Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

claudee
17. sep 2009

janka, no neviem, či sa tie tabletky oplatia...kilá sa dajú zhadzovať aj bez nich !! a okrem toho, toto nie sú len také vitamínky, ale dosť krutá chémia.. ja osobne by som sa na ne vybodla 😖 a tie niektoré nežiadúce účinky...no dovi dopo.. okrem toho nemyslím si, že IBA vďaka tabletkám sa chudne. treba pritom aj diétu mať, takže je to o ničom..

jankabambulka
17. sep 2009

myslím, že niekedy tomu treba pomôcť. veru aj ja mám strach z tých vedľajších účinkov ale keby sio vedela ako sa cítim a ako sa zhoršil zdr.stav ..... inak ja som cvičila a dokonca chodila aj do slendra a nič

claudee
17. sep 2009

ved práve, chápem ta..aj ja sa teraz snažím chudnúť 😝 no je to na tebe, ako sa rozhodneš..a neviem nevšimla som si, koľko máš kíl? lebo ak nemáš veľkú nadváhu určite ich nekupuj

lauritania
autor
17. sep 2009

ahoj rokka , no to je mi veľmi ľúto , a nechápem to že pri tom všetkom ti to nejde dole. ked sme si písali na tej predošlej stranky Lindaxy , tak tam bolo aj spomínané, a tiež som teraz na to pozerala do príb. letáka , že keď po 1.mesiaci človek neschudne ani 1kg tak má ich prestať brať. a taktiež , že tieto lieky pomáhajú pri obezite , s BMI nad 3O.
pamätám si že do Lindaxy písali kočky , ktoré boli štíhle , mali nejaké kilečko navyše a Lindaxa na nich neúčinkovala. čo sa velmi ani nečudujem. Naozaj sú zbytočné tieto lieky brať ženám , ktoré majú len malú nadváhu a nie obezitu.Ja som začínala s BMI 40,1/obezita 3.stupňa/ohrozujúca vraj život. schudla som nejakých 18-20kg ale som stále s BMI 34,7/obezita 2.stupňa. takže mám ešte stále čo robiť aby aspoň ešte 10-15kg išlo dole! takže pri tej mojej obezite , tie zhodené kilá nie sú až tak bohviečo. ale konečne sa to pohlo. táto Lindaxa bola pre mňa už ako posledný boj s kilami.
jankabambulka - tá cena 80eu je normálna tu na Sk. no v čechách stoja o polovicu menej , takže je dobrý kšeft kúpiť lieky tam a potom ich predať na Sk.

elule
17. sep 2009

Ahojte chcela by som sa Vas opytat par otazok a to predpisu mi ten liek mam BMI 31.2 a ešte sa chcem spytat ktory lekar to predpisuje lebo ked endokrinolog tak mi to určite neda mam ist behom troch mesiacov na operaciu štitnej žlazy ozaj da sa ten liek brať pri tyreotoxicoze a diz.strume skratene nadmerna činnosť štit.žlazy? Dakujem Vam.

rokka
17. sep 2009

lauri, ahoj,
no zrejme to tak bude. No nič, snaha bola. Ale objednala som si nejaké dvd na cvičenie, tak budem makať fyzicky 😀 . Ale Vám všetkým držím palce a Tebe lauri fakt fandím a vydrž to 😉

lauritania
autor
17. sep 2009

elule - mne lieky predpisuje normálne bez problémov praktická lekárka. keď máš problémy so šťítnou , opýtaj sa endokrinologičky či ich môžeš užívať.
rokka - díky , díky 🙂 🙂 🙂 🙂

skuli
17. sep 2009

Mě je píše gynekoložka a dia doktorka.Ale kdybych řekla obvodní,tak mi je asi předepíše taky.

miriammar
18. sep 2009

Ahojte, ja som párkrát písala do starej témy Lindaxa. Po 3 mesiacom užívania Lindaxa 15 mg som schudla 10kg, aj keď je pravda, že teraz za september som schudla iba 1 kg a cítim, že už to asi ani nepôjde. Vydržím ešte mesiac a asi prestanem. Dúfam, že vydržím sa správne stravovať a cvičiť, pretože v zime sa mi nič nechce a preto som aj minulý rok za cca 4 mesiace pribrala 9 kg.

jesika26
20. sep 2009

ahojte chudulky, tak zatial mám dole za tri týždne dalšie 4 kilá dole, síce v jedle sa dost obmedzujem, večer len niečo lahké a to do 18,00 a žiadne sladkosti, samozrejme tučné jedlá som úplne vynechala
príjemné chudnutie prajem

lauritania
autor
20. sep 2009

jesika26 - no tak to je super! len tak ďalej! 🙂
miriammar - je normálne ked sa ti zastaví chudnutie. ja som schudla tiež za prvé dva mesiace 8kg , potom bola pauza , a teraz to ide len po 1 až 2 kilách mesačne.pomaly ale ide. 😉 ale myslím že keby som bola na seba tvrdšia , išlo by to rýchlejšie. keď prestaneš s chudnutím treba sa neustále vážiť a dať pozor na každé pribraté jedno kilo.tak veľa šťastia. 🙂

layla
21. sep 2009

baby mam na predaj jedno balenie Lindaxy (30ks). Ak mate niektora zaujem, piste do IP.

