Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

jajkax
18. nov 2009

Tak užívám 20dní a mám 4 kila dole.Tak jsem docela spokojená 😉 Já nevím ale mně snad přijde že když jsem najednou hodně ubrala jídlo tak to dolů tak rychle nešlo.A ted jsem byla na operaci s nohou a asi týden na dietu docela kašlala(prášky jsem teda brala)a zhubla jsem 2 kila. 🙂

zanka1
18. nov 2009

ahojte mozte my povedat kolko kil ste schudli za mesiac.ja od nes berem lindaxa a chcela by som vediet jake ma ucinky za mesiac.dakujem zana 🙂

jesika26
19. nov 2009

zanka1 - to je individuálne, len netreba zabudnut, že pokial si neupravíš stravu a nepridáš pohyb, tak po vysadení to máš naspäť.
luaritania - tak sa len vylieč a hlavne veľa čaju a c-čka.

ewullka
21. nov 2009

Zanka1 - ja mám po mesiaci s Lindaxou -7 kg. Teraz ju týždeň neuživam, lebo beriem antibiotiká a nechcem to kombinovať a mám aj tak ďalšie kilo dolu, takže celkove za 5 týždňov je to -8 kg. Som veľmi spokojná, aj lekárka ma pochválila. Brala mi krv na kontrolu, ale ešte neviem výsledky. Verím, že budú OK a budem môcť s užívaním Lindaxy pokračovať.

lauritania
autor
23. nov 2009

ewulka - super!fakt super! 🙂 ,
ja práve pauzujem , už asi týžden a podarilo sa mi za tento týždeň schudnuť 2kg , už bez tabletiek.ale bolo to chorobou. 🙂
takže od 3.1. do dnes 21kg. super pocit. v buducom roku mam plán dať ďalšich 20kil dole a potom budem už riadna cica!
tak mam riadne plány!

mirka414
23. nov 2009

lauritania super,mohla by si mi este napisat,ako sa to chudnutie odrazilo na tvojej postave?ja uz aj ked pomalsie stale chudnem,uz som pod 69,este by som pomalim tempom chcela zhodit tych 9kg ale musim zacat zasa cvicit na orbitreku,lebo som tu mala na navsteve maminu a flakala som to a zrala maminkine specialitky jedna radost,ale co ma tesi,ze som nic nenabrala a aj ked len kg schudla aj to povazujem za uspech.zajtra mam zasa termin u lekara som zvedava co povie on.

baba77
23. nov 2009

neviem si precitat odpovede ak mi pomozete,chcele bisom shudnut 10minimum teraz mam 75 s lindaxom15 by to islo ?posilajte mi na szornyela77@azet.sk informacie dakujem vopred.

baba77
23. nov 2009

asi uz aj tu precitam,teraz sa spoznavam tu.

baba77
23. nov 2009

nikto mi nepomoze? ☹ 😎

rozala111
24. nov 2009

Ahojte, viete mi niekto povedat, ci sa daju zohnat tabletky aj v Cechach, ci su tam lacnejsie a ci akceptuju recept zo slovenska, pripadne niekde inde, kde nie su take drahe. nechcem ohrozit nas rozpocet kvoli tomu, ze neustale priberam a manzel na to doplati s detmi, dost, ze si kazdy rok musim kupovat nove veci 😠

baba77
25. nov 2009

cavte baby len sama som natooooo.... 😲 😲 😲 😲 😲 😲

ewullka
25. nov 2009

lauritania
- ty si hviezda 😉. Riadne si so svojimi kilami zatočila. Držím palce, aby ti to aj naďalej šlo takto dobre a aby si dosiahla svoj ciel. Dúfam, že aj mne budú kilečká ubúdať, potrebudem schudnúť ešte 20 - 25 kg 🙂. Musím sa prinútiť cvičiť. Už som písala ježiškovi, že chcem stepper 😀

lauritania
autor
3. dec 2009

ahojte babyyy aj nové. tak ja uspešne pauzujem , zatial , a je všetko ok , no len malinko sa mi zvýšil apetít , no odolávam , ale ked podlahnem zvýšim cvičenie. nesmie isť ani 1kg hore!
baba77 , zanka1 - všetky odpovede najdete v predošlych našich stranách.je tam všetko na čo sa pýtate.aj naše výsledky.alebo ak chcete vedieť o liekoch viac zadajte do googla. 😉
ewullka- steper mám aj ja , a makám na nom! tak to ešte pripomeň ježiškovi! 😉

mirka414
4. dec 2009

ja mam 10kg dolu a lekar povedal,ze je to super a ze uz viac ani nemusim,lebo ze mam optimal.tabletky mam este asi na mesiac potom si dam pauzu a zacnem znovu aby som schudla este aspon 5kg.na vahu 65 a budem spokojna.

