Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

ibinka
5. okt 2009

annase,moje sa volaju cisto lindaxa 15
boze v cechach teda skvelaaa cena,keby to tak islo bez receptu,byvam kusok od hranic,uz by som tam letela..

mirka414
5. okt 2009

ibinka ved si skus najst niekoho v Cechach,kto by to na seba vzal.skus napr.cez temy regiony v tvojej blizkosti,mozno sa nejaka mamicka najde.mne este nedosla faktura ,teda neviem kolko to presne lekar hovoril,ze co stoja a tusim nieco vravel,ze cast preplati aj poistovna.ja som prave skoncila 30min.na orbitreku zasa super bez prestavky a vypila skoro pol litra vody a bezim spinkat.dobru noc.

ibinka
5. okt 2009

miri,zajtra robim pokus,mam na morave polku rodiny-len keby vsetci neboli total stihli-asi im to nik nepredpise,ale babka ma znameho nejakeho dr.,tak sa snad zlutuje..
si dobraaaa,ja sa nedokazem donutit cvicit,len nezrat.
-dobruuu 😉

mirka414
6. okt 2009

ahooj ja mam dnes 14tabletu a po 30minut orbitreku kazdy druhy den a vaha je zo 77,10 na dnesnej 75 juchuuu asi pridam este nejake cviky na brusko a normalne sa tesim co povie lekar.

mirka414
6. okt 2009

Po koľkých minútach cvičenia sa začne odbúravať tuk?
"Odbúravanie tuku" nastáva pri strednej záťaži, zhruba po dvadsiatich minútach cvičenia. V prvých minútach záťaže sa ako energia používajú sacharidy, potom sa ako palivo začína používať aj tuk. Najefektívnejšie "pálenie tukov" je pri zaťažení na 50% až 60% maximálnej aeróbnej kapacity. Nedá sa však povedať, že po dvadsiatej minúte by sa telo "preplo" na pálenie tuku, sú to kontinuálne zmeny. Treba proste cvičiť v strednej intenzite a dostatočne dlho. Necvičte však vo veci odbúravania tuku, ale pre svoje zdravie. Na tuk treba útočiť hlavne rozumnou stravou, nespoliehajte sa, že niečo „vycvičíte“. Nepomôže vám žiadne cvičenie, ak sa budete stravovať chybne. A ak by ste cvičili len z dôvodu chudnutia, po schudnutí by vás to mohlo lákať ukončiť tréningy. A práve po schudnutí je najdôležitejšie, aby ste cvičiť neprestali. (Alebo začali, ak ste sa dovtedy okúňali.)

Ideálne je cvičiť dlhšie, nie len odporúčaných minimálnych 30 minút denne. Hodina denne je lepšia.

Ak si však dáte za cieľ cvičiť denne, nemusíte to striktne dodržiavať. Ak občas vynecháte, je to v poriadku, nevyčítajte si to. No výnimky sa nesmú stať pravidlom. Je na vás, či budete cvičiť denne napríklad 40 minút, alebo si dáte 3× týždenne po hodine a pol. Ja sa prihováram za prísnejší, denný režim, pretože vám to viac pripomína zámer chudnúť. Ak dokážete investovať veľa času na pohyb, ľahšie sa vám odolá pokušeniu z jedla, o ktorom viete, že by zvrátilo výsledky redukcie hmotnosti.

Pri intenzívnom objeme pohybu 500 až 800 minút pohybu týždenne (hodina a pol až dve hodiny denne) môžete očakávať bezpečnú redukciu hmotnosti, no pri takom objeme cvičenia musíte v strave pridať viac zložených sacharidov a bielkoviny, inak nebudete vládať cvičiť a cvičenie bude málo účinné. Počítajte s tým, že pri intenzívnom cvičení vám budú rásť svaly a úbytok celkovej hmotnosti nebude teda na váhe viditeľný. Zato však budete rýchlo strácať tuk, čo uvidíte na šatách a pri meraní obvodu pásu. Také chudnutie je síce veľmi náročné na odhodlanie, ale ideálne. Ak to zvládnete, je to signál, že vám na zdraví naozaj záleží. Je to pre vás dobrý signál hlavne do budúcnosti.

