niak to nejde. tak som rozmyslala, ze by ma mozno nakopli niake tabletky na chudnutie. akurat neviem ako mam moju doktorku poziadat aby mi ich predpisala. neviete mi poradit ako jej to povedat. problemi nemam ziadne akurat uz nechcem byt tucna ☹

alenkasediva
9. feb 2011

Nabízím Lindaxa15, bližší info na waka35@email.cz

delphyni
25. feb 2011

chcelaby som sa spytat uzivam Alventu- antidepresiva..mohla by som popri nich uzivat aj Aldipex?

lauritania
autor
1. mar 2011

@nadhera , to naozaj dostať lindaxu v čechach? mne ju muž tam stále kupoval ,lebo vyšla o polovicu menej ako u nás. ale ked to zakázali tu na sk , tak som už neskušala , lebo baby pisali že ani v čechach jej niet.

nadhera
2. mar 2011

@lauritania Neviem , ako je to v sucastnosti, ale donedavna som s tym problem nemala. Teraz Lindu neberiem, zistim vsak, ci je s nou naozaj problem a ak nie, tak si opat necham doniest. Dam vediet. 😉

katka3341
10. mar 2011

@tormenta tak isto aj Meridia je náhrada od lindaxi...resp.účinná látka je sibutramín...ak je treba stačí napísať 🙂

katka3341
10. mar 2011

@nikikee181 ak ti nezaberá alebo nesedí asipex skús meridiu 🙂 je to v podstate lindaxa len od väčšieho výrobcu

rozala111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arcik
12. apr 2011

holky nabízim vám 16 tbl lindaxa 15...1 tbl/15 ,- piště IP

lauritania
autor
25. apr 2011

končím s lindaxou , nezaberá mi už vobec , dala som si ju opäť po dlhšom čase a nič. žiadne učinky už na mňa.
sa to nedá porovnať s prvym užívaním . kilá padali dole.
ostalo aj mne zopár tabličiek liekov. ak niekto chcete - napíšte. moje telo je asi už presýtené.
zajtra začínam s delenou stravou. držte palce. lebo schudnutých 20 kíl s Lindaxov - mám po roku a pol späť. ☹ 😖 😕

lauritania
autor
26. apr 2011

žienky , tak lieky som už predala .....
som ani nečakala taký záujem ... 😉 ☹ ☹
ahojteeee

mirka414
27. apr 2011

@lauritania ahoj ani ja ju uz nikdy nebudem brat,tiez mam vsetko nazad a este par kg navyse 😠 ja som sa prihlasila na zumbu a na vecerne cvicenie u nas v dedine manzelik slubil ze postrazi dcerku kym budem prec dobre mi padne vypadnut od nich oboch 😀 a este sa pokusim upravit stravu ako mi radil lekar ked som jedla lindaxu..jest tmavy chlieb,miesto cipsov suchare a ryzove chlebiky,pit len cistu vodu alebo co mam tiez odskusane vodu s jablcnym octom a snad pojde par kg dolu...

lauritania
autor
27. apr 2011

@mirka414 / držim palce . ja cvičim stále . 3x do týždňa. (aerobik a zumbu) a aj tak som pribrala. u mňa asi platí len : nežrať , a asi vôbec 😒 😀 , no uvidím čo ďalej , hádam na tejto delenej strave vydržím a zhodím. aj ked viem , že jojo efekt sa opäť vráti. ☹ ale ten pocit , ked som schudla vtedy 20kíl bol fantastický ....

dzio2
30. apr 2011

Ahojte baby ak niektora ma tabletky na predaj ,piste IP ,urcite nieco kupim potrebujem zhodit ,zacala som nekontrovatelne priberat , mam teraz dost stresujuce obdobie , schudnem ,priberem a okakuje sa to uz mam 83kg a uz sa hambim , neviem to ustrazit , takkludne ak niektoma ,ozvite sa cez IP dakujem, najlepsie akma niekto viac tabletiek , nech aj nieco zhodim , tak aspon na 1az2mesiace

sateenka
19. jún 2011

Ahojte, jedna známa si veľmi pochvaľovala chudnutie s Lindaxou, ale žiaľ, u nás je nedostupná a nákup cez internet je dosť riskantný-samý podvodník. Neviete ako sa k nej bezpečne dostať ?