ewullka
14. dec 2009

prešli 2 mesiace od začiatku chudnutia s Lindaxou a mám o 12 kg menej. Som veľmi spokojná, dúfam, že aj ďalší mesiac bude taký úspešný

jesika26
15. dec 2009

kočky, neviete náhodou koľko stojí lindaxa 15 na jeden mesiac

jajkax
16. dec 2009

Jesika:U nás stojí 400kč

lauritania
autor
17. dec 2009

ahojte! pauzujem už vyše mesiaca a som riadne rozožrata. od januara končim pauzu a idem späť na Lindaxu! to bude vhodné obdobie , akurat po sviatkoch..

mirka414
18. dec 2009

lauritania ja si dam pauzu od tabletiek,ale od januara zacnem zasa cvicit a asi tak od marca si dam zasa tabletky a uvidime ci pocas pauzy nieco priberiem.

hirka14
25. dec 2009

čaute lindaxáčky , tak to som riadne sklamaná, že som sa po dlhej dobe chcela pozrieť na naše staré fórum a nikde, mala som ho v záložkách a nešlo no a zrazu pozerám že sa to zrušilo, chcem hlavne veľmi poďakovať zakladateľke tohto fóra "LAURITANII," ktorá do neho pravidelne prispieva svojimi skúsenosťami ... aj keď som na to staré fórum málo prispievala, vždy som si čítala čo si tam kočky písali, no Lauritania každému odpisovala a radila ... najlepšie je sa podeliť s vlastnými skúsenosťami. Lauri si super, držím Ti palce v chudnutí a hlavne v následnom udržaní váhy pokiaľ to prerušíš, lebo sa mi zdá že v januári bude rok čo to berieš tak som zvedavá na výsledky... ešte raz držím všetky prsty a prajem príjemné prežitie sviatkov !
No a ešte moje skúsenosti s Lindaxou: ja ju beriem pol roka zhodila som maximálne 12 kíl teraz to sem tam kolíše kilo dve hore dole ale som spokojná, cítim to na oblečení a kopec ľudí mi povedalo ako som schudla, takže to ma asi teší najviac že je to aj vidieť, začala som keď som mala 85 kíl, výška 174 cm, posledné roky len priberám na váhe a nie a nie si ju aspoň udržať, bola som aj na vyšetrení štítnej žľazy no všetko je v poriadku tak som to nevedela pochopiť, no doktorka mi povedala že to je normálne u žien po 30ke, pomalší metabolizmus ... atď, skúšala som samozrejme aj diéty a cvičenie, no dlho mi to nevydržalo ako náhle prestanete s diétou kilá sa vrátia a ešte aj pribudnú, a cvičenie neprinášalo nič ani kilo dole pritom stravu som upravila tak som skúsila tabletky a naozaj zabrali, viem že s cvičením počas užívania tabletiek dosiahnem väčší úbytok váhy, no na starom fóre kočky písali že počas užívania tabletiek je najlepšie stravovať sa rovnako ako predtým lebo ak ich potom vysadíte môžu kilá pribudnúť tak sa toho trocha bojím, aj keď samozrejme na každom môžu účinkovať individuálne ... mojím cieľom je dostať sa pod hmotnosť 70 kíl a hlavne si ju udržať tak držte prsty, teraz mám 74kg tak už to nie je až tak ďaleko...
tak prajem všetkým pevné nervy hlavne v tomto sviatočnom období aj pevnú vôľu ☹ nepapať a ak papať tak s mierou 😀

