Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

jesika26
10. feb 2010

ahojte - takže po vyše dvoch týždnoch mám dole 4,8 kg, čo je dosť málo, ale musím podotknúť, že zase mi neubrali chuť do jedla ☹ , všetko je také ako predtým,takže večer ked po šiestej už nechcem jesť, tak okolo osmej doslova trpím 😠 a najhoršie je to, že voda nepomáha a je mi z nej už zle 😀 . Ale to je pohodička,zatial 😉 . A vy ako????

janazuza
10. feb 2010

Ahojte.
jesika šak to je super . Postav si pred seba 5 kg cukru a uvidíš aký je to skvelý výsledok.Nemáš byť prečo sklamaná.Ono aj veľa záleží, kolko máš nadváhu.
Ked Ti nejde voda uvar si nejaký bilinkový čaj- mne tiež voda nejde. 😉(pijem len filtrovanú- žiadne bublinky, a čaj- spaľovač tukov,žihľavový alebo pigi nesladený)
Ozaj odkedy beriem tabletky nepijem kávu 😀 a ani mi nechýba.Hoci tlak mám stále rovnako nízky , a tep sa mi upravil.
Ja tiež neodolám a dám si aj čokoládu( ale už nie celú 😀, ale 2-4 štvorčeky 😉)Veď jesť treba všetko (ale menšie porcie ), inak bude jojo efekt a to nechcem. (mám s tým bohaté skúsenosti)

lauritania
autor
12. feb 2010

jesika - veď to su nenormalne super výsledky! to buď šťastná! aspoň vidíme ako tieto lieky fantasticky spalujú tuk , aj keď nie je obmedzená strava.
no ja sa nehýbem ms váhou vôbec. žeby na mňa už nepôsobili? 😒
tamara - vitaj medzi nami!treba skúšať a hladať po všetkých lekárňach.alebo spraviť si výlet a zájsť do čiech. inak nechápem že u nás tak rýchlo tie lieky stiahli , keďže musia štúdie opakovať.....

tamara99
12. feb 2010

viete mi poradiť osvedčený zdroj, kde by sa dali zohnať lindaxi..??ďakujem

jesika26
12. feb 2010

tamara99 - pochybujem že ju ešte niekde nájdeš, 😒
lauritania - ale ja mám obmedzenú stravu, nejem biele pečivo,sladké, slané,mastné no a večer idem umriet od hladu, bože ale sa lutujem, čo??? 😀 😀 😀 😀 . Ale posobia aj na teba,len treba vydržať, však to poznáš 😉
Janazuza - ja čaje nepijem, ja mám rada vodu, no len už ked som velmi hladná a snažím sa hlad zahnať s vodou, tak mi je z nej zle, ináč v pohode 🙂

meggi2
12. feb 2010

ahojte..no jesika..pekne..! 🙂
ked ich začnem užívať ja ..tak neviem čo obmedzím ked jem len tmavé pečivo, sladké a mastné vôbec.. 😕
pekný piatoček..všetkým 😉

janazuza
13. feb 2010

Ahojte.
jesika a kedy ješ naposledy večer? ja asi tak o šiestej a ked som potom hladná tak si dám jablko , ale to len niekedy.Inak skús jablko, alebo mrkvu. 😉

jesika26
13. feb 2010

janazuza - do šiestej jem večeru, ovocie večer už nejem lebo má vela cukrov a z toho je sadielko 🙂 a zeleninku moc nemusím v zimnom období lebo nemá vobec chut 😝

jesika26
16. feb 2010

ahojte kočky, kde ste sa všetky podeli????Ako sa Vám darí???

janazuza
16. feb 2010

Ahojky
ja sa mám celkom fajn. Porušila som dietu- a dokonale 😕 , bola som v sobotu na plese. Aspon som zistila, že žalúdok sa stiahol a tie porcie jedla- to nebolo možné ziesť.A dala som si aj víno- ani neviem, či sa pri tých liekov vôbec môže alkohol...A v nedeľu sestrine oslavy narodenín- torta, chipsy.....otras
jesika ešte ma napadlo, ked si večer hladná, skus grapefruid ( ja pri tejto chuti zabudnem, že som vôbec hladná 😝 )
lauritania kolko si schudla odkedy berieš tabletky?
Ja teraz stojim na váhe, nejde nič dole.... asi to bude tými všetkými oslavami, čo sme mali...