mirka414
8. okt 2009

halloooooooooo tu uz nik nieje??? 😕

amira55
9. okt 2009

zbyla mi lindaxa 15 30tbl písněte mi kdyžtak do ip

many
10. okt 2009

ahojky holky 🙂 mám kamarádku a nemá možnost jít na internert, tak mě poprosila ať za ní napíšu a poptám se co a jak 😉 slyšela o těchto práškách , ale moc ne a tak neví, jestli se můžou brát, když má holka problémy s vysokým tlakem a štítnou žlázou ☹ nemám moc čas vás dočítat, pokud budu mít tak přečtu, ale byla bych ráda, pokud by se tu některá z vás ukázala a napsala mi něco, díky moc 🙂 🙂

jakoubka
10. okt 2009

many- http://www.vseprozdravi.cz/leky/lindaxa-10mg-15...
o štítné žláze je tam psaný ,že ne 😒
A u vysokého Tk,si myslím ,že taky ne,protože jeden z negativních ůčinků Lindaxy je i bušení srdce

many
10. okt 2009

jakoubka díky

mirka414
10. okt 2009

jakoubka pekny clanok dakujem.ja mam len co sa pisalo na svajciarskych tabletkach a toto od teba su super infosky.inak ja som stale spokojna,mam dolu zatial 2,5kg 13.ho idem na kontrolu k lekarovi,ale musim povedat,ze mam viac energie comu som rada,lebo mi ochorel svokrik a musim okolo neho behat a popri tom mam aj na starosti deticky a stale vladzem byt v pohybe a aj menej hystercim 😀 😀 som zvedava ako bude hystercit manzel ked uvidi vyuctovanie od lekara--ale holt chce bude mat modelku,tak nech pre to nieco spravi 😵 .

mirka414
11. okt 2009

dievcata ako pokracujete??ja mam po 19dnoch vahu z 77,10 na 74,7 ubytok je 2,4kg,tento tyzden som sa od stredy nedostala ani na orbitrek ale zasa zacnem a idem zasa do prace,tak bude viac pohybu v utorok idem na kontrolu lekarovi,tak som zvedava co povie.

lauritania
autor
11. okt 2009

ahojte , po dlhšej dobe sa ozývam , nejak nebolo času... 😒
ja som mala teraz 2týždne také , že som bola neustále nejaká hladná a ked nie hladná , tak ma prepadúvali rôzne chute a po dlhej dobe som jedla aj neskoro večer. mala som práve pred a už aj po menštruácii , tak ja len dúfam že to bolo tým.inak taká prehladovaná som ešte nebola počas celeho mojho 10mesačneho užívania Lindaxy. 🙂 😒 😠
takže úbytok na váhe a našťastie ani príbytok nebol žiadny , bezo zmien od naposledy. takže asi mesiac opäť stojím. ono po viac ako pol roku chudnutia - to už ide naozaj ťažko a pomaly.
Ale je to aj tým , že nie som na seba taká prísna ako by som mala byť!
tak veľa trpezlivosti nám všetkým a gratulujem k zhodeným kilám novým babám! 😉 😉 😉

mirka414
11. okt 2009

lauritania pokial kg nepribudaju,tak to nieje az take zle 😉 vies ako sa hovori,,pomali dalej zajdes 😀 takze pekne pomalicky,tak ako nam tie kila pribudali tak to musi aj ubudat.

mirka414
13. okt 2009

ahooooj dievcata prave som sa vratila od lekara,bol NADMIERU SPOKOJNY 😵 😵 😵 krvne testy super,a aj ostatne testy su v poriadku co mi chyba je trosku zeleza,ale to hlavne za tri tyzdne ubytok na vahe z 77,9 na 74,20 to je 3,7 kg co je podla neho uzasneeee a aj podla mna,takze pokracujeme dalej a dalsi bod na dosiahnutie mety je o dva tyzdne,tak zasa z elanom do chudnutia.

hasleerka
13. okt 2009

ahojte kočky, nechce sa mi to moc čítať späť, tak ak sa chce niektorej, len tak mi zbežne napísať, v čom sú dobré tieto tabletky a čo treba pri nich robiť

mirka414
14. okt 2009

vitaj u nas hasleerka 😵 hod si do google nazov tychto liekov a precitaj si neziaduce ucinky a skus sa poradit s lekarom.