lindaxa
27. dec 2009

ahojte, aj ja som brala cca pred tromi rokmi na doporučenie svojho lekára Lindaxu 15. Dávka bola 3 mesiace.
Skombinovala som to s delenou stravou a výsledok bol 14 kg dole. No prestala som ju brať z dôvodu vedľajšieho
účinku : asi po 30-tich minútach po rannom užití som sa v kuse dve hodiny potila. Ale neskutočne.
Bola som mokrá ako myš. Vlasy mastné, mokrý chrbát...a keďže pracujem celý deň v úrade, každý si myslel,
že som do práce bežala 5 km. Dnes sú všetky kilá späť a aj niečo navyše. Lindaxa ma ale stále láka. Možno, keby som začala s 10-nou, nebolo by to také hrozné.

jenny2009
27. dec 2009

ahojte dievcata,
ja sice nepotrebujem ziadne zostihlovacie metody, len vam mozno chcem dat typ, ze ak budete uvedomene jest a k tomu sa hybat a neprejedat sa po 17 alebo ok po 18tej hodine pojde to aj bez tych vasich chemikalii.
ja som kedysi bola tiez stale na nejakej diete, a ked som s nimi skoncovala, jem stale ale malo, dam si aj sladkosti ale v norme, viem co s cim kombinujem a hybem sa mam oproti tym dietovacim rokom skoro o 8 kg menej,
samozrejme ak nie su zdravotne problemy hormonalneho charakteru napr, stitna zlaza, kazda si moze vahu ustriehnut a nepotrebujete k tomu lindax ci co to je. urcite je to zataz na organizmus, tak si radsej chodte zabehat, nikdy sa nedostante do stavu hrozneho hladu vtedy clovek zje aj kona, a jedzte len ked mate hlad = zarucene zabera 🙂 tak vela stastia prajem a drzim palce.

leusha
29. dec 2009

ahojte baby, tak by som sa rada k vam pridala, dnes som si vzala prvu tabletku Lindaxy...nemam ju na predpis, ale od kamosa farmaceuta...nemam extra velku nadvahu, ale jem strasne vela, vkuse som hladna, tak dufam, ze sa mi pri trojmesacnom uzivani trosku stiahne zaludok, zvyknem si jest menej a potom to uz pojde...rada by som schudla takych 10 kg, ale nedokazala som nejest, strasne hlady ma prepadali. a rada by som sa tiez donutila k pohybu, lebo inak som strasne leniva...
tato diskusia sa mi velmi paci, tak budem chodit kukat, ako sa komu dari, dufam, ze sa bude aj mne tak, ako vam.. 🙂

rokka
29. dec 2009

ahoj, leusha nie sme náhodou dvojičky? Ako keby som písala ja 😀 Tiež som si dnes kúpila Lindaxu 10, lebo nemali 15. Už som ju brala v lete, schudla som 1 kg 😀 a to keď som prestala s užívaním mám odvtedy 5 kg navrch. No hrôza!!! 😠Zajtra začínam zase... ja som zo seba paf, lebo už sa vidím v nejakých sexi nohaviciach alebo šatách 😀 Som zvedavá ako to zase dopadne 😒

usounek25
29. dec 2009

Ahoj, přečetla jsem si tu něco málo o tabletkách Lindaxa a chtěla bych se jen prosím zeptat, jestli jste některá neměla problémy s nějakými vedlejšími účinky. Přemýšlím, že bych požádala svoji dr., aby mi je taky napsala. Cvičila jsem aerobik, tak kilečka začla jít trošku dolů, ale teď jsem na nějaký čas kvůli brigádě z cvičení vypadla a je to znát. U mě není problém dokopat se k cvičení, teda většinou 😉 , ale spíš ty chutě na sladký apod. to bych potřebovala odbourat. A jak to prosím funguje u dr.? Prostě jste praktickýmu řekli, jestli vám je napíše nebo se musí k nějakýmu dietologovi?? Díky za info a ať jdou kila pěkně dolů.