dzio2
16. feb 2010

neviem ci to viete ale bola som v Stvrtok na gynde a bavila som sa z doky o tabletkach na chudnutie , mame taky dobry vztach a ukazovala mi papiere co dosli lekarom po celom slovensku aby to nepredpisovali lebo skodia ,a testovali koli tomu liek Alli lebo nieco musi ostat na trhu, a dokazalo sa ze ali dokaze vylucit az 40%tuku z tela tak alli nechaju lebo ze to nieje tabletka ktora len slubuje ale naozaj prinej schudnete takze dok vravela ze nech si kupim alli ale cim skorlebo, jej cena rapidne stupne, ani by som tomu neverila keby som necitala ten pripis pre lekarov,alli bola podrobena testom len koli tomu ze stiahli vsetko

skuli
16. feb 2010

Já při Lindaxe jedla normálně,teda ještě více než jindy a klidně i v noci,protože chodím spát tak ve 2 ráno.Jedla jsem sladkosti,čipsy,v létě každý 2 zmrzlinku.Za necelý rok jsem zhubla kolem 11 kilo.Neberu jí už měsíc,jsem po operaci prsou a zatím nepřibírám.Dám si pauzu tak 3 měsíce a půjdu to toho znova.Ještě tak 10 kilo bych chtěla dolů.Vedlejší účinky naprosto žádné,jen asi první týden sucho v puse.Můj problém je ten,že málo piju,jinak bych shodila určitě více.A taky kdybych nežrala 😀 ale takhle to bylo moc fajn.

jesika26
16. feb 2010

dzio2 - ver mi, že tabletky netestovali na zdravých ludoch, keby áno, tak by ich nestiahli 😉 .Ale to je jedno, lebo kto chce, tak si ich zoženie, tak či tak. V reklame o lieku Alli hovoria, že vylučujú z tela tuky, myslím si že nie je moc príjemné ked ti zo zadku niečo vyteká(prepáčte za výraz) a nič sa nehovorí o sacharidoch, čiže sladkosti sa možu???Celý Alli je podla mojho názoru blbosť 😒
janazuza - ked ja radšej vydržím ako jesť citrusové ovocie 😀

leusha
17. feb 2010

caute baby, dlho som tu nebola, noo bohuzial sa nemozem zaradit medzi Vas spokojne s Lindaxou, absolutne ziadne zmensenie pocitu hladu (skor naopak ☹ , neschudla som pri nej nic..teraz som chora, tak som ju vysadila a namiesto toho vela pijem, cajiky a vodu a hned je kilo dole... 🙂 neviem, mozno to an niekoho posobi a na niekoho nie, no ja ju uz brat dalej nebudem...
co sa tyka toho Alli, mam s tym asi lepsiu skusenost (ale nebrala som tabletky pravidelne, len ked som vedela, ze zjem nieco trosku mastnejsie), urcite som chudla rychlejsie..no kazdemu ako vyhovuje, dufala som, ze mi Lindaxa pomoze zvyknut si menje jest a necitit stale hlad, nestalo sa, tak idem na to pevnou volou a litrami vodicky... 😎
kazdopadne vam vsetkym drzim palce pri chudnuti...