skurinka
21. sep 2009

ahoj holky tak po dlouhem case jsem zase tady...

tak ja mam dohromady 16kilo dole ale pokracuji dal a dal....

a jsem spokojena 🙂 🙂

takze vam vsem ostatnim holcinam drzim pesti a stesti 🙂

claudee
21. sep 2009

skurinka a berieš tie tabletky? akú diétu držíš? som zvedavá, lebo aj ja sa snažím schudnuť 😝

mirka414
21. sep 2009

kto vyraba tieto tabletky?myslim v akom state?su niekde aj zakazane?

zoya1
21. sep 2009

Dievčatá ahojte!
Poradíte mi? Začala som brať Lindaxu 15mg. Vybrala som 4 tabletky a teraz som 2 dni nevzala, lebo som odcestovaná a zabudla som ich doma. Posr... som to? Mám pokračovať ďalej, keď dorazím domov? Dúfam, že mi to pôjde tak dobre ako Lauritanii - fakt gratulujem !!!!! Moje BMI je 32,8 - KRÁSA fuj hnusím sa sama sebe.

jesika26
22. sep 2009

zoya1 - prečo tak píšeš, že sa hnusíš sama sebe??Bud na seba hrdá, že si začala niečo s kilečkami robiť 😝 . A samozrejme, kludne pokračuj ďalej, to nie je antikoncepcia 😀

claudee - ja som tiež tak rozmýšlala či sa tieto tabletky oplatia, hlavne, že sú drahé, ale mám dole vyše 15 kíl a keby som vedela, že schudnem takto aj minulý rok tak dám za ne raz tolko 😀 , vedľajšie účinky, prvé 2 dni ma bolela hlava, samozrrejme sucho v ústach, ale to za vedlaší účinok moc neberiem. A diétu podla mna nie je dobré držať, lebo budeš slabá, treba normálne papkať, (nie tučné jedlá) len malé porcie, obmedziť sladkosti. A zabudla som dodať, že ja nemám vobec chuť na sladké, čo som predtým musela mať každý deň aspoň jeden keksík 😉
skurinka - supeeeer, pekne sa držíš, no že sa tu vobec ukážeš??? 😀 😀

skurinka
22. sep 2009

ahoj 🙂

claudee-pokracuju dal v brani prasku-Meridii15mg mam.
deietu tak snidam 1 chlebik s necim plus zelenina pak obed ale dezertni talir si to davam.svacina jogurt,nemam rada ovocne takze jim jen bili.a nebo ovoce a vecere klasika zeleninovy salt.piju vodu,normalka kafe s mlikem..ale kdyz uz ,mam te vody plny zuby tak si koupim 100%dzus multivitamin tak to redim vodou.

taky hresim sem tam cokoladka 3 ctverecky 😀

necvicim pac ted uz nba to fakt neni cas.chodim do prace a tam se teda nabeham...a kdyz nekam jdu tak se snazim jit pesky...

takze holky vydrzet ono to jde...

pak hodim fotky do alba pred tim a ted...doufam ze se u te prvni nepozvracim... 😠

skurinka
22. sep 2009

jesika26..ahoj..normalka nemam nejak cas....holky a vite co je na tom super ..ze se sem tam uz sobe libim a hlavne se nestydim ukazat fotky...a slysim mooc komplimentu a co si budeme vykladat koho to netesi ze 😀 😀

mirka414
22. sep 2009

dnes poobede idem k lekarovi tu vo svajciarsku a spytam sa ci su dostat aj tu u nas.rada by som ich skusila.

skurinka
22. sep 2009
skurinka
22. sep 2009

hmm holky sorac ale uz my zase nekdo smazal fotky.... 😠

mirka414
22. sep 2009

skurinka musis tam mat nejake babko aby ostala v albume 😠

lauritania
autor
22. sep 2009

skurinka - gratulujem! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

skurinka
22. sep 2009

lauri moooc dekujuuu 🙂 🙂

mirka414
22. sep 2009

zasa je fuc.skus si spravit album na rajce.cz a hod sem len link...

skurinka
22. sep 2009

mirka414..ja to zadam a ukazuji se my tam nejaci horolezci
😕

mirka414
22. sep 2009

skurinka myslela som toto prepac http://www.rajce.idnes.cz/
ja tam mam vsetky fotky pre rodinu.

claudee
22. sep 2009

ja som si kupila L-carnitin..to si dávam pred športovaním..inak Lindaxi sa dosť bojím 😕 podľa mňa je to silná chémia, ale keď čítam, že vám pomáhajú 😲 no neviem, možno ich vyskúšam..cena by ani nebola problém, len tie vedlajšie účinky a tak...no uvidím, či sa mi podarí schudnúť aj bez nich.. 😝