Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

annika
4. máj 2010

Jesika, asi som s tým zaspala... ale v živote by ma nenapadlo, že keď mi to dok´tor predpíše, a berem to pod kontrolou, že to takto stiahnu z trhu....a všetky! To je teda sila!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a čo tie tabletky Ali??? Neskúšali ste niekto???

annika
4. máj 2010

Alebo toto...http://www.vitalsupport.sk/Reduxil.html?gclid=C...
Meno má skoro ako reductil.... 😅 😅 😅

lauritania
autor
4. máj 2010

annika - ten reduxil znie zaujimavo. pozhaňame nejake infošky. 😉

lauritania
autor
11. máj 2010

no čo je baby!!!! kde ste všetky? stiahli ste sa ako tie naše lieky stiahli? 🙂 🙂 🙂
halooooo!!!
chudne tu ešte niekdo? 😉 😉 😉

janazuza
12. máj 2010

Ahoj 🙂 . Jasnačka chudne sa ďalej 😅 , ale lieky dochádzajú 😢 . Chudnem , ale strasne pomaly, ale aspon niečo... Vôbec nemam čas si zacvičiť- makám na záhradke... 😖
na druhý týždeň idem na kontrolu k doktorovi, tak uvidím, čo povie a navrhne... 😉

lauritania
autor
12. máj 2010

janazuza ahooooj , super že sa chudne ďalej , ja ešte lieky mám asi tak na 3 mesiace , ale mam už asi treti týždeeň pauzu , lebo , už lieky nezaberali a chudnutie žiadne. asi od zajtra začnem znova s liekmi a velmi rozmýšlam či si nezvyšim davku 😖 .

zuzka260488
14. máj 2010

ahojcek kocky prosim vas potrebujem kupit lindaxu15 neviete mi niekoho doporucit...mooooc dakujem... ☹

janazuza
18. máj 2010

Ahojte. Tak dnes som bola na endokrinológii na kontrolu. Dostala som pochvalu 😉 tak sa vytešujem ako decko 😀 .Bol tiež prekvapený zo stiahnutia liekov. Na teraz mi odporučil iba ALLI , ale on mi povedal, že s týmito liekmi nemá žiadne skúsenosti.... 😒
lauritania ja by som asi dávku nezvyšovala.A akú berieš 10 či 15? ( ja zatiaľ mám Reductil 10 eše na 6 dní a tak Lindaxa 10 na mesiac a potom....... nič 😢 )

berika
18. máj 2010

baby, mám známu lekárničku a tá mi hovorila že Alli je veľký hnus, ak si aj kúpite, predtým si pozorne zistite ako to funguje, lebo vraj to vyháňa z tela tuky a že vraj doslova nestihneš na vécko.píšem len čo som počula. Lindaxu bral môj manžel, podla mňa mu to výborne zaberalo, len sa sťažoval že ho z toho boleli kríže a kĺby - no neviem či to nebola len výhovorka na to že si ich zabúdal ráno dávať.

lauritania
autor
19. máj 2010

Alli a Xenical nie je na dlhodobé odburávanie tukov. len mometálne pri užívaní. a je to na princípe - čo zješ tak tu mastnotu hned vyse..š. a niekedy nestihneš dobehnuť. 😉 😀
mne lindaxa tiež dochádza , ale už nejak nezaberá na mňa. minulý rok bol fantastický . 20kg dole. tento rok nič. akurat 2kg hore. 😖

jazminn
19. máj 2010

Na stránke čo uviedla Annika ponúkajú Reduxil za 29,21ale to je iné ako Reductil, či nie?

jesika26
19. máj 2010

jazminn-je to určite iné. S reduxilom nemám vobec skúsenosti, skús si hodiť do vyhľadávača 😉

renat2
19. máj 2010

HOLKYYY POZOOR!! jen píši to, co mi napsala známá...

...............minulý rok jsem užívala tyhle slavné léky... Meridia, Lindaxa, Sibutramin
Sandoz a a přihodila se mi malá cévní příhoda........ .Výsledek studie
"Sibutramine Cardiovascular OUTcomes" (SCOUT) poukazoval na zvýšené riziko
kardiovaskulárních příhod jako je infarkt, nebo mozková příhoda.

tak to nechci ani už vidět a taky to asi zakázali předepisovat a prodávat, i
když na webu se to pořád najde...každému bych přála ten týden na neurologii
na JIPce...........................

Samozřejmě nechci dradit, může v tom hrát roli i jiné faktory, faktem je, že ta studie existuje!!

Pro mě to je a byl teda odstrašující případ!!! A začala jsem hledat jiné řešení.

Beru přírodní kapičky, bez chemie, kontaindikací, učí tělo hospodařit s tuky, a jsem spokojená, jde to pomalu, ale jde to...má 5 kg za2 měsíce dole..jen s malou úpravdou jídelníčku...Nevěřila jsem, ale jde to.