bibenko
23. jún 2011

Ahojte baby, ja som schudla so sibutraminom, jedno balenie mi zostalo, teda jedna tabletka z neho chyba. Je tam 49 tabletiek. Je drahsi, ale je super, odburava chut stale jest. Ja som si s jeho pomocou upravila stravu a necitila som hlad, uz po malej davke jedla som sa citila najedena. Samozrejme nie je to zazracna tabletka, ale mne to pomohlo. ak by ste mali niekto zaujem,tak sa kludne ozvite, mam ho dovezeny z usa

dajovamaminka
23. jún 2011

brala jsem alli nepomáhalo , brala jsem lipoxal bylo mi z nich zle, beru adipex a funguje to , moje chorobné chutě na sladké jsou fuč , nehoní mě mlsná , vlastně vůbec nemám hlad a tak skvěle mohu dodržovat správnou životosprávu protože mému mozku je defakto jedno co sní . takže zelenina zelenina ovoce a hubnu o 106

1987monika
8. aug 2011

ako baby poradte mi co mam robit ja uz nevladzem nic mi nezabera ja potrebujem asi riadny spalovak

dadka1010
19. feb 2012

Chodí tu ešte niekto? Dajú sa tieto tabletky ešte zohnať? Lebo viem, že ich mali stiahnúť z obehu 😉

lauritania
autor
19. feb 2012

@dadka1010 ahojky , ako stiahli tabletky so sibutramínom , tak sem už asi nik nechodí. lieky nie je dostať nikde , a kúpa cez internet je riziko , väčšinou sú to podvody.

lauritania
autor
19. feb 2012

baby - ja som už naozaj vyskúšala všetko a nepomáha nič , len naozaj upraviť celú životosprávu. napriek môjmu velkému nadšeniu a schudnutiu 22kg pri Lindaxe , nastal ako pri všetkom jojo-efekt + darek 8kg.
Všetky lieky sú zbytočné , možno aj pomôžu , ale dočasne . Všetky prachy za lieky sú zbytočne vyhodené prachy. Ja čo som vyhodila za všetky možné lieky a preparáty na chudnutie som mohla miesto toho ležať s manželom niekde na Bali ....

morava739
20. feb 2012

@lauritania ahoj je spousta zpusobu jak shodit kila akorat to chce mooc velkou vydrz a cim je clovek starsi tim se hure hubne a jde to pomaleji,me kdysi fungovalo - delena strava a zrala jsem i v noci,-pak nejist po 17hodine ale kdyz jdes spat pozde tak si na umreni tak vyhladovela,-naposled jsem mela dietu ale ta je taky silena je na 13 dnu a 1den se pije jen mleko,dodrzujes urcite jidlo v urcite hodiny-ja mela dole kolem 6kil ale znam holky co mely dole i pres 8,ale pokud se pak nebudes hlidat mas to zpet,me to vydrzelo do leta pak akce grily a bylo to v pr...Jinak mi taky fungoval adipex ten napise ale jen doktor a je to pekne svinstvo,ma vedlejsi ucinky,na kazdeho jine ale mas po nem sucho v puse tak porad pijes n mas depky n nespavost no ruzne.Taky se chystam neco zacit delat jen co se uzdravim ale nejspis to vidim na ten adipex je to sice hnus ale funguje asi nejlip,tak drzim palce a dej vedet noviny cos vymyslela ty 😉

lauritania
autor
20. feb 2012

no ja som už vymyslela a mám to za sebou. vyšplhala som sa nad BMI40 , a tak to už bolo veľa. podstupila som pred mesiacom tubulizáciu - resekciu žaludka. náročné ale účinné. nejdem to tu rozťahovať , ak to niekoho zaujima čo to je , tak to najde tu http://www.bandingklub.cz/sleeve-resekce.phtml , držím palce všetkým chudnúcim !!!

morava739
21. feb 2012

@lauritania tos vyresila super,jenze me to doktor neodkyve, ja zas az takovou nadvahu nemam.Uz kdyz chci adipex tak ma kecy jeste ze je to muj kamarad jinak bych se k tomu vubec nedostala ☹