lauritania
autor
17. feb 2010

ahojte baby. 100 ludí - 100 chutí - 100 názorov. každý má iný organizmus , a preto na každeho pôsobi niečo iné. len treba skúšať , hladať a prísť na to čo je komu dobré. ja som Alli užívala 3 mesiace , no výsledok nebol. a k tomu tá cena... ☹ tak isto aj Xenical - je to na podobnej báze. tiež bez vysledku , no zato moja mama schudla zo Xenicalu dosť dobre. ale ten princíp sa mi nepáčil. ako jesika spomínala... s prepáčením báť sa aj uprdnuť. 😉 , a ked sme už pri tom , ja som zistila že pri užívaní lindaxy nemám žiadne vetry , a ani problémy že nie sú žiadne mimo vetry. a je to super. 😉 😀
ja na lindaxu nedám dopustiť , mne velmi pomohla. za 8 rokov boja s nadváhou mi pomohla len lindaxa. 20kg dole za rok a bez jojo efektu. no teraz po pauze ako ju opäť beriem už mesiac , tak teraz nejak nepôsobí. tak len dufam že je to len prechodne obdobie. ale aj tak som rada že po 8 rokoch mam 20kg dole. 😀
skuli - na tvoju životosprávu výborné výsledky!

lauritania
autor
18. feb 2010

novinky z českých správ - tak dnes lindaxu , reductil , meridiu pozastavili už aj v čechách. takže v celej EU je predaj pozastavený , kým nespravia nové testy. ☹ 😠
ja som si ju našťastie stihla kúpiť a mám ju na 7mesiacov.

jesika26
19. feb 2010

lauritania - tak to sa dalo čakať, ja mám ešte tak na 2 mesiace a končím, tak ako som aj plánovala 😉 . Teraz mám mrchu a to mám také žravé dni, že sa neviem ovládať jednoducho ovládať. 😠

miriammar
19. feb 2010

Ahojte dievčatá, ja som prispievala ešte do pôvodnej diskusie. Lindaxu beriem od júla a za tých cca 8 mesiacov som schudla 17 kg z 70 kg na 53 kg. Je pravda, že cvičím približne 2-3x do týždňa. Ale keď nemám čas a idem len 1x cvičiť do týždňa, tak ma chytí žravosť a preto sa obávam, že keď Lindaxu úplne vysadím tak sa to všetko vráti naspäť. Počas toho celého obdobia sa dá povedať, že som jedla normálne, hlavne pravidelnejšie a zdravšie, ale nemala som obdobia úplného nechutestva, takže preto sa ukľudňujem, že by som si mala túto váhu udržať. Už mám len 5 tbl., ale aj tak som chcela už s Lindaxou prestať, takže tým, že už nie je v lekárňach, tak ma to aspoň nebude zbytočne dráždiť. Alli so brala pred Lindaxou, ale nebola som spokojná, bolelo ma brucho, mala som hnačky a iné nepríjemné príznaky. Mám doma ešte pár tbl. Alli, ktoré užijem len v prípade prejedenia (čo bolo cez Vianoce).
Rokka: ja som tiež neschudla ani 1 kg počas 2 mesiacov, až potom to prišlo v spojení s cvičením. Tiež už som bola zúfalá a chcela som prestať brať tbl. Viem, že budem musiať už celý život cvičiť a dávať pozor na stravu.
Je pravda, že od kedy cvičím, tak viac vládzem a napĺňa ma to energiou.

Čítala som v rôznych diskusiách nepríjemné následky po vysadení Lindaxy a toho sa veľmi obávam. Nie ani tak žravosti, ale skôr iných následkov: vplyv na nervový systém, srdce, plodnosť. Tak neviem, preto by som chcela vedieť od Lauritanie aké mala príznaky po vysadení liekov. Dám vám potom vedieť ako som dopadla ja po vysadení.

meggi2
19. feb 2010

ahojte dievčatá..tuším som už čítala, že niekomu predpísala tieto tbl. endokrinologička..ja mám chorú štítku beriem euthyrox 50tku....môže sa to súčane úžívať?

vdaka a pekný deň všetkým..pa

katja78
19. feb 2010

Lauritania - ak mám dobré informácie, sibutramin (účinná látka Reductilu, Lindaxy a Meridie) bol stiahnutý aj na slovenskom trhu.

