Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

baba77
22. feb 2010

uz som vypocitala,ked ma niekto nad35bmi,tak preplati poistovna_?

mirka414
22. feb 2010

baba77 ano ak zijes vo Svajciarsku 😀

janazuza
24. feb 2010

Ahojte. Ako pokračujete? 😉

meggi2
26. feb 2010

ahojte...tak ja som dnes začala s reductilom..prvý krát prvú tbl. a cítim sa fajn..viac energie ale už minuý týždeň som začala ráno aj polhodku stacionár..tak ten ma tiež trochu nabije.. 🙂

pekný deň všetkým...! 😉

jesika26
26. feb 2010

Meggi2 - neboj, pokial si zdravá, tak sa ti nemože nič stať. 😉
Janazuza - ja pokračujem, raz za čas si dám aj niečo sladké, , potom zas nie, takže nič moc, odvážim sa na další týždeň, z obvodu mi ide dole určite, cítim to na oblečení. Stravujem sa tak, že ked vysadím o necelé 2 mesiace tabletky aby som nepribrala 😠 . A ty ako??
Lauritania- kde si???? 😉 😉

meggi2
1. mar 2010

jesika..no ale človek aj tak nikdy nevie či je úplne zdravý..ale zatiaľ je všetko v pohode 😉
ahojte..! 🙂

jesika26
2. mar 2010

Ahojte,takže po mesiaci mám dole 6,2 kg, som celkom spokojná, práve mám za sebou ranný beh 😝 , tak dúfam, že mi to vydrží 😉
meggi2 - neboj bude to v pohode, len musíš veriť

cynka
2. mar 2010

ahojte ludia, vedeli by ste mi niekto pomoct zohnat tieto lieky, pocula som ze ich predaj je pozastaveny...tak to skusim touto cestou
Dakujem

janazuza
2. mar 2010

cynka, ono to bude problem zohnať tabletky 😖

meggi2
3. mar 2010

ahojte..5-ta tbl. a dole 1,5 kg s obmedzením stravy a s cvičením..neviem či málo ale zatiaľ stačí.. 😉
Hlavne, že žiadne problémy akurát sa prehadzujem v posteli ale to som sa občas aj predtým.. 🙂
jesika - pekný výkon 6 kg..gratulujem..! 😉 Už si prestala papať tbl. ?
pekný deň všetkým..!

majkape
3. mar 2010

babulky prosim vas ma niektora z vas na predaj lindaxu,reductil alebo sibutramin?kuupim hned...maja..moj email :majkape@azet,sk.....dakujeeeem

baba77
3. mar 2010

ake skusenosti ma ta kto berie ANTIDEPRESIVA,moze bratLINDAXU,velmi by som chcela schudnut,uz som brala spokojna novembry a 6kg dole......

majkape
3. mar 2010

☹ baulkyy kto moze zohnat lindax? alebo reductil? prosiiim prosiiimm....dobre zaplatiim..majkape@azet.sk

jesika26
4. mar 2010

meggi2 - ďakujem, ale moc negratuluj lebo 5 kíl som pribrala za 2 mesiace(novemb.,decem.), takže som ich musela aj zhodiť. 😠, krava som nenažratá. Nie, ešte mám na necelé 2 mesiace, tak to musím využiť, keďže sa už nedajú zohnať 😀
baba77 - pokial viem, nemala by si ich brať, ked berieš antidepresíva 😒
majkape - teraz tažko zoženieš tabletky, keďže boli stiahnuté z predaja, skús zadat do googlu či niekto nemá na predaj 😉

lucia1313
4. mar 2010

ahojte. ja som brala reductil minulý rok a jedine s ním sa mi podarilo schudnúť za 2 mesiace 15 kg. Cvičila som skoro každý deň asi 45 minút / orbitrek, stacionárny bycikela a brušáky, pešo po schodoch a prechádzky/ Jedla som iba zdravé veci, sem tam som to porušila. Neviem zohnať reductil alebo lindaxu. Súrne to potrebujem,lebo mi reumatológ prikázal schudnúť ešte aspoň 10 kg, nakoľko mám problémy s hypermobilným synrdómom a mám veľké bolesti v klboch. Prosím Vás vie niekto zohnať Recuctil alebo Lindaxu. Zaplatím aj 100 euro za 1 krabičku. ďakujem Vám všetkým.

lauritania
autor
9. mar 2010

čaute baby , ani nepíšem lebo sa nemám ím chváliť. neviem čím to bude ... či so mnou , alebo ja už neviem.... tentokrat na mňa Lindaxa neučinkuje. žiadny ubytok váhy , žiadny pocit plnosti a nechutenstva , žiadna chuť na aktivitu.... ☹ , a ani žiadne nežiaduce učinky.akoby som Lindaxu ani nebrala. takže ako som po pauze začala ju brať , padli 3kila a nič. stojim , nechudnem , vkuse som hladná , jem normalne ,nie ako pri prvom užívaní Lindaxi.
a pred tým to bola paráda.žiadny hlad , chuť baviť sa , kilá padali a teraz ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a pri mojej stále vysokej hmotnosti sa čudujem že klá nepadajú. keby som vážila 60-75 tak to pochopím. 😖
no už ma z toho asi chytá depka.