leusha
30. dec 2009

aho Rokka, no mozno aj sme.. 😀 ja mam dnes druhu tabletku a citim sa fajn, i ked neda sa povedat, zeby som nebola hladna...no kedze som dala tych 93 euro za tabletky, aspon to ma nuti neprezierat sa...takze dnes spenatik, salat, litre caju a uz som vytiahla aj rotoped, bola na nom 5 cm vrstva prachu... 😅
dufam, ze nam to teda vydrzi, ja sa tiez motivujem predstavou, ake saticky budem nosit (dufam) uz na jar...a konecne by som rada behala pri mori v bikinkach,bez nejakych krycich manevrov... 😉
tak nam drzim palce, nech pekne pochudneme a budeme najkrajsie kocky... 🙂

rokka
1. jan 2010

ahoj kočky (leusha) ako ste zvládli silvestrovské hodovanie? 😀 Ja celkom v pohode, neviem tuším to na mna nejako zaberá 😎 vôbec nemám žiadne žravé chvílky a musím sa normálne nútiť volaco zbodnúť. Musím povedať že v lete keď som prvýkrát brala lindaxu, nemala som žiadne vedľajšie účinky, ale ani vlastne žiadne účinky. A to som brala lindaxu 15. Teraz som si kúpila 10 a tuším je lepšia ako 15. Neviem, aký je Váš názor?

lauritania
autor
2. jan 2010

ahojteee! prajem všetkým šťastný a uspešný Nový rok , nech je lepší ako všetky tie predošlé a hlavne nech sme zdravé , krajšie a štíhlejšie! 🙂 🙂 🙂

lauritania
autor
3. jan 2010

idem sa s vami podeliť s mojimi ďalšími skúsenosťami s chudnutím. nuž , nie je čím sa chváliť , mala by som sa skôr hanbiť , ale bohužial aj takato je realita. mam 4 kg späť za moje krátke obdobie pauzovania. žiadne cvičenie /najprv ja prechripkovana , potom naša cvičitelka a teraz sviatkova pauza/ a len žerem , žerem , žerem. nedá sa to inak napisať ale mám celé obdobie pauzy žravé obdobie. a cítim to ako sa kilá vracajú.takže 4kilo späť za necelé 2 mesiace. riadne som cítila , že ako neberiem Lindaxu , tak moje chute a sýtosť sa poriadne zmenila a ešte akoby som chcela dohnať zameškané. ☹ 😒 no môžem sa hanbiť. v stredu 5.1. začínam opäť a idem byť na seba nesmierne tvrdá.a do leta minimalne 10kg dole. môžem s určitosťou povedať že Lindaxa naozaj pomáha. len treba prekonať prípadné nežiaduce učinky. 😉
ked to zhrniem : v januari 2009 som začala s Lindaxou. do oktobra schudla 19-20kg , potom opäť pribrala 4kg. takže ked to zrátam 16kg. ale aj tak som spokojná. vidno to , vymenila som handry a mienim pokračovať! 🙂
jenny2009 - tvoja rada je fajn , ale nie u každeho to zaberá.Lindaxa pomáha v spalovaní , čo uvedomelé papanie len k správnej životospráve. mam to odskúšané a nie raz , no vždy bez trvalejších výsledkov.ono je to tak ako udržiavačka alebo životný štýl dobré.
hirka14 - som rada že si napisala. prajem veľa uspechov! 😉
lindaxa- nežiaduce učinky pôsobia na každeho inak.a toto je asi dosť nepríjemné. ja som sa nepotila ale mne bolo zas stále teplo , čo bolo celkom fajn 🙂
leusha , rokka - baby nezabudajte , že Lindaxa je určená pre ludí s vysokou nadváhou.ak nemáte BMI vyžšie ako 30 , užívajte aspon Lindaxu 10. a nie u každej ženy s nízkou nadváhou účinkujú! a príznaky sa väčšinou začnú objavovať po 7-10 dni užívania!

mirka414
3. jan 2010

ahoj ja som mala kontrolu 2dni pred vianocami u lekara a ani som sa nechcela postavit na vahu,lebo uz podla domaceho vazenia som vedela ze mam min.2kila na sebe a doktor hned do mna,ze co to znamena a ja ze pan doktor su vianoceeee a svagrina mi poslala plnu krabicu vianocneho peciva a depka,ze je moja rodina 1000km odomna daleko.ale teraz je to uz zasa lepsie a mam 70kg.a chcem ist na65 a budem spokojna.