hasleerka
14. okt 2009

dík mirka, už ma o tom informovala markiza ... takže myslím že asi ku vám chodiť nebudem ... želám vám veľa úspechov

lauritania
autor
15. okt 2009

hasleerka - ďakujeme za zaželanie veľa úspechov! 😉

lauritania
autor
15. okt 2009

dnes som zabudla vziať tabletočku 😵 😵 😵 , ou , ou , hihi

nadhera
15. okt 2009

xixi,mne sa tiez uz podarilo parkrat zabudnut na lindu 😀 ale vobec nevadi. lauri,to preto,lebo sme uz kocicky a uz nas to nenapadne,ze daka tabletocka nam chyba. 😀 😀 😀

lauritania
autor
16. okt 2009

nadhera - 🙂 🙂 🙂

mirka414
16. okt 2009

lauritania co to bolo vcera za den?aj ja som na nu zabudla..uz skoro tyzden som sa nedostala na orbitrek,lebo mam dost prace z detmi,ale posilujem,ked musim zdvihat mojho 100kg svokrika,aj to sa pocita do cvicenia.ani na vahu som uz davno nevstupila,snad dnes vecer,ked ma decka uplne nevystavia.

lauritania
autor
18. okt 2009

ahojteeee , kde ste kto? ako sa vám darííí? 🙂 prajem pekný týždeň! 😉

jesika26
19. okt 2009

ahoj lauritania - ja stojím, ale nie preto, že by sa mi to zabrzdilo, ale ja som sa zabrzdila, nedodržujem to vobec, ja som taká krava 😠 nenažraná, jednoducho si neviem povedať, že večer jesť nemožem určité veci, ktoré mi nerobia dobre ☹

mirka414
19. okt 2009

ahooj ja som dnes na 27 tabletke a z povodnej vahy 77,10 mam dnes 73,30 co je super.skoro tyzden som sa nedostala na orbitrek,lebo mam starosti a trosku stres so svokrikom,musim mu pomahat cvicit a trosku okolo neho behat a vecer som mrtva.
inak jesika26 ja ti trosku poradim skus sa pred jedlom vzdy napit vody spolu s jablkovym octom ja si to miesam do flasky a vzdy pred jedlom vypijem co najviac a potom sa mi menej zmesti jest.
mne lekar povedal 2kg mesacne dolu,ale ja by som sa potesila,keby som to stiahla na 4kg mesacne dolu a potom by som bola cela stastna.
jesika ake su to veci co ti nerobia vecer dobre?ja si doprajem cez nedelu aj nieco sladke (vcera som mala gastanove pyre),ale vecer chrumkam suchare,alebo este tie biele polystyreny,to mi lekar povolil jest stale,ze to nema ziadny tuk.skus to.

dia2006
19. okt 2009

Ahojte, aj ja sa pridavam, mne prestalo chutit jest, co je super, ked si dam kusok z niecoho, citim sa napraskana.
Moja segra z nich chudne, ani nevie ako.

jesika26
19. okt 2009

mirka414 - vieš ja to nejem od hladu, ale od nenažranosti, čiže mne by nepomohol ani liter jablkového octu 😀 . Asi som to zle napísala, že veci čo mi nerobia dobre som myslela všetko tučné, a sladké 😝, myslím na moje sadlo. MNe na tie polystarény a sucháre povedal, že by sa večer jest nemali, lebo majú vela sacharidov a sacharidy navečer sú horšie ako tuky 😒
Dia2006 - joj, tak to máš super, že ti prestalo chutiť jesť, ja som nikdy taký pocit nemala, síce užž mám dole 16 kíl, ale žeby som mala menšiu chuť do jedla, to teda povedať nemožem. 😠

dia2006
19. okt 2009

16kg??? Boze, to je super, iste sa citis lepsie. Ja som zatial v pohode, sice ma dnes boli hlava, ale myslim, ze to je migrena, zrejme sa chysta zmena pocasia.

mirka414
22. okt 2009

hallo dievcata.ja mam dnes uspesne prvy mesiac za sebou a vaha z 77,10 je na 72kg co je parada.takze pokracujem dalej.
u mna zabera ten ocot vo vode a tie suchare a polystyleny a pohyb.16 kg to je super ja potrebujem este aspon 10 a budem stastna ako blska.