jesika26
10. mar 2010

ahoj lauritania - 😢 to ma velmi mrzí, že ti to nejde, len nechápem prečo, ale podla mna by si mala trošku obmedziť stravovanie, myslím večer len zeleninu, pečivo vylúčiť aj sladké atď.,len preto aby sa to znovu rozbehlo, nemyslíš???Na mna od začiatku pôsobil reductil tak, že som bola hladná ako keby som nič nebrala, takže ja som zvyknutá, že nebude žiadny útlm chuti po jedle 😖
lucia1313 - napíš mi Tvoj mail do IP(cez IP nemožem písať)

janettka
10. mar 2010

ahojík holky jen vám hlásím,že beru lindaxu už 3týdny a úbytek 1.týden 1,5 kg a jinak nic...takže nevím nevím...

janazuza
11. mar 2010

Ahojte.
lauritania čítala som, že sa Ti nedarí ☹ je to smutné. možno to potrbuje nejak naštartovať. Rozmýšlala som, prečo to nejde dole. možno to potrbuje viacej tekutín. mne to teraz išlo tiež pomaly dole, ako náhle som začala viac tekutín, hned sa ručička pohla.
Inak tiež som mala krízu- srašnú- začala so mať otrasnú chuť na čokoládu, tak som nevydržala aj s cvičením je bieda. Bol ma otasne chrbát a krčná chrbtica- ani som nemohla zakloniť hlavu. Bola som stále v predklone. Snažila som sa rozcvičiť, ale vôbec to nešlo. Tak 2 týždne som bola uplne odstavená.
Teraz už v pohode týždeň robíme poriadky s drevom, tak večer padám od únavy, takže na cvičenie ani nepomyslím.
včera som sa postavila na váhu- bola som neskutočne šťastná 😵 😵 😵 20kg dole.Dúfam, že to ešte pôjde dole(veď stále je z čoho 🤐 ) ale som sa rozkecala 😀 . Držím prsty všetkým, nech kilečká z nás padajú dole....

caupi
13. mar 2010

ahojte baby...vie mi niektora z vas zohnat reductil alebo lindaxu??? ☹ dakujem vam

majkatulln
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritania
autor
14. mar 2010

jesika26 , janazuza - asi to chce naozaj vela začať piť a prestať žrať , nasadiť si nejaku odvykačku. hádam sa to naštartuje! s cvičenim problem nie je. len s tym pitím a prežieraním blbostí. idem si dať už na seba riadny pozor!
janazuza - perfetné vysledky! teším sa s tebou! 🙂

janazuza
17. mar 2010

Ja sa teším. Ale sa aj obávam, že ak sa mi minú tabletky, či váha nepôjde hore. Dúfam, že nie.Ja sa snažím jesť všetko( hlavne s mierou.)Ale dám si aj sladké a čokoládu ( radšej si dať, ako ziesť kopec iných blbostí)Bola som o doktorky, vysadili mi lieky na kyselinu močovú- som rada, končne menej liekov. Upravou stravy sa aj telo umúdrilo 😀

angyalok
21. mar 2010

Pekny den prajem

Zajtra pojdem k lekarke a chcem si predpisat Lindaxu.chcem sa Vas opytat ze ked mi tie tabletky predpise doktorka tak cca kolko budem platit v lekarni?Za odpoved dakujem 🙂

janazuza
21. mar 2010

budeš platiť plnu sumu( poisťovna nepreplaca nič) 30 ks balenie do 30 E. Ale neviem, či ju zoženieš

miriammar
24. mar 2010

Dobrý deň, chcela by som všetky z Vás upozorniť na podvodníčku majkatulln, ktorá uverejnila na tejto stránke ponuku na predaj tbl. Lindaxa a poslala mi na dobierku iné tbl.. Zaplatila som jej za to 80€ a teraz sa vyhovára, že to poplietla je sestra. Pokiaľ ste si od nej tiež objednali Lindaxu, tak ju nepreberajte, lebo len zbytočne prídete o peniaze. Ja osobne to budem riešiť cez políciu a právnika. Asi som urobila hlúposť, že som jej na to skočila, ale doteraz som nemala zlé skúsenosti s takýmto nakupovaním. Miriam

alana1111
24. mar 2010

aj ja by som chcela vyskúšať nejaké tabletky.hľadala som niečo o týchto a našla som toto http://www.chudnutie-ako.sk/lieky-na-chudnutie/... neviem či ste sa o tom už bavili lebo sa mi nechce čítať

siskaotp
25. mar 2010

ahoj miriammar ja som si tiez kupovala LINDAXU od nej asi pred pol rokom ale prevzala som si to osobne v bratislave a v pohode a dala som mojim 3 znamim kontakt na nu, im to poslala postou ale vsetko bolo ok ani jedna sa nestazovala! neviem ci je tu rec o tej istej osobe uz nemam na nu kontakt ale viem o nej len tolko ze sa zdrziava v rakusku a pracuje v ceskej republike robieva prednasky o zdravej vyzive 🙂 a chcem este dodat lindaxa mi pomohla schudnut 26kg za 3 mesiace a zatial som ani kilecko nepribrala samozrejm stravujem sa zdravo a nezeriem ako predtym 😀 😀 😀

jazminn
25. mar 2010

Ja som našla ponuku na Lindaxu aj Reductil rôzne balenia tel: 0944146658, mail: sypkask@gmail.com, osobný odber ponúka alebo na dobierku.

jesika26
25. mar 2010

jazminn - odporúčam, mám s ním dobré skúsenosti 😉