Držím palce...ať jdou kila dolů... 😉

jazminn
19. máj 2010

A aké sú to tie prírodné kvapky 🙂 ?

zuzka260488
19. máj 2010

ano prosim napis ake su to aj mna by to zaujimalo moc dakujem... 🙂

renat2
19. máj 2010

EMULIPS - přírodná kapičky olej. charakteru pro optimalizaci trávení tuků vyrobený z rostlinného řepkového oleje z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky, vysoce účinných emulgátorů přírodního původu a obohacený zvýšenou hladinou vitamínu E
Jak se tu psalo, není to přípravek přímo na hubnutí, ale hubnutí je jeho vedlejší efekt, dost příjemný...a funguje.Zjednodušeně řečeno učí tělo pracovat s tuky...

Nunto podotknout, že na každého může působit jinak, někdo začne hubnout hned, někdo třeba po 14 dnech, tělo se nejdříve pročišťuje. Je to individuální, mám i známou, co ho brala, brala, cítila se dobře, ale nehubla a začala hubnout až při 3 lahvičce a má 11 kg dole...
Já svou zkušenost napsala...a opravdu nedržím žádné diety, jen tedy dodržuji pár zásad (hlavně pitný režim)

K firmě jsem se zaregistrovala...beru ho dál, a maximální spokojenost!!! A teď si rvu vlasy, že jsme to nezkusila dřív
Mám poradenství a konzultace, vyřizuji objednávky. Vedu poradenství , kdyby měl někdo zájem stačí napsat...

JInak pak přímo na odbourání tuků je určen Emulips SLIM, který je už přímo zaměřen na odbrourávání tuků:
http://www.okg-family.cz/products/detail.php?id=62
(sice je také přírodní, ale nemůže se při kojení a při problémech s vysokým krevním tlakem)

renat2
19. máj 2010

http://www.okg-family.cz/products/experience.ph...

Zde jsou zkušenosti, za jejich pravdivost ruším, pí. Janu S. znám 🙂

jazminn
19. máj 2010

Na w.zdravie jedna pani píše, že od kvapiek Emulips pribrala 10 kg. Ja som tak tiež mala taký efekt, brala som Lipoxal-extrem a pribrala som 3 kg. Tak som s nimi práskla do koša, a 30 eur bolo fuč.

renat2
19. máj 2010

Bohužel nevím zdravotní stav paní, jak dlouho brala, co jedla, zda dodržovala pitný režim, nemohu soudit. Může mít nějaké zdravotní problémy...Měla určitě možnost být v kontaktu s vyškol. poradcem, takže měla být na místě konzultace.
Těžko soudit, v tomto případě si ale myslím, že byla někde chyba v něčem jiném (pak se lehce řekne, že za to může to a to), eventuelně ve zdravotním stavu, tam si myslím, že by mohl být zakopaný.
Přibrání v prvních dnech užívání cca do 3 kg je zcela normální (mluvím jen o E.), je to výsledkem toho, že oragnismus začal pracovat. (jsou takové zkušenosti).

janazuza
25. máj 2010

Ahojte. Kočky kde ste? ako pokračujete?? 😉

jesika26
26. máj 2010

janazuza - ja by som aj pokračovala, len nemám s čím, tabletky sa mi už minuli, 😉 😉
renat2 - ja zase na reductil, meridiu alebo lindaxu nemožem povedat nič zlé,mne dost pomohli kedže som dala dole 17 kíl, ale samozrejme to nebolo len o tabletkách, ale aj o úprave stravy a cvičení

annika
26. máj 2010

Aj ja som dnes skončila, nemám už nič doma....čakám, že sa stane zázrak asi... 😅 😅 😅 😅 😅

annika
28. máj 2010

A bola raz jedna Lindaxa.... a Reductil... 😖 😖 😖 😖 😖 😖

janazuza
28. máj 2010

ahojte. Chcela som sa opýtať, či by sa dali objednať lieky cez internet v lekárni v zahraničí a poslali poštou tu na Slovensko. (vôbec neviem či sa to dá urobiť a čo by to stálo peňazí.... 🤐 😒 )

annika
1. jún 2010

Jana, asi to stiahli v únii všade...netuším...treba niečo vygooglovať... 😉

janazuza
3. jún 2010

Ja som niečo vygooglila... 😉 , ale toľko peňazí???, otras ☹ a ešte niečo, ale to neskôr.... 😉

jazminn
3. jún 2010

... že existuje niejaký Adelseril na chudnutie, podobný ako Reductil, Lindaxa... 😀

janazuza
3. jún 2010

ja som našla niečo iné- nový liek na chudnutie..... 😀 A ešte sa aj niektoré testujú tak uvidíme.... snáď do konnca roka niečo bude 😕 😅

linduskaxxl
4. jún 2010

ak zhanas lindaxu tak ja mam na predaj ja som sa tym zasobila ale ostala som tehotna ak mas zaujem ozvi sa