Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

lauritania
autor
21. feb 2012

@morava739 , bud rada že taku nadvahu nemáš a nemusiš to riešiť tak ako ja. k takemu zákroku treba mať minimalne bmi nad 35. tak držím palce! mne sa to už rozbehlo , za mesiac 15kg dole , no je to len začiatok a teraz sa to zastaví.
ahojte baby v tejto téme a úspešne chudnite !!!

morava739
21. feb 2012

@lauritania se ti rekne jenze 10kil dat dolu taky neni nic s medem ale je fakt ze jsi na to byla hur hodne stesti at to jde skvele a hlavne at se citis skvele hlavne zdravi seru na to ze budu muset vyhodit pul skrine 🙂

lauritania
autor
22. feb 2012

ja viem aký je to boj dať dole aspoň 7kg , ja som tým všetkým prešla niekolkokrát , 10rokov som s tým bojovala a ešte bojujem ďalej.
morava - ďakujem ti 🙂

incike6
10. mar 2012

Ahojte!! V Čechách sa dá ešte kúpiť Lindaxu? Ja som brala,asi pred 4 rokmi,bolo to úžastné,ale na slovensku sa to už nedá kúpiť!

jazminn
10. mar 2012

v česku sa dá ešte na slovenský recept kúpiť adipex retard a ten ja doporučujem...je to posledná záchrana...

janika84
23. máj 2012

ahojte baby 😉 vie mi niekto zohnat lindaxu alebo adipex? dakujem 😎

medovka14
23. máj 2012

@incike6 uz ani v cechach sa nedaja kupit.. pokial viem stiahli ich z trhu kedze mali velmi zle vedlajsie ucinky..

medovka14
23. máj 2012

@lauritania ahoj, chcela by som sa spytat ci ti operaciu hradila poistovna alebo si si ju platila sama? a kde si na nej bola? kludne mi posli ss ak to sem nechces pisat, dakujem ti..

lauritania
autor
23. máj 2012

@medovka14 uhradila mi to celé všzp , operacia v B.Bystrici , u primára Marka

dankadina
31. máj 2012

baby potrebujem súrne adipex alebo lindaxu min. 30 tabliet, ip, díky.

janika84
1. jún 2012

nechce sa niekto pridat k objednavke SIBUTREMIN 20 ? je to lacnejsie ked nas je viac
http://www.podpora-online.net/index.php/compone...

natallyxx
25. jún 2012

@janika84 netusis kolko sa plati postovne pri objednavke ?

janika84
25. jún 2012

@natallyxx ahoj.ja som uz objednavala.boli sme dve a malo to stat kazdu 49eur.objednala som to v pondelok a odpisali ze nemaju na sklade a preto poslu az vo stvrtok a zato som mala gratis postu.v piatok som to mala doma...ale inak je posta tusim 2,50

gabinek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikusa8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jetynka
29. dec 2012

Proboha holky nehubněte pomocí tablet, to je to nejhorší co můžete udělat!!!Moje teta to zkusila a málem jí to stálo život, je jí 40let a brala to asi týden necelý a pak tělo začlo stávkovat, měla hrozné stavy, bylo jí zle, motala se jí hlava a byla jako zfetovaná, došlo to tak až že sekla sebou na zem a jediné co mohla bylo to že mluvila, nemohla se hýbat a dostala nějakou křeč těla, nebýt jejího syna nablízku kdo ví co by se stalo!!!!
Samozřejmě je to každého věc, nic mi do toho není, je to jen varování.

katy.m
4. jan 2013

@kikusa8 prosím,napiš mi bližší info do IP.Děkuji

zzuzinka1
4. feb 2013

Ahoj kocky.No ja som niekedy brala reductil..zhodila som za mesiac 15 kg 🙂 co je dost,ale drzala som sa 5 rokov na rovnakej vahe!!!! az kym som neotehotnela..teraz mam zasa o 15 kg naviac co moja postava znasa dost tazko(kedze som nebola nikdy modelka) takze zhanam nieco co mi cim skor pomoze..No ako citam vas tak reductil,lindaxa uz neexistuje..Je nahrada?prosiiim uz fakt nenavidim slovo dieta 🙂

katka3341
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bartonka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubuska22
14. feb 2013

@zzuzinka1 ahoj ja som tiez volakedy uzivala reductila a tiez by ma zaujimala nejaka nahrada za to, kukala som ze sa daju na nete zohnat ale bojim sa ked neviem co to je zac ked som si to v lekarni kupila nebol problem keby mal niekto niekoho v zahranici kde to predavaju by bolo super

mawka
1. máj 2013

no to by aj mna zaujimalo, kde ich kupujete, hodte mi IP, mala som dobre skusenosti.

luna13
7. máj 2013

Ahojte baby pocujte predava sa este nieco ako je toto ja som kedysi uzivala reduktil bol super a hlavne mi nic z neho nebolo len som vladala vsetko ako kon zhodila som 19kg za jeden rok v pohode a teraz uz neni neviete co sa este predava a ci sa predava?popripade kde ho kupim?

caupi
8. aug 2013

Babyy ktory sibutramin je lepsi??? Bielo-modry ci zlty???

snehovagula1
1. mar 2014

to by som aj ja rada vedela kde ho kupim....vraj uz iba v Cechach na lekarsky predpis...zhanam .....ale ak by ste o niekom vedeli, tak napiste do posty, kupim...

medovka14
19. júl 2014

reductil, lindaxa a ostatne sracky na chudnutie sú už dávno stiahnuté z trhu, nielen u nás ale aj v ČR, a ostatnom svete... lieky mali vážne vedľajšie účinky, nielen ohľadom srdca, zazivacieho traktu ale aj depresie, samovraždy.... ak aj nejaké zoženiete už sú dávno po záruke spotreby... som zvedavá, kto je taky odvážny a bude toľko riskovať...

.

jespera
9. dec 2014

Ahojte, bral niekto Acompliu? neviem sa dopatrat na ziadne info...pripadne jeho kupu.

pianina
9. dec 2014

@jespera stiahnuta z trhu EU,pre neziaduce ucinky....

jarka456456
15. dec 2014

Dobrý deň prosím vás poraďte niake lieky na chudnutie čo je namiesto acomplia čo naozaj funguje ,brala som aj reductil ten bol skvelí no už nie je čo je škoda nič mi s neho nebolo a schudla som 16 kg a teraz po porodoch som opäť pribrala a som nešťastná s toho prosím vás poraďte aké lieky fungujú ďakujem.A nechcem tie komentáre ako nezer,cvič atď....lebo každý má niečo prečo to nemôže robiť.

jarka456456
15. dec 2014

Ešte som chcela ak niekto má doma acompliu a nepotrebuje ju už kúpila by som určite ďakujem