mirka414
19. feb 2010

ja som sa prave vratila od lekara od zdravotnej mi prisiel papier,ze ak by som mala BMI 35 tak mi lieky daju zdarma.asi pockam kym budem naozaj taka tucna a potom zacnem chudnut 😀 😀 ale nie ja chcem teraz najskor prerokovat z gynekologickou moje hormony,lebo par dni pred menzesom mam chut vyvrazdit celu rodinu,nafuknem sa ako balon a priberiem hned 2kila a ked dostanem menzes som zas ako anjel a postava splaskne a zasa na cas viem aj zit...takto to dalej nejde.od marca sa potom pustim nanovo do cvicenia a reductilu15.

janazuza
19. feb 2010

Ahojte.
meggi2 mne napísal reduktil endokrinolog, a beriem euthyrox 75. K tomu mám ešte lieky na astmu, alergiu a kyselinu močovú. pýtala som sa či sa môže užívať všetko dokopy a ani jeden lekár nebol proti.Takže v pohode 😉 .
mirka- tak ja by som ho mala zadarmo ešte veľmi dlho 😀 škoda, že to nie je na Slovensku 😕

mirka414
19. feb 2010

janazuza mozno by bolo dobre spytat sa ci by ti ich nedali zadara zo zdravotnych dovodov.okej idem sa prezierat aby som mala tych 35 😀

lauritania
autor
19. feb 2010

miriammar - pauza bola 2,5 mesiaca , príznaky či nežiaduce účinky žiadne.
katja78 - áno to vieme.už pred mesiacom! najprv to stiahli u nás , tak sme niektorí rýchlo nakúpili ešte v čr , no od teraz už aj v čr.

lauritania
autor
19. feb 2010

mirka414 , janazuza - ja som mala nad 38,5 a nik mi ju zdarma nedal. 😉 a pýtala som sa lekárky. dajú to zdarma len v prípade že máš silný zdravotný problém , ktorý vyžaduje operáciu a tá operácia vyžaduje zníženie hmotnosti. ....tak nejak mi to povedali.... nie presne tieto slová , ale takto nejak to bolo. 🙂
no asi tak že pri nadvahe nad 38BMI - ti podla tabuliek vyjde 3.stupeň obezity , posledné štádium , velký rizikový faktor , z obezity infarkt a blablabla a asi tí , ktorí sú na tom naozaj velmi zle zdravotne potrebujú operáciu , tak takí by mali užívať lieky podporujúce chudnutie zdarma. ale takí zdravotne postihnutí musia mať podľa mňa BMI nad 5O. 🙂 lebo mojich BMI 38 bolo zo zdr. hladiska uplne v poriadku a tu obezitu "posledného štádia" vôbec nebolo až tak vidieť.

janazuza
20. feb 2010

Ahojte.
ja som ani nevedela, že by mohli byť tabletky zadarmo a nikto(z lekárov mi to ani nespomenul. Ja som začínala s BMI 48,4a teraz mám BMI 41,8 ☹ . No nie je sa s čím chváliť.... 😢 😢
Som stále ako pochodujúca (teda gúľajúca sa ) guľa. 😔 😕 😢

jesika26
22. feb 2010

janazuza - nie je dôležité koľko máš BMI, ale hlavne to, že niečo robíš pre jeho zníženie a znížila si to fakt výborne, len tak ďalej 😉 .A dosť ma hnevá, že tieto tabletky stopli, lebo mnoho ludom pomohli. Ja mám ešte asi na 2 mesiace meridiu a budem sa ju snažiť 100% využiť 😉

mirka414
22. feb 2010

dievcata citajte ja som vo Svajciarsku a tu to firma co predava Reductil aj kontroluje vysledky od lekara a ked mas bmi nad 35 tak to preplatia.ja zacinam od 1.3.trosku som pribrala co som mala pauzu dufam,ze sa mi podari 5kg zhodit.

baba77
22. feb 2010

cavte ako presne vypocitamBMI??

meggi2
22. feb 2010

janazuza..dakujem..tak potom by to malo byť bez problému..no fajn.. 🙂
majte sa zatiaľ dievčatá
🙂